Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lindda
19. dec 2011

Ranecko koleginky 🙂 Tak u nas sa zatiel nedari ,, uz 4 mesiac :-/ no nieje to ako pri prvom , tak ale pevne dufam ,ze sa podari ak nie vdaka bohu aspom za Ninka 🙂

anzelik
19. dec 2011

ahoj neboj nie si sama ,,lindda´´ ani nam sa nedari polroka snad narok sa podari 😉 😉 😉 drzim palce vsetkym snazilkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

henikav
19. dec 2011

dobre ranko zienky a krasny zaciatok tyzdna 😉
Ja by som bola najradsej keby este vikend pokracoval aspon tyzden, cele dni by som prespala 😀 😀 😀 a to musim zarezavat

evapavla
19. dec 2011

ahojte, my sme si dali dnes urobiť tú genetiku, výsledky vraj budú až začiatkom februára. Prekvapilo ma, že vraj som nemala spravené všetky trombofilné stavy, tak som zvedavá ako to dopadne. MM nevedeli odobrať krv a prišlo mu zle, skoro tam odpadol, tak som sa zľakla, keď som ho tam videla bieleho ako krieda ☹ . Pýtala som sa aj či to môže byť vekom, teda mojich vajíčok, že vraj nie, aspoň nejaká dobrá správa. 🙂

henikav
19. dec 2011

@evapavla tak drzim palceky, aby boli dobre vysledky 😉

gejbule1
20. dec 2011

@evapavla Moc ti držím palce 🙂 Mě taky vždycky říkali že věkem to není.že je tam prostě něco špatně.Kdyby jsi mohla jít na vyšetření do Prahy dala bych ti kontakt na tu moji doktorku co mi hodně pomohla.Já k ní jdu zase zítra na kontrolní odběry.

bbubinkaa
20. dec 2011

Ahojte dievcence, tak ja mam 38 a doteraz sa mi nepodarilo otehotniet. Uz sme zacali naozaj vazne uvazovat o umelom, ale stale som si to nejako nechcela pripustit. A stal sa maly zazrak, som v 7 tt, tak Vam to vsetkym prajem tiez.
Presla som aj ja 3 cyklovou liecbou clostylgebytom, neuspesna, tvorili sa folykuly, ale asi som to moc chcela, nepodarilo sa otehotniet.
Mna caka 4.1 kontrola, ci sa embrio-plod dobre vyvija, Tak mi drzte palce, lebo predsa vek a bolesti v podbrusku mam cely cas, lekar ma vypisal na PN, tak cakam.

evapavla
20. dec 2011

@gejbule1 🙂 ďakujem, s Prahou problém nemám, ak sa rozhodnem tam ísť, budem rada za kontakt 🙂, drž sa nech tu s Janettkou skoro ukážete tie svoje pokladíky 😵 😵 😵

mnamko
20. dec 2011

@bbubinkaa netráp sa bolesťami,ja som mala celé tehotenstvo ani doktor nevedel prečo,pomáhala mi večernáprechádzka,celé tehu som sa chodila prechádzať tak na hodinku vklude pomaličky,potom sprcha an brucho-taká jemná masaž,aj som špinila dali mi ascorutin a duphaton,celé tehu sme esexovali a máme zdravé dieťatko,takže bolesti emusia nič zlé znamenať/občas som mala také že som už ani nechcela byť tehu,bola som zúfalá/

bbubinkaa
21. dec 2011

@mnamko Ahoj, dakujem Velmi pekne za info... Pokladik mate doma krasny...🙂 Mne tiez prechadzky pomahaju, len pocasie mi az tak nepraje... ale verim, ze bude fajn. Uz som asi sisi, lebo den ked ma nebolelo, tak som sa zacala bat, ze ci je vsetko ok... Diagnoza: prve tehotenstvo 🙂 a to som si vravela, ze tehu nie je choroba a mozem uplne v poho fungovat dalej... len celkom to nevyslo 🙂 My sme motorkari a kamoska dokonca jazdila na moto do 7 mesiaca... ale to ja nebudem i ked uz teraz mi moja moto chyba 🙂)) Ale babatko je na 1. mieste.

mnamko
21. dec 2011

@bbubinkaa to a aj môj doktor smial,že tehu neni choroba a pozrime sa na túto,tej je teraz všetko 😀

mnamko
21. dec 2011

@bbubinkaa jéj ty čakáš babatko na moje narodeniny 😉

bbubinkaa
21. dec 2011

@mnamko 🙂) vidis... sedim doma ako torta :D, ale ked bude vsetko ok... tak uz nebudem :D
tak len nech to vyjde a pojdeme na pohar vinka /mlieka/ :D

mnamko
21. dec 2011

@bbubinkaa tarz pozerám že si z okr.Nitra ja mám muža zo Štúrova,v nedelu tam ideme/môžme dať niekedy stretko po ceste

bbubinkaa
21. dec 2011

Mozeme, len ja to mam trosku komplikovanejsie 🙂 pracujem a trvale byslisko mam v Nr, ale dom mame postaveny pri Samorine, tu sa uz zdrzujem teraz., le nemam problem s mobilitou :D
/tiez mas madara 😀 inak? /

nelicefo
21. dec 2011

@janettka nič nové zatiaľ? 🙂

mnamko
21. dec 2011

@bbubinkaa nie on je slovák

bbubinkaa
22. dec 2011

@mnamko to je uplne jedno... snad sa nam to stretko podari 🙂

melinduska
22. dec 2011

Babenky nemali ste náhodou niektorá placentu vpredu keď ste šli na amniocentézu? Známa mi hovorila, že to nie je moc dobré pretože ten odber sa veľmi dobre nedá urobiť a musí sa tuším pichať cez placentu a výsledky sú neni dobré. Som z toho už zúfalá, dr. zatiaľ nič nevravel takže ak niečo viete odpíšte mi prosím. Ďakujem

gejbule1
22. dec 2011

@melinduska Ničeho se neboj já jsem měla placentu vpředu jak s Luckou tak teď.Nikdy mi nikdo neřekl že je to nějaký problém 🙂 a výsledky byly OK.Tak ti držím palce 🙂

evapavla
22. dec 2011

@nelicefo , aj ja som na ňu dnes myslela 🙂

nelicefo
22. dec 2011

@evapavla no som zvedavá. 🙂

lindda
23. dec 2011

cafte krasne vianoce vam vsetkym a v novom roku I I 🙂 mne meska mrcha uz 8 dni teraz som si robila opat nedockava testik ale zatial nist 😠 ale neva dufam, ze sa zadari 🙂

evapavla
23. dec 2011

Kráse, veselé a plodné sviatky snažilkám, kľudné maminám a plné očákávaní tehuľkám prajem 😵 😵 😵

gejbule1
23. dec 2011

Krásné a pohodové Vánoce Vám všem 🙂 🙂

mnamko
23. dec 2011

Krááásne Vianoce,plné pohody

lilien33
23. dec 2011

Taky přeji všem krásné a pohodové vánoce.Dětem bohatého ježiška
a těhulkám krásné čekání. 🙂

nejka41
23. dec 2011

Pokojné vianočné sviatky a v novom roku veľa zdravíčka a samé dobré správy. 🙂

nelicefo
24. dec 2011

Tak teda kočky šťastnéééé a veselééé prajeme!

ankava
28. dec 2011

Dodatečně přeji všem snažilkám a maminkám hodně štěstí a zdraví a těhulkám, ať se brzy dočkají.

@gejbule1 ty už to máš opravdu za pár, moc přeju pohodový porod a všem zdraví a Lucinka, aby byla tou nejlepší chůvou.

A co jannetka, už to má za sebou, nebo přenáší? Víte někdo o ní něco??? Jannetko, ať jsi kde jsi..... moc moc štěstíčka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre