Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

awalancha3
7. júl 2010

alebo tento......hm.....

ankava
7. júl 2010

awa... zatím jen jsem se dívala na nějaké obrázky a koukala, co si pořídila kamarádka, ale nechám to až úplně na konec. Zatím nepořizuju nic, kromě nejakých pár maličkostí, kterými jsem si spíš jen udělala radost.
tenhle se mi celkem líbí. Nelíbí se mi černé kočárky, tak tenhle je celkem veselý 🙂 🙂

aja37
7. júl 2010

Ahojte baby ... tak som spat.

Mam teda po laparoskopii a hystereskopii a neviem este po com vsetkom. Prisla som o oba vajcovody (kedze boli nejake zvacsene a bola v nich tekutina, ktora vraj zle vplyva na uhniezdenie embrya, tak mi aj tak boli na nic), odstranili mi cystu na jednom vajecniku a odstranili mi aj zrasty, ktore som tam v okoli vajecnikov mala. Maternicu som vraj mala v poriadku, tak na tej Na kontrole, ktoru som mala minuly tyzden, doktor povedal, ze to tam vyzera dobre a aj som mala prirodzene 2 krasne folikuly. Jeden vpravo a jeden vlavo, oba mali 2cm, co je vzhladom na operiaciu a vytazenie organizmu docela prekvapive. No ale mohla som mat z toho len dobry pocit. Musim teraz pockat ... vraj na dalsie IVF mozem az po lete. Takze teraz cakam a davam sa do poriadku cinskymi bylinkami 🙂

Snad sa to teraz, ked uz dali prec vsetko, co pripadne mohlo branit otehotneniu, podari. Sice uz len u doktora, doma uz neurobime nic, ale mne to je jedno, kde to je urobene ... hlavne, nech to je urobene 😅

ankava
7. júl 2010

aja, ahoj, já taky myslím, že jedno, kde nám ty miminka udělají, hlavně aby byla 🙂 🙂 U tebe je to teď na nejlepší cestě a léto bude za chvíli pryč a ty se zase pustíš do boje 🙂 🙂 🙂
přeju ti krásné léto s bylinkami a taky nějaké hezké zážitky, aby ti to do dalšího " dělání miminek " rychle uteklo 🙂 🙂

awalancha3
7. júl 2010

ankava.................... nooo, ja sa tiez nepustam este do nejakych velkych nakupov, mam asi 6 ks veciciek, z ktorych sa vytesujem, uz som ich hadam 100x vybrala prezrela a zase ulozila. Povedala som si, ze seriozny nakup, ako je postielka, kocik a vybavicka babenka do 3 mesiacov urobim az na konci siedmeho mesiaca- vtedy, aj keby sa cosi zomlelo, tak uz v pohode babenko vedia udrzat pri zivote. Ale urcite nebudem kupovat vybavu na rok, len do 3 mesiacov, to staci. V 8. a 9. mesiaci by som uz nerada chodila po obchodoch, uz sa mi bude tazko chodit s mojou nadvahou a urcite extremne velkym bruchom a hlavne, keby som nahle zacala rodit, tak by som nenechala na manzela nakupy, aj keby mal presny rozpis co ma kupit- ved by som sa pripravila o zazitok a radost z nakupu. Nateraz kazdym dnom cakam na telefonat z amniocentezy, ci potvrdia dievcatko a hlavne ci je vsetko ok, Aj sa trochu bojim.

aja............................leto prebehne a na jesen ci na Vianoce sa mozu diat zazracne veci, zelam ti to...

nejka41
7. júl 2010

ahoj žienky! Som tu po prvý krát a chcela by som sa s vami podeliť o svoje skúsenosti.mám za sebou 2umele a ani jedno nevyšlo lekár mi naznačil že by sa musel stať zázrak aby sa to spontánne stalo a predsa som otehotnela a boli sme prešťastní no viaceré vyšetrenia ukázali že bábo nieje v poriadku že má vývojovú vadu nezlučiteľnú so životom potratila som. Teraz znova každý mesiac čakám či náhodou... aj teraz mám plné prsia a pobolieva v podbrušku ale asi mám znova len PMS.

pet.s
7. júl 2010

ahojky holčičky, nestíhám číst.Jsme na chatě a připojení je pomalé.Navíc tu mám 6 letou neteř, a synáčka, tak si je moooooc užívám.Je to super.
Dnes spíme doma, ráno musím do firmy a do Podolí na UZ a na dia.pak pojedeme do Stodůlek do nového nábytku. Čeká nás velké dozařizování bytu, tak to jdeme okouknout. A pak hned zase na chatičku.
Holky dnes jsme s manžou koukali jak když jsem se koupala, mi dělalo kopající břicho kruhy na vodě.
Terinka zjevně teplou vodu miluje. 😀 😀 😀

nejka vítej v klubu 😉 A pujdete do dalšího umělka?

baculiatko40
8. júl 2010

Ahoj zienky, tak dnes mi konci sestonedelie po tom vynutenom potrate. Konecne, v pondelok idem na kontrolu, kde mi povedia, co bolo vlastne pricinou zastavenia vyvoja babatka a ci je vsetko OK. Ak ano, tak huraaa do noveho IVF/ICSI! Ako vam zavidim, ze si uzivate teplucko... Tu je zima, da sa to vydrzat, ale uz sa tesim na jar, uz len devat tyzdnov!!!

@nejka41 ahoj! Smiem sa opytat? Mala si spontanny potrat?

pajka00
8. júl 2010

ahoj holky, tak pets ty si užíváš, to je super čerstvého vzduchu na chaloupce. Já pořád ještě zařezávám v práci, za týden mám taky dovču.
Awa nic si z toho nedělej, já jsem si koupila jen jedno bodýčko a ponožečky🙂 Jinak jsem dostala hromadu oblečení pro mimčo od kamarádek-po svých dětech, takže jsem to protřídila a přes prázdniny jsem si řekla, že to vyperu, obstaráme kočárek, zavinovačku atd. Jediné co mi zbylo po mých starších dětech je fusak. Takže taky nespěchám, ale na druhou stranu to nechci nechat na poslední chvilku...člověk nikdy neví, kdy bude muset třeba lehnout a ani se nehnout🙂
Aja uvidíš, že už teď to půjde jak po másle. Je úplně fuk, jestli je mimčo přirozené nebo pomůžou Dr.....já mám dvě přirozené a teď čekáme po IVF a myslím, že na výsledku je to jedno, hlavně že je🙂 Kope úplně stejně, jako moje dvě předchozí🙂 Moc ti držím palce, aby to vyšlo🙂
Vítám nejku, je super, že se zadařilo přirozeně....a mrzí mě, že to nevyšlo, ale co víš, podruhé už to bude určitě oK🙂
Baculiatko máš zimu?Kde bydlíš, že k vám ještě nedoletěly ty vedra?

hanula11
8. júl 2010

Baculiatko, ty bydlíš v Austrálii?
Držím pěsti ať ti ty výsledky dopadnou dobře a do dalšího snažení. A vítej Nejka. Pets, ty si pěkně užívej chatu, aspoň máte veselo, když je vás tam víc. Taky bych hned odjela na chalupu, koupačka, to se pak dá i pomalej net přežít 🙂. A pozdrav Terince. Naše Á´Da by jí už možná udělala pápá, někdy se jí vede, někdy na to dlabe 😀. Má prej být zase teplo, tak všechny pěkně užívejte sluníčka, těhulkám ať se moc nepřehřívají, Páji, já na tom byla loni touhle dobou jako ty a Pets. 🙂 😵

baculiatko40
8. júl 2010

@pajka00 @hanula11 ahojte! ano, zijem v Australii. Mame tu teraz maximalne 15 stupnov, ale fuka, prsi, to je taka ina zima ako v Europe. Vlhka zima, brrr. A nemame tu normalne kurenie, pokial si nekupite mobilny radiator alebo nejaky ohrievac. Takze sa uz tesim na ty vedra 😎 😎 tak okolo vianoc.

@hanula11 tiez diky za zelanie. Chcem sa opytat zienky, ci ste niektora boli po potrate a isli ste potom na kontrolu, mali ste niektora mrchu? No ja mam tu kontrolu v pondelok a prave som zacala spinit, takze sa mi spusti prva mrcha po zakroku, presne sest tyzdnov odvtedy.

pajka00
8. júl 2010

Baculiatko-tak se ohřívej u nějakých kamínek, když nemáte normální topení..ono taky na co v austrálii, že?Ale pokud je takové vlhké větrné počasí, tak to něco chce. Já jsem šla na kontrolu až po mrše...aby tam něco viděli, protože pokud krvácíš, tak tam toho stejně moc nevidí....tak to radši odlož, než se to uklidní.
Hanula no čas šíleně letí a ty jsi před rokem byla tam kde my a teď už malá dělá pápá....fakt dobrý🙂

awalancha3
8. júl 2010

nejka..................tehu obvykle prichádza preoblecené za PMS, ak sa ti podarilo raz otehu prirodzene, tak sa to podari aj druhy....

nejka41
8. júl 2010

Ahojte žienky! Ďakujem vám za prijatie do klubu a všetkým mám držím palce. Na tretie sa už nechystáme (hoci sa to prednedávnom podarilo hneď na prvýkrát jednej známej) 🙂 a ten potrat bolo najťažšie rozhodnutie v mojom živote...PMS mávam skoro stále ale teraz to prišlo akosi skoro a veľmi intenzívne tak uvidíme... Ďakujem awalanche za povzbudenie 🙂))

jesterka001
9. júl 2010

Ahojky holky, dlouho jsem na vás nekoukala. Ani vás nedočtu, to by to trvalo 🙂 Doufám, že je u těhulek vše v pořádku a snažilky se snaží ostošest 😀
Já už mám svatbu za sebou (14 dní zpátky), vše se vydařilo a já si jí fakt užila 😀 Teď stimuluju na moje 1.IVF a v úterý mě čeká odběr. Tak jsem na to moc zvědavá. Včera jsem byla na ultrazvuku, mám tam kolem 10 folikulů, tak uvidíme, snad se z toho něco urodí.......

pajka00
9. júl 2010

ahoj holky, ještěrko gratuluju k svatbě a držím palce na odběru🙂 Já jsem měla 6 folíků a všechny se krásně oplodnily a dokonce máme ještě 4 mrazáčky, takže se ti určitě z 10 něco urodí plodného🙂

jesterka001
9. júl 2010

Díky pájko za povzbuzení, začínám být lehce nervózní 🙂

awalancha3
9. júl 2010

jesterka................ 10 folikulov je dosť.................

Som nervozna, povedali ze tak za 2 tyzdne budu vysledky z amnia.... a amnio bolo 23.06., takze uz 2 tyzdne ubehli.........cakam kazdym dnom na telefonat 😖

pajka00
9. júl 2010

To věřím, taky jsem byla, ale vyšlo mi IVF hned napoprvé, tak se ti to může stát taky🙂 A držím ti palce.
Awal-to je jasné, že čekáš na telefon, taky bych byla nervní....ale určitě bude vše OK🙂

gejbule1
9. júl 2010

Ahoj holky,jdu vás po dlouhé době pozdravit 🙂 .Koukám že je tu několik nových lidiček.všechny vás vítám a přeju hodně štěstíčka.
@nejka41 taky jsem si prožila přerušení kvůli VVV.Je to děs.Drž se.
pajka a pets se už přehouply do druhé půlky 🙂 .Jak snášíte ta vedra?
awala a oni ti mají volat?Tady si musíme zavolat samy.
@jesterka001to je super určitě se jich několik podaří.
Teda to je vedro 😝 byla jsem na nákupu a jsem KO 😝 .

awalancha3
10. júl 2010

tak.....vcera mi volali z genetiky............ z amnioje vsetko OK a potvrdili dievcatko.........som nesmierne stastna, za tyzden pojdem na morfologicky UZV, potom pre radost na 4D UZV a potom.uz budem len cakat na 26.11.2010

awalancha3
10. júl 2010

..ups.... som si prave vsimla, že som sa dnes prehupla do 21 tt..................MK je fajn, ze to sleduje za mna..... takze za 8 dni vstupim do 6 mesiaca...... 😉 brusisko uz na to mam- aj na siedmy....

pajinka111
11. júl 2010

krásnou neděli holky všem 😉
Dlouho sem tady nebyla..tentokrát v tohle cyklu nebyl ani pregnyl,tak pokud sou tyhle slabučký čárky falešné tak už fakt nevím,čemu věřit ☹
dokonce to vypadalo,že ovulka nebude a soustředila sem se na další cyklus,nakonec byla ,ale později a nebrala sem clostilbegyt ani utrogestan.. 😉
Já nevím ,su nějak zmatená,testík sem ráno dělala zase ,čárka tam zase slaboučká je,ale asi tak stejná jako včera 🤐 ,ale teplota klesá ,čípek se mi zdá že je měkčí a zkracuje se ☹ ,včera byl dost tuhý..
na netu sem si našla ,že mamatest 10, dělá často pozitivní falešný výsledek ,hodně holek psalo,že byla třebas i tři dny slaboučká čárka a pak přišla ms .Někdo tam psal,že prý je to tím,že se do moče dostává už menstruační krev těsně před ms a to tyhle velice citlivé testy ovlivnuje.. 😠 😲
takže zítra nakoupím další testy,na 25 bych asi nic neměla,no zkusím jich zítra koupit víc ,achjooo,zas nevím vlastně nic ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

pajinka111
11. júl 2010

zapoměla sem testíky 😉

gejbule1
11. júl 2010

awala mooooooooc veliká gratulace ke zdravé holčičce 🙂
pajinka potichoučku gratujuju a držím palce ať jsou za chvíli dálnice 😉 .Jak dlouho meškáš?Písni jak jsi na tom.

nejka41
11. júl 2010

tak to je suuuper awala a pajinka ,, nech su tie pasiky uz poriadne zretelne,, 🙂🙂🙂

pajinka111
11. júl 2010

@awalancha3
velikánské gratulace 😉 ,ta holčička,je taky takový tvůj maličký zázrak.. 😉

pajinka111
11. júl 2010

@gejbule1
já ještě vůbec nejásám,nějak si myslím že je něco špatně.. 🤐 .Ms sem měla dostat 4.7.,ale až 30.6 byla ovulka,takže su teprve 11DPO,tak mám ještě chvilku na ms čas..
zítra sem chtěla jít na krev,ale mudr má dovču a bude tam až ve čtvrtek,to se asi utestuju..už nemám testíky,tak musím zítra zajed nakoupit
a co ty???a co ostatní?nějak vás vůbec nestíhám.. 😔

askona
11. júl 2010

10 augusta idem na 2 IVF a verim že uspešné .

gejbule1
11. júl 2010

@pajinka111 já taky teď PC moc nestíhám jsme pořád někde venku a teď jedeme na týden pryč 🙂 Tak se docela těším protože ty vedra v Praze jsou šílený.
Jak to že byla ovulka tak pozdě?To máš normálně?Tak ti budu držet paluše ať je vše OK.
@askona držím palíky ať brzy hlásíš // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre