Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lindda
4. máj 2014

@ofrah uz bol plod bez srdiecka a tym ze ja mam nepravidelnu mrchu cca 5 az 6 tt.... ale hcg velmi stupalo az na 28.000 ale uz ma menej bolia prsia a hlavne moja psychika robi vela no uvidime rano .

ofrah
4. máj 2014

@lindda aha ty si tehu prirodzene 🙂 neboj to vyjde daj ráno vedieť

dvojbottka
5. máj 2014

@ofrah držím palce, nech sa pekne uchytia, trebárs aj obidve....mne práveže D. ☹ Valky povedal,že som stará, aby som sa na seba pozrela, ale PiGD by bolo OK, jasné, sú to pre nich financie, každá máme iné skúsenosti... ☹

dvojbottka
5. máj 2014

@lindda držím palce, aby bolo všetko OK.... 😉

lindda
5. máj 2014

@dvojbottka no zatial vsetko ok za 10.dni kontrola . 🙂

evapavla
5. máj 2014

@dvojbottka držím palce, nech sa ti to podarí, či prirodzene alebo aj inak a aby si už takéto urážlivé reči nemusela počúvať 😉

dvojbottka
5. máj 2014

supeeer... 😀 😀 😀 😀

dvojbottka
5. máj 2014

@evapavla ďakujem...brala som to tak, že ľudia sme všelijakí, my sa snažíme 9 rokov, 1x gestačný vačok, samozrejme MA v 6tt, druhý krát v 19tt Edwardsov syndróm, tretí krát v 12tt otvorená dutina brušná....všetky vyšetrenia sú vporiadku, dokonca sa Dr. Valky vyjadril, že by môjho manžela chcel za darcu....pochopíš, ja stará a môj muž darca....čistá psychiatria..... 😒

ingrid0105
6. máj 2014

Ahojte, tak sa k vam pridavam mam 39 moje 1 IVF a asi neuspech , od vcera 7 den po ET krvacam sice slabo ale predsa, je to den ms takze tak. Lieky beriem babenky mi poradili ze vsetko je mozne a aj zazraky sa deju 🙂 mame 4 mrazacikov tak mesiac dam asi pauzu a pojdem na KET

marcelyk
6. máj 2014

ahojte, dlho sledujem debaty tu na MK, len stale sa nepridavam. Mam uz jedno dieta z IVF, boli sme pri tom vsetkom ti stastni, ktorym to vyslo na prvy krat, maly uz bude mat 5rokov, mala som vtedz 33r. Chcela by som este jedno babenko, no momentalne som v takom stave, ze to asi realne nie je. 2 roky po porode som musela ist na hysteroskopiu a kyret, nakolko som mavala od porodu brutalne silny menzes, kyret nepomohol a hned dalsi mesiac masaker... po dvoch rokoch od prveho kyretu mam ist na dalsi, lebo sliznica je stale extremne vysoka. No som z toho celkom zmatena, hned po prvom kyrete mi doktor povedal, ze je idealny cas zacat stimulovat... Myslim, ze tu tovrbu vysokej sliznice mi prave spustila ta prva stimulacia, mala som aj hyperstim.syndrom a hned po vklade vajicka, ktore sa nastastie ujalo som zacala pocitovat po mne na wc hrozny zapach, je to tak dodnes, podla mna z tej vysokej sliznice... Pride mi to cele divne, to, ze sa mi tvori vela sliznice je hormonalny problem a napriek tomu ti doporucia stimulaciu... Nedala som sa nahovorit, myslela som si, ze sa stane zazrak, zacala som brat homeopatiu, no nepomohlo mi to. Teraz sa citim v takej nejakej casovej tiesni, o pol roka 39 a samoplatcom byt nechcem a navyse je tu stale problem s tou horm.nerovnovahou, no predpokladam, ze po kyrete mi zas daju radu, hned zacat stimulovat... No fakt neviem... Momentalne som sa uchylila k cinskej medicine, akupunktura, bylinkovy caj a mumio. Uvidim, ako sa bude situacia vyvyjat, ak by sa to spravilo takto prirodzeme, tak by som velmi chcela este jedno, len horsie, ze cas hra proti mne... Mojho draheho asi neukecam, ked si to uz budeme musiet platit cele sami... neviem ci tento prispevok patri do tejto temy, ak ma niekto pocit ze nie, tak ho zmazte, alebo mi doporucte inu skupinu... Navyse, ak by tu bol niekto s podobnymi problemami, rada si vypocujem nejake rady alebo skusenosti, nazory ako sa ""hormonalne vyladit", kvoli tej vysokej sliznici a aby som mohla v pohode podstupit IVF

basska007
9. máj 2014

vie mi niekto nporadit?...da sa po rozmrazení embr. zistit pohlavie,,?....vie mi niekto poradit alebo kto ma skusenosti ...dakujem

rienok
9. máj 2014

@basska007 pokial viem tak neda, to by aa dalo ak by ste si nexhavali robit PiGD....po rozmrazeni ma embryjko.len malo casu na to aby sa dostalo do maternice. Preco zistovat pohlavie? Ma niekto z vas geneticky prenosnu xhorobu?

basska007
9. máj 2014

...nie nastastie sme v poriadku..., len mame uz 2 synov za ktorych sme samozrejme neskutocne vdacny, ale ja uz budem mat 38 a strasne tuzim mat dievcatko tak uz nemam vela casu a si myslim ze pri mojom stastí by to bol zase chlapcek🙂 tak len preto som to chcela vediet ci sa to da alebo ci sa to vobec robí...

mazurienka
13. máj 2014

@evapavla Dobrý deň, kamarátka márne zháňa dáky kontakt na Mudr.Girovskú neviete nám náhodou pomôcť?ďakujem Mima

evapavla
13. máj 2014

@mazurienka beata.girovska@medirex.sk 🙂, všetko dobré prajem !

mazurienka
13. máj 2014

@evapavla ďakujeme

lindda
14. máj 2014

Tak babulky zajtra kyret opet MA .... som smutna zasa narkoza ....vsetko islo tak super ach som nasr..a :(

santeema
15. máj 2014

@cayetana ahoj. prepac, ze tak neskoro ti odpovedam na tie moje davky hormonov, ale kym som sa dostala k dokumentacii tak to trosku trvalo, lebo ta moja originalna sa asi niekde stratila pri porode. v blave som bola n a dvoch stimuláciách obe boli s rovnakymi dávkami s odstupom 3 mesiacov a davali mi Meronal 75 UI injekcie 12 ampuliek, Cetrotide 0,25 injekcie 3 ampulky a Gonal 187,5 IU denne asi 5 dni. nevytvorilo sa ani jedno vajicko. v martine som mala od druhého dan menzesu dipreheline 0,1 mg a menopul 300jednotiek a davala som si to 9 dni. vytvorili sa mi 4 vajicka z toho 3 oplodnili. ahoj

mnamko
15. máj 2014

@lindda ale nie to mi je luto,robili ti testy na chlamýdie?tie velakrát vyvolávaju potrat,aj ja som mala liečili sme sa nane s mužom a po liečbe to už vyšlo bez problémou,

dvojbottka
17. máj 2014

@lindda to mi je ľúto...☹

sycamore
19. máj 2014

Ahojte.rada by som sa k vam pridala. mam 36 a som druhy den po ET. my mame opacny problem, ja produkujem vajicka ako sliepka 🙂 ale moj muz ma zlu morfologiu a takmer ziadne pohyblive spermie.robili nam isci a vybojovali sme vklad 2 bambuliek (lekar odporucil iba 1, museli sme podpisal, ze rozumieme vsetkym rizika..., ale snad je sanca vyssia). teraz cakam a velmi dufam, ze to klapne. ja som totiz to ivf velmi zle znasala, stale hrozi ohss 😝

santamonica
19. máj 2014

@lindda je mi to luto :( drz sa

milu71
24. máj 2014

Ahoj holky 🙂 tak zítra jedu do Brna Reprofit dr. Kozumplik na opu.....měla jsem zase minimální stimulaci (injekce Fostimonu, Orgalutranu a Pregnyl). Mám 6 vajíček velikosti 17-19mm a několik menších do 10mm. Sliznice 7mm...to asi není moc ale před prvním opu jsem měla 7,5mm, tak snad to bude dobrý. Všem držím palce 😵 🙂

sonka43
28. máj 2014

Ahojte.. uz neviem,comu verit...vcera som si urobila 3 tehot. te? sty,na vsetkych 3 slaba druha ciarka,dnes rano tak isto..pred chvilou mi to nedalao a skusila som clearblue..a...ukazal sa negativny!!! to uz ako mam tomu rozumiet??:( Som 14 dni po vynechani menzesu...

lindda
28. máj 2014

Ahojte tak som sa dala nejako dokopy ... minimalne do konca leta nic potom skusime do vianoc a ak nic tak nic... nakoniec som mala chybu v prijmacej sprave zlu krvnu skupinu kedze ja ma A rh nega a mala som tam ze pozi ... tak mi nepodali protilatky ani pred rokom pri prvom kyrete. Cize dnes ma pichali .

lindda
28. máj 2014

@sonka43 mne to tiez ukazovalo hovadiny ... skus vzdy len jeden druh.

milu71
5. jún 2014

Ahoj děvčata, tak jsem byla minulý týden na etu u dr.Kozumplika - Reprofit, nechala jsem si vložit 2 embryjka. Jedno bylo prý moc pěkné a to jedno méně, ale přesto jsem si ho nechala. Příští týden ve středu si mám udělat test, ale mám hrozný strach, že to zase špatně dopadne....vůbec na sobě nic necítím ani bolet v prsou, prostě nic ☹

deny3
5. jún 2014

@lindda aj pri kyrete sa pichá injekcia? myslela som, že iba po pôrode, tiež som AB negatív a nič mi nedali, ani po pôrode, ale to vraj preto, lebo aj malý je negatív, vtedy vraj netreba. Som teraz trochu v šoku, lebo ja som od pôrodu prešla asi piatimi skorými potratmi, len teraz pri poslednom bola nutná kyretáž.

lindda
5. jún 2014

@deny3 ahoj ano dava sa aj po porode a aj po kyrete ... ja som to tiez nevedela a aj moj syn je nega a dali mi po porode . A kolko nas kyretou za sebou ja dva .

deny3
5. jún 2014

@lindda po pôrode som sa pýtala, či mi niečo nedajú, tak po dvoch dňoch, že netreba, lebo aj malý je negatív, síce mm je tiež negatív, ale oni to tam nemali nikde uvedené, preto mi to prišlo už vtedy dosť nezodpovedné od nich. A kyretov len jeden, presne 24.3., teraz čakám na druhý menzes, len akosi mešká, bola som už v 10tt, bábo sa prestalo vyvíjať cca v 7 tt, ale stále tam bolo, tak preto kyret, dovtedy som sa sama vyčistila, všetko stále v cca 6-7 tt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre