Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

kettysek
9. jún 2010

Ahoj všem těhulkám i snažilkám a mimískům v bříškách 😅
Venku je dnes sluníčko prostě nádhera, kdyby to byla aspon nádhera aj u nás holky co? Já bohužel dnes začínám špinit takže MS určo každou chvilku dorazí, takže si testík ani dělat nebudu. a to sem tomu tentokrát hodně věřila, protože sem 7.den po OVU jeden den malinko špinila, tak sem se radovala že si vajíčko dělá u mě pelíšek, ale kdoví co to bylo achjo. 😔 Vzdávám to, nechávám to osudu asi to tak má být, příroda nechce. ☹
Ale vám všem to děvčata moc přeju a držím palečky a všecko klapne! Papapa

pet.s
9. jún 2010

ahojky holky, jdu vás dočíst 😉

minka051
9. jún 2010

@pajka00 no ja teda aj dnes stále chodím od rána som bola už 3x. 🙂 ale inak dík a nech je to pravda. 😎

@ketysek no ešte nevzdávaj kým sa ms nerozbehne nič nieje stratené.

minka051
9. jún 2010

@pet.s ahoj 🙂

kettysek
9. jún 2010

Já vím minka ale když já mám všechny příznaky spíš na MS než na TĚHU 😝 třeba prsa mě bolí ale nenalívají se-to mi při předchozích těhu dělala .ale děkuju za podporu děvčátka! Uvidíme řekl slepej že? 😀

pet.s
9. jún 2010

Marti ahoj vítej.Já jsem otěhotněla po IVF ve 39 (bohužel mimi poškozené) a ve 40 po druhé.zatím vše oK.
Danulko..už jsem na tebe myslela, co s tebou je. Nechci se zastávat účetní, ale včera mi volala paní, že dosud ode mě nedostala sociálka papíry na její mateřskou. (mateřské se snažím vyřizovat přednostně a rychle), tak jsem koukala do mailu. Protože jsem si pamatovala, že jsem kvůli téhle paní něco opravovala. Tak žádost ode mě odešla již 3x, naposledy 14.5. elektronicky i papírově. A včera ji řekli, že od nás nic nedostali. Dobrý ne? Pěkně mě serou.Sorry.
Minka držím palečky. a moooooooooooc posíláme ti s Terinkou těhu bacilpro štěstí.

Včera jsme byli v Podolí na kontrolním UZ a na dia. Dia vcelku v pohodě. Ale na UZ mladý doktor, pořád mlel, že jsem silná a že tam není nic moc vidět. Tak mám nějak sebevědomí na nule. Já chlapy doktory všeobecně ted nějak nezvládám. A ještě když mi dává pocit, že jsem kulaté monstrum. Mám v těhu 95 kg na 170 cm. No není to málo,ale snad až tak morbidní to není, ne? ☹

pet.s
9. jún 2010

Minka Minka nechci ti dávat plané naděje, ale čurat jsem chodila snad pořád. a taky jsem 6 den při obou těhu špinila. Juuuu holka já bych ti to tak moc přála. 😉

minka051
9. jún 2010

pet.s no tak na tú tvoju výšku si myslím že je to úplne v norme 🙂 A dakujem za tehu bacilky 🙂 🙂

minka051
9. jún 2010

No ja pevne verím že je to dobré, ale to budem vedieť až po krvičke. Tú mám 14.6. 🙂

kettysek
9. jún 2010

To bude pro tebe minka štastný den uvidíš-to se mi narodil druhý syn..před 21 lety!!

misulle2
9. jún 2010

Ahoj Martino, jaký jsi měla protokol a co jsi píchala? Mě ted čeká 2 pokus. Věřím, že ti to vyjde, ale v našem věku už je to horší.

kettysek
9. jún 2010

Pets. já měla při druhém těhu při výšce 170 cm 103 kg...a ted mám 63kg!takže máš všechno v normě vidíš, no oni ti mladí dochtůrci budou taky za pár let pupkatí plešatí..... 😀

pet.s
9. jún 2010

Mnka no v normě to není a ani nebylo před těhu, měla jsem asi 88-90 kg. Bohužel zezadu jsem hubená,nebo normální,ale vše se mi ukládá do břicha,Trochu pomohla ta plastika břišní stěny, ale mám povolené i svalstvo, které cvičením už nejde upravit. Je nějaké prasklé, či co. Už si nepamatuji, co mi dr říkal. Jsem po dvou bandážích žaludku. Teda jedné velmi úspěšné shodila jsem 40 kg, Druhou sice mám udělanou,ale nemám ještě zregulovanou. Kdybych neotěhotněla, tak se to dotáhlo do konce a pak jsem ještě uvažovala o operativním zákroku s těmi svaly. Děklají to někde v Praze. Viděla jsem v Sama doma. Ale po těhu to určitě dotáhnu do konce.

Holky mě ten čas tak voní prázdninama. Pod okny chodí davy škol na nějakou výstavu do muzea, (náš kluk šel taky), děti výskají a ječí, sluníčko krásně svítí. Bože jak jsem tenhle čas ve škole milovala. Vízo uzavřené, o nic už nešlo a prázdniny před námi. Starosti jen jak před mámou propašuji tu překrásnou bílou halenku a šminky na vodácký putovní tábor 😀 A jestli už mi konečně ten náš mladej asistent trenéra dá pusu(nedal, vzal si jinou a ted mě ani nezdraví, asi už mě nepoznává a to jsem si mohla oči vykroutit celých 14 dní 😀 😀 😀 ) Booože to bylo krásné bezstarostné dětství. 😀

markiru
9. jún 2010

ahoj holky, zítra jedu s malou do Prahy, máme dopoledne neuroložku a odpoledne jsem objednaná do Gennetu... snad to v tom pařáku nějak zvládneme... 😒

minka, Janette: holky, držte se!

pet.s: já nějak nezvládám doktory tak vůbec, chlapy nějak nechápu hlavně coby porodníky... Pár gynekologů, co jsem potkala, se mi zdálo docela ok, ale jeden stál teda zato... dřív jsem mívala dost bolestivou MS, a jsem mu to říkala a že mi pomáhá paralen, on mi nato řekl: "když vám pomáhá paralen, tak vád to tak moc nebolí" 😖 ... od něho jsem ale brzy odešla, ale z jinýho důvodu...
Hele, úplně mě rozčílilo, jak jste tu s Ajou psaly, že jste byly na OPU až potom, co jste odovulovaly... To jsem ještě nikdy neslyšela, a je mi dost podezřelý, že to bylo u stejný doktorky... Si pořád říkám, jestli to není ta hrozná, jak jsme u ní byli před 5 lety. Tak nějak jsem ale předpokládala, že takovou by museli už dávno vyhodit... 😠

ankava
9. jún 2010

Ahoj všem 🙂

martina, já byla na 1. IVF taky ve 39 a otěhotněla. Momentálně jsem ve 13. týdnu a čekám na první screening, jestli je mimi v pořádku.

Minka, to že špiníš je po IVF touhle dobou normální, a to čůrání jsem taky zkraje měla. Pak se to uklidnilo a teď už se to zase vrací.
Přála bych si, aby to byly u tebe taky příznaky těhu 🙂 🙂 🙂

ketty.. to ještě není ztracené 🙂 🙂

pets.. na té sociálce to fakt flákaj, podle udělaj uzávěrku, co přijde přijde, pak na to měsíc dlabou a pak zase na to před uzávěrkou sednou. Paní na sociálce se dušovala, že pracují průběžně, ale jak je možné, že mojí nemocenskou za duben dostali 6. května a zpracovali 4. června a nemocenskou za květen dostali 2. června a zpracovali 7. června???? Trochu divný, ne??
Ale světe div se, dneska mi tak první nemocnská dorazila. Tak se rozšoupnu 🙂 🙂
Na mladýho dokrora se vykašli, někdy jsou fakt arogatní, protože je ještě v životě nic nepotkalo. Hlavně že je malá v pohodě ty taky 🙂 🙂

já mám pořád tu rýmu, a krkobol, tak nevím, jestli se mi to rozjede nebo ne. Zatím piju jenom čaj s citronem, ale jestli se to do zítra nezlomí, tak asi budu muset pro něco k doktorce. Nebraly jste v těhotenství něco na bolení v krku???

pajka00
9. jún 2010

ahoj holky....no s tou sociálkou je to fakt super...nejlepší je to svést na mzdovku......já to tady taky nesuším a když je čas-okamžitě posílám dál.
Ankava-co zázvor? Zkoušela sis uvařit čaj ze zázvoru?Je výborný apomáhá🙂

janettka
9. jún 2010

jo s tou sociálkou to znám....většinou taky slyším jak jsem jim to nedodala,ale já to teď dělám fikaně,okopíruju nemocenskou a když ji tam nesu tak chci razítko na kopii...cukají se teda,ale já se pak zeptám proč ne,jestl je to problém...když už nic tak na mě nemůže zaměstnanec řvát,že jsem to tam dala pozdě....

pajka00
9. jún 2010

Tak já to tam posílám-klápat se mi tam fakt nechce, ale musím říct, že se mi to ještě nestalo, aby to sociálka poslala nějak pozdě-nebo možná jo, ale chlapi si ještě nestěžovali, tak nevím 😀 V každém případě to děláš fikaně🙂

ankava
9. jún 2010

nojo, pajka, díky, vždyť já ho mám v lednici a někdy z něho vařím čaj a teď mi to vůbec nedocvaklo 🙂 , jdu hned na to, holka jedna zlatá 🙂

pajka00
9. jún 2010

No vidíš🙂 akorát jsem četla na netu,ž e by toho nemělo být v těhu víc jak 4g syrového....jinak je to OK...protože i ze zázvoru se dělají ty lízátka proti těhu nevolnosti...tak si myslím,že když si uděláš 1-2x denně čaj-že se nic nestane🙂Aspoň já jsem si ho dělala....ale nic se nemá přehánět🙂

ankava
9. jún 2010

už ho piju 🙂 🙂 přehánět to nebudu 🙂 vypadá to, že dneska budu den trávit na záchodě, jsem na tom podobně jak minka, co chvíli musím na malou. Odpoledne mám mít sraz s kamarádkou, tak doufám, že mě to čůrání nepopadne cestou 🙂

janetko, v kolik zítra jdeš? budu na tebe moc myslet 🙂

martina000
9. jún 2010

ahojte dievcata, dakujem za podporu, dnes rano 9 den po ET som robila test, negativny ☹ som smutna, zajtra idem do centra na krv, som smutna, nemam ziadne priznaky tehot. aj ked 5. a 6. den som sa citila tehotno, nejak to vzdavam, myslim, ze keby som bola tehotna, tak test by to uz ukazal a navysse, naozaj nic necitim, menzes zatial tiez nikde.... 2 IVF si uz budem musiet hradit cele sama, je to strasne vela peniazkov.

ankava
9. jún 2010

martino, devátý den po ET je na test ještě brzy, tak si z toho zatím nelámej hlavu. Jestli jdeš zítra na krev, tak z té se to pozná. Jinak to, že nemáš žádné příznaky vůbec nevadí, to neměla většina a když měla, tak si spíš myslela, že je to počínající MS.
Holka, hlavu vzhůru, zítra se to dozvíš, a doufejme,že to bude pozitivní 🙂 🙂

pajka00
9. jún 2010

Marti to co píše ankava...já jsem si dělala test 10-den a podívej se do mého fotobloku...duch....a zítra se uvidí. A kdyby to náhodou nevyšlo, máš ještě 2 pokusy, takže vůbec nesmutni, nevzdávej to a uvidíš, že se to podaří. Vždyť hned napoprvé je to menší šance než napodruhé....a dokonce jsou tady holky, kterým se to povedlo na pošesté.....Držím palce, aby se brzy ukázaly //.

pajka00
9. jún 2010

Jo a zabarvila se druhá čárka až snad za 10minut.....

janettka
9. jún 2010

@ankava jdu až v pátek,ale hned na 8 hodinu...

ankava
9. jún 2010

janetko, tak držím moc moc pěstičky, ať tě ten mimísek přepere 🙂 🙂 a udrží se 🙂 🙂

pet.s
9. jún 2010

markiru to je asi pořád ona.,.já už jsem z iscare pryč 2 roky, a to bylo asi ještě dva roky před tím. Jmenovala se Turková. Vyprávěla mi o dceři, co si vzala cizince a měla nějaké problémy.(bývalý byl taky cizinec, tak asi proto):byla jsem u ní 2x a vždy úplně na nic.

měla jsem dělat mzdy, místo toho jsem vlezla do města. Utratila asi 3000, ani to raději nepočítám, koupila Terince oblečení a velkým dětem knížky a oblečení. večer vyfotím a dám do alba.
holky dorazil táta, dám mu najíst a jedeme na chatu.

martina000
9. jún 2010

@pajka00 fakt? no ja som ho po 4 hodinach tiez dnes vytiahla z kosa, ci sa neobavila druha /, ale nic. ved sa drzim, zajtra uvidim. ked je 10 den hodnota HCG 0, tak sa ide na odber este aj 14 den, aebo sa uz nezmeni nic?

pajka00
9. jún 2010

Marti tak to už asi bohužel nic..když jsem byla na IUI....tak mi vzali krev,negativní a tím pádem hotovo....a hned jsem se vrhli na IVF....takže pokud bude negativní, tak se hned odmluvte na dalším....ať ti to odsejpá a nemusíš dlouho čekat.
Když jsem si dělala test před 2 lety, kdy mi nepřišla mrcha, tak byl taky prázdný, přišla jsem z práce, vytáhla ho z koše a ejhle...//🙂 Bohužel, jsem pak za pár dní potratila, ale tím jsem chtěla říct, že se nemusí hned objevit dva proužky, když je toho HCG v krvi málo. Tak držím palce na zítra.

Pets...tak si to užijte, né že se zase sedřeš-víš, že máš odpočívat🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre