Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
14. sep 2010

@evapavla Tak to jsou prima zprávy 🙂 .Je dobře že máš všechno v pořádku.příště už se to musí povést.Tak kdy začnete se snaženíčkem?

evapavla
14. sep 2010

@hadonoshka , to je mi ľúto, neboj ono to raz určite príde znova a s dobrým koncom 🙂 , teraz som čítala o jednej slovenskej spisovateľke má 43 a je tehotná

evapavla
14. sep 2010

@gejbule1 , ja to osobne vidím na november, kým sa mi dušička zahojí a keď už budú tie dlhé zimné večery 😀

janettka
14. sep 2010

holky mě tak bolí břicho,že se už dopuju práškama,doufám že už dostanu mrchu!!
@evapavla já jsem z té genetiky tak nerv,že manžel už nadává,že mi to dal přečíst,prý to měl schovat a dát mi to 23. abych se tak nestresovala haha

evapavla
14. sep 2010

@janettka 🙂 , takéto nápady majú chlapi keď nás vidia ako nás to vyvádza z rovnováhy 🙂 , ja som mala strach na dnešné výsledky krvi od hematológa, fuj staršne mi odľahlo

janettka
14. sep 2010

@evapavla to ti věřím,že je ti líp.Vidíš,zase kousek dopředu....ještě jednu mrchu a budete se snažit?

evapavla
15. sep 2010

@janettka , od MA som mala len jednu, takže ešte dve, tento mesiac mi to vychádza, že dostanem 2x, uvidím, ako dlhé cykly mi nabehnú, zvykla som mať 28, ako hodinky

mnamko
15. sep 2010

Ahojky,čítam,že výsledky máte dobré,tak to ja som prekvapená,že so mostala tehu,lebo pri mimomaternicovom mi odstánili vajcovod a vraj druhý mám nepriechodný,liečili sme sa smužom na chlamýdie a či to nám pomohlo neviem,ale vám držím palčeky aby vám to vyšlo,keď tak potom túžite,ja som nejak netúžila pri mojich deckách som riešila iba starosti tak som nad tým neuvažovala,aj do Bojníc sme išli zo smiechom,že ha-ha sadneme si na lavičku dievčenskú a osvieti ma,no a asi osvietilo.
Starosti s deckami neboli len cez leto,lebo synátor je na Kréte od mája,je- no bol ale chodil tam zo spolužiačkou ale sa na neho vykašlala a mladý pán sa teraz na discotéke pobil s plavčíkom gréckym,lebo otravoval jeho bývalú no a vyhodili ho ,takže včera zháňanie letenky,priletí ak to zvládne v piatok večer do Viedne.Či mu dá škola papier,že praxoval na Kréte neviem.Takže zatial si klud né tehu neužívam,dievka čoby sa domou ponáhlala,veď mama spať nemusí prišla opol 4 ráno.Čo vedia tolko robiť vonku neviem.Takže držím palce nech to výde tým čo si to prajú.Ja môžem poradiť len tie Bojnice, 😀

janettka
15. sep 2010

@evapavla většina holek v našem věku čeká na tu druhou ms a pak už se bude snažit...já ještě ani nevím jestli to chci ještě jednou skusit....uvidím co na genetice..

kettysek
15. sep 2010

ahojky holky
tak hlásím že dorazil Femigard...a zároven MS...takže už počítám dny kdy se vrhnu do dalšího snaženíčka.....snad mi F.pomůže 😔 ...věř a víra tvá...nebo jak to je..
Jako poslední variantu si nechávám do rezervy zámek Bojnice 😉 😀
Holky chtělo by to nějakou vzpruhu..sme tu nějaké skleslé bez chuti a zápachu 😖
A co Pets a Pajka? naše "nejstarší" těhulky, jak se daří???
Janettko jdi do toho ještě...do třetice všeho dobrýho!

janettka
15. sep 2010

@kettysek já už za sebou 3 pokusy mám...takže to bylo do třetice všeho dobrého i zlého...a teď už by to bylo nanovo?

janettka
15. sep 2010

@kettysek a je dobře za mrchu,mě akorát bolí břicho a jinak nic...tož nevím kde se fláká...

kettysek
15. sep 2010

@janettka no vidíš..tak to bylo do třetice toho špatnýho a ted bude JEN a JEN to dobré!!!! Určitě to tak bude!!Držím palečky at dojede mrcha..a budem se snažit spolu jo?...teda..ne doslovně 😀 😀 😀

janettka
15. sep 2010

@kettysek no já si nechám nějaký čas na rozmyšlení...uvidíme co ta genetika...holky dneska jsme byli zkontrolovat obkladače...no je nepříjemný jak prdel,asi mu chybí sex či co..

evapavla
15. sep 2010

@janettka, jasné počkaj na genetiku, ty ale už máš zdravé deti, tak si myslím, že to bude v poriadku 😉

evapavla
15. sep 2010

@mnamko , to je milá storry s tou lavičkou.... 😵

janettka
15. sep 2010

@evapavla jenže to jsem byla mladší a s jiným partnerem.A to postižení bylo opravdu velké.Ale my jsme měli genetiku i před tím dělanou a byla v pořádku.Myslím si,že to opravdu bylo tím horečnatým onemocněním a těma pitomýma tresčíma játrama ☹

hadonoshka
15. sep 2010

janett já měla taky tu blbou chřipajznu hned zkraje těhu minule a jak to dopadlo, pak jsem ještě rvala balík se senem a začala jsem krvácet...........

teď jsem si to možná podělala sama, protože se měl fotit letecky barák a aby nebyly flekatý chodníky (suchý a mokrý) tak jsem lítala s 10l konví a pořád to namáčela, aby to bylo stejně barevný. No jenže on měl přiletět mezi 10-11,00 a přiletel skoro v půl dvanáctý, takže jsem 1h a 25 minut nepřetržitě tahala konve. Den předtím čárka ještě sílila...............

Sice mně chvílema chytá beznaděj, protože nikdy jsem problémy ani s otěhotněním ani s těhotenstvím neměla a navíc to není tak dlouho co jsem rodila, no ale když sleduju jak čas letí, tak mně to fakt štve, jak je to nekonečný. Teď se nemůžu vůbec koukat do alb.
No ale čekat určitě nebudu, jediná čára přes rozpočet je ta manžova služebka od 9DC, no budu doufat, že se ovulka opozdí a dorazí až 15 DC. Teda ale na vánoce už chci být v tom, i kdybych měla jet na tu lavičku 😀 do Bojnic

janettka
15. sep 2010

@hadonoshka haha ta lavička bude naše místo na sraz jak tak koukám...

gabikasz
15. sep 2010

Evapavla,tebe vyšetrovali na genetike plod po potrate?

hadonoshka
15. sep 2010

@janettka to jo 😀 a nebo v Praze u Tadeáška, to je kostel u Kotvy. Tam jsem si kdysi vyprosila synátora 🙂 za korunu do pokladničky. Taky bych to mohla zkusit znova prubnout.

kettysek
16. sep 2010

Dobré ránko děvčátka
navrhuju udělat hromadný výlet...vy čecháčci by jste se zastavili pro mě u nás- ve vinném sklípku 😀 😅 a pokračovaly bysme do Bojnic 😉 ..zaberem jim všecky lavičky a ty se budou za 9 měsíců divit jaký porodní boom republika zažije 😎
Holky ten čas letíí. já mám zítra 43 a mrchu k tomu 😒 😖 😝 achjo....
Taky bych chtěla dát pod stromeček rodině dáreček.....

evapavla
16. sep 2010

@gabikasz , nie, bola som na amniozetéze, tam bolo všetko v poriadku

evapavla
16. sep 2010

@kettysek , ok, tak sa teda vidíme v Bojniciach 😉 , nechajte mi tam jedno voľné miesto 😀 a neprežente to s tým vínom, aby ste tam trafili 😀

ankava
16. sep 2010

@janettka když už to třikrát bylo blbě, tak to zase začíná na novo. Takže na poprvé a úspěšně.
U Tadeáška jsem taky kdysi byla 🙂 Zkoušela jsem,co se dalo, jen aby to vyšlo.

@kettysek @hadonoshka do Vánoc se určitě dočkáte 🙂

Ne všechnu skleslost se vykašlete, stačí, že teď začne podzim a to počasí a brzy tma bude samo o sobě skleslé, tak vy musíte mít hlavu vzhůru a povede se 🙂

Pet.s a Pajka mají poslední týdny před sebou, tak jsou asi rády, že jsou rády.
Já teď začínám 28. týden a už trochu doufám, že to se mnou dobře dopadne.
Dneska jdu na kontrolu a doufám, že výsledky na cukrovku dopadly dobře a že je vůbec všechno v pohodě.
Malá kope, takže o ní vím většinu dne, tak je to zlatíčko 🙂 Doufám, že se teď vykope a až bude z břicha, že bude alespoň někdy spinkat 🙂
Pokud dneska bude všechno OK, tak začnu cíleně nakupovat výbavičku 🙂 🙂

Mějte všechny krásné a neskleslé dny 🙂

mnamko
16. sep 2010

Ahojky,ja sa tiež chystám do Bojnic ale až o rok ,aby som im ukázala že tá povera je pravdivá,

kettysek
16. sep 2010

@ankava držím palečky a pak hned písni jak jsi dopadla.....budem ti všechny závidět to nakupování výbavičky 😅 ..v dobrém samozřejmě!

ankava
16. sep 2010

@kettysek díky moc, však se taky ještě dočkáte 🙂
já prakticky všechno nakoupím od stolu přes internet, vyjde mě to líp i s poštovným, než jít do obchodu. A taky nemusím nikde nic tahat. Už jsem si našla na netu obchod, kde pořídím v průměru celkem za slušné ceny.
Oblečení vlastně už mám, protože jsem hodně dostala, něco koupila během těhu nové a něco pořídila v sekáči 🙂

lilien33
16. sep 2010

Ahoj holky.Sem tu nová.Sleduji vás už od června.Moc ráda vás čtu.Dlouho sem váhala než sem se rozhodla sem napsat.Taky sem byla snažilka. Vloni sem 2krát potratila.Je mě 39let.a podruhé vdaná.Mám už 3 děti.Otěhu.sem přirozenou cestou.Sem v 10 tydnu těhu.Termín mám 13.4.2011.Mám určité zdravotní problémy.Sem silnější postavy.Ještě si musím píchat injekce na ředění krve.A beru léky na udržení.Ale na mimi se těšíme celá rodina.Kluci sou pubertáci je jim 17 a 13. 😀 dceři sou 4roky.Máme nově postaveny domeček na vesnici.A ještě ho doděláváme.Uf snad sem to napsala dobře.Unás je pekny počasí.Snad se to nepokazí. 😎

pajka00
16. sep 2010

ahoj holky, @ankava máš pravdu, že já jsem ráda, že jsem ráda.....sice jsem teď natírala deskyn a plot-ale měla jsem je pěkně položené na kozách, takže jsem se nemusela ohýbat. Jakmile udělám pár dřepů nebo kroků-už mě bolí celý spodek, jak hlavička tlačí. Ale zajímavé je, že jsme byli v sobotu v Ikei a tam mi nedělalo nejmenší problémy projít celý obchod, nic mi netvrdlo, nebolelo-tak jsem říkala-že to bude holčička, že ji baví nakupovat🙂
Pets je daleko větší divočák než já-ta maká pořád jak barevná.
Taky se ti to pěkně už blíží....jsi hodně za půlkou, takže držím moc palce, aby vše bylo OK, ale nemám strach, že by nebylo, když jsi tak zdárně daleko. Já už jsem si dokonce sbalila tašku do porodnice...co kdyby náhodou...
Hadonoska, ty jsi taky nezmar,že? Až se ti zadaří //, tak prosím tě nic netahej, na efekt se vyprdni, důležité je, aby všechno dopadlo tak jak si přeješ!!🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre