Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
29. jan 2010

Brou děvčata, Aďule už chvíli chrupe, taky to zkusím, snad jí to chvíli vydrží 🙂 😵
A pěkně opatrujte vajíčka i sebe 😉 🙂

pet.s
30. jan 2010

Dobré ránko děvčátka, vítám nově přibylé a nově oplozené.
Hory vám děvčata závidím. Já bych se chtěla jet podívat alespon na chatičku, jak snáší nápory sněhu,ale bojím se abych se někde nenatáhla a bobky neohrozila.

Kdo se tu ptal jak dlouho vydržíme netestovat? 😀 Já už testovala ráno 😀 Vím, že tam ještě nic nebude,ale co kdyby náhoou 😀 😀 😀

minka051
30. jan 2010

pet.s a kolký den si po ET.. Máš už nejaké príznaky? lebo ja som mala Et 28.1. ale nič sa zatial nedeje cítim sa dobre.

hadonoshka
30. jan 2010

Ahoj holky, mám pořád nějaký fofry tak stíhám napsat jen sem tam něco. Vítám nová děvčata, Gabikri já bych ještě zkusila vlastní vajíčka, dokud je nějaká šance..... 🙂 tak bych zkoušela.

Pets., pajka, minka holky myslím pořád na vás a držím pěsti. Pet.s dej si bobříka že začneš testovat po víkendu 😀

Ale to těšeníčko chápu. Navíc po předchozích měsících (když nepočítám těhu) kdy jsem se cítila nepřetržitě těhotná i se všemi příznaky se přidala další zoufalá věc. Tentokrát si myslím, že jsem těhotná i přes to, že jsem těsně po MS a lítalo to ze mně tak, že jsem málem vykrvácela. A proč si to myslím? Protože jsem měla druhou ovulku 4 dny před MS a mrcha trvala jen 4 dny a najednou byl konec bez špinění, prostě to ustalo ráz naráz. A mám strašnou chuť na sex.
Takže vidíte že šílenství má mnoho podob.
Samozřejmě těhotná nejsem.

No už se těším na to, až tady začnete holky probírat těhu příznaky 🙂 Jo a ještě dnešní tabulku:

stav k 30.1.10

hadonoshka..42 let........7 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......24 DC......poslední MA 9/09
awalancha....39 let.......12 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......23 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka..........39 let.......17 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39let........10 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39let........26 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40rokov....29 DC......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38let.........? DC..... 1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly, ale všechny prázdné/ bez ET

biblia
30. jan 2010

Je tu veľmi veľa nových, ktoré samozrejme srdečne vítam tu medzi nami- dámami, ja som teraz v zahraničí, tak len k tej tabuľke- ten otáznik tam nechám, pretože už by som mala byť dávno v novom cykle a stále nič sa nedeje, menštruácia nedošla. Na tehotenstvo nemyslím, že by sa mi to podarilo, keďže som málo doma a navyše mám asi diagnózu, ktorú tu popísala nová Gabikri, dajako by to na mňa mohlo pasovať, keďže nemám MS, tak asi ani vajíčka. Asi týždeň už mám neskutočné vetry, neviem Hadonoshcka, či to nemám z toho Sarapisu, ak je sója strukovina, možno ma z toho zdúva, čo by mi tak asi mohlo pomôcť?

hanula11
30. jan 2010

Bibli, ty jsi v cizině, na Slovensku?

Jinak jsem si, děvčata, právě hodila miniprcka slivovice.
Mám už pár dní nějaké podivné bolení břicha, ráno se to vyvinulo asi k vrcholu, doufám, že to nebude salmonelového rázu. Skoro to tak vypadalo ☹ 😖.
Tata vodjel do práce, řekne si, běžte ven na prochňu, je tam hezky. Ale já bych asi daleko nedošla 😉 😀.
A tak mě napadla ta slivovice. Otec rodiny ji dostal od synátora k vánocům, pálil "skorotchán", a já ještě neochutnala.
A protože bych neměla ani endiaron, ani živoč. uhlí kvůli kojení, tak jsem prubla tu slivovicu ☹ 😉.
Adélka konečně usnula, tak uvidíme, co to udělá. Dala bych si špetku rumu, ten staví stopro, ale ta slivovice možná taky zabere.
Kdyby jo, tak bychom mohly jít (my dvě holky) i na tu procházku. A jestli ne, tak mi už snad o moc hůř nebude, malá krizi zaspí a v MM se ta trocha snad ztratí 😉 🙂 😅 .

hadonoshka
30. jan 2010

bibli mně ten Sarapis nic nedělá a to taky trpím na větry, jen aby to nebylo těhu, to bývám nafouknutá jako balón 🙂 Ještě to nevzdávej, koukni na hanulku 🙂

Hanul to víš že to nezaškodí, vypálí to bacily a malá bude spát jako dudek.
Mně malej blbě spal, ale jak jsem ho nakojila a dala ven do kočáru, spal krásně, doma se vždy za půl hodiny vzbudil. Byl na čerstvém vzduchu a já taky, protože jsem hned letěla krmit zvířata, abych to zvládla než se probudí. Jen mi pak bylo líto, že si nemám kdy odpočinout.

Jinak my jsme měli průjmy když jsem byla těhu, to trvalo snad 3 týdny, vím že staví hořká čokoláda spolehlivě. Teď je zatím klid, malý sice minulý týden zvracel, ale jen 1 den a teď už je klid, tak snad malá něco nepřitáhne ze školky.

hanula11
30. jan 2010

A´duška se probrala, popila a zatlačila si do textilu. Ještě ji držím, usnula, ale budu ji muset vzbudit a přeodíct, kdoví kde to až má ☹ 😀

Hadonoshko, s těmi svými zvířaty máš tedy veselo 😅 , mně teď bohatě stačí jeden osmák (degu), chlupatice kočka a cca 40 ryb v našicvh nádržích. Ještě bych možná snesla psa, ale další rotvajler se zatím nekoná 😔 Musel by to být klon našeho Rona, a to asi žádnej pes není. 😵 No, a je přebaleno, a opět jsme vzhůru. Možná risknu ten Lídl, zabalím kojence, hupsnu ho do kočáru a půjdem nakupovat, je to nejblíž, město máme dál. 🙂 😅

hadonoshka
30. jan 2010

ahojky, jé vidíš to jsi mi připomněla, že jsem mince neodepsala na ten zvěřinec jak se ptala. Pošlu ti minko do IP odkaz na moje webovky, tady nemůžu, to bych nemohla psát to co tu píšu 😀
hanul taky ti pošlu už ani nevím komu jsem to posílala a komu ne.

hadonoshka
30. jan 2010

holky kdo nemá odkaz na web a chce ho tak mi písněte

gabikri
30. jan 2010

Ahojte, co tam mám doplnit to DC co to je?? 😉

pet.s
30. jan 2010

stav ke 30.1.2010

hadonoshka..42 let........7 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......24 DC......poslední MA 9/09
awalancha....39 let.......12 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......23 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1. 2 embrya
pajka..........39 let.......17 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39let........10 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39let........26 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40rokov....29 DC......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38let.........? DC..... 1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly, ale všechny prázdné/ bez ET

pet.s
30. jan 2010

upravila jsem u sebe tabulku..
minka jsem měla ET stejně jako ty..

dnes jsem nevydržela ležet, jeli jsme se podívat na chatičku...brodili jsme se od cesty k chatě sněhem. Ale do chaty jsme se nedostali.
Ale představte si, že nad chatou zakroužil čáp. V zimě!! Zůstali jsme na něj čučet jak blázni. Tvolala jsem na něj, že sem k nám. Tak třeba to bylo znamení, ne? 😉

thalassa
30. jan 2010

Ahojte, konečne mám čas si sadnúť a písať.HANA 11 dík za privítanie.Ver mi je super byť babičkou uvidíš 🙂 Všetkým strašne držím palce aby sa to podarilo.

biblia
30. jan 2010

Ahoj Hanulka, tak ja som vo Viedni viac ako doma na Slovensku, navyše mám problémy s MS, od istého času po potrate sa mi stalo, že mi nedošla MS, na testy som minula majland, až lekár mi potvrdil, že nie som tehotná. Lieky som nebrala žiadne, len prírodné tabletky bez receptu. Odkedy som prisla raz PO MS domov som znova bola doma a cakala na MS, no dodnes nedorazila.
Teraz sa uz tak neupinam na tehotenstvo, v zahranici sa cítim dobre, až na to, že po začatí brania Sarapisu a pila som aj Aloe džús sa cítim ako balón, len aby som niekam neodletela, až tak ma zdúva.
Hadonoschka, bodaj by si mala pravdu, ale som testla a nič, no a Pets- s tým vysvečkom to prehnali aj moje deti, samozrejme hlavne že sa obviňujem ja samu seba, že som na ne nebola tvrdšia.
už pomaly tu strácam prehľad, to je dobre, je tu živo, už aby sa len zadarilo niektorej z nás, tak ahojte zatiaľ.
Hadonoschka a pokial mi nedorazí MS, nahám tam ten otáznik oki? Asi by bolo zbytočné pri tak dlhom cykle tam upravovať.

pajka00
31. jan 2010

ahoj holky, tak pets-tys už testovala?🙂) tos mě pobavila....ty jsi ještě netrpělivější než já. Dala jsem si závazek, že budu testovat až 10-tý den-dřív to asi nemá smysl...a hlavně, i kdybych byla těhu a nebyly tam //, tak bych byla zbytečně smutná
Vítám samozřejmě nové holky a jsem ráda, že je nás tu víc, se "stejnými" problémy.No ráda-spíš mě mrzí, že je nás tolik s problémy...ale bohužel-přírodě neporučíme.
Ptala jsem se embryoložky, kdyby nám toto nevyšlo, jestli se vztahuje kryotransfér mých 4 mrazáčků na pojištovnu a prý je to jedno, že se platí pořád 5.000,- že v tom pojiíšťovna nehraje roli, čímž mě mírně uklidnila, že i když už budu po 40-tce, tak těch pět litrů dám do kupy....jéžiš, já bych si tak přála, aby se aspoň jeden bobísek uchytil....domlouvám jim, ale nevím, jestli mě poslouchají.
Minka-co ty? když jsme měly transfér ve stejný den-který den plánuejš testit?🙂)

gabikri
31. jan 2010

Dobré poledne, ženušky 😉

Chci se zeptat, většinou jste tady malinko o chlup starší než já, máte tady někdo diagnózu vysoké FSH, nebo jsem takový exot, komu se blíží přechod v 38letech jen já 😖

pets : ten čáp....to je jasný, to nebylo jen tak !!! 😵 😵 😵 😵

mnamko
31. jan 2010

Ahojte,dlho som nepísala,ale Vás čítam,neviem čo sa mi stalo so zaregistrovaním ale zmizlo mi meno,tak som sa prihlásila pod novým/predtým skadricka/.Mi bábo opeť asi zase nič,už ma pobolieva brucho.
pet.s -K tomu bocianu,švagrinka keď nám išla oznámiť,že čaká bábo/už majú dvojmesačné dvojky/
tak nám nad hlavou preletel bocian,tak držím palce,aby to aj tebe vyšlo.
Teraz sme boli pozrieť dvojky,bože sú úžasné majú 6.kg tak som sa ich nebála už popestovať.
pajka 00 držím palce,nech to víde.

biblia
31. jan 2010

Prajem všetkým krásny pozdný večer, musela som sa prihlásiť a vložím sem link, lebo toto sa stalo aj mojej bývalej spolužiačke, skoro som odpadla na podobnosti tohoto príbehu, môžem potvrdiť, že je pravdivý. Dúfam, že to tu urobím správne, ešte som to nerobila s odkazmi na iné stránky.
Všetkým želám podobný koniec.
link:http://interbeauty.sk/zdravie/klimakterium-s-prekvapenim
Ja si tiež s tou mojou MS myslím že som v klimaktériu, tak toto by som brala 😀

gabikri
31. jan 2010

biblia: tak tohle bych brala taky 😉

gejbule1
31. jan 2010

Ahoj holky,jdu se podívat co je tu přesvíkend nového 🙂 a pozdravit vás.

minka051
31. jan 2010

pajka
No ja ak dostanem odvahu tak až v nedeľu 7.2. 🙂 Možno to nevydržím a skúsim skôr...ale to asi nieje dobrý nápad.

pet.s
31. jan 2010

pajka no já při minulém těhu měla ducha na tom testu z gennetu už 6 den po ET. 9 den po ET jsem si enchala udělat sama HCG z krve a měla jsem 46,5.Ale nevím jak je to ted s tou prodlouženou kultivací.
Před tím jsem měla OPU v sobotu a ET v úterý. V neděli nebo v PO už byl na testu duch. Ted OPU taky v sobotu,ale ET až ve čtvrtek.Ale zase ve vyšším stadiu. No prý se zavrtávají až 6 dní, tak ještě jim dávám čas. Naopak mě ty bílý testy, tak nějak pomalu smiřují s tím, co když to nevyjde.

pajka00
1. feb 2010

dobré ranko kočky.....tak testík si budu muset v průběhu týdne koupit...ale dřív než v sobotu si ho neudělám.Miláček se mě ptal včera, jestli už nemám náhodou nějaké příznaky-tak jsem se tomu zasmála-že to je fakt brzo.)Takže sedím v práci, probírám se hromadou papírů a snažím se myslet pozitivně a na něco jiného než na to, jestli se mi tam aspoň jeden bobísek uhnízdil nebo ne🙂

minka051
1. feb 2010

Ahojte
pajka tak pozerám ty veselo v práci 😎 a kedy sa chystáš byť doma? Či ani nechystáš. No príznaky nemám ani ja žiadne, len prsia ma začali bolieť.

pajka00
1. feb 2010

Jo...já si brát neschopenku nebudu vůbec....i kdyby se zadařilo a já byla těhu-tak budu v práci. Pokud mi to zdraví dovolí, tak určitě. Nedělám nic fyzicky náročného, sedím si tu na zadku u PC..takže proč se válet doma.
Mně bolí prsa už od té doby, co jsem si začala píchat hormony...a teď mě bolí pořád stejně-možná trošku míň...takže já to nepoznám vůbec🙂

irafa
1. feb 2010

ahojte holky
tak vam držim všechny prstičky 😕 at to vyjde
do albička sem dala nove foto naši princezny tak se koukněte
jinak se všuchni snařte a v praci šetřte at se bobisci pěkně zavrtavaj
ahooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjj

hanula11
1. feb 2010

Mně malulka dnes od půl páté nechce a nechce spát
A hezkej den všem
Asi už je pro dnešek vyspaná, usnula před desátou a spala až do té cca páté (skoro).
Tohle se jí ještě zatím nikdy nepovedlo , no, takže je vyspaná a co by mi teď spala, že?!
Ráno si cpala do pusy celou pěstičku tak, že se až divila jak najednou málem nemůže dejchat
No prstíčky u nás teď mezi hračkama vedou. 🙂 😵

A mohutně taky držíme pěstičky 😵 😅 🙂

hanula11
1. feb 2010

Jo a Pts, čáp už určitě hlídkuje 😉 🙂

A hlídá vás 😉 😵

awalancha3
1. feb 2010

ahojte.......vidim, ze ste tu plne ocakavania, trochu vam aj zavidim, ved je to predsa uz naozaj velmi pravdepodobne, ze sa embrijka zahniezdia- aspon jedno, ked uz ich mate zavedene.....
ja cakam kazdym dnom na ovulaciu a ideme na druhy pokus o prirodzene snazenie...... ale akosi citim, ze proste v mojom veku to nepojde a nemam tusenie aky ma spermigram moj priatel........Premyslam, ze je asi zbytocne stracat cas a mala by som sa hned dat na cestu IVF....lenze vcera bez toho aby som to spomenula mi priatel povedal, ze budeme do mojej 45ky (teraz mam 39) sa milovat proste bez ochrany a ked bude tak bude a ked nebude tak nebude, ze on chce v prvom rade mna a ja som dolezita (co je sice pekne, ale....) a ze nebudeme robit ziadne umele oplodnenia alebo take veci.......
...zostala som sice potesena, ze mu ide o mna a netlaci na to mat dieta, ale bola som aj nestastna, lebo mi zahatil cestu IVF......strasne vam zavidim, ze ste uz v stadiu po zavedeni embrijok a uz len cakate ci to vyjde a za par dni mozete prezivat to neskutocne stastie....... ja proste neverim, ze by mi Boh alebo prirody dopriali prirodzenou cestou po 17 rokoch este raz tu nadheru otehotniet prirodzene a porodit zdrave krasne dieta..... a tak strasne po tom tuzim.... citim, ze zo sliznicou problemy nie su a uhniezdili by sa tam aj vsetky embrijka...... dievcata, strasne vam zavidim, tak v dobrom, ze uz len pocitate dni do dna kedy sa na teste ukazu //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre