Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

slavka_2012
24. jún 2012

@silvie13 velmi ,velmi zdrzim palce 😉 nech sa tu radujeme s tebou z // paliciek 😀 😀 😀

ivigirl
24. jún 2012

ahoj holky, i já mám ve 40 letech mimčo, už nám je půl ročku a je to parádní a krásně si to užíváme, nejstarší dcera má 18 a prostřední skoro 12 let. Tak veselo do toho a držim palce všem snažilkám 😉

melinduska
24. jún 2012

@martulle Zo srdca ďakujeme 😉 okolie som si moc nevšímala ale predsa to človeka niekedy naserie 😠 každý by sa mal starať o seba ale čo už narobíš 🙂 rodila som cisárskym a už som celkom v pohode....predchádzajúce pôrody skoro pred storočím 🙂 som mala klasicky ale rekonvalescencia bola dlhšia ako teraz...a veľmi držím palce nech ti všetko vyjde ako má

melinduska
24. jún 2012

@bonfazulka ďakujeme zo srdca 🙂

melinduska
24. jún 2012

@evapavla Ďakujeme zo srdca🙂

melinduska
24. jún 2012

@vavrenka zajímavý dátum deliteľný 6 🙂 som zvedavá z nej vyrastie osobnosť lebo teraz je veľmi zlatučká len sa smeje 🙂

melinduska
24. jún 2012

@lilien33 Ďakujeme zo srdca🙂

melinduska
24. jún 2012

@silvie13 moje dievčatá a priateľ najprv očakávali chlapca ale nakoniec sme sa neskutočne tešili, že je všetko v poriadku a bude malá babuľa....ďakujem🙂

melinduska
24. jún 2012

Dievčatá ak sa na niekoho zabudla a nepoďakovala mu za gratuláciu veľmi sa ospravedlňujem ale som tu len na skok tak nestíham...všetkým čo chcú bábätká držím palce nech sa im to podarí 🙂 😉

vavrenka
24. jún 2012

@melinduska jej, uzivaj si to 😉 , to nasa do 6m hlavne a skoro iba plakala 😝, ale teraz je z nej umievave sebavedome dievcatko, som hrda mama 😵

jada1
24. jún 2012

@bonfazulka dobre, že si zmenila lekára a určite ak zostaneš tehotná, tak treba pichať od začiatku tehu. Ale keď si už takto sledovaná, tak fajn a budúce tehotenstvo určite dopadne dobre 😉
@melinduska aj ja gratulujem a prajem veľa zdravíčka mamine, aj malej bambulke.
Kočky, ja mám 41 a 4 mesačnú bábu z IVF. Je úžasná, s mm si to vychutnávame a veľmi sa z nej tešíme 😵. Ak túžite po dieťatku, určite choďte do toho. Mať dieťa v 40-ke nie je nič hrozné, naopak, je to úúúúúžasné 😵 . Všetkým snažilkám držím palce 😉

rox
25. jún 2012

@bonfazulka To je presne ono - dat jim alespon sanci. Ale ono to stoji penize, praci v inkubatoru a nevim co vsechno. Urcite je tlacily pojistovny k tomu, aby tam tu sanci nedavali. Mozna je lepsi, ze to skocilo takto, nez by mely byt nejak do smrti postizeni,ale to nikdy nevis a takto nad tim jen premyslis. Strasny. Je mi to moc lito.
@melinduska Jaaaaaaaaaa chci taky takovou princeznu!!!! Proc ti nepralo okoli?
@sonka43 Jsem tady ja. Vajicka se mi asi tvori,ale asi v uplne bidne kvalite jelikoz se nedari uz vice nez rok ☹
@martulle Ja bych se na okoli uplne vykaslala. Co je ti po nem? Oni te zivi? Oni ti nejak zabezpecuji zivot? Potrebujes je nejak aby ses okoli prizpusobovala? A okoli dela to,co si prejes ty? 5xne, takze se na okoli vyprdni a delej co chces ty sama!!

rox
25. jún 2012

@jada1 Ja uz to zkusila, bohuzel neuspesne.

lubanka
25. jún 2012

Čaute baby, čítam tu ako píšete, že máte 2 alebo 5 vajíčok...? Ja som ich mala pri odbere z jedného vaječníka 20 a z druhého už ani nebral, lebo povedal, že toľko až nepotrebuje. Aj pri prvom som ich presne toľko mala, tak nechápem odkiaľ sa mi toľko narobí... nie žeby mi to vadilo 🙂 to nie, ale od čoho to závisí???

martulle
25. jún 2012

Ahoj holky,tak utz dopadl špatně ☹ hned jak jsem to uviděla,jsem věděla,že něco není v pořádku....nemáme srdíčko a nevyvijíme se 😢 tak jsem vysadila tabletky,čekám na ms a že drobeček odejde a když ne,tak revize ☹ to tak bolí...vše tak šlo dobře,tabletky,injekce,punkce,oplodnění,vývin,transfér...potom// a nakonec 😢 😢 😢 doktor říkal,že za dva měsíce to mužem zkusit znovu,ale nevím,už tak na toto jsme si brali pujčku 😝 kdyby aspon ten čas tak neletěl....no nic,jdu se vybulet do ložnice,konečně su sama(malý spinká,muj na noční a veloši v pokojích).holky moc vám přeju víc štěstíčka než jsem měla já....mějte se moc a moc hezky a veselé snažilkování 😅 😅

slavka_2012
25. jún 2012

@martulle tak to mi je velmi,velmi luto 😢 😢 😢 viem ,ze ziadne slova ti teraz nepomozu.....asi si poplacem s tebou 😢 😢 😢

gejbule1
25. jún 2012

@melinduska strašně moc gratuluju.Máš nádhernou princeznu 🙂 🙂 .

gejbule1
25. jún 2012

@martulle je mi to moc líto 😠 .Sama jsem to co ty zažila 5x a je to hodně bolestivé.Drž se a jestli to půjde tak to nevzdávej ☹ ☹

laskavec
25. jún 2012

@martulle Myslím na tebe ,zažila jsem to před rokem v 13tt,ale bez léků ,stejně mě to mrzí má doktorka neporadila ,abych přestala kojit a nikdo neřekl a neinformoval mě o možnosti jakýchkoliv léků,byla jsem tehdy v Nepálu a lezla s 10ti měsíčním miminkem po horách.7týden tt jsme se vrátili a srdíčko ok ,ale po dalších 5tt už ne.Jenže mě bylo už po 45 ,ale cítím,že ještě jedno miminko zvládnu...prostě to bude dar oz pána boha...a tobě přeji ,abys byla silná a zvládla tuto zkoušku života na 1ku 😝 .L

slavka_2012
26. jún 2012

@silvie13 ahooooj ,tak ako sa citis uz su nejake tehotenske priznaciky ? 🙂

slavka_2012
26. jún 2012

ahojte zienky - spolubojovnicky 😉 uz sa mi to krati vo stvrtok idem na KET,tesim sa ale mam aj strach ☹ ako to zase dopadne.....

silvie13
26. jún 2012

@slavka_2012 cítím se naprosto normálně 😀 😀 a zároveň mám strach, tak jako ty,jak to dopadne 😨 😨
Přeju ti,aby mrazáčci byli O.K. a zvládli to a ty stejně tak.Držím moc pěstičky 😵 😵

evapavla
26. jún 2012

@martulle aj mňe je to veľmi ľúto ☹ ☹ ☹ , veľa síl prajem a určite to nevzdávajte 😉

rox
26. jún 2012

@martulle Boli me to s tebou, ja to zazila v loni v rijnu (revize), ted v unoru (to odeslo samo) a v podstate ted pri neuspesnem IVF taky....je to u me postupem casu horsi a horsi a prestavam verit, ze se mi neco povede. Je mi smutno s tebou a posilam ti velke objemuti.

silvie13
26. jún 2012

@martulle moc na tebe myslím, je mi to moc líto, 😢 😢 😢 že to tak dopadlo, ale určitě to nevzdávej udělejte si třeba nějakou pěknou dovolenou a pak se uvidí. Držím ti palečky

zvolsiinylogin
26. jún 2012

ahojte, ja mam 36, ale ak sa nam do rocika nepodari, budem musiet absolvovat IUI, pripadne KET...minuly tyzden som mala zamlknuty, hroza...podarilo sa nam velmi skoro po kyretazi a ani som nevedela, ze som...nemala som ziadne priznaky, len zapchu a nechutila mi kava...tak a teraz cakam, ako sa vsetko bude vyvijat dalej...drzim vam vsetkym palce

sorei
26. jún 2012

@slavka_2012 - ahooj holky, vítám nováčky 🙂))) a Slávinko dopadne to // - věř miiiii a ve Čtvrtek jooo ? Supéééééééééér 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
26. jún 2012

@martulle - ach joooo - co to čtu .... dlouho jsem tady nebyla a taky posílám moooc pozitivní energie a je mi to líto, opatruj se auvidíš, třeba to nakonec vyjde samo ... je to těžké, asi všechny to tady bohužel známe 😨 😨 😨 😨 😨 😨 a naděje je vždycky ....opatruj se, myslím na TEBE ....

slavka_2012
26. jún 2012

@sorei beriem ta za slovo,ze to dopadne dobre a budu kolajnicky // 🙂 a ked to bude dievcatko tak sa bude volat po tebe,to vazne 😀 😀 😀

terunka88
26. jún 2012

Holky, prodávám nějaké zásoby ovulačních testů, kdo by měl zájem, tak je možné přes aukro: http://aukro.cz/ovulacni-testy-sada-20-ks-1-teh...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre