Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zkousim
16. mar 2010

ježiš..zapoměla jsem..koukni na testy Pajky00....úplně to samé 🙂

awalancha3
16. mar 2010

zkousim.................. mne bude taky v lete 40 a mam 17 rocneho syna................. A k doktorke sa bojim ist, kvoli tomu ze este stale som pred terminom MS....... k doki idem teraz vo stvrtok a MS ma prist az v sobotu.........

ankava
16. mar 2010

awa.. každá doktorka pochopí, proč tam jdeš tak brzy, já taky minule šla už v den MS, stejně to blbě dopadlo, ale jestli nemáš doma utrouš, tak je dobrý, aby ti ho rychle předepsala 🙂 uvidíš bude to v poho a za chvíli krásný mimino 🙂

holky po stimulaci, bolelo vás při stimulce břicho něbo nějaký jiný příznaky??
mě 2. den stimulace není nic, jen mi malinko pobolívá břicho, ale tak nějak stejně nebo spíš míň, jako když dostanete olejovou injekci do pérdelky 🙂

a heleďte holky, kdo má víc kil, ten má větší hormonální zásoby a to teď potřebujeme, ne?
mě teď bohužel ty kila chybí...
a žeru a stejně nic...

ankava
16. mar 2010

jo a awa... ten duch jsem viděla už zdálky a to jsem trochu přisleplá, takže pár dnů před MS je to úplně jasný... hodně štěstí 🙂

zkousim
16. mar 2010

ankavo a ty si taky pícháš injekce do břicha? Já budu píchat 3xdenně..no vlastně ráno 😀,ale orgasmus z toho fakt mít nebudu 🤐auauai

mascha
16. mar 2010

zkouším-hormony jsou v poho, drasťák je cetroide, to j 😲 e zážitek

mascha
16. mar 2010

kruci, já vždycky něco napíšu a vechny začnete hrát na schovku, v momente,kdy mám práci,píšete jak vzteklí datli. jsem životn smolař. ☹

awalancha3
16. mar 2010

ankava............... jak to, ze to blbe dopadlo? ..... mala si dve ciarky na tehu teste a predsa to zle dopadlo,.. preco, co sa stalo, ak teda mi mozes o tom povedať.........

izina
16. mar 2010

anka,
nevim, jak moc jsi hubená, já byla také. Dokud jsem byla silná, měla jsem v ms bordel. Pak jsem rychle a hodně zhubla a srovnalo se to. I gyndařka se tomu divila, že prý to bývá naopak. A otěhulila jsem přirozeně až jako ,kostlivec,.

zkousim
17. mar 2010

tak už zase sem tu....... 🙂
mám dotaz: kterej den je 1DC...co když to dostanu v 17h? Někde jsem četla, že 1.den je do určité doby,pak se to počítá od následujícího dne....mám 1. den brát ten Prednison/možná to píšu blbe 😅 / a píchat si ten Fraxiparin......ale ten jsem chtrěla ráno,tak jsem z toho jelen 🙂 .

pajka00
17. mar 2010

dobré ráno kočky....tak jsem byla na krvi, vzala mi 3 ampule a za 14 dní kontrola s UTZ+těhu průkazka🙂
Awala-to není žádný duch, to je jasná druhá čárka!!! Já jsem měla úplně stejnou 10Den po OPU....takže v klídku🙂 Jsi jasná těhu🙂Na doktora je ještě brzo, stejně by ti nemusel nic vidět, max.by ti vzal krev a z toho by ti určil, že jsi těhu-ale to jsi poznala už z testů🙂 Takže se drž a jen tak dál🙂

pecicka
17. mar 2010

ahoj holky, přeji všem krásný den Awala-tobě potichoučku gratuluji

pajinka111
17. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let..........26DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........12DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- dnes som objavila na tehu teste slabulililinkeho
ducha (bojim sa dufat)
gabikasz......40 rokov.....23 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......14 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........12 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........11DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........10DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........28 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 28DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let......... 21DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............3DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

pecicka
17. mar 2010

paji, víš co jsem se tě chtěla zeptata, ty jsi taky čekala, aý ti pojišťovna schválí IVF?

pajka00
17. mar 2010

Peci ani nevím.....já jsem byla na IUI, nevyšlo to, doktor hned napsal žádost na IVF, pak jsme to nechali přes vánoce a když jsem přišla v lednu si pro injekce-už to bylo odsouhlasené.Takže vůbec nevím, jak to dlouho trvalo.

pecicka
17. mar 2010

a to se musí podávat vždycky ta žádost?

ankava
17. mar 2010

awa.. já měla dvě čárky, jenže pokaždé to bylo zamlklé těhotenství a pak následovala revize (takže dvakrát potrat do 7. týdne)

zkouším, píchám do břicha, tedy přítel mi jí vždycky bodne, horší je pro mě to dostat do té stříkačky, mám hrozný strach, jestli mi v té ampulce něco nezbývá a nebudu málo nastimulovaná.
u té MS mi to řekli tak, že když to dostaneš k večeru, tak se to nepočítá a začínáš stimulovat vlastně až od 3. dne, ona je tam určitá rezerva.

pajka00
17. mar 2010

Bohužel musí..pokaždé, když něco chceš po pojišťovně, tak se musí podat žádost.Ale nemělo by to trvat dlouho. Až půjdeš do Caru, tak se domluvíte na tom co chceš, oni hned vypíší žádost a snad to nebude dlouho trvat.Kdy máš tu schůzku?

pecicka
17. mar 2010

paji, 26.3.

pecicka
17. mar 2010

a jsem u vojenské pojišťovny

aja37
17. mar 2010

Pecicka, schvalenie ziadosti na IVF v poistovni trva od cca 7dni do 3 tyzdnov. Zalezi na poistovni. Ja napr. nam 207- OZP a tam to trva cca 14dni. A ziadost sa musi podavat vzdy. Inak by poistovna CARu ten zakrok nepreplatila. Vidim, ze mas 38rokov, tak to mas este minimalne 1rok a mozno este 365dni cas. Podla toho, kedy mas narodeniny.

mascha
17. mar 2010

a kdyby náhodou nic, tak jediná vzp to platí ženám až do čtyřiceti

pajka00
17. mar 2010

JO jo, já jsem se kvůli tomu musela přehlásit do VZP, protože OZP to neproplácela, jelikož jsem přešvihla pro ně 39 let..Stihla jsem to IVF za minutu 12🙂
Tak to už máš příští týden...to by se třeba dalo stihnout, protože ty jsi dostala mrchu te´d někdy ne? Tzn.že stimulace začíná druhý den mrchy-takže by třeba stihli i tu pojišťovnu.

minka051
17. mar 2010

Ahojte
Dakujem za podporu budem sa snažiť zajtra idem na UTZ, potom napíšem ked prídem do práce ako to dopadlo.
Teraz už idem z práce domov musím syna zaviesť na autobus ide do školy mal 2 dni volno lebo na škole sú maturity tak bol doma.

pajka00
17. mar 2010

Tak se minka drž!!Budu ti moc držet palce, aby to tentokrát vyšlo🙂

pet.s
17. mar 2010

minka držím palečky.

zkousim
17. mar 2010

Minka i já držím všechny palce!

Peci, nevím jak vojenská,ale opravdu se na vše píše žádost, podává za tebe jí Car u revizního lékaře na pojišťovně.U mě odpověď trvala 14dní.Většinou to pojišťovny hradí do 38 let + 365dní, jen VZP má v programu do 40let.Já jsem u 205,Česká průmyslová/bývalá národní/ a i když mi je skoro 40, tak mi povolili jeden cyklus...do 10.5.2010...doktor říkal, že když to nepovolí, tak přejdu k VZP.Přechod je vždy k 1.dni čtvrtletí....Já jsem do Caru přišla v lednu 2010, v únoru jsem měla souhlas od pojišťovny a vidíš, už mám doma léky na stimulaci,čekám jen na 1DC/nějaké zpoždění,asi nervy 😢 /.Takže bych to zatím neřešila neřešila, určitě máš na přechod k VZP čas a jak jsem já důkazem, možná ti to vojenská proplatí i po 39tce jako mě ta moje.Hele oni si to umí spočítat,já mám docela slušný plat a o dost by přišly, i po úhradě IVF se jim vyplatím 😀 .
Stačí takhle????????????

zkousim
17. mar 2010

pajko00 však jsem Awal říkala, ať se koukne na tvé testíky, že je máš stejné...jen nevím, zda-li ty léky to nemůžou zkreslovat....zatím nikoho takového neznám,ale stalo se, že li chlap měl pozitivní, protože něco bral....vážně, četla jsem to na netu....no budu držet Awal pěsti.
No a co ty mamino, jak válčíte???

zkousim
17. mar 2010

jo Peci,akorát si zjisti, jestli Car má s vojenskou smlouvu......na jejich stránkách to určitě najdeš. 😉

pajka00
17. mar 2010

Jasně..ono ze začátku-a navíc ještě když jí nepřišla menstruace, tak je jasné, že je to slabé.
Já dobré....sice teď po obědě je mi trochu blbě....ale když se nenajím, tak ještě víc🙂 Už se těším, až budu mít za sebou všechna vyšetření a potvrdí mi-co už vím, že je mimi úplně v pořádku🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre