Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
2. jún 2010

Pets....ty jsi šílenec...tak brzo vstávat....že neležíš!..ale k té Dr.si zajdi!!Možná máš nějaký zánět v nervu.
Janetko nestresuj se, je jasné,že máš strach, ale uvidíš, že to bude dobré. Už sis to špatné vybrala, takže te´d už to bude OK...musíš tomu věřit, aby to tělo vědělo taky!!Držím ti palce a hlavně buď bez nervů a v klidu, to je to nejlepší, co můžeš udělat 🙂

janettka
2. jún 2010

páji já fakt nevím jak se uklidnit...nějak jsem byla celke v pohodě,ale od včera večera jsem nerv,pak jsem z toho samozřejmě nemohla spát a tu nespavost jsem hned zas přičítala že se něco děje...jsem prostě pako.... ☹ a to počasí tomu nepřidá...

pajka00
2. jún 2010

Já mám takové pitomé přemýšlecí období vždycky v noci tak kolem 2 ráno..to mě napadají hrozné blbosti....a ráno si pak řeknu,že jsem debil, tak si ničit noc a nervy a přemýšlet o kravinách. Te´d už nepřemýšlím o mimču,že by se něco stalo, jsem přesvědčená, že je a bude všechno v pořádku, ale jsou i jiné blbiny, které člověku otravují život. Takže vím, jak je těžké si poručit nemyslet negativně. Ale musíš věřit, že je všechno v pořádku. Navíc, jaká je pravděpodnobnost, že by se zase něco stalo?Strašně mizivá, opravdu. Vzpomeň si kolik znáš lidí, kterým se stala jedna a ta věc víckrát po sobě?A uvidíš, že ani třeba na nikoho nepřijdeš...takže ty to máš vybrané a teď už bude všechno bez problémů. Není důvod, aby nebylo. Máte rodovou dispozici špatnou?Jedno zdravé dítě už máš, není důvod, aby nebylo i toto v pořádku!

janettka
2. jún 2010

pájko já mám 3zdravé děti,s býv.manželem...ale s tímto nemám žádné a už 2x MA do 12tt,podle doktorky moje tělo vyrábí protilátky takže zabíjí plod...beru léky a musím věřit,že to tentokrát vyjde....asi jsem neměla včera koukat po kočárkách,oblečeníčkách a postýlce....možná proto ty myšlenky....nebo to pitomé počasí?

pajka00
2. jún 2010

No vidíš,dokonce tři🙂 Já mám s bývalým taky 2 děti,otěhotněla jsem okamžitě,těhu bez nejmenších problémů,děti zdravé. Teď 1x MA, přirozeně to nešlo-i když jsme v pořádku oba, tak až IVF zabralo...je jasné,že né každý partner je po této stránce vhodný,ale poruč tělu....musí to být v pořádku, léky určitě zaberou a před tím jsi je taky brala nebo až te´d při tomto těhotenství? Máš štěstí,že otěhotníš přirozeně...to je velká výhoda, že se nemusíš stresovat s injekcema, cpát za to peníze státu i když by to mělo být zadarmo. To počasí je depresivní...nevím jak u vás, ale tady bez přestávky leje 24hodin a zase se už zvedají hladiny řek,všude bahna,voda stojí-je to šílené. Nepršelo jen v pátek a sobotu...jinak už snad 2 měsíce..to snad není ani možné.

janettka
2. jún 2010

tady taky leje ale daleko míň než na moravě...Pájko taky jsem podstoupila umělí,ale došly jsme jen k inseminaci..pak jsem to vzdala,že to nemá v našem věku cenu...no a vidíš to...tohle je výsledek...léky mi samozřejmě hned nasadily...no uvidíme,musím věřit...

pajka00
2. jún 2010

Taky jsme zkusili inseminaci,ale nepovedlo se a Dr.mi řekl,že nebudeme mrhat časem,že inseminace má jen 10% šancí,takže jsme hned zkusili IVF a hned napoprvé to vyšlo🙂 Musíš věřit, že to tentokrát bude v pořádku a mimčo se udrží,jestli máš nějaké protilátky proti němu...důležité je, že přišli na to, proč potrácíš.Vůbec se nestresuj, protože pokud se to má stát, tak se to stane a tím, že se budeš stresovat tomu jen pomůžeš.Takže mysli pozitivně🙂 Najdi si něco hezkého čím se zabavíš, ať na to nemusíš pořád myslet. Já vím,že je to těžké, ale nic jiného ti nezbude. Jsi doma nebo chodíš do práce?

janettka
2. jún 2010

@pajka00 makám doma na sebe,ale dneska jsem si naordinovala radši pochuzky po městě,zkusím kadeřníka a zavolala jsem kamarádce,že dáme kávu,ale já jsem to nikomu ještě neřekla,tak to bude děsné to před ní tajit hihi

pajka00
2. jún 2010

dobře děláš🙂vem si deštník a jdi....provětráš se a kafe s kamoškou výborný nápad. Nemá cenu o tom doma moc přemýšlet, protože tomu nepomůžeš, holt musíš věřit, že prášky budou fungovat...já tomu teda věřím!!Tak nezlob🙂 Moc ti držím palce, aby to bylo všechno v pořádku. Nikomus to neřekla?Fakt?

janettka
2. jún 2010

ne ví to jen mm,ani sestra ne a té říkám všechno...kamarádka bude naštvaná,ale já jsem prostě taková...

ankava
2. jún 2010

ahoj holky,
teda vy jedete poránu... já než se vykýbluju, tak už máte všechny po šichtě 🙂 🙂
janettko.. tobě je asi málo špatně viď, že takhle plašíš 🙂 🙂
jinak já jsem na tom stejně... dva dny po kontrole jsem vždycky v euforii a pak na mě zase padne to přemejšlení, co bude příště.
fakt je to děs... to ti rychle tyhle případy kouřících a pijících holek, co mimi nechtěj zvednou mandle
já jdu ke kadeřnici zítra, nebyla jsem od začátku stimulky, takže po třech měsících jsem z mé vizáže už úplně šílená.
u nás taky prší... a je uktrutná zima. To je nástup léta, jak má být 🙂

ankava
2. jún 2010

jo, pajka, prosím tě, kdy jsi vysazovala utrouš a jak jsi ho snižovala??? díky 🙂

janettka
2. jún 2010

@ankava no je mi špatně hezky,ale dneska jsem ještě neblindila...tak právě před odchodem jím tresčí játra...ty miluju tak doufám,že mi nebude blbě haha,nevím kde bych to ve městě vyhodila...jinak jsem se donluvila i s nehtařinkou,takže do večera mě doma nikdo neuvidí...a pak padnu za vlast...

ankava
2. jún 2010

janet... ty jsi fakt s tím jídlem odvážná.... mě je od neděle zase hůř, zase minimálně jednou klopím. Můj přítel si se mnou fakt užívá... večer chudák dorazí unavenej domů.. vidí ten můj zelenej chsicht 🙂 , večer párkrát vrhnu a pak jdeme do postele, kde se minimálně dvě hodiny převaluju a dýchám o stošest, abych nemusela znovu. Fakt se nedívím, že ti chlapi to někdy špatně snáší 🙂
Ten můj je naštěstí zlatej.
Tak si pěkně užij den. Já se pokusím alespoň dojít na ten nákup 🙂 🙂

pajka00
2. jún 2010

Jé holky to je mi líto, že je vám špatně...Mně nebylo ani při jednom těhu.....až te´d při třetím, ale to jsem nevrhla, jen mi bylo jako kdybych cestovala na lodi a musela jsem pořád něco jíst.
Utrouš jsem brala 3x orálně a na noc ještě vaginálně a ve 12 týdnu jsem je dobrala a další mi Dr.už nenapsala...takže naráz🙂 To bylo super bez toho!!
Udělejte si hezký den a ať jste krásné. Já mám dnes taky výbornou pochůzku-k zubařce, takže taky dobré🙂)) Venku leje...tak doufám,že to do odpol. aspoň povolí, ať nejsem mokrá až po kolena.

ankava
2. jún 2010

pajka, mě čeká zubařka zítra... ale naštěstí mi bude dělat pětku dole, to není tak daleko, takže předpokládám, že jí nepozvacím 🙂 ale už to nemůžu oddalovat, protože tam mám díru a bude mi dělat nástavbu a kdybych ty termíny zrušila, tak mě vezme až po létě a to už je moc dlouho.
Tak ať tě moc netrápí 🙂

pajka00
2. jún 2010

No já doufám,že mi nic dělat nebude-i když mě občas pobolívá zub...no uvidíme. Tebe ať to nebolí🙂 A hlavně-ať ti není špatně🙂

gejbule1
2. jún 2010

Ahoj holky jdu vás pozdravit ale nemám dnes vůbec dobrou náladu tak se nebudu rozepisovat a přenášet to na vás.
I to počasí je hrůza.
janetka co bereš za léky na ten svůj problém?

pajka00
3. jún 2010

ahoj holky....tak konečně neprší a dokonce včera i svítilo slunko.
Gejby ahoj🙂Když máš špatnou náladu, naopak se poděl, na to tady navzájem jsme ne?Uleví se ti a my tě potěšíme něčím🙂
U zubařky skvělé, nic mi nedělala a hádaly se se sestrou, co to bude....jedna říkala kluka, druhá holku-že jsem jiná v obličeji, tak si to dokonce napsaly i ke mě do karty 😀

minka051
3. jún 2010

Ahojte pekné slnečné ránko 🙂
Tak ja si užívam oddych doma a dúfam že to už tak zostane na dlho. 🙂

janettka
3. jún 2010

ahojík holky tak jak se máte dneska?Včera jsem nakonec u toho holiče nebyla,měla jsem toho tolik,že jsem nestíhala a taky ta moje oblíbenkyně měla plno a oni mě chtěli šoupnout k jiné ...a to jsem nechtěla já.Ale mám nové nechtíky,stihla jsem kávu s kámoškou a ještě jsem vyřídila snad 5 úřadů....ovšem panika mě teda nepřešla...opět špatně spím,navíc mi asi přestává být blbě no nevím..... ☹ ,ježíš doufám,že to týden vydržím se zdravým rozumem.

pajka00
3. jún 2010

Janetko neblbni..buď ráda, že ti přestává být blbě....to přece absolutně nic neznamená a mně třeba u předchozích dvou těhu nebylo blbě vůbec....až teď 14 dní...a pak už mi zase bylo fajn.....tak vůbec nehaž flintu do žita předčasně, nic se neděje.
Minka ahoj-držím palce a tfuj tfuj tfuj, ať se zahnízdí🙂

janettka
3. jún 2010

pájko no vyšiluju teda řádně,ale tohle je zrovna období kdy mi vždycky přestalo být blbě a mimi odešlo tak depčím...já snad půjdu k dr a řeknu mu,že jsem debil a potřebuju to zkontrolovat...no a on mě pak zavře legálně do blázince 😉

minka051
3. jún 2010

pajka dik 🙂 budem sa snažiť ako najlepšie viem 🙂 🙂
janetka hlavne kľud ono je všetko v pohode. Sme my ženy ale hrozné. paniku robíme ked nám zle je , ale aj keď nám nieje. Tak rýchlo zabudnúť na zlé myšlienky preto že všetko je tak ako má byť. 🙂 🙂 No samozrejme dobre. 😉

pajka00
3. jún 2010

Janetko,jestli tě to uklidní, tak jdi, protože víc ublížíš mimču svým stresem než UTZ🙂 Dr.ti řekne,že srdíčko skotačí a budeš zase pár dní v klidu🙂
Máš pravdu Minka, že jsme plašanky...ale kdyby byli chlapi těhu, tak se zastaví svět🙂) Oni dramatizují všechno daleko víc i když co se týká nás, tak dělají ramena, i když mají zadek stažený🙂 Já se snažím být v klidu, nestresovat a když se mimčo náhodou jeden den vůbec neozvalo, tak jsem se různě kroutila večer a převracela, abych ho naštvala a mohlo mě kopnout....až se maloch ozval-tak jsem byla spokojená a nechala jsem ho v klidu🙂

minka051
3. jún 2010

pajka tak to poznám ja som robila to isté ked sa celý deň malý nepohol, ale odrazu ked začal tak nevedel prestať. No a čo sa týka chlapov tak to sú vždy len silné reči ale keby si to mali s nami vymeniť tak to by bol pre nich fakt koniec sveta 🙂

moncici
3. jún 2010

Ahoj viete mi niektorá poradiť som 6 den po inseminácii a mám pocit že ma zápal alebo taký nejaký blbý pocit a dost ma začali bolieť boky možno si to namýšlam ale už sa neviem dočkať a ešťe týžden a potom na krv ☹

gejbule1
3. jún 2010

Ahoj holky,teda počasí zase nezklamalo 🙂 .Lilo opět celou noc.
janetka naprosto chápu tvoje obavy.Ale že ti není špatně nic neznamená.Mě naposledy bylo špatně ještě 3dny po revizi.
Budu to dobrý uvidíš.Já jsem ale stejný plašan.
minka držím moooc moooc palce aby to vyšlo 🙂 .
pajka už máš pupík?Já jsem včera viděla pets a moc ji to slušelo.Má krásný veliký pupík.Snad ji nevadí že jsem to tu napsala.

gejbule1
3. jún 2010

moncici a budeš zkoušet testovat?

pajka00
3. jún 2010

Ani nemluv gejby...mám pupek-na můj vkus už pěkně velký i když to asi není nic abnormálního-prostě pupek....akorát na to nejsem u sebe zvyklá 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre