Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

martina000
9. jún 2010

@ankava dakujem vam dievcata za podporu, zajtra sa ozvem, ako to dopadlo

moncici
9. jún 2010

Ahoj holky v piatok už idem na krv neviem sa toho už dočkať taka som naliata ako slon aj ked jedna kočka mi hovorila že to môže byť z liekov dufam to výjde ,potom dam vediet možno mám šancu 🙂

martina000
9. jún 2010

@moncici ahoj moncici, drzim palce, ja idem zajtra tiez na krv, mas nejake priznaky tehotnosti? robia si si uz test?

moncici
9. jún 2010

Ešte nie lebo po tolkých neuspechoch mam trošku obavu ale ked si predstavím znovu tým prejsť tak sa mi nece a ked zas nie tak už len umele a to moje deti krútia hlavou načo som sa to dala 😀

moncici
9. jún 2010

som len naliata amam pocit že som vypila kysle mlieko ale to môže biť aj liekami

kettysek
9. jún 2010

Takže děvčátka moje- dopdlo to tak jak jsem čekala- jsem vyměnila vložku 😝 , zamáčkla slzu 🙄 -asi ne poslední a jdu chmury rozehnat prací sic na duši ani po těle mi není valně co už nadělám! 😖 ☹
Vám všem bez rozdílu věku stavu a přání přeju vše nej aby dopadlo jak nejlépe to jen jde ajak chcete a držím vám palečky!
papa a sluníčko do dušičky vám posílám 😅

pajka00
10. jún 2010

ahoj holky...kety mrzí mě to, ale vydrž, ono se určitě zadaří příště..i když vím, žeje to únavné a vyčerpávající každoměsíční čekání....
Holky držím palce s kladnýma výsledkama dnes i zítra🙂 tfuj tfuj

janettka
10. jún 2010

hezké ráno holky,tak už jen jeden den a budu mít za sebou UTZ.....jak já doufám,že je všechno v pořádku,ale vůbec nevím jak to zvládnu jestli ne....těhupříznaky mě absolutně přešly akorát mě pobolívá břicho,takže na jednu stranu si říkám,jak prcek roste,na druhou stranu se samozřejmě bojím....dneska mě čeká lítání po dr s dcerou,mám pocit,že blbě vidí a navíc se jí furt motá hlava a v září si vymkla kotník,já jsem teda měla podezření,že je to vážnější,ale mudři naznali,že ne....dr ji na tu nohu ani nešáhla a jen koukla zběžně na snímek,dali ji obvaz a berle a prý týden nešlapat...no nevím jak 11 leté jelito takhle ukočírovat.No a výsledek?Noha furt bolí,po zátěži natéká a občas i zmodrá...dětská dr naznala,že to mohl být natržený sval a žene nás na chirurgii znova...

janettka
10. jún 2010

@kettysek vydrž holka nevzdávej to,je to sice o nervy,ale zas ten výsledek stojí za to...

minka051
10. jún 2010

Ahote
Tak ja som skončila práve som začala poriadne krvácať. Tak asi to tak má byť a nič s tým nenarobím. Do ďalšieho už nejdem už stačilo a všetkým prajem nech sa podarí.

pajka00
10. jún 2010

jéé minka, tak to mě moc mrzí, že to ani tentokrát nevyšlo...škoda, ale bohužel takový je život a člověk tomu neporučí.....nevím,co mám na to říct. V každém případě ti moc přeju, ať jsi v životě šťastná i bez mimča a užíváte si s miláčkem a jste spolu šťastní🙂

minka051
10. jún 2010

pajka00 dakujem ja s toho nebudem robiť katastrofu aj keď som smutná no život je už raz taký. Uvidm čo bude dňďalej ale prvdepodobne už vic nie ale ešte sa musí k tomu vyjadriť moja polovička.

ankava
10. jún 2010

minka, to je moc smutný a moc velká škoda. určitě s přítelem najdete i jiné krásné chvilky bez mimča. Ale určitě je dobře, že jsi do toho ještě jednou šla, už si nikdy nebudeš muset říkat, co kdyby.....
Přeju ti moc krásných chvil, hodně štěstí a sluníčka v duši.

já nakonec šla k doktorce, protože se ta rýma s krkem a kašlem nezlepšily, nechala mi udělat nějaké márky na bacily, poslala mě na krční, tak jsem tam strávila půl dne. Ale naštěstí je to jenom viroza, ne žádná angína. Takže naštěstí jen pít, obklad na krk a vincentkové pastilky.

martina000
10. jún 2010

ahojte holky, tak 10 den po ET, vysledky krvicky negativne, 😢 malinka iskricka nadeje, ze v pondelok na 14.den sa nieco zmeni, ale skor s tym uz nepocitam, a zmierujem sa s tym, ze to na prvykrat nevyslo ☹

ankava
10. jún 2010

martino, naděje ještě určitě je, a i kdyby to napoprvé nevyšlo, tak napodruhé se podaří určitě, většina úspěšných pokusů jsou až ty druhé. Tak hodně síly a uvidíš, že se to určitě podaří. Přeju moc moc štěstí 🙂

martina000
10. jún 2010

najhorsie je, ze clovek nevie preco to nevyslo, mala som vlozene 3 embrya, mne nerobili pred stimulaciou ziadne vysetrenia, len som priniesla spravy z nemocnice, kde ma operovali minuly rok na endometriozu. chcela by som vediet, ake vysetrenia vlastne v centrach robia, kym zena podstupi stimulaciu, teda ak nepocitam hormonalny profil a ultrazvuk.
dakujem vam za vase odpovede

ankava
10. jún 2010

martino, mě toho taky moc nedělali... hormonální profil, štítnou žlázu, běžné krevní testy, UTZ vyšetření, šli jsme na to docela rychle, protože u mě nebyl ani tak problém otěhotnět, jako překonat prvních šest týdnů a doktroři nejspíš správně odhadli, že mám nízkou hladinu hormonů a s tím je spojená naopak nízká slliznice, ve které se embryo neudrží. Jestli si měla vyšetření z nemocnice, tak jim to nejspíš stačí. Nesmíš myslet na to proč se to nepovedlo, on ti to stejně nikdo nepoví. I když doktoři hodně pomáhají, tak příroda tak jako tak zasáhne. Určitě s tebou doktroři ten první pokus prokonzultují a příště to vyjde.
Po dalších dohodách můžete podstoupit imunologii, genetiku.....

moncici
10. jún 2010

@martina000 :ahoj Martina je mi luto že maš negatívne výsledky ja idem zajtra ale tiež s malou dušičkou a kde chodíš do akeho centra mne pred insemináciou tiež hovorili že mi budu pozerať vaječníky ale ked som došla druhý krat už mi povedal že riešiť sa to bude až ak ani jedna s dvoch inseminácii nevýjde a to si myslím že vzhladom na vek to mali robiť ale povedali mi že všetko je v norme tak neviem 🙂

annamary27
10. jún 2010

martina000,mne robili pred IVF vyšetrenie na priechodnost vaječníkov,ale u nás je problém v spermiograme manžela.

martina000
10. jún 2010

@moncici ahoj moncici, chodim do Gyn fivu, cle sa to zbehlo strasne rychlo, lebo v maji som mala 39 rokov, a tym, ze poistovna hradi IVF len do dovrsenia 39 veku zeny, tak nozaj mi spravili len hormonalny profil a sono, v pondelok sa musim opytat, za aky cas sa da absolvovat 2 pokus. aj tak sa mi to cele zda ako jedna velka pasova vyroba vo fabrike, tak to tam funguje. ale zasa makaju a dufam, ze robia vsetko co mozu, ze to nie je len o peniazoch.

moncici
10. jún 2010

ja som mala 40 a tiež chodím do Gyn-fivu ale ja už mam 2 deti ale s prvým manželom tak neviem ☹

annamary27
10. jún 2010

@martina000,ked ti neostali žiany mrazáčikovia tak sa myslím dalšie IVF môže absolvovať po 4-6mesiacoch,pri mrazáčikoch to býva skor.

martina000
10. jún 2010

@annamary27 ved to ma hneva, keby aspon zostali v tej mraznicke nejake 🙂

markiru
10. jún 2010

Ahojte, tak jsme byli dnes v Gennetu, myslela jsem nejdřív, že půjdu tento cyklus na další KET, dr. mě to vyloženě nerozmlouvala, ale navrhla mi, že by mi radši udělala nejdřív hormonální profil (to kvůli tomu kojení), takže nakonec to posuneme na příští cyklus...
Trochu mě to mrzí, všechno vypadalo tak ideálně, sliznice 6,7mm 9DC a vajíčko jako před ovulací, no... před 2 roky jsem už touhle dobou byla těhotná....ale aspoň si v klidu dojím to Aloe a psylium, abych byla víc fit... 🙂
Prý máme ještě embrya na 3 KETy, 1x2 a 2x3, tak se snad jednou podaří a kdyby ne, tak bych šla příště spíš do nativu...

gejbule1
10. jún 2010

Holčiny to je mi líto že to nevyšlo 🙂 .Nevím co k tomu napsat jen že je to smutný a do dalšího kola držím palce.

janettka
10. jún 2010

hezký večer holky...

pet.s
11. jún 2010

no holky, co to tady čtu??? ☹
minka..to je mi líto.tobě jsem moc fandila.
ostatní (už nevím, kdo všechno psal, že to nevyšlo) holky držte se.

asi jsou nějaké erupce na Slunci nebo lidi z toho vedra blbnou. Všude v mém okolí jr třaskavo nebo se něco sere.
Včera náš vlastník domu (jadna firma) tady udělala takový zásah do terasy, že přemýšlím jestli ty byty nestřelíme a nepůjdeme jinam. K našim bytům náleží obrovská společná překrásná terasa. My k ní máme přístup přímo z bytů. Byla potřeba opravit. tak ji opravili tak, že z ní sundali zabrádlí a položili na ní IPU s tím, že tam zakázali vstup a bude to jako střecha. Už vidím, jak když dětem řeknu, že tam nesmí chodit, tak tam chodit nebudou. Kor když to nelze nijak uzamknout. A okna si kvůli tomu nezatluču. navíc nemám kde ted sušit prádlo. Včera jsme tu měli poradu s jinými obyvateli, a dnes budu volat na vedení té firmy,ale nepředpokládám nějaký úspěch.Budu vyhrožovat podáním trestního oznámení (terasa byla celou noc odemčená a vlastně bez zábradlí.) a kontaktováním medií, protože s námi jednají jak s nevolníky. Nedali nám nic vědět.

Ted jsem se pohádala s mužovo dcerou. Potvora jedna, jen pořád ruku napřaženou a něco potřebuje, ale jakmile to táta nesplní, tak je hnusná an všechny kolem sebe. Ted jsem viník já. Máme rozbitý druhý auto. já to svoje potřebuji a nemůžu ho půjčit mužovi,aby berušku dovezl z Prahy do Lb.Busem přece naše hvězda nepojede,ne? Dovolila jsem si jít k lékaři, když se to slečně nehodí. Grrr, vrrr je na mě hnusná a protivná. Snažím se nevypěnit.
A mzdy mi vůbec nejdou od ruky.

Chjooooo..můžu něco rozbít nebo rozkopat někomu dveře???
😠 😠 😠 😠 😠 😠

pajka00
11. jún 2010

Pets můžeš-ale ať tě nikdo nevidí jo? 😀 Noo je to sprosté od nich a určitě bych to nějak řešila....Moje zlatá milá pubertální holčička se dostala na sportovní gymnázium a te´d...když tam začala jezdit na přípravné tréninky mi řekla, že ona tam chodit nebude, že ji to nebaví, že musí pořád trénovat-jaký div,že? a že ona půjde do školy sem, aby nemusela být na intru a že si to zařídí........takže jsem z toho špatná, protože zahazuje svoji životní šanci a bude se sukovat tady ve škole, místo aby dělala něco, co ji fakt baví-akorát překousla lenost a nezvyk......je mi to líto a vím, že ji to bude za čas mrzet...Ale brečí, že se jí tam neíbí a že tam nechce.....a dokonce si sama zašla sem na gympl, domluvila si se zástupkyní, že může od září přestoupit a nastoupit sem do školy a já už to musím jen podepsat...No není to tele??

janettka
11. jún 2010

@pet.s ahojík tak to znám,mužovi synátorové se ozvou jen když něco potřebují,u jednoho furt řeíme že nemá peníze nebo že nežere...je to magor co si je líný dojít i pro chleba i vietnamcům co má pod barákem,nebo nechá shnít jídlo v lednici co mu nachystám a ten druhý je fakt vychcaný ,pardon že to tak píšu,parchant.My jsme mu pořídili byt aby jsme se ho zbyvili,teda já protože už jsem nemohla koukat jak nás zneužívá a on ho po měsíci pustil,nastěhoval se k bráchovi,nedává mu ani kačku,dělá mu tam bordel...sám chodí vymoděný jak nechci říct která skupina no ale za 14 dní po výplatě přijde ať mu půjčíme....a pak jsem já zlá,že nechci

janettka
11. jún 2010

tak jdu na UTZ,držte pěstičky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre