Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

christy22
8. nov 2010

@awalancha3 Ďakujem,uz ma to prešlo.ja už zmätkujem zo všetkého.už aby bola malá na svete a mala som ju na očiach.takto,keď náhodou cítim slabšie pohyby,tak sa bojím,či je všetko ok,potom zas ked má deň,že veselo kopka,tak sa ukľudním.hrozné.

baculiatko40
8. nov 2010

@jitulka01 ahoj, no tak ako som to citila, tak to aj je, bohuzial nie som tehotna ☹ , len mam este vysoky progesteron, preto este nedorazila mrcha, myslim ze dorazi zajtra alebo pozajtra. Tak som sa aj hned objednala na dalsiu konzultaciu uz tento stvrtok a dufam, ze budem moct zacat hned s dalsim cyklom v decembri.... Neboj uz to vydrzis, ten tyzden prejde rychlo, vobec tie dni nejak rychlo utekaju, ach jaj... Drzim Ti velmi palce a aj vsetkym ostatnym snazilkam a cakatelkam 😎 😎 😎

bardotka
8. nov 2010

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla.Vsem co se stihli rozmnožit moc gratuluji a všem ostatním držím palce.Jsem před druhým IVF,už mám protokol ale MS mi přišla o týden dřív,tak čekám na další..Našla jsem super doktora tak doufám ,že se zadaří...

gejbule1
8. nov 2010

@bardotka Ahoj 😀 jsem ráda že jsi se ukázala.

gejbule1
8. nov 2010

@baculiatko40 To je mi líto,tak snad to vyjde příště 🙂

jitulka01
8. nov 2010

@slavka35 No ja stále čakám a dúfam. Pocity sú zmiešané, ale definitívny verdikt už budem vedieť za týždeň,tak len vydržať a zbytočne nestresovať. Aj keď niekedy to neviem ovplyvniť, ale to sme také, čo veľmi túžime asi všetky 🙂 idem sa snáď zamestnať štúdiom, aby mi z toho čakania nepreplo 😎 A Ty ako si dnes dopadla u lekára?

jitulka01
8. nov 2010

@baculiatko40 to mi je ľúto,že to nevyšlo ☹ Snáď teraz 🙂 Obdivujem Ťa, že si do toho schopná ísť hneď znova , ja už asi toľko síl a viery nemám. Budem Ti držať palce a verím, že Tvoje úsilie, už musí byť konečne ocenené 😎 Pekný dník Ti prajem

rebinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka35
8. nov 2010

@jitulka01 Tak u lekara som dopadla tak, ako som predpokladala, ze je vsetko ok. Od strvrtka mam zvysit prijem tabletiek na 3 krat denne estrimax aj duphaston a 16.11 idem na druhy pokus. Tentokrat si dam vlozit dve embryjka a dam aj lepidlo. A potom zase 2 tyzdne toho nekonecneho cakania.

jitulka01
8. nov 2010

@slavka35 no to som rada, že Ti to dobre dopadlo. Už teraz sa len dobre psychicky naladiť a dať sa do kľudového režimu a všetko ostatné je už "v božích rukách". Drž sa a pekný zvyšok dňa.

mnamko
8. nov 2010

Ahojky zdravím po dlhej dobe,alečítam Vás,
ja som bola minulý týždeň na krvi tak čakám na tie výsledky na vývojové vady ale ešte sestrička nevolala tak hádam budú dobré,
boli ste aj tak na amnio?ja neviem ako sa rozhodnúť ,ja sa bojím že budem tá 1 zo100 čo mala smolu a niečo sa stane.

evapavla
8. nov 2010

@mnamko , neboj budú ok, ak sa rozhodneš pre amnio, hlavne sa nestresuj obavami, veď vieš čo je štatistika : presný súčet nepresných čísiel 😉

lilien33
9. nov 2010

@mnamko ahoj.Neboj výsledky s krve budeš mít dobrý.Já je podstoupita až po odběru plodové vody.
Mě muj doky doporučil hned tu plodovku.Moc sem nadšená nebyla,ale podstoupila sem ji.
Záleží na tobě jak se rozhodneš.Nikdo tě nutit nemůže.
Já včera se dozvěděla už tý výsledky s té plodovky.Vše je vpořádku.Holčička potvrzena. 🙂
Akorát nerozumím tomuhle.

KVALITA PREPARÁTU,,500 pruhů na mitozu. ☹

achjo děvčata mám zas jinej problém.Sem asi divná,ale pořád se pozoruju.
Sem podle pm.19týden ale podle ultrazvuku 18týden.Už sem to tady psala,že už mám pohyby.
Ale tet asi poslední 3dny je skoro necítím.Sem stoho dost nervozní.Mám si dělat starosti nebo je to normální.
Já už fakt nevím.Dnes sem chtěla jít za svým dokym,ale není tam.Až odpoledne nebo až zítra.
Nebo mám zajít do nemocnice na ultrazvuk?Poratte děvčata co mám dělat. ☹
Dík moc za odpovědi.

mnamko
9. nov 2010

@lilien33ˇgratulujem k výsledkom,ja rozmýšlam že preistotu asipôjdem,
ja by som radšej išlanech by mi sestrička aspoň srdiečko popočúvala,alebo si poriadne popohýbaj s bruchom,možno sa jej nechce dievčatá sú vraj pohodlné.
@evapavla práveže sa ja bojím že skončím v tej štatistike,na druhej strane istota je istota.

martulle
9. nov 2010

@mnamko já měla krev dobru a na amnio jsme šli,měli jsme to 1ku 108 a výsledky byli v pohodě,ale fakt,že nikdo tě do toho nutit nemuže a záleží jen na vás.@lilien neboj,jak píše mnamka pohýbej di trošku s bříškem a maličká se probudí a dá ti vědět,už jsi ju cítila?a s těma týdnama si nelam hlavu,u nás se to mění ještě ted,doktor si jistý pořád není,ale já už z toho začínám mět trochu víc nervy a začínám se bát,aby to všechno dobře dopadlo

mnamko
9. nov 2010

@martulle ja som mala dawnou na NT 1:580,ináč obdivujem ťa tolko detí aj poslúchajú či ako kedy,že?

martulle
9. nov 2010

@mnamko máš pravdu jak kdy,ale je fakt,že jsme byli sami skoro 5let a byli v pohodě.já jsem chodila do práce a moc pomahali,a mezi sebou mají silné pouto.Šárinka ode dneška pracuje v praze v nemocnici a já su z toho taková na měkko,neuvidí maličké a kdoví kdy se dostane dom,ale na druhou stranu su ráda,že se snaží osamostatnit a co tvoje děti?co říkají na miminko?

mnamko
9. nov 2010

@martulle moje deti?dcéra sa teší ale viem že to bude taká pomoc,že 5minút a už sa ponáhlam von,asyn ten to nerieši,uvidím po pôrode.
Zatial nemám pocit že už u nich nastala dospelosť,nedajú si poradiť,papulujú no proste puberta,nočné príchody domov,nechápu ako nemôžem spať keď sú neni doma,

evapavla
9. nov 2010

@mnamko , to si mala vyborne hodnoty NT, s takymito dobrymi cislami by som na amnio nesla, robili ti komplet 1. trim. screening?, uz sa nepämetám či si to sem písala. My sa ideme tento mesiac začať snažiť, 17 je voľno, tak možno bude aj Bojnická lavička 🙂

mnamko
9. nov 2010

@evapavla to je čo?pozeranie kostičky,ráštep,a toto?tov 13tt a NT bolo 1,7 najbližšie idem v 20tt
Len si choďte sadkať je to v miestnosti kde napravo je brnenie predtým je miestnosť s hlavami zvierat.
Dúfam že to bude fungovať.

janettka
9. nov 2010

ahojík holky,jen na vás nahlížím,mám pěkný fofr a nějak mě ani nebaví chodit po diskuzích....nevím,mám nějaký útlum.Jinak byla jsem v pátek pro výsledky na té genetice.Byla to náhodná mutace 18 chromozomu,neměla by se opakovat a tak mi doporučili se o to ještě pokusit... 🙂 no my to ještě proberem,teď zrovna jsem ve stavu kdy jsem unavená a znechucená.

janettka
9. nov 2010

@evapavla budu ti držet pěstičky,aby ti to co nejdřív vyšlo..měly jsme smůlu obě,ale tobě to vyjít musí!!! 🙂

minka051
9. nov 2010

@mnamko ahojček takto nemysli aj ked viem že máš obavy ale musíš si vravieť že je všetko v poriadku lebo to je pravda. 🙂 Drž sa a ver pocitom 🙂

lilien33
10. nov 2010

@mnamko děkuji skusila sem si pomlet s bříškem a pomohlo to.Sice to nejsou ještě
ty kopanečky jak bych si už přála ale malá je tam.Je holt líná se mlet.
K doktoru možná pro jistotu asi zajdu dnes.
@martulle sou to nervi jojo cítím ju potvůrku malou.Zas opět jen takové to bublání a dotyky motýlích křidélek.
Ono to je asi ještě tím,že sem hodně silná.Né že bych tet moc přibrala,ale před tím než sem otěhulila.
Sem holt kus ženský.

evapavla
10. nov 2010

@mnamko , no ano merania čo píšeš + hodnoty z krvi, len si užívaj tehu 🙂, máš už viditeľné bruško?, ja si asi sadnem na každú čo sa bude dať 😀
@janettka , ďakujem 🙂 , aj tebe to samozrejme výjde, to je jasné 🙂

mnamko
10. nov 2010

@lilien33 aj ja cítim také motýlkovanie,tak som zvedavá kedy začnú kopance,
@evapavla no už som bruchatá,lebo som bola chudá,
Ďakujem za povzbudenia

gejbule1
10. nov 2010

Ahoj všem 😀 😀 ,
@evapavla to je dobře že už se začínáte snažit 🙂

ladyh
10. nov 2010

@slavka35 můžu se zeptat, co je to to lepidlo? 😕

ladyh
10. nov 2010

@lilien33 já měla malou otočenou směrem do zad, takže jsem o ní až do konce skoro nevěděla 😉

karolans
10. nov 2010

Ahoj maminky chtěla bych se přidat a popovídat si a zároven poprosit jestly některá nemá skušenost s nativ a komu to vyšlo díky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre