Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

evapavla
12. jún 2013

@mufyxa... objímam 😔

mufyxa
12. jún 2013

@santamonica AHOJKY děkuji moc za velkou podporu ,ptáš se proč poslední no protože už se cítím hrozně psychicky vyčerpaná a nevím jestli bych další a další zklamání ještě unesla ale není to definitivní třeba se to všechno ještě změní .Už mi je celkově trošičku lépe ,pochopila jsem že musím začít jiné aktivity abych trošku zapomněla jde to těžko ale jde. Už se těším až přijde mrcha a budeme pokoušet štěstí už aby to bylo. 🙂 🙂 🙂 🙂

irriss
12. jún 2013

@mufyxa Je mi to lito..ale mozna poradim z vlastni zkusenosti..😉
Mela jsem podobny pripad....(ubehla uz rada let) kdyz..19.ledna jsem podstoupila revizi a NECEKALA jsem (nedodrzela rady lekaru = 3mesice)...dcerka se narodila (predcasne) 30.10. 😉
Dostala i stejne planovane jmeno... 😉 Brali jsme to tak, ze jen na chvili opustila svoji postylku ..a kdyz jsme ji pripravili novy "briskovy" pokojicek, vratila se..Vlastne nikdy nikam neodesla..jen cekala za "dverma" a to, ze jsem si vsugerovala ze"neodesla" mi strasne pomohlo... 😉 🙂
Preji hodne sily a stesti...psychika dela zazraky ale i neplechu..Zkus si najit neco jako "ja"..co Ti pomuze litat,planovat a ne padat a plakat.. 😎

mufyxa
12. jún 2013

@irriss máš určitě pravdu moc mi pomohlo když mi mudr řekl že muselo mít nějakou těžkou chromozomální vadu jinak by vydrželo tak zkusím myslet dopředu a trošku se modlit aby se nám mimoušek vrátil zdráv a brzy a nenechal nás dlouho se trápit 😉

irriss
12. jún 2013

@mufyxa
I kdyz ubehlo uz 14 let..mam husi kuzi po celem tele..pri vzpomince... 😔
Ale je to husina ze vzpominky na slzy ale zaroven ze vzpominky na RADOST!!

p.s. priroda by si mela vzdy vsechno zaridit sama..skoda,ze obcas clovek se snazi prirodu oblbnout.. 😎 ale to uz je uuuplne jine tema!!

mufyxa
12. jún 2013

@irriss máš pravdu prostě příroda to má zařídit sama je to tak . naprosto souhlasím 🙂 🙂

irriss
12. jún 2013

@mufyxa
....i kdyz se rika, ze Priroda je KOUZELNICE...mocna carodejka..stava se, ze je nekdy prilis slaba pred lidskou bezmocnosti, kterou zavini ruce Bezcharakterniho cloveka, ktery je "vrahem" i Primarem, v mem pripade...
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tom-se-tezko-...

slavka_2012
12. jún 2013

@mufyxa 😢 je mi to velmi luto co sa stalo a viem ako sa citis.Ja som tym istym presla 19.4. v 11tt..cakali sme dvojicky a prestali rast,myslela som ,ze sa nam zrutil svet 😢 bolo mi to vysvetlene,ze sa jednoducho nemali narodit....... ale mudr, ma upokojil,ze telo je uz nastartovane tehotenstvom a teraz sa to urcite podari Tak mu verim a cakam na mrchu a idem dalej 😉 Sme silne zienky , zvladneme to a dostaneme to po com tak velmi tuzime 😉

mufyxa
12. jún 2013

@slavka_2012 to je hrůza vím co prožíváš je mi to moc líto sama za sebe musím říct že bych to nepřála ani nepříteli ..... všechno přebolí a budeme bojovat . 😉 😉 😉 😉

mufyxa
12. jún 2013

Nejhorší je že můj manžel je z toho hrozně zoufalý tolik by to miminečko chtěl je mladší než já a tudíž bezdětný . Já si připadám uplně nanic když mu nemůžu dát to po čem touží a já také . Hrozně se milujeme a nemůžeme bez sebe být jen ten uzlíček nám k tomu chybí ☹ ☹ ☹ ☹ a je spousta .......ani nevím jak to nazvat "žen"které házejí novorozeňata do popelnice a nebo je týrají a nebo chodí na potraty jak na běžícím pásu a milující rodina nemá šanci .....tj hrůza je mi z toho nanic 🙄 🙄 🙄

slavka_2012
12. jún 2013

@mufyxa mam pocit,ze pises o mojej situacii 😉 my sme na tom rovnako ako vy...mladsi,bezdetny a velmi sa mame radi 😵 mame skoro rovnake osudy a verim,ze sa dockame aj vytuženych babetiek 😵 😵 😵

luciinka001
12. jún 2013

@mufyxa "maminko" nezoufej .. to pujde 😵 😵

katulinka222
12. jún 2013

Ahojte bojovníčky. Mám 40 a stále nič. Navrhli mi umelé oplodneni-. Poraďte mi prosím kam ísť- Helios Martin či Brno? Neviete koľko ma to vyjde, keďže už patrím medzi samoplatcov? Poraďte neviem sa rozhodnúť.
Všetkým prajem veľa šťastia a výdrže.

martulle
12. jún 2013

@mufyxa to mě moc mrzí a nemužu tomu uvěřit 😔 já tak potratila v 8týdnu akorát před rokem a vím taky jak to bolí....posílám objetí a hodně síly .@slavka-2012 u tebe mě je to taky líto,ani jsem nevěděla,že jsi přišla o dvojčátka.Taky posílám hodně síly............a jak píšeš,jsme a musíme být statečné....taky ted čekám na ms a po (během roku)4nepodařeném pokusu jdem na ivf.Už mám doma injekce,léky,rozpis...a strašně se bojím,bojím se neuspěchu.Všem snažilkám přeji hodně,hodně štěstíčka..........

mufyxa
13. jún 2013

ahojky holka moje zlatá no co napsat ani nemám slov ,už se cítím trošku lépe ale stále mám pocit jako kdyby mi někdo hodil na hrudník kovadlinu a už mi tam zůstala nejhorší je ranní probuzení s pocitem že jsem těhotná než mi dojde že už ne . Budu moc štatstná až tohle přejde jestli to někdy přejde. Tobš přeju ze srdce moc moc moc štěstí ať se podaří konečně to vytoužené miminko a at už tě nic špatného nepotká a ti naši andílkové v nebíčku at na tebe i na mě dávají pozor...moc pusinek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leria
13. jún 2013

Ahojte baby. Rada by som sa k vám pridala. Som 39-ročná bojovníčka, ktorá padá na hubu a pravidelne vstáva 🙂 Je tomu mesiac čo som prišla o bábo v 10tt. Je to môj tretí potrat v priebehu posledného roka. Teraz mi už urobili aj genetiku po kyrete, kde sa zistilo, náhodný down.s., a bol by to chlapček ☹ Sama tomu nerozumiem, no ja to beriem dosť statočne...dlho som nesmútila, až mám niekedy výčitky, že či je správne, že sa takto k tomu staviam...no život proste ide dalej a nie je dobré na psychiku sa takto umárať nad niečím, nad čím nemáme moc...a ako tu bolo neraz spomenuté, tak matka príroda vie čo robí...a robí svoju prácu dobre 🙂 viac som sa trápila po tom prvom potrate...a hoc ma už vek tlačí a zažila som veľa zlých chvíl a nespravodlivosti, prešla som aj určitou zmenou...zmenou k pokore a pokoju....chodím po vyšetreniach, aby som nemala raz pocit, že som preto málo urobila....no či sa ešte niekedy zadarí (aj ked vo svojom vnútri cítim, že áno) už natolko neriešim.....zistila som, že som tomu venovala veľa rokov, ktoré som si ani neužila a utiekli len tak....chápem, deti dávajú životu najväčší zmysel...no čo ak máme byť práve my, tie ktoré máme problém s otehotnením dať zmysel niekomu inému...niekto kto potrebuje nás, niekomu z rodiny alebo dieťaťu z domova...viem ako sa mnohé z vás cítite, pretože som jedna z vás...no život treba žiť dnes a prijať všetko čo prináša, aj to čo sa zdá zlé...určite má to svoj zmysel...tak ako máme zmysel my ženy, ktoré sme bez detičiek...preto vám všetkým veľmi držím palčeky aby ste našli pokoj v duši 🙂 ja ho pociťujem dlhšiu dobu a vychutnávam ten stav....a dúfam, že bude prevládať nad tými, ked sa budem cítiť bezmocná a zranená...ale vtedy aspoň viem, že tu nájdem spriaznené a súcitiace dušičky, ktoré mi pomôžu...prajem krásny dník 🙂

leria
13. jún 2013

@mufyxa prečítala som si Tvoj príbeh, veľmi s Tebou súcitim...a držím palčeky aby si sa čo najskôr s tým vyrovnala 🙂

mufyxa
13. jún 2013

@leria tj hrozné ani nemám slov co na ten tvůj příběh napsat jen snad to že v tom nejsi sama ... tuhle bolest tady můžeš ukázat jelikož ji známe a opravdu bych to raději nezažila nedá se to sdělit ani popsat ......bojuj a nevzdávej to tj to jediné co tě může držet nad vodou .....mám to taky tak......ještě to nechci vzdát ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cora41
13. jún 2013

@mufyxa ach boze ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to som tak na teba myslela, ci si v poriadku... straaasne ma to mrzi, viem presne, co prezivas, ja som to mala 2x... teraz ten zial pride a je to uplne normalne, uvidis neskor, ako si to cele premyslis, tearz si najdolezitejsia ty, aby si bola v poriadku.. hlavku hore, nevzdavaj to.. myslim na teba

sumenkaaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mufyxa
13. jún 2013

@cora41 děkuju moc , mysli ted na sebe a na miminečko at jste oba v pořádku držím ti obrovské pěsti a já za 14 dní už můžu sexovat tak hned jdeme do toho nebudu na nic čekat cítím se fyzicky dobře jen psychicky je to katastrofa jediné co mě drží při životě je myšlenka na další pokus a těhotenství myslím že tj to jediné co mě může opravdu pomoci vstát z toho dna kde ted jsem ale ty se moc opatruj moc a ten poklad co máš pod srdíčkem pohlaď i za mě 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cora41
13. jún 2013

@mufyxa moja, urcite pohladim, ideme v pondelok na sono, tak uvidime, ale mam pokoj v dusi, bude ako ma byt a nezmenim to... je uplne normalne, ze sa teraz na to upinas, my zeny sme totiz take, padame a vstavame a bojujeme dalej... skus dat tomu trochu casu moja, mesiac dva, uzi si leto, ak mozes, chod na dovolenku, trosku zabudni, aby si si mohla povedat, ze tie dni, co prezijes stali za to... mas uzasneho manzela vedla seba, budte tu jeden pre druheho a mozno to pride vtedy, ked budes najmenej cakat...

mufyxa
13. jún 2013

@cora41 JJ přemýšlím takhle také ted to nechci nějak hrotit necháme to volnému průběhu , nebudu vůbec tlačit na pilu ani počítat plodné dny a tak chci se uplně odreagovat a na IVF nejdříve tak na podzim . Tobě krásné sono a fotečku mimouška dej sem at se trošku pokocháme moc ti to přeju zasloužíš si to taky jsi prošla peklem ale odměna bude sladká 😀

cora41
13. jún 2013

@mufyxa nechame to na nebicku, ono vie co a preco to robi🙂 zatial sa nadejam, ze mi je strasne zle, tak si myslim, ze je to dobry signal.. a ty rozmyslas uplne ako frajerka 🙂 🙂 🙂 presne tak to ma byt... a ked na teba dolahne smutok, tak ho vypust slzickami a zase budes ok, je to normalne a aj dusa potrebuje oddych... viem, o com hovorim...nas skoro poslali z tejto stimulacie prec, lebo vraj sa to cele vyvijalo pomaly a obycajne v Brne robia IVF na 13 den a mne az o den neskor a aj to sa vyjadrovali, ze uvidime, ci to vyjde... a tento moj stoplicek zabojoval a zatial ukazal vsetkym, ze ked mu veri maminka, tak to dame... obaja a vsetky baby... ver, toto nie je koniec, to je len zaciatok 😉

melinduska
13. jún 2013

@mufyxa je to veľmi ťažké teraz čo zažívaš, ale bude lepšie a uvidíš vyjde aj slniečko 🙂 S mužíčkom keď sa budeš cítiť si užívajte spoločné chvíle a ver mi ani sa nenazdáš a bude na testíku // držím pršteky a hlavu hore, viem o čom hovorím 🙂

leria
13. jún 2013

@mufyxa tak je to možno hrozné...ale o tom je život 🙂 u Teba je to čerstvejšie, takže potrebuješ to ešte spracovať, prebolieť...aby sme mohli ísť dalej 🙂teraz cítiš velkú krivdu, no väčšiu krivdu by si pociťovala, keby to dopadlo horšie.... ja som si po tých potratoch vždy pušťala pieseň od helenky vondráčkovej- dve malá krídla tu nejsou, paradoxne vtedy som pochopila o čom je....vyplakala a rozlúčila so svojími anjelikmi....takže nechaj smutku volný priebeh 🙂

odrik
13. jún 2013

@cora41
Myslím na teba a držím palčeky!!!

danaho
13. jún 2013

Ahoj holky tak si vás tu pročítám a a nedá mi to abych nenapsala. Včera mi bylo 38 let a jsem stále bezdětná a je to přesně rok co jsem na své narozeniny potratila na 7tt. Myslela jsem ,že to mám za sebou ale s blížícími se narozeninami se mi otevřely opět tyhle rány. Cítím se mizerně a k ničemu. Doufala jsem,že do roka se nám mimčo podaří,ale stále nic. Máme za sebou již 3 IVF a 2 KET. Šanci na přirozené otěhotnění mám minimální.Měla jsem mezitím ještě jedno biochemické těhotenství. Teď je před námi za pár měsíců poslední IVF na pojišťovnu. Snad se na nás konečně usměje štěstí. Všem Vám moc držím palce 🙂

mufyxa
13. jún 2013

děkuji vám všem holky moje jste zlatíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mufyxa
13. jún 2013

@leria poslala jsem ti srdíčko potřebuješ ho snad ti přinese štěstí 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre