Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zuzka_w
9. júl 2009

Ahojte snazilky, vsetky vas srdecne zdravim, hlasim sa po dlhsej dobe ... Nemala som cas na pisanie, ale pravidelne som si vas citala. Prave som zistila, ze asi preto bolo pred mojim menom napisane, ze som porusila pravidla, lebo som neprispela do diskusie viac ako mesiac, teda aspon si myslim, ze by to mohlo byt ono, lebo nikde som nic nepisala. Neviem ake maju pravidla, ale zdaju sa mi byt niekedy dost pritiahnute za vlasy 😉
Tak ja uz som v 26 tt, pomaly sa zagulatujem, ale nastastie kila moc rychlo nepribudaju, lebo 3x do tyzdna chodim na aquaerobic a raz gravidjogu a este aj doma kazdy den cvicim na filopte, tak dufam, ze moc nepriberiem, citim sa celkom fajn a uz aj okolie si zvyklo, ze som tehotna a uz tak neriesia moje "neskore" tehotenstvo v 43-ke 😉
Prajem vam vsetkym co najrychlejsi prechod zo snazilkovania do ocakavania 🙂

yanny
9. júl 2009

Ahoj ZUZI, tak se musíš ozývat častěji 🙂 A rovnou nás podporovat, jako Irafka. A jak je????
A kdo z okolí měl nějvětší problém s tvým věkem?????
Já jsem si všimla, že největší promblémy u mě měly moje kolegyňky z bývalé práce v Praze a ten můj.
Jinak, kamarádky co teď bydlím na SZ Čech, jsou naopak všechny lačné po těhu v pozdějším věku, nevím čím to je???? Že v Praze se tváří, jako že jsem se zbláznila 😵

Pájko a ty si asi v Práci, že???? Že si ti vždy ráno spolehlivě 🙂

Bsíčku a co je s tebou????

irafa
9. júl 2009

ahojky holky tak ja su tady abych vas podpořila ahojjjjjj 😀 😀 😀 😀
včera byla dcera s přitelem na houbach tak sem neodolala a musela si udělat smaženici a dělala sem ji jen ze samejch hřibků no to vam byla mnamka 😉
ale neřekli že pujdou na houby ted mam v lednici velke žampiony ty sem si koupila sem normalaka neodolala a ono mi druhej den donesou plny koš hub njn tak mame coo dělat že bych pozvala i sousedy na oběd 😀
as si ted usmahnu ty žampece mam na ně chut
ja nevim kdysy sem slyšela že se v těhu nemaj jest houby je to tak??????? nevite někdo halooooo la e když ja mam na ně šilenou chut

pajka00
9. júl 2009

Já nevím,proč se někteří lidi diví,že chceš dítě v 42 letech...Mně je 39 a 2 kamarádky ví,že se pokoušíme o mimčo a obě se diví-že se na to nevykašlu.Obě jsou vdané,mají děti....a tak jim říkám,že kdybych zůstala se svým bývalým,taky bych neměla důvod a nechtěla bych už děti.Ale protože jsem vlastně znovu 25-letá a zažívám druhé velké zamilování,líbánky a nový život-tak proč ne?K tomu přece děti patří. Když jsem vloni potratila,tak se mě tety ptaly-jestli plánujeme mimčo(to netušily,že jsme to už neúspěšně zkusili) a taťka odpověděl za mě-já myslím,že jo...že?🙂tak mě to potěšilo,že si nemyslí-že jsu stařka🙂 A moje ségra,ta se těší,protože pochovat si miminko a vrátit je super🙂)
O těch hřibech nevím-samozřejmě-všeho s mírou a hlavně prosím tě irafko jedlé,jo?🙂
Jo, já jsem v práci-chodím na 6.30...takže jsem fakt ranní ptáče...fuj, je to brzo,ale co naděláš.

yanny
9. júl 2009

Irafko, hlavně jedlééééé a ne jen ty jednou 🙂

A ještě jsem vám chtěla říct, že jak jsem vám psala, tak podle ultrazvuku jsem měla mít, údajně vícečetnou ovu, po snížení prolaktinu, ale asi 16 den jsem začala na jeden den krvácet a šíleně mě bolelo břícho, ráda bych věřila, že by to mohlo být k těhu, tak jsem na to moc zvědavá a jestli ne, tak jsem asi fakt nemocná, to se mi nikdy nestalo. Tak jsem zvědavá za jak dlouho to po krvácení dostanu, protože že by to mohlo být k těhu, moc nevěřím, páč mi bylo fakt blbě a hodně mě bolelo břicho, možná to bylo po tom naustálem sexíkování 😒

yanny
9. júl 2009

Hmmmmm, tak to je pájko. Ale já pojala myšlenku mít druhé až když mi to první má ufrnknout z domova a taky jsem se na to dřív moc necítila, začalo to až ve 40. 🙂

pajka00
9. júl 2009

Nikdy není pozdě🙂 I když naše vaječníky si to asi nemyslí.
Tak uvidíš co to bylo-netroufám si typovat🙂 Jestli opět nějaká ovulace nebo prasklá cystička nebo co...Že by to byla taková divočina a tak divoce se zavrtávalo?🙂) no bylo by to super.

irafa
9. júl 2009

yanny to krvaceni v prostřed cyklu pokud neni sylne je normalka ja to měla taky a udr mi řek že je to projev že proběhla ovu a že to některe ženy maj cely život mě se to stalo asi třikrat po sobě po vysazeni antikoncepčnich pilulek na upravu cyklu a pak to vymyzelo a taky jak piše pajka i ta cysta jde v uvahu ale vic bych se přiklaněla k te ovu a pokud byla vicečetna tak tim spiš ja to taky pravě talk měla se mi vyječniky přimo po těch hormonech přimo zblaznili ale těhu se mi nedařilo až ted v tom dubnu aj si řikam ještě že tak že by byly ty dvojčata at o nenene tobych as padla do mdlob uf ještě že fakt čekam to jedno mimi

zaenab
9. júl 2009

Yanny to mohlo být všechno z toho, co popsala irafa.

Holky, mám pro vás novinu:

Kamarádka, 45 let, v menopauze (menzes měla vždy tak jednou za 4 měsíce), přirozeně otěhotněla a je v 7tt!!!
Je z toho v šoku, ale má radost, ona ani manžel to absolutně nečekali a ona šla reklamovat těhu test, že prý jě prošlý 😀 Pak jí to dr potvrdil, prý v první chvíli chtěla jít ze šoku na panáka, pak jí došlo, že nemůže, tak se prý "ztřískala nealko mojitem" - cituji

No není to skvělé??? Jo a když se vypočítalo datum, tak to zatím vychází na 2DC poslední MS. Síla, co???

Večer ke mě má přijít, tak jdu naškubat mátu do zásoby, třtinový cukr mám 😀

yanny
9. júl 2009

Hmmmmm, tak to je zajímavé. To jí vyzpovídej, to snad není možné, že????

Manžílek mi právě odfrčel s partou kamošů někam do německa na trénink formulí, tak pro dnešek si jdu lehnout, abych si odpočinula na zítřek 🙂

janettka
9. júl 2009

ahojky holky tak jsem u ségry v Tišnově u Brna a muchlám si její 10měsíční holčičku...je to paráda!!!Jinak já nic moc.Volali mi z Pronatalu,že mám ještě toxoplazmozu...tak to fakt nevím kde jsem to pobrala, kočku jsem neviděla ani z rychlíku...ale asi se picnu co ještě nejdou.Volala jsem na infekční do Prahy,tam prý až v září...takže mi to ségra vyjednala tady v Brně v Bohunicích.Jdu zítra odpoledne,takže držte pěstičky!

drakulka67
9. júl 2009

Ahojík. Jen vás chci pozdravit. Nějak jsem se celej den nezastavila - včera večer jsem byla u holičky, už mám melíra a přistřižený vlasy, ode dneška mám dovču. Včera večer přijel po 14ti dnech malej,spal u nás,tak jsem jak zmlácen á, hlava mě bolí, ale jsem ráda, že je tady, je tady živěji.Vstávala jsem v šest - lépe řečeno mě vzbudil Johnny, tak jsem začala gruntovat, nakoupit, pak na kosmetiku, na matriku ověřit podpisy na kupní smlouvu, dojednat hostinu, objednat se na zítřek v bance, domu uvařit oběd a honem s holkou a se sebou na nehty. Domů jsem dorazila v šest, pověsit záclony, vyklidit myčku, umejt koupelnu, pověsit prádlo a teď sedím grogy u PC. Zítra musím ještě koupit malýmu kravatu, zajít s prckem na očkování, vyzvednout dorty, zákusky a mísy a odvézt to do restaurace, kde budeme mít hostinu, v bance vyřídit půjčku na tu naši chatičku, uvařit a poklidit byt a dobře se vyspat na velký den. Tak a to je myslím všechno.
Novinky jsem si přečetla,ale nemám energii reagovat, tek jen přeji všem příjemný večer, tady konečně začalo svítit sluníčko, a přeji příjemný zítřejší pracovní den. Pa,pa 🙂

zaenab
9. júl 2009

Drakulko, uffff! Ty teda válíš. Jen co tě to napadlo, takhle makat s udělanými nehty??? 😅 Já vím, to je hloupý dotaz, nikdo to za tebe neudělá.

Já teď popíjím čaj a baštím rybízový táč s tou těhotnou kamarádkou, tak mi řekla, že nás všechny povzbuzuje, přeje hodně štěstí a nevzdávat to, protože je živý příklad toho, že otěhotnět lze i v přechodu. Podařilo se samo, teď má jen obavu z vyšetření, spousta jich ještě čeká. Je na rizikovém (pro jistotu, jinak jí nic není), a doma bohužel nemá počítač, o těchto stránkách neměla ani ponětí.

zaenab
9. júl 2009

Drakulko, jestli už se sem nestihneš podívat, přeji ti hodně štěstí do toho oficiálního startu ve společném životě, ať vám všechno vychází podle představ, ať se náležitě poučíte z chyb předchozích vztahů a dokážete se jim spolu vyhnout. Ať vás provází štěstí, láska, hojnost a pohoda a to včetně těch, které máte rádi.
Ať se podaří i přání nejvyšší - společné zdravé miminko.
Kouzelnou svatbu přeje Zaenab 😵

pajka00
10. júl 2009

Teda zaneb...to zírám....je to super a moc jí to přeju🙂Jiné už vozí vnoučky a my se chystáme na mimča...a proč ne?🙂) Hlavně-ať je mimi zdravé!
Drakulko-tys teda makala.
Přeju ti hodně štěstí, lásky a pohody domanželství. Hlavně toleranci a respekt ke druhému. Ať Vám to zamilování vydrží co nejdýl a miminko hned po svatbě🙂 Držím moc palce🙂

pajka00
10. júl 2009

No holky, kde jste dnes všechny?Venku škaredě,pracovní den a vy někde lenošíte?Teda,to se máte🙂) Tak všem krásný víkend..já se asi na net nedostanu-tak si užijte-od neděle hlásí pěkné počasí...tak snad to bude pravda. Těhulky opatrujte se a snažilky-snažme se🙂Mně čeká ovulka-tak snad se zadaří...páá

zaenab
10. júl 2009

Pajka, no kde bychom byly? Já pro změnu pracuji 🙂

irafa
10. júl 2009

janetka tak toxoplazmozu mužeš dostat i z nedostatečně upraveneho masa a to dřiv než od kočky vim to od veterinaře protože manž dones kotě ja na něj nechtěla ani dotknout se kvuli te toxoplazmoze a on mi řek že to je min pravděpodobne jako to že se spiše nakazim dřiv z grilovačky tak nevim kotě sem přijala a mame doma už i jedenactiletou kočičku a to kotě je kocour 😀 mame tu veselo testy mi budou taky dělat nevim jestli ted jak mi brali tu krev nebo až při dalšim odběru tak snad bude ok vše Kočku sme měli vždycky a nikda sem toxoplazmozu neměla a ani rodinka ale nikdy neřikej nikdy že asi si to přečteš až v ponděli vid no neva tak ahojkya pěknej vikend všema snažilkujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

zaenab
10. júl 2009

Holky, tady to normálně vázne!!! Kde jste všechny? Jediná omluva je snažilkování nebo svatba, viď Drakulko?

Tak ať se na zítřek sladce vyspíš a všechno to proběhne jako v tvých představách 😵

labus
10. júl 2009

Drakulka tak nech zajtra všetko klapne ako má a uži si to poriadne budem na teba mysliet.
Zaenab ahoj moja 😉

zaenab
10. júl 2009

Labus, velké ahoj 🙂 Věřím, že se ti daří moc hezky, práce dobrá a máš čas i na sebe 🙂

henikav1
11. júl 2009

ahojte baby, tak ja som sa stale nepohla, sice mam zbalene, vsetko v aute, ale chytila ma migrena, tak cakam kedy prejde, az potoms a pohnem

DRAKULKA prajem Vam nadherny den, aby Vam vsetko krasne vyslo podla vasich ocakavani 😵 😵 😵

irafka, ty davaj na drobceka velky pozor a ostatne, hor sa do snazilkovania 😉

labus, ozvem sa na skype, ked budem na sk, ak to takto pojde dalej, tak neviem neviem, uz dnes rano som mala, byt na sk a to som sa este ani nepohla 😀 😀 😀

hanula11
11. júl 2009

Hezkou sobotu 🙂
Náhodou jsem Vás tu, snažilky, našla. Pořád se tu na koníkovi nějak nemůžu zorientovat, většinou jsem bývala na "BAZARu", ale občas se tu už trochu vyznám.
Já už se snažit nemusím. Jsem ve 24tt a mám už přes čtyřicet. Tak mě napadlo, že sem písnu. Ony jsou tu jinak většinou jen samé mladé holčiny. Mám už dvě dospělé děti - holka má 23 a kluk 20 let a začátkem listopadu se mi (doufám) narodí holčička.
Tak ještě jednou všechny zdravím, ať Vám Vaše snažení brzy dopadne, držím pěsti 🙂 Hanča 😵

drakulka67
12. júl 2009

😕 😨 Koukám, že tu dnes ještě nikdo nebyl, takže já novomnaželka jsem tu dnes první. Všechny moc a moc zdravím, děkuji za přáníčka. Vše se vydařilo,ale napíšu víc asi až zítra. Za chvíli jedeme k rodičům. Pokusím se alespoň vložit fotečky, tak vám sem pak dám odkaz ať můžete zkouknout pár snímků. Zatím mám jen pár z našeho foťáku, ty další teprve postupně stáhnu. Loučím se, pa a hezkou neděli všem.

irafa
12. júl 2009

drakulka ahojjjjjjjjjj čerstva novomanželko pěknou neděli tobě a všem na koniku čtyřicatniček 😉 🙂
ju ju na fotečky se těšime
zdravim novou těhulku hanulku tak ty čekaš holčičku 4.11 moje mamka je 10.11 takže budeš mit malou štirku tak to maš fajn ja se budu kutalet až do silvestra nejmin mam termin 28.12 a jelikož všechny tři děti sem přenaěela tak to vidim až tak po silvestru a tak letos bude mit tata střizliveho silvestra pokud se mi nepodaři porodit dřiv 😀

drakulka67
12. júl 2009

tak jsem přidala pár foteček do svatebního albíčka (moc jich ještě nemám, později přidám další) na mojasvadba.sk,tak jukněte pod stejným nickem jako tady nebo na adrese:

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

yanny
12. júl 2009

Drákul, ty si kočka hubená 🙂
A tvoje holčička, je celá ty, tys jí snad porodila 🙂 🙂 🙂
Tvůj mánžílek je fešák a vypadá jak můj ex, jednou ti ho ukážu na fotce a uvidíš jeho dvojče.
Schválně jsem ho ukázala mojí holce a říkala mami to je celý táta 😀 😕 😵
Ale není, můj bývalý je z Havlíčkova Brodu.

Hanula, jestli ještě jukneš, tak nam dej návod jak se ti to povedlo???????????

a JESTLI NĚKDE NAJDEME TABULKU, TAK SE NÁM NAPIŠ DO POSTUPKY, ať máme hodně těhulek!!!!!!!!

Já si to holky užívala bez manžílka,ve Varech jsme si to pěkně užívali!!!! Sektíkovali jsem venku, tancovali jsme tataráček jsem si dali v jedné pěkné hospůdce, tuším u Tomaše, či u Jakuba, nebo tak nějak, ale tataráček za 120,- kaček a vynikající..... Taky spousta kluků a chlapů. Banderase jsem jen zahlídla, když šel do velkého sálu. Bylo tak narváno a sposty jiných zajímavých lidiček, no byly jsem jak urvaný ze řetězu a že já to někdy dovedu, když je můj usurpátor v nedohlednu 🙂

Tak zatím

mimoo
12. júl 2009

Ahojky Yanny, ano jsem to ja,chodila jsen dřív na neplodnost,ale ted už neni tak jsem nakoukla na MK.A k tomu mému tt prostě po třech letech se to stalo a nic jsem nebrala a ani jsem v to už nedoufala,ale ještě neni všem dnum konec zitra jdu na ult.měla bych byt 8tt podle mc,ale podle ovul jsem 6tt.Měla jsem to dosti nepravidelny.

labus
12. júl 2009

Drakulka tak blahoželám a dufam že všetko klaplo ako malo a že ste si to užili - ste zlatučký párik a hodíte sa k sebe .

yanny
12. júl 2009

Mimoo, jen táááák 🙂
Tak snad něco jste pro to museli dělat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre