Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

rattata12
2. dec 2012

@bara74 Ahoj Baruško 🙂 , je milé, že se ptáš? Ještě výsledky nemám, uběhlo zatím 11 dní :o), ale asi se už budu od pondělka pokoušet telefonovat a zjišťovat 😉 . Co Ty už máš nového doktora a ustalo krvácení?

bara74
3. dec 2012

@rattata12 Ahoj Renčo, nového doktora už mám a jdu 10.12 na kontrolu. Jinak mám denně na intimce nějakou čmouhu, ale jiné problémy nemám. Uvidíme co na to nová doktorka. 🙂 Držte se. 🙂

gabinkaa
3. dec 2012

@jada1 ahoj moja, ako sa vám darí s malinkou? stále na vás myslím, že ako sa máte a ako rastiete, určite už máte doma veľkú slečnu, my máme takú vymyselnú 😉

jada1
3. dec 2012

@gabinkaa ahoj 🙂, darí sa nám dobre. Veru malá rastie ako z vody. Už neobsedí na mieste, všetko ju zaujíma. Začína chodiť okolo gauča, stolíka, tak si vieš predstaviť. Som vždy v pozore, lebo v nestráženej chvíli má všetko v ručičkách. A vy ako sa máte? 🙂

laskavec
4. dec 2012

@bara74 Baruško -myslím na Vás s láskou a vydržte-pokud to je hematom,tak to taky dělá při námaze i jakékoliv-sex a td.
Přeji vše nej k svátku.Hlavně zdravíčko a miminko at se drží-hudbu mu pouštěj...ne bubny ,ale delfínky a takovou klidnou 😀

manita
4. dec 2012

@jada1 Ďakujem Ti. 🙂 Tebe robili IUI na ktorý DC? Stále váham, či tam mám ísť pred víkendom, ten 9. DC alebo až v pondelok 12. DC.

Žienky, čo ste boli na IUI, dajte nejaké rady... Typu teplo sa obliekať, neprechladnúť, nesadať na studené, sladké jedlá a plesnivé syry nejesť... proste ako od starej matere... ako zvýšiť úspešnosť... 😎 😎 😎

rattata12
4. dec 2012

@bara74 Tak to jsme na tom stejně, taky jdu 10.12. na kontrolu 🙂 . Budeme věřit v dobré kontrolní výsledky 😉 . Co dárečky už máš nakoupené? Já vyrazila včera s mamčou asi v 10h. dopolko a domů jsme přišly po 17h. úplně zmordovaný 😉 . Ale mám už vše, teď už jen balit a pak cukroví. Zatím pa měj se krásně.

rattata12
4. dec 2012

@bara74 vše nejlepší k svátku, a hlavně bezproblémové těhotenství 🙂 🙂 !

dadaba
4. dec 2012

ahoj dievcata...tak tretie Ket neuspesneeeeeeeeeeeee.....dalsi vklad v januari,,,snad 2013 bude pre nas uspesnejsi...

bara74
4. dec 2012

@laskavec Děkuji moc, taky jsem na to myslela. Mám nějakou hezkou hudbu deště a přírody po synovi. 🙂 🙂

bara74
4. dec 2012

@rattata12 🙂 🙂 Děkuji moc za přáníčko.Dárky už mám postupně nakoupené během roku, ale musím je ještě zabalit.Snad se budou všem líbit.Cukroví na Vánoce nepeču kvůli synovi, aby ho nemrzelo, že mi ho jíme a on nesmí.Má zdravotní problémy, ale to by bylo na román 🙂 Tak potom se ozvy jak jsi u doktora dopadla. Taky držím palce 🙂

rattata12
4. dec 2012

@bara74 jejda to je mi líto ☹ . Ráda si ten román někdy poslechnu 🙂 .

gabinkaa
4. dec 2012

@jada1 no my tak podobne, ale to čo máme v ručičkách hneď dávame do pusiny, aby sme to ochutnali, najviac sú postihované ovládače a telefóny, nemôže zostať ani chvíľu sama a všetko skončí na zemi, takže len za ňou chodíme a á upratujeme, ale som rada, že je tak živá a nesedí len tak potichu, niekedy však poviem, že kde je to malé bábatenko, kde sme ju položili tam sme ju našli, to už teraz neplatí 😀

eeefffaaa
4. dec 2012

Ahoj maminky!!!

Dlouho jsme vahala zda jsem mam napsat,ale chtela jsem vam napsat,ze vam moc a moc fandim a jste pro me velkou inspiraci!! 🙂 Mate muj velky obdiv a moc vam vsem drzim pesti!!!!

Mame dva kluky a jelikoz neskutecne mooooc prahnu po holcicce, chtela bych to jeste jednou zkusit,ale az tak kolem toho 40.roku....chtela bych se vas tedy zeptat jestli je to velky rozdil mit deti ted v mem veku nebo ve vasem? v cem je to jine,jestli je to narocnejsi,jestli mate vetsi obavy a tak??snad vam to nevadi,ze se vas takhle ptam,ale ted si bereme hypo a az budou kluci na skolach tak si treti mimco taky nebudeme moci dovolit,takze to vidim kolem toho veku jak uz jsem psala,kdy uz budou chodit treba na brigady a neco si prispivat,jsou 20 mesicu od sebe takze to bude velke placeni 🙂 taky si chceme na cas s manzou uzit sami sebe a jet nekam na dovcu,jeste jsme ani jeden nebyli u more,jo planujeme si to hezky,ale vsechno muze byt jinak 😀

jeste jednou se omlouvam za vpad sem a za moje otazky,ale moc mi pomuzete

bara74
5. dec 2012

@eeefffaaa Řekla bych, že kolem toho 40 - cáteho roku to člověk bere víc zodpovědně a už ne jako samozřejmost.Já teda osobně už mám větší strach a víc komplikací než v předchozích těhotenstvích.Také otěhotnění v té době už není tak jednoduché.Je větší riziko potratu a vývojových vad miminka.Také jsem mnohem víc unavená a musím zvládat ještě syna na základce a dceru na střední škole.Na druhou stranu si ale mnohem více vážím toho, že čekám miminko. Moc se na něj těším a jsem připravenější. Už nemám takové obavy a vím co mě čeká. Hodlám si mateřství užívat. 🙂 🙂 🙂

bara74
5. dec 2012

@rattata12 Nebuď smutná, má po spoustě operací, ale už půl roku je skoro v pohodě.Lepší se to a už ho ani neučím doma a chodí normálně do školy. Teď už je pohoda 🙂 🙂 🙂 🙂

rattata12
5. dec 2012

@bara74 Tak hlavně, že je to lepší, ale stejně by mne zajímalo podrobnější vyprávění... někdy 😉 ...

mnamko
5. dec 2012

@eeefffaaa mi si to teraz omnoho viac užívame,káždý deň vie niečo nové a strašne sa stoho tešíme,tie staršie ju neskutočne zbožňujú.

evapavla
5. dec 2012

@mnamko 🙂 viem si to predstaviť, idem napísať Mikulášovi, nech mi nadelí pozitívny test 😀

rattata12
6. dec 2012

@bara74 hlásím, že jsem vytelefonovala výsledky z odběru choriových klků, a jsou v pořádku 🙂 , jupííí. Děkuju za palečky 100% mi pomohly 🙂 . Pohlaví kluk - Tomášek . V pondělí si dáme vědět co nového od doktorů 🙂.

bara74
6. dec 2012

@rattata12 🙂 🙂 No to je naprosto úžasná super zpráva. Mám strašnou radost.Parááááda. A navíc víš, že to bude chlapeček. Moc, moc gratuluji a moc ti to přeju. Držte se. Udělala jsi mi radost. 🙂 🙂 🙂

dvojbottka
7. dec 2012

@rattata12 gratulujem, som šťastná s tebou... 🙂 😉

rattata12
7. dec 2012

@dvojbottka moc děkujuuu 🙂 😉

nejka41
7. dec 2012

Žienky, niektoré si ma možno pamätáte iné nie.Chcela by som vám povedať že NÁDEJ ZOMIERA POSLEDNÁ !!!!!!
Po spontánnom otehotnení a bezproblémovom tehotenstve som sa v novembri stala matkou krásneho syna. Všetkým Vám držím veľmi palce....

evapavla
7. dec 2012

@nejka41 ja si ťa pamätám, potom si sa vytratila z diskusií 🙂 , veľmi gratulujem 😵 😵 😵 , naozaj mi to dodalo nádej 🙂

gabaki
7. dec 2012

ahojte 🙂 ak mozem a prijmete ma medzi seba, tak sa pridam k vam do diskusie 🙂 Mam 37 a som stastne cerstvo vydata a o babo sa snazime skoro rok, teraz som mala druhy cyklus clostilbegyt 🙂

dvojbottka
8. dec 2012

@nejka41 dodatočne gratlujem, je to super...dúfam, že moje terajšie tehotenstvo dôjde až do vytúženého konca a aj my sa budeme tešiť z krásneho drobčeka.... 🙂 😉

vavrenka
8. dec 2012

@gabaki ahojcek 😉 a merias aj BT?

vavrenka
8. dec 2012

@bara74 budem na teba v pondelok mysliet, daj vediet ako si dopadla. ako sa citis?

gabaki
8. dec 2012

@vavrenka ahoj 🙂. Nemeriam bt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre