Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
28. máj 2010

moncici a cítíš se?Mě vždycky bilelo břicho...nevím jestli reakce na tu tekutinu...tak držím pěstičky ať máš za 12 dní // 🙂

ankava
28. máj 2010

moncici... tak držíme pěstičky, aby se něco urodilo 🙂 🙂

janettka, já kdybych měla chodit do práce, tak by mi museli upravit pracovní dobu... tak od jedenácti. Mě tím, že je blbě ponejvíc večer a v noci, tak ráno dospávám. No a to teď spím tak 8 hodin a někdy i odpoledne hodinu... oproti 6 před těhu. Takže kdybych ještě chodila dělat, tak by to bylo asi ještě horší. Doma se nemám z čeho unavit.

veruncik... v CARu mě normálně krev odebrali i v sobotu, ale kdy jí analyzovali to fakt nevím, ale to mě určitě nedělali FSH. Nejlepší bude, když si tam zavoláš.

Dneska jsem zavolala do té porodnice. Tak si mě zapsali a příští týden si mám přijít pro razítko do legitky.

Mějte krásnej sluníčkovej den 🙂 🙂

ankava
28. máj 2010

moncici... tak držíme pěstičky, aby se něco urodilo 🙂 🙂

janettka, já kdybych měla chodit do práce, tak by mi museli upravit pracovní dobu... tak od jedenácti. Mě tím, že je blbě ponejvíc večer a v noci, tak ráno dospávám. No a to teď spím tak 8 hodin a někdy i odpoledne hodinu... oproti 6 před těhu. Takže kdybych ještě chodila dělat, tak by to bylo asi ještě horší. Doma se nemám z čeho unavit.

veruncik... v CARu mě normálně krev odebrali i v sobotu, ale kdy jí analyzovali to fakt nevím, ale to mě určitě nedělali FSH. Nejlepší bude, když si tam zavoláš.

Dneska jsem zavolala do té porodnice. Tak si mě zapsali a příští týden si mám přijít pro razítko do legitky.

Mějte krásnej sluníčkovej den 🙂 🙂

janettka
28. máj 2010

no já mám taky večerní nevolnosti...pravidelně od 4 hodiny mi začne být divně od žaludku a co sním po 5 hodině tak nejpozději v 7 letí ven...pak se mi do toho motá hlava jak na gramofone...tož ještě že dělám doma....sedím v posteli obložená papírama...a to jsem ještě do středy lítala jak debil,dneska už mám problém se vzbudit,co bude v pondělí haha?

pajka00
28. máj 2010

ahoj holky, ankava ty sis volala už do porodnice?To musíš tak brzo??U nás teda vůbec-až přijdu s porodníma bolestma, tak budu rodit a nic dopředu nemusím hlásit.
Tak já jsem normálně v práci a musím říct, že mi to ani nijak potíže nedělalo. Sice mi ráno bývalo divně až špatně, ale nezvracela jsem, tak to šlo. Odpoledne někdy lehnu a spočnu hoďku, ale málokdy usnu. Doktorka mě pořád posílala na neschopenku, ale já bych se doma uhryzala, tak jsem ráda, že můžu chodit do práce a taky-peníze jsou hodně otázka te´d...takže dobrého půl roku, co budu v práci místo doma. Kdybych měla problémy, tak je jasné, že se nebudu hrnout do práce, ale když je mi OK, nevidím důvod zůstávat doma jen pro to, že je mi 40🙂

janettka
28. máj 2010

pájko já taky budu makat co to půjde,omezím počet lidí,ale jinak i u prďolky budu dělat dál...

pajka00
28. máj 2010

To je super, že si můžeš přivydělat i k mateřské nějakou korunu....já bohužel nemám jak...i když prachy budou potřeba, mladá jde na intr od září, takže to bude spousta peněz navíc vydané....do toho hypotéka....nevím jak to zvládneme..ale nedá se...budem se muset uskromnit...

janettka
28. máj 2010

no já jsem byla na mateřské akorát s tím 1.klukem,to byla mateřská 6měsíců....pak už jsem makala i u dětí,zas si to tak neužiju,a to jsem se dušovala,že už nebudu makat při dítěti... 😉

pajka00
28. máj 2010

No má to své pro a proti samozřejmě....myslím,že všeho s mírou...i práce i "ulejvání" s dítětem🙂))

aja37
28. máj 2010

Baby, ja take dobre spravy nemam ☹ Pet´s mi asi bude rozumiet .... ked napisem, ze salu mala dnes na starosti Mudr.Turkova. Hold, co sa da robit. Musela som ist k nej, ci sa mi chcelo alebo nie. A Mudr.Turkova mi po sone povedala, ze vraj som uz odovulovala. Neviem teda ako je to mozne, pretoze som si Ovitrelle pichla presne ako mi povedali, stredu vecer o 21hod a dnes rano, ked mi robila sono to bolo 35hodin, takze este som nemala ovulovat. No ja neviem.

Akokolvek, pojdem na tu laparoskopiu. Turkova ma hned aj objednala. Patrim pod Brandys, kedze sme Praha vychod a asi tam ma znameho alebo co, neviem. Nejaky Mudr.Ptacik, ale robi aj v Prahe. No a tak som za nim rovno sla, zase mi urobil sono a povedal mi, ze tie moje vajcovody naozaj vyzeraju zle. Ze v nich mam tu tekutinu a ze ta brani embryu, aby sa uchytilo. Takze pockam na mrchu, odmenstruujem a 17/6 idem na laparoskopiu, kde mi s najvacsou pravdepodobnostou vezmu oba vajcovody. Tym padom sa doma mozme snazit kolko chceme a nepodari sa to. Skoda, ale co sa da robit. Vravel, ze ak by sa to aj podarilo, tak tekutina to vzala sebou. Tak snad sa zadari, ked tam uz nebude. Neviem.

moncici
28. máj 2010

Dakujem holky je to super sa niekomu vykecať janetka mam take tlaky trošku ma to pichá ale čo by už človek preto neurobil,len stále premýšlam ako to poviem tým mojim dospelákom ale ved mám čas niečo si vymyslím 😀

pajka00
28. máj 2010

Aja, tak to mě mrzí, že máš takové zprávy, pokud ti vezmou oba vaječníky,tak je to blbé, ale není to ještě úplně ztracenou, jsou dárkyně vajíček, takže nějakou šanci máš. Tak snad se to ještě podaří nějak zachránit, aby ti vaječníky-nebo aspoň jeden zůstal.
Moncici já jsem to svým dětem taky neřekla, že si píchám na IVF.....nic netušily a až jsem byla těhu a dostala jsem první fotku z UTZ, tak jsem jim ukázala fotku a bylo🙂 Řekla jsem jim-hádejte co to je? Syn to je embryo a dcera se jen culila a oba byli nadšení🙂

aja37
28. máj 2010

Pajka, vajecniky by mi mali ostat, vajcovody pojdu prec. Takze vlastne deti mat este mozem, ale doma nie, vzdy iba u lekara.

pajka00
28. máj 2010

joo ták,jsem to špatně přečetla....tak to jo....vaječníky jsou důležitější a já sice mám i vaječníky i vejcovody i všechno,dokonce vše v naprostém pořádku a stejně nám to nešlo...no a první IVF to krásně vyřešilo🙂 Takže se netrap, uvidíš, že se zadaří i bez vejcovodů🙂 I když samozřejmě-přirozené otěhotnění je přirozené-co si budem povídat🙂 Zadarmo,pohodlné.....jen výhody🙂 Ale když je možnost vyřešit to jiným způsobem, je to super🙂 Před pár lety by jsme mohly akorát tak zkoušet a třeba absolutně zbytečně.

gabikri
28. máj 2010

Ahojky, dlouho jsem nepsala, protože ani nebylo co, ale čtu pravidelně 🙂

aja : to jsou opravdu špatné zprávy, ale pokud máš funkčmí vaječníky, ještě to není až tak nejhorší verdikt, podívej na mě. 😉

Jinak já momentálně jsem v pořadníku v Brně v Reprofitu, tak doufám, že to bude brzo 🙂 Doktor mi doporučil, ať si nechám udělat HSK dělohy, tak jsem se na to objednala u Apolináře a v úterý jdu na to. Dosud to nikoho nezajímalo 😝

gejbule1
28. máj 2010

Teda holky já tu pár dní nejsem a tady takové krásné zprávy?????
janetko moooooooooooooooc gratuluju.Teď to už musí vyjít 🙂 Kolikáté nazrozeniny jsi měla?Od kdy ti je špatně?
anka taky velikánskááááááááááá gratulace 🙂 .
Holky to je super jen tak dál.
pets třeba manža překvapí a brzy tě požádá sám 😉

gejbule1
28. máj 2010

Ještě jsem to nestačila všechno dočíst tak jdu pokračovat.

veruncik
28. máj 2010

Ajo - to je mi líto, že to takhle dopadlo. Jen si myslím, že to ještě nemusí být jisté, protože to sona každý vidí jinak...Mně tady řekli, že tam vidí srůsty apod. a nakonec tam nebylo vůbec nic. Byla jsem na hysteroskopii, kde jsou vidět uzávěry vejcovodů a všechn bylo ok. Stejně mi můj gynekolog doporučil hned IVF, zvláště v našem věku ☹ , že je to vyšší pravdšpodobnost...no a ono stejně zatím nic ☹

gejbule1
28. máj 2010

aja to mě moc mrzí ale jak píše gabi ještě nemusí být vše ztraceno 🙂
mancici ahoj 😀

janettka
28. máj 2010

gejb měla jsem 41,děsné číslo,a blbě je mi tak týden,ale jen večer,přez den mám akorát opici zadara jak se mě motá hlava... 😀

marrad
28. máj 2010

aja37 to ma mrzi, ale mam kamosku ktora nema oba vajcovody a pri IVF sa jej podarilo otehotniet..... tak to bude aj tvoj pripad....musis verit.

aja37
28. máj 2010

Diky za podporu, baby. Ja viem, ze aj bez vajcovodu mozem byt tehotna. Uvidime, dam si po laparoskopii mozno mesiac pauzu, aj tak ideme na dovolenku a potom skusim este jedno IVF. Ak by to neslo s vlastnymi, tak skusime darovane. Ono to pojde. Snad. Ved ak uz tam nebude tekutina, tak by to mohlo byt dobre. Kiezby. Trosku mi je ale luto, ze je tu dalsia prekazka. Je sice pravda, ze sa konecne nieco lieci, ale .... ved to poznate.

ankava
28. máj 2010

aja, ach jo, vypadalo to tak nadějně, ale zase kdyby se to stejně neudrželo, tak je to takhle možná lepší. Oni tě dají dohromady a když budeš mít vaječníky, tak pořád naděje je veliká. Jen tomu budou doktroři muset pomoct. Ale půjde to. Přesně jak říká marrad, musíme věřit.

jannetko... jestli se ti to rozjíždí stejně jako mě, tak ti můžu garantovat, že příští týden bude hůř 🙂 . Ale co by za to jiné daly. Já jsem nakonec za ty nevolnosti vděčná. Začala jsem 12. týden a vypadá to, že ještě tak jeden dva a bude to pryč.

pajka... v Praze se musíš registrovat prakticky ihned. Protože je strašnej přetlak a porodnice by tě pak nemusela přijmout. I když jistotu nemáš ani tak. Navíc mě to stejně připadá úplně debilní, protože která se trefila přesně na termín?
Já si z toho dělám legraci, že do vyhlášeného Podolí se musíš jít zapsat ještě než otěhotníš 🙂
jojo... to naše zdravotnictví.

Byla jsem splnit svou občanskou povinnost a zúčastnila se voleb.
Stálo mě to skoro dva tisíce, protože jsem se zastavila vedle v obchodě a koupila si boty a kabelku. To ale byla nutnost. 🙂 🙂

gejbule1
28. máj 2010

janetka taky jsem teď měla 41 ☹ taky z toho nic moc nálada ☹ .
anka a tobě taky začalo být špatně později?
Taky jsem si splnila povinnost a odvolila jsem 😝

pet.s
29. máj 2010

ahojkys holky,tak jsem vás dočetla a jedním prstem v leže na boku,(v téhle jediné pozii mě ten sedací nerv nebolí) vám jdu odepsat,
aja...no já bych UZ od Turkové moc nevěřila.Taky mi jednou po....stimulaci.Nechápu jak můžu odovulovat.Vždyt to řídí hormony.Ted naposledy mi to dr.Langerová držela dva dny.Vycházelo mi OPU na neděli.Navíc mi pak při UZ řekla, že mám kolem vaječníků plno cyst a dr,Langerová řekla,že to není pravda.Prostě k dr.Turkové nemám důvěru.Navíc začínám mít pocit z celého Iscarev Praze, že zaměstnají kohokoliv za nízký plat.Že ztrácí úroven.Takže neklesej na mysli. Uvidíš,co ti řeknou jinde.
gejbule a janetka..koukám holky, že taky skvělej ročník 1969 😀
ankava..jojo anabázi z porodnicí už mám taky za sebou.budu rodit v Podolí. 😉

janettka
30. máj 2010

gej mě začalo být špatně v 5tt,večerná nevolnosti,teď už i ranní(dneska )a točení hlavy další týden,no užívám si to teda naplno,ale klepu na dřevo,je to jné než u těch dvou MA...to mi bylo zle ze všeho,bolelo mě tělo a břícho a tak nějak jinak...teď se vyblindím a za 5 min přemýšlím co sežrat!
Jinak hezký den děvčata 😀

ankava
30. máj 2010

pěknou neděli...
tak jsem si myslela, že už mi bude fajn.. jo houby..

gejb... mě začala v pátém týdnu pálit žáha, v šestém týdnu blbě večer, v sedmém celej den a začala jsem zvracet ...v jedenáctém mírné zlepšení... začátek dvanáctého... navrat k míse 🙂 🙂
dneska mě navíc bolí hlava, no nedá se nic dělat, nějak to překlepu...

janettka, závidím, že máš chuť k jídlu....

pets... záda a věci podobné to je hnus, to je mi tě kočko líto...tak ať tě to co nejrychleji přejde

pets, pajka,... chtěla jsem se zeptat byly jste na screeningu v prvním trimestru samy nebo s taťkou????

awalancha3
30. máj 2010

ankava................ vydrž to....... mne je tiez zle, ale nastastie uz len vecer, ale to idem spat aj o 20.00 len aby som to necitila ako mi je na nic....... ale od 7 tt do konca 12 tt mi bolo zle cely den, od rána do vecera, neblinkala som, ale stav ako tesne pred blinkanim cely den.......... 😉

awalancha3
30. máj 2010

ankava........aha a este.... na NT UZV som bola so svojim milovanym, chcela som aby videl, že naozaj mam niečo zivé v brušku.......... 🙂 a videl, nevedel sa vynadivat na to hmyriace sa drobatko.....

gejbule1
30. máj 2010

holčiny snad to nebude ode mne znít blbě ale užijte si to špatně od žaludku.To je známka toho že je vše OK.Myslím to jen v dobrém.Já bych taky chtěla aby mi bylo špatně 🙂 a klidně abych zvracela o sto šest 😀 😀 .
My dnes byli odpoledne s rodičema v divadle na Čardášové princezně a moc se mi to líbilo.I když dnes skoro celý den pršelo tak jsem si to užila 🙂 .

pet.s
30. máj 2010

ankava já všude s tatkou...při tom prvním špatném screeningu byl se mnou a ještě, že byl.Jinak bych se po tom šíleném ortelu asi sesypala.
Zítra jdu na velký UZ a sama.Táta má nějaké jednání. Přemýšlím koho vzít sebou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre