Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pecicka
14. mar 2010

já měla minimálku glostíkem 3-7den jsm brala 1-1-1 a potom šla 12den na odběr......

pecicka
14. mar 2010

promiň, já se v tom ještě moc nevyznám 😒

mascha
14. mar 2010

v pohodě,jen jsem chtěla věddět, jestli je tu nějaký podobný blázen jako já, který si nechal udělat nativ. to je,že bez jakékoliv stimulace ti odsajou přírodně dozrálé vajo,oplodní ho a šoupnou ti ho zpět.

pecicka
14. mar 2010

tak to ne a jaká je uspěšnost?

mascha
14. mar 2010

nevím u mě nula

gejbule1
15. mar 2010

Pěkné ráno holky,koukám že se tady povídalo i přes víkend.
Vítám pecičku a přeju hodně štěstí k těhu.
My byli na horách.Teda tam je sněhu hrůza.Počasí nic moc tak jsme se alespoň snažili když nám to Lucka dovolila 🙂 .

pajka00
15. mar 2010

ahoj holky..peci tak vidím,že ses přešupla i do jiné debaty...jo holka..už nám není 30🙂) Ale já jsem tady začínala a podívej se. Moc mě mrzí, že ti to nevyšlo...moc jsem ti držela palce, ale vykašli se na minimálku ,normálně podstup klasické IVF se všema injekcema, jak to má být. Nech si pak udělat ten asist.hatching i ISCI-prostě, ať je co nejvyšší úspěšnost.Ať máš víc vajíček a je vyšší procento úspěšnosti. Moc ti budu držet palce.
Pets jak je?Kdy jdeš na podrobnější vyšetření? Já jdu dnes poprvé k mojí Dr.-už mě přešupli z Caru a mám si jít pro průkazku 😀 Špatně mi už tak moc není......chvílema jen...ale v podstatě se už dá normálně žít🙂

pajinka111
15. mar 2010

ahojík,
tak já dnes takhle.. http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0 ,ještě nikdy mi teplota neklesla tak brzo,vždycky až tak 14 až 21 dc,za pulhodiny sem se měřila znovu a teplota stoupla jen dílek,čípek je úplně uzavřený,hlen se mi zdá skoro žádný,ale bolí dost v podbřišku,jsem krapet zmatená..po 4 měsících beru znovu clostilbegyt,tak nevím jestli to nějak neovlivnil..

aja37
15. mar 2010

Ahojte baby .... ste sa cez vikend rozkecali 😀
Vitam nove baby, aspon je vidiet, ze nie sme na svete same, co maju problem. Takto sa to lepsie znasa.

Ale baby, musim priznat, ze pred niektorymi z vas klobuk dole. Co vsetko ste dokazali v manzelstve vydrzat a ze ste mali silu to ukoncit, zdvihnut sa zo dna a ist dalej. Zacat znova a byt stastne. Ako ked som citala tie pribehy, tak mi behal mraz po chrbte. Ako naozaj, klobuk dole.

pecicka
15. mar 2010

ahojholky, všechny vás moc zdravím 🙂 opět z práce
paji-ěž.š.jdu, tak pak pisnu, na čem jsme se domluvili 🙂

aja37
15. mar 2010

Mascha, kam chodis k cinskej doktorke? Podla toho co pises, by som povedala ze v Prg na Opletalovu. Ja som tam bola tiez a tiez tam bola cisnka doktorka s prekladatelkou 😉 dala mi nejake caje, ktore pijem uz asi mesiac. 25/3 mam ist na kontrolu, tak som zvedava, co povie.

pecicka
15. mar 2010

koukám, že místo číslic jsemtam psala písmena, jsem ale tele takže jdu 26.3

pajka00
15. mar 2010

Tak jsem zvědavá, co ti doporučí....ale vzhledem k věku už asi není na co čekat🙂 My jsme byli 1xna IUI a doktor hned řekl,že nemá cenu na nic čekat-protože čas nás tlačí a hned nám doporučil IVF se vším všudy a hned na poprvé-však víš....takže uvidíš-že to už tentokrát vyjde🙂Vajíček budeš mít víc, tím pádem vyšší pravděpodobnost, že se uchytne.

pecicka
15. mar 2010

paji a kolik jsi doplácela za to IVF? nás už ty minimálky stály 25tis a nic ☹ tak o peníze nejde, ale víš jak to je, mám další tři a zrovna tak malý obnos to není, člověk to rád dá, ale kdyby byl aspon výsledek a jak dlou trvá příprava na to IVF?

pajka00
15. mar 2010

Doplácela jsem taky 25.000,-,ale řekla bych, že můj car je hodně drahý-až předražený.....Když psaly holky, kolik doplácely, tak já vždycky nejvíc....Jen ta injekce ISCI stála 8.000,-...ale mají na to tabulky a stojí to snad od 3-10tisíc....takže to má každý jinak.... Příprava trvala 10 dní. Druhý den menstr.jsem si začala píchat....napřed 1x denně do břicha a pak asi za pár dní + ještě jednu do stehna a 9-tý den jsem šla na OPU...odběr vajíček.Bylo to docela rychlé a injekce absolutně v pohodě. NIkdy by mě nenapadlo, že do sebe dokážu něco píchnout, ale fakt žádné problémy...ani při píchání ani následky hormonů...Krom samozřejmě nafouklého břicha trošku a bolest prsou-ale to jsi měla tuším i při té minimálce...vůbec se toho neboj a hlavně-mělo to své výsledky🙂

pecicka
15. mar 2010

paji-sem rozhodnutá ho přesvědčit a jít do toho, klidně budu mít i dvě, nevadí, hlavně, že to vyjde

awalancha3
15. mar 2010

ahojte......... ako sa mate? chcem sa spytat?..... aku mate skusenost....... a ci taku mate... som 10DPO a kupila som si Gravitest a vysiel mi slabilililinky duch, naozaj že slabunky, ale je tam, vidim ho, aj kolega pozrel a videl...... som sa bala ci si to nenamyslam..... myslite, ze by??????

pajinka111
15. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let........24 DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........23 DC....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
gabikasz......40 rokov.....21 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......12 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........9 DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........8 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........26 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 26DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let.........19 DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
zaenab........39 let..........10 DC.....5 IUI, tento cyklus stimulace na nativ
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............?DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

awalancha3
15. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let......24DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........10DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- dnes som objavila na tehu teste slabulililinkeho
ducha (bojim sa dufat)
gabikasz......40 rokov.....21 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......12 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........9 DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........8 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........26 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 26DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let.........19 DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
zaenab........39 let..........10 DC.....5 IUI, tento cyklus stimulace na nativ
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............?DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

pajka00
15. mar 2010

awalacha, já jsem měla 10 den po transféru taky ducha🙂 takže je to určitě né fata morgána,ale //🙂 tak tichounká gratulace 😉

awalancha3
15. mar 2010

to PAJKA........ strasne sa bojim dufat.... ovu bola super aj podla teploty aj podla ovutestu...... snazenie bolo v den ovu a den pred....... ale mam strach ze je to chyba testu, alebo....vajicko sa neuhniezdi a odide s MS alebo neviem co..... tak straaaaaaasne by som chcela.... to vie pochopit len zena co tiez tak velmi chcela......... vies, tisickrats om dnes pozrela na ten test..a j kolegovi v praci som ho ukazala, aj on tam videl slaaaabulilinku ciarku... normalne som ho donutila aby si aj on urobil tehu test chi chi chi a nemal ani ducha........ proste strasne sa bojim dufat.......

hanula11
15. mar 2010

ahojte
awalancho, tak ať to platí s čárečkama 🙂
V sobotu máme vítání občánků, pomalu se to blíží.
Zdravím všechny nově příchozí, těhulky vy se šetřete a ostatním držím pěsti 😵 .
Malulka mi tu prská na koleně, tak zase někdy ... 😅

pajka00
15. mar 2010

Chápu to awalacha..je mi jasné,že máš strach....ale nesmíš se tomu podávat.....uděláš si test zítra nebo pozítří a bude to lepší-uvidíš🙂 Chyba testu by to byla,pokud se ti neudělala kontrolní čárka-a ta se určitě udělala,takže test je v pořádku.Neboj se dopředu🙂Já jsem si dělala mamatest-růžový.....byly tam 2 proužky v jedné krabičce a ten mi to vždycky ukázal krásně. Já mám 1000 obav a to jsem už v 9.týdnu:)

awalancha3
15. mar 2010

pajka, ano, budem si robit test kazdy den, poznam sa, mojmu milovanemu nic nepoviem, keby to nevyslo, aby nebol sklamany, az ked mi MS za 4 dni nepride a ciarky tam stale budu..... A tebe, ked sa raz uz malinke zahniezdilo, tak tam bude hniezdit az do porodu, uvidis..... a vsetko bude fajn... budes stastna pekna maminkla s krasnym babenkom...

pajka00
15. mar 2010

Děkuju🙂to víš, že má obavy z testů....no ale pevně doufám,že to bude všechno OK.
Držím ti moc palce, aby to vyšlo a čárka sílila🙂

hadonoshka
15. mar 2010

awal to je jasně pozitivní testík takže velikánská gratulace a užívej si to a nestresuj se, hoď se do klidu a uvidíš, že to bude dobrý. Já jsem se minule šíleně stresovala a jak to dopadlo. Holky začínají se rojit samé těhulky, i na snažilkách po potratu jsou dvě nové, jaro je tady, je vidět že hned to jde lépe 🙂

hadonoshka
15. mar 2010

a šup testík do alba 😀 my ti ho okouknem, jo a s tím kolegou to je dobrý 😀 😀 😀 že si dělal těhu test taky hhhhh

awalancha3
15. mar 2010

hadonoska...... budem informovat, ale je to taky slaby duch, ze je na hranici viditelnosti..... naozaj sa este neodvazujem tesit....... citala som si v diskusiach, ze viacere mali slabunku druhu ciarku a potom aj tak dosla MS a bolo pa parade.... takze...... aspon mam trosinku nadej....... aspon dalsie 4 dni pokym mrcha nepride........je to strasne, mat takuto nadej, hoci malinku a potom nic z toho....... kazdy den budem cakat na rano aby som minula dalsi tehutest..aj teraz asi 2 hodiny po tom prvom (ani jeden som nerobila rano) som si znovu urobila (ja viem, viem.... ale nedalo mi to)...a zase je tam...sotva viditelny, ale predsa tam je.. keby sa duchovia delili na silnych, strednych a slabych tak toto je ten slaby...... keby som nemala test, ktory mi urobil kolega, a na ktorom nie je samozrejme ani stopa po duchovi, tak by som si myslela, ze sa mi ten duch len zda....najlepsie by som to vyjadrila tak, ze vidim, kde sa ten duch zjavi, vidim presne miesto kde ma byt druha ciarocka....cize skor len taky predduch....

zkousim
15. mar 2010

Holky vtip ..................

Eutanázie

Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
životních situacích.

Přišla řeč na eutanázii.

K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal :

- Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdy bych byl závislý na
přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy takhle viděla, vypni ty mašiny co mě drží naživu.

- Ona vstala, vypla televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do
Záchodu.

.. No není blbá !?

pajka00
15. mar 2010

Awa....testuj jen ráno-nemá smysl přes den-je ta čárka fakt slabší-než kdybys to zkusila ráno-uvidíš, že ráno moudřejší večera🙂 A hned pak podej zprávu, jak to vypadá🙂Držím moc palce!!
Zkouším-super🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre