Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mnamko
25. okt 2010

@gejbule1 ak chceš napíš mi dátum tvojej poslednej menštruacie a ja ti to pozrem

lilien33
25. okt 2010

@jitulka01 Taky ti děkuji.To ano budem si rovni.
@mnamko Taky bych rači pro jistotu si šla lehnout do nemocnice.
Ale tady u nás jedeš hned domu.A až doma nic nesmím dělat jen ležet.
Ale lež a nic nedělej dyž mám doma 3 děcka *manži.
Sice mě pomužou ale nepředřou se. 🙂
Snažím se nic nedělat.Protože přeci jenom mám strach aby bylo vše ok. 😕

mnamko
25. okt 2010

@lilien33 a mámsa báť alebo je to len strach z neznámeho

jitulka01
25. okt 2010

@janettka ďakujem za morálnu podporu. Už sa mi to kráti, už aby som to mala za sebou a zajtra dám vedieť, ak sa to teda dozviem, koľko vajok bude vhodných na oplodnenie 🙂 Ešte raz veľké dík za podporu a vieru v nás obe....

skifarka
25. okt 2010

Zdravím všechny holky, nestíhám Vás číst, vy toho, ale naškrábete. 😀 Nějak mě při podzimu, odchází energie. Zítra jdu ke gynek. s výsledky imuna a už budou i výsl. genetiky.
@jitulka01 - Zítra budu držet palečky ať más, co nejvíc a hezkých narostlých vajíček. Tfuj, tfuj.
@baculiatko40 - Tobě přeji ať se bojovníček udrží a ať se mu u tebe líbí celých 9 měsíců.
@evapavla - S Femigardem mám i já výbornou zkušenost. Teď po 3. potratu beru každý den. Nejdříve jsem si ho objednávala přes net od firmy Hemann, teď si to objednávám v lékárně/ mám to bez poštovného/. Je to na přírodní bázi.
Zatím pa.

jitulka01
25. okt 2010

@skifarka ďakujem, ďakujem a ešte raz ďakujem. Ste úžasné baby......

lilien33
26. okt 2010

@mnamko Memusíš se bát.Nic to není.Jen ten pocit je takovej zvláštní. 😉
Vše se děje pod ultrazvukem.Klidně se mužeš dívat,ale taky ti řeknou abys raděj zavřela oči.
Já sem vše sledovala a musím říct že sou moc šukovní.A dávaj pozor aby neublížily miminku.
Určitě se neboj.Je to jenom otem neznámu víš? 🙂
Joo a určitě vem sebou manžela.A taky vám hned řeknou co to bude.Teda dyž se mimi krásně natočí.
Naše malá se ukázala krásně.Je to hezký.A to jedem ještě jednou a to na ultrazvuk ve 22tt.Taky do Brna.
To už budem krásně malou vidět.

deni73
26. okt 2010

Ahojte, dnes som sa dozvedela, že moje 1.ivf nevyšlo. Mám 37 rokov, chcem sa spýtať, či podľa vás mám ešte nádej, že raz budem tehotná, či to má zmysel ďalej skúšať. V koľkých rokoch sa Vám to podarilo atď...

minka051
26. okt 2010

@deni73 no moja nevešaj hlavu určite treba skúšať dalej Ja mám 44 rokov tiež mi to nevyšlo hned pokusov bolo niekoľko a teraz som tehotná 🙂 Takže určite to zmysel má 😉

baculiatko40
26. okt 2010

@martulle
@janettka
@jitulka01
@evapavla
@gejbule1
@lilien33
@gabinkaa velmi pekne vam vsetkym dakujem, ze na mna myslite. Znamena to pre mna velmi vela.
Bohuzial ☹ , dnes mi povedali, ze tie ostatne tri bombulky sa zastavili vo vyvoji, takze nebolo co zmrazit. Ach jo... Tym vkladame vsetku nasu nadej a vieru do chrobacika v mojom brusku. Testovat urcite nebudem, necham to na krvny test. Vydrzim.
@kettysek nech Ti to podla toho Jonasa vyjde! tfuj tfuj tfuj Ja som si to tiez dala vypocitat podla Jonasa, ale ked sme zistili, ze moj drahy ma abnormalne spermie, tak mi bol vlastne nanic. Ale ako som pochopila, Dr. Jonas to vysvetluje, ze zena ma este jeden cyklus (nieco ako lunarny cyklus) okrem toho normalneho (medicinskeho), takze ten sa moze kludne prelinat s menzesom alebo inou castou cyklu (pozri evapavla), ved sa tam spomina, ze kolko zien otehotnelo napr. pocas menzesu.
@hanula11 zelam Ti, aby sa to vylepsilo s Tvojou dcerou. Si velmi velmi silna.
@jitulka01 dufam, ze to vsetko mas v pohode za sebou a mas peknu urodu kvalitnych vajok. Budu robit predlzenu kultivaciu?
@jitulka01 @mnamko drzim vam paste, aby ste mali dobre vysledky z amnia, mna to tiez automaticky caka, ak budem tehulka, taaaaak by som sa "tesila" na tu amniocentezu....
@gabinkaa len vydrz, viem, o tych vajecnikoch, niet divu, ze bolia, ked z velkosti mandle narastu do velkosti broskyne.
zienky prajem vam krasny slnecny den 😎

baculiatko40
26. okt 2010

@skifarka dakujem, bodaj by si mala pravdu!
@deni73 urcite to nevzdavaj! ja mam 40 a 3. IVF/ICSI za sebou a budem sa snazit, pokial sa bude dat.
@minka051 huraaa, podarilo sa, to je fantasticka sprava! 😵 😵 Tak si zmen status tehulka! Sledujem Tvoj pribeh uz dost dlho...

minka051
26. okt 2010

@baculiatko40 no zmením ale až 2.11 to idem ešte na UTZ. To už budem mimi vidieť, lebo neviem či je jedno alebo dve 🙂 🙂

minka051
26. okt 2010

@baculiatko40 a kedy ideš na krvičku?

baculiatko40
26. okt 2010

@minka051 krvny test mam mat buduci tyzden v piatok. Dokonca rozmyslam, ze to presuniem na dalsi pondelok, cim neskor, tym lepsie. Krasne sa spomina na ten UTZ, ked som videla bit srdiecko prvykrat... Uzi si to!

minka051
26. okt 2010

@bculiatko40 už máš detičky?

ankava
26. okt 2010

@minka051 no to je báječná zpráva a ty to napíšeš vlastně jen tak mimo řečí.... já pořád myslím na to, že jsi měla další pokus a že jsem nezaregistrovala, jak to dopadlo, no a najednou to tady čtu... to je úžasný... tak strašně přeju, ať je všechno v pořádku a krásně se ti těhulkuje 🙂 🙂
@deni73 určitě to má smysl, je tu pár maminek a ještě starších, mě je 40 a v prosinci čekám své první dítko....
nevzdávej to a určitě se dočkáš 🙂 🙂

minka051
26. okt 2010

@ankava moc moc dakujem a užívam si som pekne domka a oddychujem. Zatial je mi fajn len slabost a únava a občas bolenie hlavy. 🙂

ankava
26. okt 2010

@minka051 no já jsem si ten první trimestr taky pěkně užila, tak se drž a hejčkej mimčo- mimča.
A prozradíš, v kolikátém jsi asi týdnu? ale jestli to nechceš zakřiknout, tak budeme držet palce, abychom se dočkali změny tvého profilu 🙂 🙂 🙂

minka051
26. okt 2010

@ankava no kedže prvý den poslednej mršky som mala 21.9.tak ak to dobre počítam tak dnes je to 6tt.

ankava
26. okt 2010

@minka051 strašně moc držím všechno, co mám, aby se miminko vyvíjelo a už jsi nám psala jen krásné pozitivní zprávy. Je to zase další povzbuzení pro holky, které ještě na své // čekají.

gejbule1
26. okt 2010

@minka051 Cože těhulka??????No tak moooooooooooc gratuluju!Ty jsi tajnůstkářka 😀 .To je super.A kolikátý jsi týden?
@deni73 jasně že to vyjde já měla Lucku v 38letech a pořád věřím že ještě jedno miminko bude.Nic nevzdávej 🙂 miminko se ti podaří.

minka051
26. okt 2010

@ankava no dúfam že je, lebo ja som tu asi najstaršia 🙂 🙂 Tak teraz musím všetky podporiť ,aby nič nevzdávali a bojovali pokiaľ sa dá, lebo raz to vyjsť musí. Veď na to sme tu všetky, aby sme to dokázali nie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A každej sa to skôr či neskôr podarí ja tomu verím 🙂 🙂 🙂 🙂

gejbule1
26. okt 2010

Než jsem napsala tak jsi na tt odpověděla.Gratuluju 🙂

minka051
26. okt 2010

@gejbule1 dík moc no je to 6tt ak dobre počítam už som to písala vyššie, len neviem ale asi správne. Na UTZ koľko ich je idem 2.11. doktorka povedala že to už bude vidieť. 😵 😵

jitulka01
26. okt 2010

Ahojte baby, takže pred chvíľou som sa vrátila z kliniky. Všetko prebehlo v absolútnej pohode. "Vyprodukovala som" 12 vajíčok, z toho 9 by malo ísť na oplodnenie. Ich kvalita bola podľa embryologičky dobrá, takže základ je daný.... už teraz len nech zabojujú....Ešte raz Vám všetkým zo srdca ďakujem za morálnu podporu 🙂
@baculiatko40 Mrzí ma, že to ďalšie embryjka vzdali, ale nádej je tu stále veľká. Len buď v pohode a odpočívaj a hlavne pozitívne mysli a všetko bude v poriadku. Ja ešte stále zvažujem, či jedno alebo dva, všetko však závisí od toho ako to bude v nasledujúce dni prebiehať a podľa toho sa rozhodnem. A kultiváciu mám predĺženú, vyzerá to tak, že ak všetko pôjde v poriadku, tak v nedeľu, alebo v pondelok idem na transfer. Takže držíme si palčeky a veríme.......

teckovanaorchidej
26. okt 2010

@deni73 ahoj deni, koukni mi do fotoblogu, máš ješte rok čas - minimálně
zdravím a hlásím že dnes na utz a všechno je v pořádku, posílám povzbuzení všem maminkám a snažilkám okolo 40

gejbule1
26. okt 2010

@minka051 a kolik tam máš bojovníčků?
@jitulka01 To je hezký výkon 12 😀 Tak teď už jen ať se mrňouskové pěkně zavrtají 🙂 .

minka051
26. okt 2010

@gejbule1 no vkladali až 3. 🙂

jana444
26. okt 2010

@minka051 to je pekné, že sa ti to podarilo práve v 44 rokoch. A prečo si čakala až do teraz, keď už máš 2 deti ??? Aj ja by som strašne chcela ešte jedno, ale stále sa nám nedarí. Mám za sebou 3 IVF aj s 1 KET.
A momentálne navštevujem CAR v BA.

minka051
26. okt 2010

@jana444 no dve deti síce mám ale s prvým mužom s ktorým som rozvedená. Teraz už 4tý rok žijem s druhým a spolu sme ešte dieťatko velmi chceli lebo on deti nemá. Tak sme sa na to dali a po 1,5 roku sa to konečne podarilo a som veľmi šťastná.
Myslím že ked sa nevzdáš tak sa to určite podarí, len tomu musíš veriť. 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre