Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
5. feb 2010

pet.s tvoje testy jsou skvělé
s tím životem podle uzávěrek mám úplně stejnej, my už teď máme po závěrce, ale ještě mám pár borců, kterejm dělám účto jednou za rok a ty mi přinesou kupu papírů v březnu a pak holka dělej co umíš.
Naštěstí z jednoho jsem to vydyndala už teď, tak zítra začnu.
Jinak, kolikrát mě přijde, že i to domácí milování je podle práce, když se dovalíme oba pozdě večer po perném dni, tak máme chuť tak maximálně na teplý ponožky, kakao a peřinu. a ty rána? totální děs.
🙂
Já mám pocit, že ten můj poslední potrat byl trochu podpořenej i nervama z práce. no rozhodně mi to nepřidalo.

Pajko, jsi fakt hrdinka, že vydržíš až do zítra 🙂

a kupte ty mamatesty, ty jsou fakt dobrý 🙂

Momentálně jsem v totálním útlumu. Beru ten utrogestan a v příbalovém letáku jsem se dočetla, že může přivodit velké únavy. A já jak ho polknu, tak do půl hodiny jsem ve stavu, že nemůžu udržet oči otevřené.

přeju vám všem pěkný den

🙂

hanula11
5. feb 2010

A u nás poránu je 0 st 😉
Pets, hezky se šetři 🙂 a Pajka a ... taky, šetřete se pěkně všechny 😵
Dnešek snad už bude lepší, na Panadol nedošlo, ale dítě bylo skoroochořelé 😒.

iknella
5. feb 2010

ahjte...mam 40...dve deticky uz mam,su z velky,ale snazila som sa o dalsie dietako,ale nevyslo to...missed ab.som smutna,nestastna a neviem ci to este skusit,je to bolestive hlavne na dusi...vie mi niekto poradit,potesit?

pajka00
5. feb 2010

ahoj iknella...takových jako ty nás je tu spoustu-vlastně skoro všechny. Nedá se nic dělat, než to oplakat, otřepat se a jít dál. Přirozeně je už větší problém otěhotnět v našem věku bohužel a tak se snažíme všemožně si radit, zkoušet a mluvit....Já osobně jsem měla taky potrat...zkoušeli jsme dál dalšího 1,5 roku,ale nic....takže jsem podstoupila IUI-inseminaci -negativní a teď mám po transféru po IVF....a čekám, jestli se mimísci uchytily nebo ne.....Ještě před 2 lety jsem vykřikovala, že já nikdy na umělé nepůjdu a cháááá uběhl nějaký čas a zkroušeně a vděčně jsem to všechno podstoupila jen pro to miminko....Klidně se tu vypovídej, my ti "odborně a zkušeně" poradíme a uvidíš🙂 bude ti líp🙂

hadonoshka
5. feb 2010

Ahoj holky, tak pet.s to jsou dvojčátka to je jasný. Tak se holka drž, sice si zamakáš, ale na víc pokusů moc časů není, tak by bylo super zvládnout dva jedním vrzem ne? 😀
Jéžiš to je paráda. No a pajko co ty? A minka? Jo pajko koukám, že máš ještě pár dní čas, ale asi bych zkusila.
Vítám iknellu, jak psala pajka, tím si prošlo hodně z nás, já v prosinci, ale už máme od doktora zelenou, takže budeme zkoušet a ty nesmutni a šup do toho.
A ještě oprava tabulky, musíme přepsat dny všem pet.s (hlavně se teď nerozbreč, že jsi na to zapomněla 😀 ) jo jo hormony a ještě dvojitě 😀

stav k 5.2.2010

hadonoshka..42 let.......13 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......30 DC......poslední MA 9/09
awalancha....39 let.......18 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......29 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1. ...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //
pajka..........39 let.......23 DC.....1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39 let........16 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let.........7 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40 rokov....7 DC.......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37........38 let........15 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení

iknella
5. feb 2010

je tu nejaka aktualna 40tnicka ktora sa snazi o babo?Rada by som s tebou pokecala o vselicom...podstupila som kyret lebo mi diagnostikovali v ut. missed ab...dik ☹

gabikri
5. feb 2010

pajka: jo, ten život je k..., to máš pravdu 😖 Teď v lednu mi ještě na rakovinu umřela babička, ale ta už měla věk, 80 let. Ale ta to měla na ledvině.

Holky, nevíte, kde se dělá nějaké celkové vyšetření na rakovinu a nebo se to pozná třeba z krve, když jdu na předoperační na IVF?

Jo a že je to dědičné, to je stará známá věc, proto mi ani tolik nevadí představa darovaných vajíček 😝

gabikri
5. feb 2010

pajka : málem jsem zapoměla, co už jsi testla?? 🙂

pajka00
5. feb 2010

iknela-mrkni na tabulku naši přehlednou-tam to máš včetně věku a jak vidíš-jsme všechny + - 40tnice🙂
Gabi-nedělala-zítra🙂 říkala jsem si, že ten 10 den už by přece jenom-pokud tam něco bude-mělo být vidět🙂
Gabi-já myslím, že oni z krve dělají vždycky....já jsem dárce, takže to zkoumají pokaždé-to je ta výhoda, že jsem v klidu, že mi 1x za rok udělají komplet krevní vyšetření. Jinak by ti to měla udělat tvoje doktorka při ročním periodické prohlídce (nebo je to dvouletá?)

hadonoshka
5. feb 2010

á tak jsem minku našla v darovaných vajíčkách na ivf tak už alespoň vím co a jak........bojí se testit 🙂

hadonoshka
5. feb 2010

holky strašně se těším na neděli, jdeme na koncert Hany Hegerové, mám ji moc ráda. Už jsme chtěli jít vloni, ale bylo to totálně vyprodané, teď jsem lístky kupovala v polovině ledna a bylo už jen pár volných míst.
A 17.2. jdme na ty dinosaury do O2 Arény, lístky mně stály 3 litry, tak doufám, že to bude stát za to.
Teď budeme žrát 14 dní chleba s máslem kvůli tomu 😀

pajka00
5. feb 2010

To neva....kulturou si zaplníte duši a jídlo je vedlejší 😀 Hegerka je super, taky ji mám ráda. Dinosaury bych vypustila, ale Hegerka je Hegerka 😉 Tak si to užijte!🙂
Minka byla na transféru stejně jako já.....tak uvidíme, kdy dostane odvahu🙂

iknella
5. feb 2010

Uz som po zakroku...fizycky to zvladnem ale dusa je smutna..

aja37
5. feb 2010

Iknella, smutne, ale musis ist dalej. skusite to znova a snad sa to podari.

Pet´s, inak to vobec nie je mimo, ta myslienka, ze su to mozno rovno dvojcata. Mozno preto to vidis uz tak skoro. Pri dvojcatach je hladina HCG este vyssia, nez ked je tam iba jedno babo. No tak to by bola parada. Kamaratka ma dvojcata - chlapcov, a to su taky certici ... ty jo. Drzim palce a zavidim 🙂 v dobrom, samozrejme.

hadonoshka
5. feb 2010

aja jaký snad, to se povede určitě 🙂 Holt už ty naše vajíčka nejsou nějak moc kvalitní a takhle to potom dopadne, je potřeba to tak brát, lepší teď než později to muset ukončit pro nějakou vadu. Stačí prostě počkat na nějaký zdravý vajíčko a bude z toho krásné mimi. Důkazů že to jde je v tabulce dost.

V kolikátém jsi byla týdnu ikny? Neboj, přejde to, já jsem začala týden po potratu chodit sem mezi holky https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... je tam optimistická nálada a všechny už se tam těšíme na nová miminka. Nemá cenu smutnit, to by si se zbláznila 🙂

Pajka ty bys vypustila dinosaury? Počkej až budeš mít prcka a budeš muset pouštět 3x denně jurský park. To bys taky letěla do Arény. Musím říct že se teda těším i já, prej je to jako živý.

ankava
5. feb 2010

Ahoj Iknella, je mi moc líto, že jsi se zařadila mezi nás s MA, já měla vloni dva, poslední na Vánoce, na Štědrý den mě pustili z nemocnice, bylo mi strašně, tolik slz jsem nikdy nevyplakala. Tyhle stavy se mi vrací, většinou kolem menstruace.
Ale jinak se snažím bojovat a nevzdávám to, beru si příklad taky tady z holek, že to půjde i za dva za tři roky.
Pořád ještě je mi přece 39 🙂
Náš čeká za 2 měsíce IVF. Tak teď cvičím, piju kontryhel, chodím na reflexní terapii, pořádně jím, taky vitamíny, femibion (kyselina listová), aby se to mimčo chytilo.
Tak hlavu vzůru 🙂 🙂

Hadonosha, Hegeru závidím... já si teď nechala poslat jedno CD mýho oblíbenýho zpěváka... nikde nešlo stáhnout, tak jsem ho koupila, a poslouchám 🙂 a je to paráda 🙂

pajka00
5. feb 2010

Joo hadonosko-to chápu, že bysme asi fakt jeli🙂) ale moje skoro 15-letá dcera nemá zájem o dinosaury-tak jsem v klidu🙂 A protože budu mít ty holčičky dvojčátka-tak je taky nebudou zajímat určitě 😀 😀

ankava
5. feb 2010

a co když budeš mít dvojčátka chlapečky???? 😀 to budeš muset i horší věci než dinosaury 🙂

veruncik
5. feb 2010

Ahoj holky,

ráda bych se přidala do Vašeho klubu +-40nic.Již delší dobu si čtu Vaše zkušenosti a ono to někdy moc pomáhá 😉, že nejsem jenom já ta "stará". Chodím do Gennetu a teď jsem 6.den po ET (mé 2.IVF, při 1.IVF se transfer nekonal, protože folikulky, pouze 3, byly prázdné). Teď jsem postoupila o kousek dál - opět 3 folikuly, tentokrát se podařily 2 embrya. Tak jsem také v očekávání jako některé z Vás. Mám trochu skluz, jak Vám bylo 6. den po ET? Který den se uvadí den D pro nidaci? Někde jsem četla, že 6. - 7. po OPU...

pajka00
5. feb 2010

ahoj veru-jasně,že se můžeš přidat🙂bude nás aspoň víc. Já jsem dnes 9-tý den po ET a je mi pořád stejně.....Prsa mě bolí-už měsíc, co jsem začala píchat injekce, břicho občas pobolívá jako na mrchu a jinak nic..Takže si zítra dělám test a budu napnutá, jak to dopadne-protože to může být i nemusí....Den D pro nidaci nevím🙂

pajka00
5. feb 2010

ale našla jsem toto -tak tam třeba něco najdeš
http://cs.wikipedia.org/wiki/Těhotenství#P.C5.9...

minka051
5. feb 2010

pajka ahoj ako sa dnes máš ? Ja som v práci ale už balím lebo prišiel pre mňa šofér čo ma berie domov. Moja polovička išla so synom lyžovať tak som si musela zabezpečiť odvoz domov sama.

veruncik
5. feb 2010

Ahoj Pajko, díky za přijetí 🙂 Asi na tom budeme podobně, taky mě bolí prsa, zvlášť po tom pregnylu a vlastně taky předtím a v podbřišku pobolívá, ale doufám, že to není po tom utrouši, co ho do sebe láduji. Jen mě překvapuje, že si děláte holky ty testy dřív. Mně bylo řečeno, že ten pregnyl by mohl mít na vliv, tak až raději po 14 dnech.Nerada bych byla takto zklamaná.....Ale preventivně držím samozřejmě palce 🙂

ankava
5. feb 2010

ahoj veru- tak zase další kočka mezi námi, držím palce, ať jsi za chvíli pořádná těhulka 🙂

co je to ta nidace? na to, že budu za dva měsíce (doufám) ve stavu jako vy, tak toho vím fakt málo 🙂
Jo a holky, kolik tablet utrogestanu berete?

pajka00
5. feb 2010

Co? dvojčata kluky? o tom kartář nemluvil 😀 😀 😀
Minka dobře-jako bych ani nebyla těhu...prostě pořád stejně....prsa,břicho...klasika...Co ty?jak se cítíš?Kdy testuješ???
Veru-já jsem pregnyl měla naposled před OPU...tzn.asi 23.1...tak to je už skoro 14 dní....ten by tam neměl být.Ale vím, že si ho některé holky píchají i po transféru...ty taky? Tak to samozřejmě je nesmysl si dělat test.
Já beru 3x denně utrouš + 1x na noc zavádím a ráno ještě anopyrin a prednison....
Nidace je asi zavrtávání emryjka do dělohy ne?

veruncik
5. feb 2010

no, nidace - tj. uhnízdění embrya viz odkaz, co poslala pajka. Určitě v takovém stavu, jako jsme my, budeš, ale chce to dotáhnout dál 🙂 utrouše beru 2-1-2, myslím, že to má bohužel vliv i na pleť ☹

ankava
5. feb 2010

já teď beru utrouš preventivně 1-0-2, tak jsem zvědavá kolik ho dostanu pak.
Stejně by mě zajímalo, ja ti doktoři rozhodnou, kolika čeho má každá brát, když bere každá něco jiného. To vám něco změřili?
Asi je to fuk, hlavně, že budeme mít ty mimina 🙂 tedy pajko, ty ne mimina, ty rovnou ty holčičky 🙂 teda ty se máš, že to víš, že holčičky 🙂

maicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajka00
5. feb 2010

Tož to víš-stačí zajít ke kartáři a víš to taky 😀 No tak buď kluk nebo holčičky....říkal letos...tak snad to bude🙂
Já si myslím, že to dělají podle hladiny hormonu co vám zjistí z krve-ale nejsem si jístá......Možná to taky každý CAR dělá jinak.

ankava
5. feb 2010

já byla u kartářky..těhotenství předpověděla- prý velká plodnost a požehnání, ale neřekla, co to bude. Takže je to takový jako, že si i můžu myslet, že to nedopadne. Ale byly věci, ve kterých se i zmýlila, tak to beru spíš jako hru... a z toho se nenervuju, karty totiž nevědí, že existuje utrouš 🙂 a CARy 🙂 a jiný čarodějnice mi předpověděly, že budu mít holčičku 🙂 tak těm věřím 🙂
Já se doktora na příští schůzce zeptám, jak rozhodují, co ti dají.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre