Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

danaho
13. jún 2013

@katulinka222 na 3 IVF jsem začala jezdit do Brna,sice se nám tam nezadařilo,ale všem holkám kolem mě ano. Jsem tam spokojená a proto tam půjdu i na 4 IVF. Pokud se rozhodnete jet tam, tak doporučuji konzultaci u prim.Texla. 😉

cora41
13. jún 2013

@odrik ahoj moja draha🙂 no konecne ta vidiiim 😀 😀 😀 😀 ani nevies, aku mam radost🙂 co mas nove?

odrik
13. jún 2013

@cora41
Ahoj moja, som Ta objavila 🙂. U mna nic nové, ale u Teba vidim novinku krasnu, tak mam obrovsku radost. My sme sa prestahovali do domu, tak mam vela roboty, ale je to dobre, nnemam cas mysliet. A vela tancujem uz mam skoro kazdy den trening, takto si vyplnam cas 🙂, musim. Velmi sa z Teba tesim, strasne moc drzim palceky a prajem mooooooc stastia!!!

odrik
13. jún 2013

@odrik
A prosim Ta, babatko motivuj, aby sa narodilo na tetu odrik, to je 6.1 🙂

odrik
13. jún 2013

@cora41
Boooze uz píšem sebe 🙂!

cora41
13. jún 2013

@odrik moja, tak to sa budes musiet dohodnut s mojou mamou v nebi, ktora sa narodila 17.1, kedy mam zatial termin🙂

dvojbottka
13. jún 2013

Úprimne mi je ľúto všetkých dievčeniec, ktoré prišli o svoje detičky, viem čo to je, mne sa to stalo tiež a nie raz, ale tri krát...Viem čo cítite a čo prežívate, mne sa tá bolesť zahniezdila v hrudi a vždy, keď si na moje detičky spomeniem, mám slzy v očiach a bolesť, ktorá sa nedá ani opísať sa drží a nie a nie prejsť. Držím vám palce, aby sa každej z vás podarilo to, po čom najviac túžite 🙂 🙂

emilly777
13. jún 2013

Ahoj vsetci, pridam sa k vam , za mesiac mam 39 r, mam za sebou inseminaciu ta nevysla😞. Idem na 1 ivf a zacala som uz stimulovat fostimonom, vsade sa pise o hss, viete niekto ake su priznaky, ale od ktoreho dna sa to prejavi ,,, dakujem,,, drzim palce nech sa vsetko podari ako ma😄

manita
13. jún 2013

@emilly777 ahoj, aj ja idem v tomto veku na 1.IVF, mala som mať fostimon, ale nakoniec som do toho išla iba s clostilbegytom, ak by to nevyšlo, pridáme potom fostimon (aké máš dávkovanie ? koľko ampuliek denne, od ktorého dňa? a kombinuješ aj s niečím iným ešte?)

na ohss nemysli, nemusíš mať vôbec 😉

kde chodíš?

emilly777
13. jún 2013

Picham diferim rano 1 ampulka od 23 dna cyklu az do konca ovulacie a k tomu vecer 3 ampulky fostimonu s jednym roztokom do brucha , to picham od 6 dna menzes az do nedele a v pondelok kontrola, museli mi robit punkciu cyst sa mi urobili na oboch stranach , ale uz v pohode 😃😄

emilly777
13. jún 2013

Chodim do gyn fiv, super lekari aj personal, aspon ja mam taku skusenost😃😄

manita
13. jún 2013

@emilly777 hlavne nech to vyjde! 😉 😉 😉

stastenka42
13. jún 2013

@emilly777 hlavne treba pit vela,vela a nebudes mat ohss🙂

leria
13. jún 2013

@stastenka42 ja som z inej planéty 😀 čo je to ohss? 🙂

danaho
13. jún 2013

@manita @emilly777 Ahoj holky držím vám palce na 1 IVF a moc Vám přeji aby se zadařilo. 😉
Příznaky OHSS jsou hlavně nafouklé břicho a bolest kolem žaludku. Pokud jsou příznaky jen mírné tak stačí dodržovat zvýšený pitný režim a doporučuje se jíst větší množství bílkovin. Ty jsou možné nahradit pitím Nutridrinků.

manita
14. jún 2013

@danaho ďakujem! 😉

mufyxa
14. jún 2013

dobré ráno holky moje ....jak se dnes daří ???? 🙂 🙂 🙂 🙂

mufyxa
14. jún 2013

tak jsem včera brouzdala po internetu a skoupila všechno co podporuje plodnost jak u mužů tak u žen snad to trošku podpoří to naše snažení a když ne tak to určitě neublíží jsou to přírodní bylinky . kontryhel,tinktura ze jmelí, maca,kakost a tak.....

ofrah
14. jún 2013

dobré ráno všetkým 🙂 mám 39 a pol rokov a som dnes 7.deň po ET....

mufyxa
14. jún 2013

@ofrah ahojky kdy začneš testíkovat já jsem měla 7 den po ET už na testu // sice jen ducha ale byl tam

ofrah
14. jún 2013

@mufyxa a akú si mala kultiváciu predĺženú? záleží na tom či je PK a ešte či sa vkladajú dve embryjka. Ja som mala trojdňovú kultiváciu -10bunkové emryjko a iba jedno...ta ako?

manita
14. jún 2013

@mufyxa Mufy, ty to s takýmto super prístupom dáš cobydup!

Ja tiež bylinkujem. Napíš potom, aká je tá maca, chcem ju tiež kúpiť, ale ma odrádza, že je to nechutný prášok (vraj sú aj tablety ale) a je to z Peru, nám také vzdialené, ja som skôr na bylinky z našich končín, to aj každý bylinkár povie, že treba jesť veci z vlastných zemepisných šírok... váham teda...

manita
14. jún 2013

@ofrah ahoj, už je to lepšie?

ofrah
14. jún 2013

@manita prsia ma bolia viac a viac neviem či je to príznak blížiacej sa mrchy alebo utroš...jednoznačne ale môžem povedať, že pri prvom et ma prsia absolútne neboleli a dávku utrošu som mala rovnakú...tak fakt neviem

mufyxa
14. jún 2013

@ofrah neměla jsem prodlouženou kultivaci měla jsem 3 denní osmibuněčné embrijko

ofrah
14. jún 2013

@mufyxa tak to ti gratulujem, ja som dnes skúsila testovať a nič, ničovité nič ☹

mufyxa
14. jún 2013

@manita no uvidíme ale já na tohle moc nejsem piju tedy čaje hodně ale nesleduji na co jsou mixuju si to jak mi to chutná tak ted se na to budu soustředit a třeba to podpoří manža to bude pít taky objednala jsem mu nějaký speciální čaj přímo pro muže na zlepšení spermii kvalitu i jejich pohyb jo a ještě nějaký special lubrikační gel na rychlejší pohyb spermií no tak snad to pujde nemluvě o ovulačních testech které jsou bych řekla nejduležitější .....ten správný čas dělá hodně . Jo a ta maca čtu na ní samé dobré recenze ale je to opět jen podpůrné tak uvidíme . Co je hodně zajímavé je nějaká bylina jmenuje se ORTHILIA jen pro ženy a je to prý zázrak tak na to na netu jukni je to fakt zajímavé 😉 😉 😉

mufyxa
14. jún 2013

@ofrah nevěš hlavinku je spousta holek kterým se to ukázalo až třeba 12-14 den po ET . No mě to vyšlo ale skončilo to v 10 tt mimoušek se přestal vyvíjet tak ted to budeme pokoušet znovu .

odrik
14. jún 2013

@cora41
To je krásne, s pokorou ustupujem a teším sa na 17.1. 🙂

emilly777
14. jún 2013

Ahojte koceny vie mi prosim niekto poradit, picham 3 den fostimon a od poobedia trosku spinim, mozu to byt vedlajsie ucinky??? Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre