Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
15. sep 2009

PET, držím pěsti. Ať se to brzo spraví. 🙂
U nás tedy mraky jako v mrakárně, snad nepřijde nějaká hrůza ☹ 😉

irafa
15. sep 2009

pety drž se neboj prcek to dohoni ja měla druhou holku taky malo i jak sem byla těhu mi řikali že je malinka že malo roste a i břiško mi rostlo pomalu a byla sem na udrženi narodila se až po terminu ve 42 tydnu takže pomalu za pět minut dvanact a važila jen 2,80 Kg
a jaka je z ni kočka bude to dobry musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

irafa
15. sep 2009

bsik ja pravě u doktora s tim prstem nikde nebyla viš alre dnes jo no rengen mi nedělali sprdl mě že ted mi s tim už nic moc nenaděla vyfasovala sem dlahu že když to mam ještě otekly tak snad ten kloub se spon trochu spravi tak do 2,10 mam dlahu na prstu a pak rehabka njn dobře mi tak

irafa
15. sep 2009

u doktora na obvodě ok i punčochy mi napsal sem se nestačila divit
byla sem i na ekg sem se divila jak rychlo to bylo rychly natočeny a i tak mi s toho cosi vyčetla tak prej se nemam rozčilovat a když prej budu dyšna i po porodu tak mam dojit no prej jinak sem v pořadku

nerra
15. sep 2009

Holky, děkuju vám všem. Je mi teď všelijak. Pořád jsem se držela zpátky a moc se netěšila abych nebyla zklamaná. Ale když mi doktor na UTZ řekl, že je vše v pořádku a je to na 95 procent že už se nic nestane, tak to pak byla docela rána. Nevím co se stalo byla jsem 11+2 , staří mimča na posledním UTZ také 11+2 jen mu ten den přestalo bít srdíčko.

pet.s
15. sep 2009

Nerra neboj bude líp. A měla jsi NT screening? Nám řekla na genetice, že příroda většinu vad vyselektuje v prvním trimestru. Tak asi to mělo důvod. Třeba by ti pak na genetice řekli,že je to špatný a byla by to ještě větší rána, když by to bylo ještě déle. Holka, holka..celé odpoledne na tebe myslím. Drž se.

janettka
16. sep 2009

ahojík holky tak yanny a majko je mi to moc líto,že vám to nevyšlo,chodila jsem vás číst,držela pěstičky,ale nepřispívala jsem....takže je mi to moc líto,trochu to prohloubilo ještě i moji depku jestli se do toho vůbec máme ještě dát.
Nerro vydrž holka ono to přebolí,já teda když vidím mimi tak si říkám to naše by mělo už měsíc,dva,tři....ale máš ještě mrazáčky tak jak se zrekreuješ,šup do toho 🙂
irafko u tebe koukám na tt,byli by jsme skoro stejně takže na tebe myslím a pokaždé když napíšeš, že je všechno v pohodě, jsem moc ráda a už se těším až nám tu napíšeš,že už držíš uzlíček v náručí,ale ještě je čas..no a ten tvůj prst 😀 já bych ti plácla být doktorem 😉

hanula11
16. sep 2009

Nerro, držím pěsti.
Yanni se nám tedy "ztratila", snad se tu ještě objeví. Třeba to nevzdá 😉 🙂
Irafko, prosím tě, s tím receptem na punčochy, taky by mi je mohla obv. napsat, což? Chystám se k ní s tím kolenem - už tak šest týdnů. Písni mi pls, jak ti to vyjde s punčoch. v lékárně finančně. Ď 😵
Já včera chtěla v Lanškrouně koupit Espumisan a Renie - za tu pětistovku od zaměst. z práce, nakonec jsem vyplázla jednosto KČ a vyfásla zdravotní botky. Takže musím ještě pokoupit tyhle patáky. Sice žebra a žáha jsou cítit zase trošku míň, ale občas i tak fest.
Jinak držím pěsti i všem klubíčkům a snažilkám.
A co ty, Pets, už dobrý, špinění skončilo?

irafa
16. sep 2009

ahojky hanulko maš to v ip ju
zdravim všechny holky

tak jak je
mně teda ten prstik jak ho mam v te dlažce tak začina bolet as jak se srovnava ale vydržim no modelka už ze mě nebude 😀
jinak sem si myslela co doktor blaboli o rehabce ale už po prvni noci vim že ji budu fakt potřebovat 😖 tak snad to vše zvladnu do prosince jejda ještě ty darky a Katka ma v utery narozky ty jo už 21let teda to je co se aj divim njn je to už velka holka tak v patek nakupky na oslavu a tak mame tu veselo se štěnaty musimjim už davat přikrm tak to bude mazec vyvařovat jim jak miminku kašičku ale je to sranda
tak holky du něco dělat tak ahojky mějte se jen a jen fajn

pet.s
16. sep 2009

No jo už skončilo.Vše je v pořádku. Byla jsem u nového gynekologa. Fotečka v albu.Za to se mi dnes totál posralo auto.Odešel motor. Ted tu řešíme jestli koupit nové a nebo nechat tohle opravit.

nerra
16. sep 2009

pet.s Stalo se to pár dní před NT screeningem, bylo ok jenom mu netlouklo srdíčko, prohlíželi mě na dvou UTZ a měřily i NT.Stáří bylo v pořádku, říkali že se mu srdíčko muselo zastavit v noci nebo ráno ten den.
Zítra jdu na kontrolu po revizi, ale nejradši bych zůstala zalezlá doma. Nejhorší je,že v práci fotím těhotné a miminka od tří neděl, tak do tří let. Vůbec si nedokážu představit,že se tam vrátím.
Tobě přeju ať se tobě a mimču daří a všechno zlé se vám obloukem vyhne.

pajka00
17. sep 2009

Jé Pets....tak to už je macek,co?🙂)) Jen ať roste vesele dál,držím palce!!
Nerra..je to moc smutné,ale všechno časem přebolí a asi příroda ví co dělá, i když to k---sky bolí....rozumím ti a moc mě to mrzí.Časem se to všechno zlepší i když teď to vypadá tak beznadějně.Nedivím se ti,že se ti nechce vracet do práce....život je někdy krutý.

pet.s
17. sep 2009

Nerra achjo je mi tě líto. Vím o čem mluvíš. Já celý život dělala s dětma. A pořád jsem toužila po svých dětech. Do těch cizích jsem investovala city a síly a strašně mě mrzelo, že mi nikdo mámo neříká. No pak jsem si adoptovala a nějak to přešlo,ale přeci jenom jsem ted š´tastná, že nejen mateřství, můžu zažívat taky těhotenství.Zatím....

pajka00
18. sep 2009

Holky,tady to nějak zkomírá....tak šup nějaké zprávičky pište....ať se to trošku rozjede.Já vím, že vám, kterým to nevyšlo jste špatné a chápu vás....
A co vy těhulky,jak se cítíte?🙂Trošku povzbuzení nám ostatním snaživým..

lupienok74
18. sep 2009

Ahojte,dievčatá,tak som na chvíľku zavítala opäť... 😉 ...začiatok tehotenstva je v mojom prípade , nie veľmi príjemný ( okrem myšlienky na maličké 🙂 ) - je mi zle, chce sa mi stále spať- ale tak dúfam,že druhý trimester vynahradí všetko toto nepríjemné z prvej časti 🙂 ...dievčence , myslím na vás všetky, a silno držím prsty, nech vám to vyjde!!!! moju veľmi dobrú kamarátku čaká KET v najbližších dňoch, a tak trošičku bližšie poznám pocity a strasti- chce to veľkú silu ( inak, povedali mi, že sa na to dá len 3x,viac sklamania by neuniesla... ☹ ...)

pajka00
18. sep 2009

jo první trimestr bývá většinou krušný🙂já jsem sice byla asi vyjímka-protože jsem u obou těhotenství tím proplula, jakoby nic....krom neustálého hladu mi nic nebylo🙂 Otěhotněla jsi přirozeně?
Já jsem prošla první kolem v CARU-a čekám za měsíc výsledky-tak jsem zvědavá,jak budem pokračovat dál.
Drž se, ať se mimoš pěkně zahnízdí🙂

hanula11
18. sep 2009

NERRO, to mě mrzí, tak se drž 😔 .
IRAFKO, díky za zpr. 🙂
Dnes mi ráno došly 2 nové AVENT lahvičky, co jsem kupovala na MMA, snad už mám pokoupeno na prťolu téměř vše. Jen kočárek ještě není. Ale pracuje se na něm. Pořád jsem se ještě nerozhodla jaký, mám jich pár v merku, nový kupovat nebudeme, snad vyberu dobře. Teď se hlavně rozhoduji podle barvy (to už ale asi dva měsíce a pořád nevím, nevím).
Taky mě velmi "nadchli" politici. S těma jejich zmařenejma volbama a poňádž neví, kde by vzali peníze, který sice pořád slibovali, ale peníze nejsou tráva a jen tak samy nevyrostou, nakonec nám od novýho roku zase zčísnou mateřskou a tak. No, samé radosti 😠 😒 😀
Těhule, berete něco na žáhu? Já si asi budu muset zase koupit RENIE, měla jsem už docela klid a poslední dobou mě to pořád bere. Soda se prý moc nemá, ani nevím proč. ☹
Jinak snažilky držím pěsti i ty palce na nohách, ahojte 😵

lupienok74
18. sep 2009

Pajka, áno,otehotnela som prirodzene- ale trvalo to chvíľu...- nie ako pri dievčatách ( tam to bolo hneď...) tak ma potom všetci presviedčali, že to je už vekom 🙂 , čo malo za následok, že som mala pocit, že mi ťahá na 50- tku... 😀 ...manžel tvrdil, že je to mojím negativistickým postojom ( chcela som dve deti, ale potom, ako mi umrel brat ( 38 rokov), ma posadla myšlienka na tretie dieťatko..., len "vidina" pôrodu ma trochu od toho vzdiaľovala...) ;
tak týmto som prešla s kamarátkou-prvým kolom- tam bola skôr nervozita , teraz ju vystriedali obavy, nádej...
Pajka, veľmi, preveľmi držím prsty!!!!!!!!!

hanula11
18. sep 2009

Lupienka, taky držím pěsti, ať "mimčo" hezky roste. A ať je líp 😉 🙂

lupienok74
18. sep 2009

Hanulka, ĎAKUJEM 🙂 - až ti trochu závidím,že si už takmer na konci 🙂

hadonoshka
18. sep 2009

Ahojky, tak chodím jen číst, Nerra to je hrozný, dovedu si představit jak ti je, mám doma video z UTZ ze 12 týdne kde už prcek krásně kope, je to rána, ale zase na druhou stranu jak už tu holky psaly, do toho 12 týdne to příroda selektuje většinou sama a je to lepší včas, než to řešit potom později, kdy už je prcek větší. Když jsem viděla v knize jak po 40 letech každý rok vzrůstá riziko vad a ve 45 letech už je to riziko 1:25, tak prostě musíme počítat s tím, že to může padnout na kteroukoliv z nás a potrat potom není způsobený neschopností mimčo donosit, ale prostě tou přírodní selekcí a další těhu už může být naprosto v poho.
Pet.s jsem ráda že se to uklidnilo a je to v pořádku a holčiny těhu že jsou taky v pohodě tak mám radost. Jinak jak už jsem tu psala, my si dáváme tento měsíc bacha, protože tak nějak nechci Blížence a příští měsíc asi taky vynechám, protože kdyby mi doktoři chtěli náhodou vyvolat porod o 14 dní dřív jako minule, tak by to byl zase Blíženec. Vidíte holky ten optimizmus? Vůbec si nepřipouštím, že bych do toho neměla přijít. V listopadu mi bude 42, tak ještě nejsem taková stařena. Doufám že majka a yanny začnou zase chodit na pokec. Jinak mně je pořád blbě, většinou už celej den s přestávkama, ale MS jsem měla, dokonce o 5 dní dřív, sice slabší, ale normálně dlouhou, tak jsem si ani nedělala test. Měli jsme tu od psisek invazi blech a pořád jsem tu stříkala spreje, tak je mi asi blbě od toho. Jsme taky děsně unavená, ale to je proto, že jsem tlustá jako prase a nejde mi to shodit. Za toho půl roku už jsem měla tolikrát těhu příznaky, že už se sama sobě směju, jak se dokážu oblbnout. Nejlepší je, když začne hlodat červík a říkám si "a co když? " no a najednou mám i teplotu a bolí mně břicho, jsem unavená a já nevím co ještě a tak je mi hned jasný, že si to vsugerovávám. No ale alespoň se mám čím bavit a ty dva měsíce mi utečou a pak na to zase vlítnem bez hlídání.
Lupienok kolik ti je let?

zaenab
18. sep 2009

Ahoj všem těhulkám i snažilkám. Práce se mi zase nakupila, ale povedlo se mi dát si příští týden dovolenou, tak vás "opustím" a budu jen a jen odpočívat (OK, notebook si vzít musím, ale slbuju, že to omezím 😀 ). Budeme se snažit, ale má mi zrovna na dovolené přijít MS, tak nic nenadělám.

Tak zatím všem ahoj a za týden doufám, že tu budou samé hezké zprávy!

lupienok74
18. sep 2009

Hadonoshka, teraz som oslávila 35 rokov...
a inak, tie "fantómy" príznaky poznám 🙂 - podľa nich som bola tehotná už v januári 🙂 ...ale až teraz, keď som sa prestala pozorovať , to vyšlo...aj tak ma to dosť zaskočilo, pretože podľa výpočtov tela, dušička zaiskrila až hlboko po ovulácii 😵
zany,krásnu a oddychovú dovolenku prajem!!!

pajka00
18. sep 2009

No já se sleduju každý měsíc🙂) A protože mám vždycky pár dní před mrchou špinění....tak i když je to dnes 28 den...tak zatím nic......cykly mám tak 28-30 dnů....tak čekám každým dnem,že to přijde...minulý měsíc dokonce už po 27....A tak se pozoruju dnes,pořád chodím na záchod a říkám si, že to že nešpiním je zvláštní.....no pakošek...A to jsem teď posledních 14 dnů každý den pila!! Teda...ne že bych byla opilá....ale v práci je pořád jakási oslava a dala jsem si panáka bejlíz(nevím,jak se to píše) a takových lepohubů...a vždycky jen panáka,takže to není žádné opíjení,protože jsem si jistá, že jsem otěhotnět tento měsíc prostě nestihla🙂)) uvidíme..podám zprávy.

lupienok74
18. sep 2009

Pajka,ja mám tiež takéto cykly- s manželom sme sa snažili hlavne počas ovulky ( podľa testov,hlienu,pichania vo vaječníkoch- vždy uprostred cyklu) a minulý mesiac sme to v tom čase nestihli - podľa gynekologičky a našej pamäte 😀 to vychádza jednoducho hlboko po ovulke, čo mne veľmi nedáva zmysel 😨 ...- ale podstatné je, že iskrička sa uchytila 😵 😵 😵
a keď som dostala pred tým menštruáciu, tiež som sa takto presviedčala- to nie je ozajstná, to bude len špinenie 🙂
a tiež sme teraz toho popili až-až- mali sme u nás jarmok- a burčiaku sme neodolali 😀 , dokonca som ešte darovať krv bola, pretože som si bola istá, že jednoducho sa malinké nemalo kedy a ako uchytiť...a aha 😀

pajka00
18. sep 2009

Zanebko užij si dovolenou🙂Má být krásně,tak ti to vyjde🙂
Jo lupienok-to tak bývá vždycky🙂Člověk to nečeká a šup...A ještě mi řekni, jak jste zjistili,že je to po ovulaci?Jak to mohla Dr. pak poznat?

lupienok74
18. sep 2009

Pajka, zle som to napísala,prepáč...Dr. len povedala podľa sona a podľa HCG približný čas oplodnenia - ja podľa ovulačných testov,ovulačného hlienu a pichania vo vaječníkoch som si bola istá ( teda nie je to na 100 % 😀), že ovulku som mala v strede cyklu, kým ku zaiskreniu došlo ( podľa našeho snaženia) až ku koncu cyklu- po 9. rokoch života na "divoko" a po dvoch deťoch 😀 sme sa v auguste brali,a jednoducho nebol čas na plodenie 🤐..nedáva mi to absolútne logiku...len vravím o tom, že celý čas sme sa snažili hlavne počas ovulácie , a teraz si to vyšlo úplne v inom čase....

pajka00
18. sep 2009

Jo🙂tak to je jasné....Důležité je, že se to podařilo!🙂 Jak a kdy už není podstatné a hlavně,ať se drží bobánek a je v pořádku. Taky bych si už přála.....Mám sice 2 z předch.manželství...ale s nynějším nemáme..A zkoušíme už 1,5 roku, před rokem potrat a od té doby nic....tak myslím,že je nejvyšší čas nejen proto, že už to tak dlouho zkoušíme, ale i vzhledem k mému věku🙂

pajka00
18. sep 2009

Jo a předminulý víkend na chatě s partijí...takže každý večer popíjení, minulý víkend znojmo-burčáku hromada, a včera a předevčírem večer 2dcl červeného-jsem říkala-stop nebo ze mě bude alkoholik🙂)

lupienok74
18. sep 2009

Pajka, ani nevieš ako veľmi ti držím prsty!!!! a myslím,že chápem ( aj keď človek skutočne dokáže plne precítiť silu situácie,len keď ju prežíva na vlastnej koži; všetko ostatné sú len hmlisté predstavy ...veľmi dobre to poznám ...)..
Budem na teba myslieť,nech sa to podarí, a nech čoskoro s láskou hladkáš bruško 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre