Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
18. sep 2011

Holky moc Vám děkuju ale ještě mám před sebou dlouhou cestu tak zatím nerada přijímám gratulace.
@syslica Hlavně kvůli novému impulzu jsem si to napsala do pasu 🙂 .
Moc držím všem palce k miminkům 🙂

nelicefo
18. sep 2011

@gejbule1 Už si v polovici,to rýchlo ubehne 😅

janettka
18. sep 2011

ahojík holky tak aby jste měly fakt radost,hlavně ty starší a i proto, že to na sebe bouchla už i gejbule tak já hlásím, že nám se neplánovaně taky zadařilo a už jsme za půlkou...takže holky i když vám je 42 jako mě tak vidíte že to jde i přirozeně 😉

evapavla
19. sep 2011

@janettka , gratulujem, objímam, dodali ste mi obe optimizmus 😵 , ale aj tíško závidím 🙂

bis
19. sep 2011

ahojte žienky,som tu nová,doma mám už 2 deti ale silno túžim po bábätku,na druhej strane mám strach,či to dopadne dobre,vzhladom na moj vek.dodávate mi optimizmus🙂
pekný den všetkým

milia12
19. sep 2011

@gejbule1 a @janettka ste úžasné, normálne ste ma nabudili. Sledovala som Vaše príbehy po celý čas. Držím Vám zo srdca palce. 🙂

janettka
19. sep 2011

děkuji holky,ale jak říká gejb,máme toho tolik za sebou, že sice už se můžem radovat,ale jen potichounku...úplně až na konci prosince. 😉
@evapavla vidíš my jsme to opravdu vzdali,já už jsem nechtěla protože jsem se stala dvojnásobnou babičkou a připadalo mi to divné...no a ona si nás našla sama,přez všechny peripetie...takže věř tomu,že se to povede a bude fajn!!!Určitě se tu budem ještě radovat i s tebou!

jabluncanka
19. sep 2011

Ahoj vespolek,před časem sem do této diskuze taky přispívala Jeanettka Gejbule si na mě určitě vzpomenou. Letos mi bylo 40 let a v květnu jsem měla druhý MA...
Holky,moc Vám fandím,držte se!! 😵

bobbule09
19. sep 2011

@janettka
@gejbule1 obrovská gratulace. Strašně moc vám to holky přeji a tiše závidím 😵

janettka
19. sep 2011

@jabluncanka to je mi líto,ale nevzdávej to...nech si napsat predison,já ho kvůli MA beru ještě teď a budu až do konce těhu....a určitě se to povede!

jabluncanka
19. sep 2011

U mě to není tenhle problém...Při prvním MA jsem byla čerstvě po pásovém oparu a letos jsem se enchala po MA vyšetřit a mám pozitivní chlamydie(plavání ve veřejném bazénu).Teď jsme čerstvě po ATB a léčím se dál... 😒

syslica
19. sep 2011

@janettka Janettka, vy ste sa dohovorili? Skvelé správy to tu čítam, aj Lenka bude mať sestričku! Úplná paráda! ... no čo si počne táto téma bez vás dvoch, keď ste takto potichúčky dezertovali do tábora tehuliek? 😉 Verím, že nezapadne prachom a budem sa môcť tešiť aj s ostatnými snažilkami tak, ako sa teraz teším v duchu s vami. Držte sa a opatrujte, hýčkajte a chráňte až do úspešného konca! 😎

syslica
19. sep 2011

@bis Vitaj medzi nami! Ako vidíš, strach mať netreba, janettka a gejbule sú stálicami tejto diskusie, prešli hádam všetkým, čo žena môže prežiť ak veľmi túži po dieťatku, podporovali tu každú jednu zúfalú snažilku - a aj neustále podporujú, teraz práve svojím žiarivým príkladom 🙂 ... a keby ti tunajšie príklady na motiváciu nestačili, mrkni do témy Mateřství po 45-ke... zázraky sa dejú v každom veku a hoci si ten svoj neprezradila verím, že vek nie je u teba hlavnou prekážkou, skôr tie obavy z neho, nie je tak?

jesterka001
19. sep 2011

@jabluncanka Ahojky, taky mám chlamydie, právě jím ATB, ale nějak už nevěřim, že se jich zbavim. Přišli mi na ně před rokem a půl, přeléčeno, ale hned ten cyklus otěhotnění (bohužel v 8tt SP). Od té doby žádné těhotenství /i přes 2 IUI a 3 IVF). No a před měsícem mi přišly na to, že jchlamýdie zase mám ☹ Můžu se zeptat jak ti je léčí?

bis
19. sep 2011

syslica dakujem,mám 41:-/

gejbule1
19. sep 2011

@janettka Konečně za půlkou co?Zatím to pro mě byly pořád nervy ale už si to snad začnu trochu užívat. 🙂 jak ti je?
Holky taky jsem měla chlamydie a oba s manžou jsme brali ATB.Bohužel jsem si všechny ty vyšetření musela řídit sama a nikdo mě skoro nikam sám neposlal.Nikdo se moc nepřetrhne.
Ale vydržte mě je taky 42 a ani po 6ti potratech jsem to nevzdala a doufám že se už konečně dočkám 🙂

jesterka001
19. sep 2011

@gejbule1 A ty ATB ti pomohly? My už se snažíme pět let ☹
Jinak veliká gratulace 🙂

jabluncanka
19. sep 2011

@jesterka001 Já jsem dostala Azitromycin,ale známá kinezioložka mi ještě doporučila PM Chlamydil extra = bylinky s propolisem v tabletkách.Je to detox.kůra,která se používá úplně stejně i na borelie,štípnutí klíštětem,chřipkové viry atd...jsme na to zvědavá...Podle nějaké studie prý není problém otěhotnět,ale těhotenství udržet.Dost sázím na ten Chlamydil... 😉
@gejbule1 Doufám,akorát,že 1.1. nastupuju do práce a už to asi nestihnu... 😒

martulle
19. sep 2011

teda @gejby a@janettko ani nevíte jak moc vám fandím....holky zlaté, dlouho jste to tajili... ale jsou to užasné zprávičky,moc gratuluju a opatrujte se holky

lilien33
19. sep 2011

@janettka to mám radost,že taky budeš chovat.Myslela sem natebe a říkala si
že dyž gejbule1 překvapila s těhu tak jestli náhodou taky nepřekvapíš a překvapila. 😉
Mám holky obrovskou radost a těším se svama.Sem dojata ani nevíte jak.

skifarka
19. sep 2011

Ahoj holky, jsem tu na "skok". Zdravím "staré, známé" i nově příchozí. Dlouho sem tu nebyla. @gejbule Tobě stále drržím palce a už se můžeš potichounku radovat, ale chápu že ta opravdová úleva bude až budeš chlapečka držet v náručí. Zázraky se fakt dějí a začínám na ně zase znovu věřit. Ty si toho důkazem. Moc si to za obrovskou statečnost zasloužíš.
@janettka To je mě, ale překvapení. Ty jsi těhulka, no jupí. Taky držím moc palce. "To by bylo, aby to nebylo".
Já bohužel touto krásnou zprávou nepřekvapím. Přítel se léčil rok s ureoplazmou/ způsobují neplodnost chlapa, ženský i potraty do 1. trimestru/, je téměř vyléčen, teď bere ještě na doléčení Doxybene. Rok jsme měli "celibát". V Pronatalu mně stále svěřepě tvrdí, že mám vysoké NKT buňky, takže už 19 dní beru kortikoidy. Jiné hodnoty mám všechny v pořádku. Tak aspoň něco. Zatím kort. se mnou nic naštěstí nedělají. V říjnu jdeme oba na kontrolní krevní testy, v listopadu zase návštěva Pronatalu. Zbývá mně jenom doufat, že léčba zabere a pak se pokusíme. Ale chci to pár měsíců zkoušet taky přirozeně. Až potom ev. jinou cestou.
Už sem budu chodit častěji. @janettko a @gejbule "Nakoply jste mně zase elánem, který mně dost opustil.
Píšu a přes slzy nevidím.
Pa, holky.

gejbule1
19. sep 2011

Holky jste zlaté a moc Vám děkuju 🙂 .Taky mi tady pomáhalo když jsem tu viděla nějakou těhulku.
@jesterka001 Pomohly mi v tom smyslu že jsem se zbavila těch příšerek ale potom jsem stejně stále potrácela.Nikdo už nevěděl co se mnou tak jsem se objednala do Podolí na imunologii.Tam jsme čekali měsíc na výsledky které pro mě byly šílené.Manžel spermije super ale já mě našli sníženou BI,alergie na spermie,a na zárodek plodu.Doporučili mi na to léčbu prezervativem a Prednison.Ten jsem ale před tím rok brala a nic.Tak jsem tu léčbu odmítla.Moje gynekoložka nevěděla co se mnou protože s touto diagnozou jsem nikdy neměla mít děti atd.Prý se naprosto vymykám všemu přirozenému.¨
Pak mi holky doporučily výbornou novou dokorku.Napsala jsem ji svoje story i s výsledky.Byla naprosto v šoku a hned mě objednala že ty výsledky nejsou možné a určitě něčím zkreslené.Udělala spoustu dalších vyšetřeních a nikde nic nenašli.Takže tentokrát jsem měla vše super.Byla jsem zmatená.
Našla mi špatnou srážlivost krve vždy v těhotenství.Od začátku jsem si začala píchat injekce na ředění krve.
tak se holky nevzdávejte jen záleží na dobrém doktorovi 🙂.

nelicefo
19. sep 2011

@janettka wow,gratulujem

Tehuľky pošlite nám tehu vírusíky...nech sa to tu pekne rozrastie.

P.S. mne také trvanlivé...aby mi do januára vydržali 😅

berenika39
19. sep 2011

@janettka no nemám slov 😉 😉 😉 😉 . upřímně gratuluju a držím palce, fakt ti to přeju.

cora41
19. sep 2011

@janettka Ahoj, tesim sa, lebo ja mam 41 a som mesiac po MA, takze ak by vsetko mozno vyslo este raz, tak budem tehulka v 42 - presne ako ty🙂 Takze vdaka za elan a drzim velke prsty 😀

ankava
19. sep 2011

@janettka holky, vy mě tedy dostáváte... super, skvělý, úžasný,..... jak už jste daleko, já vím, jak to je, pamatujete na mě, že jsem do posledních chvil pořád měla strach, že se to někde podělá.... a moc jsem si to těhu neužívala, ale přeci jen jsem tu holku přivedla na svět, takže si nic nepřipouštějte a věřte, že to prostě dopadne a povezete domů poklady v peřince 🙂 jako já...
No a taky koukejte napsat, jak to prožíváte, jaký byly nevolnosti a tak.... 🙂
Můj poklad je už skoro devítiměsíční ďábel..... leze jako šílená, u všeho stojí, začíná chodit okolo všeho, co to jde, večer neusne, dokud jí definitivně nedojdou baterky.... a aby jí náhodou něco neušlo, tak raději moc nespí a taky stále odmítá příkrmy a chce se jenom kojit. Já mám podezření, že nejí nic jiného proto, že má strach, že by o to prso přišla 😀, tak se brání 😀 Ale jinak je to báječné dítě a jsem moc šťastná, že jí mám 🙂

pet.s
19. sep 2011

@gejbule1 nooo holka moje zlatá, já tu už dlouho nebyla a koukám ty těhulíííííííííííš. no paráda. Moc gratuluji.moc, moc, moc. Ty si to zasloužíš.Jdu tě dokouknout.

pet.s
19. sep 2011

@janettka a ty taky!!!!!!!!!!! no superrrr. holky. já mám z vás takovou radost.-)))

pet.s
19. sep 2011

@ankava no letí to, letí..my pozítří oslavíme jeden rok.-))))holky, to to uteklo.-)))
@gejbule a to píšeš o MUDr. Andělové???

jesterka001
20. sep 2011

@gejbule1 Díky za informaci. Vím, o které doktorce mluvíš, taky k ní chodím (Malíčková). Taky mám špatnou imunitu i srážlivost, ale u mě prostě nějak ani dobrá doktorka nepomáhá ☹ A chlamydie sae mi pořád vracejí. Chodím sem na koníka už pár let, takže si tě i pamatuju, moc ti to přeju 🙂 Můžu ještě vědět, ajký antibiotika jsi měla? Já už fakt nevím jak se jich zbavit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre