Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mnamko
6. okt 2010

ahojky,ja som začala špiniť tak mi dal doky Duphaston,a klud poprípade mám ísť do nemocky.Myslíte že to prejde?mali ste to niektorá,jaj tak to dobre vyzeralo aešte mám aj zlý moč tak natomi dal antibiotiká

christy22
6. okt 2010

Ahojte vsetky.Dlho som tu nebola a tak chcem pogratulovat pets a pajke k narodeniu tych krasnych babuliek.vidim,ze vsetky mame alebo budeme mat babiky.zatial ziadny chalan na obzore.teraz je na rade awalancha a potom ankava a ja.my sme myslim tak narovnako.boze ja uz sa tak strane tesim,ked bude mala na svete.po 19 rokoch znova male mimi v dome.
@awalancha3 co sa tyka teba,tak ja som bola na tom tak podobne.ked som sa dozvedela,ze moj manz.ma taky spg,ze urcite nie je mozne prirodzene otehotehotniet,ale len ICSI.ja som sa s nim v ten den nebola scopna normalne bavit. samozrejme,ze me to potom mrzelo.a stalo sa nakoniec to,ze jejno spermie sa nejako poblaznili a ja som potom po roku, nevydarenom IUI a 1 pokuse ICSI zostala uplne prirodzene tehotna.Zazrak?asi to bolo tym,ze som na to prestala mysliet a vlastne uz som ani nepomyslala byt tehotna. a stalo sa. takze baby nezufajte.ja si myslim,ze velku ulohu v tom zohrava aj psychika.
@mnamko ja som sice nespinila,ale vela mojich kamaratok ano a vsetky tehoptenstva dopadli dobre.dolezite je,aby si bola pod dohladom lekara.

mnamko
6. okt 2010

Dúfam,že bude o.k.a to som sa vytešovala že už som v 12tt a všetko o.k

evapavla
6. okt 2010

@mnamko , neboj všetko bude dobré,oddychuj a mysli len na príjemné veci, nemám s tým osobnú skúsenosť, vlastne som trocha pri prvej dcére zakrvácala, tak som si rýchlo ľahla a prešlo to, tiež som počula o ženách kt. špinili a tehotenstvo pokračovalo úplne v poriadku ďalej, hovorí sa , že to prichádza v čase keď by si mala MS ak by si nebola tehotná.
baculiatko 40, Femigard užívam, teda keď nezabudnem 🙂 , teraz som pár dní doma, tak to užívam celkom pravidelne 😉, s jedením sa to našťastie upravilo, trocha som schudla, čo mi mimochodom moc neuškodí, myslím si že mi F pomohol, teda aj spolu s čajíkmi s alchemilky, nemala som pred MS skoro žiadny PMS a počas nej bolesti, čo sa mi stalo dokopy asi 4x v živote.

lilien33
6. okt 2010

@mnamko neboj to bude dobry určitě.Lež odpočívej nic nedělej.Já to měla na začátku těhu. 😔
Brala sem ascorutin.Tet je vše ok.

awalancha3
6. okt 2010

@christy22 ............ 🙂 ....mm nemal nikdy zly SPG, to len ja som mu vyčítala, že možno má.....ale potom, ked už som bola tehu, skusili sme dat trošku spermatu pod detský mikroskop a boli tam hejna, tisice niekam sa nahliacich spermii- no sranda pozorovat 🙂

awalancha3
6. okt 2010

@mnamko .......pri tomto tehu som nespinila ani nekrvácala..ale pred 18 rokmi, ked som cakala syna a nevedela som že som tehu (mrchu som mavala tak raz za 4 mesiace) som spinila asi tyzden niečo medzi slabym krvacanim a spinenim, myslela som si, že je to taky divny menzes, a to som bola na konci 3 mesiaca už........... takže, ak nemáš iné príznaky a vyšetrenie dopadlo ok, je to viac menej normálne........neboj....

mnamko
6. okt 2010

@awalancha3 ďakujem musím veriť,že to bude o.k.,lebo už sa potom nedám nahovoriť na ďalšie tehu

teckovanaorchidej
6. okt 2010

@mnamko držím ti palečky, aby bylo všechno v nejlepším pořádku

danielax
6. okt 2010

@pajka00 Pajka veliká gratulace 🙂 Máš malou narozenou přesně na mé narozeniny 😉

rainbow1
6. okt 2010

ahojte žienky,
u nás dnes bolo krásne jesenné, slnečné, bezvetrné počasie.
Ja som si dnes volala o výsledky hormonálneho profilu (robený 23DC) a sú v poriadku, hormónov mám dostatok 😵
mám sa ešte chvílku posnažiť a keď to nepojde mám prísť a uvidíme, čo ďalej
chcela som sa vás spýtať, či ste používali ovulačné testy na určenie správneho termínu na snažilkovanie a aké máte s nimi skúsenosti
@mnamko a @teckovanaorchidej ako dleho ste sa snažili než ste našli vytúžené // ?

teckovanaorchidej
6. okt 2010

@rainbow1 jsem po sterilizaci ze zrdav. důvodů - ne gyn. Pak jsem se vyléčila a mohla otěhotnět. Takže 1. pokus minim stimul v květnu - 2 oocyty a nevyšlo to. 2. pokus - srpen IVF dlouhý protokol, transfer 2 embryí - TT pozit, 1 živé embryo. Takže od května / 10,

mnamko
7. okt 2010

@rainbow1 no mi sme sa snažili tak,že ke´d bude tak bude a po mimom.tehu sa zadarilo po 4rokoch.
@teckovanaorchidej aj ja ti držím palčeky na tejto dlhej ceste

martulle
7. okt 2010

holky přidávám se mezi vás do tabulky,je mě 39let,v květnu 2009 první ivf neuspěšné,5.3.2010 první ket,po 6dnech test pozitivní a termín 21.11.2010.@mnamko už je to v poho?jinak zdravím všechny maminky,těhulky aj snažilky

pajka00
7. okt 2010

@pet.s Holky si obě pospíšily na svět dřív🙂 Asi se už nemohly dočkat....a tatínek je u nás taky nejvíc připo.....pořád ji pozoruje a když přijde z práce tak se ptá, jak papala, kdy spinkala, neplakala......no je z ní hotový🙂 Jsem zvědavá, kdy ho to přejde....ale je to super, že ti chlapi-takové silné řeči a takový drobeček je dokáže rozněžnit🙂

@danielax Hezké narozeninové datum🙂 Jsem si myslela, že bude v říjnu a bude mít dvě desítky v narození....no a malá si to rozmyslela a stihla to ještě v září🙂 Nevadí, bude slavit s dědou zároveň...ten je 21.9.

pajka00
7. okt 2010

@martulle Tak moc držím palce, ať to vyjde a je všechno v pořádku🙂

teckovanaorchidej
7. okt 2010

@mnamko ahojky, už je dobře? nekrvácíš? taky držím palce ať jsi oki 😅 😅

teckovanaorchidej
7. okt 2010

@pajka00 gratuluji k mimi, úplně mě to rozesmálo, jak papala, spinkala, kakala 😀 😀 😀
musí to být sranda, jak jsou ti chlapi hotoví 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
7. okt 2010

@martulle jů, ty jsi mamina s velkým M, obdivuju tě 🙂 🙂
taky už se ti to blíží, tak přeju, ať je všechno v nejlepším pořádku 🙂 🙂

mnamko
7. okt 2010

Zatial je to dobré,ja som ani nekrvácala ale mala som také troch hnedé na papieri ,ale dnes už nič/zatial/

@pajka00 jak ti už je dobre,že nemusíš mať takéto stresy

gejbule1
7. okt 2010

Ahoj holky,
@mnamko jak ti je?už je vše v pořádku?
@danielax jak se máš,jak pokračuješ?co syn a škola?
Jinak zdravím všechny 🙂 a přeju dobrou náladu!

mnamko
7. okt 2010

@gejbule1 aj ja ťa zdravím,ako som písala zatial o.k.,ale vieme,že sa to v priebehu minúty môže zmeniť.
U nás je krásne idem sa aspoň do okna vystrčiť

gejbule1
7. okt 2010

Tak to je super 🙂 Hlavně odpočívej a nic netahej 🙂

mnamko
7. okt 2010

neboj nebudem,ale vieš prírodu neokašleš

lilien33
7. okt 2010

@mnamko uvidíš že to bude dobrý.Já vím příroda je příroda. Držím pěsti pro štěstí.😕 U nás je taky krásně.

evapavla
7. okt 2010

@mnamko, aj prírode treba trocha pomôcť 😵, dávaj si na seba pozor 🙂

pajka00
7. okt 2010

@mnamko Jo je to super, že se nestresuju a konečně na to svoje mimčo vidím🙂 To mi hrozně vadilo, že si nevidím do břicha a nemám přehled, co se momentálně děje....no já vím, že je to kravina, ale nebylo to špatné🙂

@teckovanaorchidej Jo, je to sranda a já se tvářím vážně, když mu odpovídám, chápu, že má starost...ale je to fakt sranda🙂

mnamko
7. okt 2010

mali by sme mať povinne doma sono,aby sme b 😀 oli kludnejšie,
to je dobre,že sa zaujíma môj prvý muž nemal záujem

teckovanaorchidej
7. okt 2010

@mnamko sono není špaatný nápad, já pořád kontroluju spodní prádlo - co kdyby, sahám si na břicho, jestli tam ta boulička pořád sedí.

gejbule1
7. okt 2010

jo jo holky naprosto souhlasím 🙂 Sono bych taky brala.Myslím že kdyby bylo k dostání za normální peníze tak mi ho manža pro klid koupil 😀 k 😀 .Nemá to se mnou někdy vůbec jednoduchý 😉 To kontrolování papíru na WC je taky docela pěkný psycho.Já kvůli tomu nosila jen bílý kalhotky abych to hned a bobře viděla 😀 .Bohužel u mě jak se něco objevilo bylo to špatně ☹ .
@teckovanaorchidej už cítíš miminkovskou bouličku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre