Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zulik
14. máj 2010

To známe, tyhle řeči...nemyslete na to, to přijde samo.... 😀 Já se snažím zaměstnat a i jsem dost zaměstnávána stran rodičů a školy ale přece jen, když už do sebe rvete nějaké preparáty-tak na to nemyslete,že 😅

kettysek
14. máj 2010

No právě, psychika je sfiňa tu jen tak nevoblbneš 😀

zulik
14. máj 2010

Tak hlásím, že jak jsem se tu bavily o japonci SETO, tak navštívil i osobně moji osobu. Upadl mi podpatek ale tak, že boty jsou na vyhazov 😝

kettysek
14. máj 2010

Jooo no mě navštívil taky ale pro změnu japonec SEMTO...sem to dostala 😝 😀 🙄

kettysek
14. máj 2010

Co plánujete na víkend holky když má prštet? já měla jet s kámoškama na kolách na výlet..ale asi to nebude pravda 😖 , tak se budu muset chcanechca věnovat asi domácímu gruntování, které je ale vopravdu už zapotřebí..a mě se táák nece!

zulik
14. máj 2010

Tak to bude u vás NUDA V BRNĚ 😀 😅

kettysek
14. máj 2010

Zapřáhnu synáčky a se teda rozhodně nudit nebudou, bože ti chlapi jsou takoví bordeláři to je strašný!! a hend když to mám v trojím vyhotovení...někdy propadám beznaději mít uklizeno...

zulik
14. máj 2010

😀 Někdy, když se projdu po pokoji naší slečny, tak si říkám, že je to čuník 😠 Nechápu to, holka a uklízí, až jí to řeknu.Nemá asi chuděra čas 😀

kettysek
14. máj 2010

v úterý jedu ke kartářce tak se jí chci zeptat jestli se nám zadaří těhu...byly ste některá někdy u kartářky? já jdu poprvé, vytáhla mě kámoška že jí někdo vypadl...

kettysek
14. máj 2010

Hele mě máma dycky nadávala že su bordelář že si mě nikdo nevezme...a dnes to říkám já synáčkům..a vdaná sem 23
let 😀 😀

zulik
14. máj 2010

Já byla v různou dobu u 4 kartářek, jedna byla fakt podivná, dělala sice andělské karty ale neseděla mi. Tři mi řekly, že budu mít ještě syna, 1 řekla, že holku a dkonce jsem měla být už vloni podle ní těhotná.Skálová /byla i ve volejte věštce/ mi řekla hned, jak jsem u ní dosedla, že vidí kolíbku a chlapečka s velkýma očima, a bude to až kolem 40 let, prý.

zulik
14. máj 2010

Jinak ta poslední mi řekla i události, které se už staly....běhal mi mráz po zádech.

kettysek
14. máj 2010

Tak to by bylo v limitu ne? kolik máš let?Já sem na to celkem zvědavá ikdyž docela skeptická, kámošce taky něco předpověděla a nevyšlo to..asi je to o náhodě nevím uvidím 😵

zulik
14. máj 2010

Určitě to ber s rezervou 😉je mi 38, takže na vyplnění věštby čas je, jinak už moc ne 😕
Říkal nám ve škole psycholog, že nám řekne, jak to kartářky dělají ale nějak na to nedošlo. Chápu, že se mnoho dá odečíst z položené otázky, z toho, jak člověk vypadá, jakou má náladu. Já tam šla bez prstýnků, řetízků, aby měla co nejmíň indícií, tvářila jsem se spíš kysele a ona mi tohle řekla z patra a pak to potvrdila i moje první vytažená karta.

kettysek
14. máj 2010

Tak to já se vzhledem k MS budu tvářit ještě kyseleji 😀 😎 a brát to s rezervou...no můj manžel má na to svůj názor taky, takže tam jedu jen kvůli kámošce aby nejela sama 🙂

pajka00
14. máj 2010

Já jsem byla u dvou...u Skálové, která mi přesně řekla,jak to v životě mám-bez toho,abych jí řekla,jestli jsem vdaná,rozvedená,s dětma..prostě mi to pěkně vykreslila a 2 roky na to, jsem byla u kartáře a ten se na nic nezeptal,vyložil karty a řekl, že mám druhého partnera, dvě děti a další mám v mlhách (byla jsem tam v prosinci) a že příští rok-jako letos budu mít syna....no a v lednu jsem otěhotněla-a to jsme zkoušeli před tím rok a půl.....prostě-vyzpíval mi to tam ani jsem necekla, jen se mi ježily chlupy....

kettysek
14. máj 2010

No jo holky ale vy jste asi z Prahy co?

zulik
14. máj 2010

Pajko, já si právě říkala, když jsem šla ke Skálové, že se na nic jinýho nebudu ptát, jen na jednu otázku. A ona mi řekla hned na úvod:"vy jste sem přišla s jedinou otázkou, jestli budete mít další dítě."Tak to mně dostala.

zulik
14. máj 2010

jj 😀

kettysek
14. máj 2010

mě se ježí chlupy už předem teda! ikdyž kdoví jaká to kartářka bude 🙄

kettysek
14. máj 2010

Tak 250 kiláků kvůlivá pochybnému výkladu karet nepojedu sorry 😀 😀 😝

kettysek
14. máj 2010

hele a řekne aj třeba něco pro vás nepříjemného? jako nemoci problémy a tak?

zulik
14. máj 2010

Taky jsem slyšela, co se mi moc nelíbilo ale je to žel pravda.

kettysek
14. máj 2010

Bojím bojím...... 😅

zulik
14. máj 2010

Neboj, to negativní byly charakterové vlastnosti jednoho člena naší rodiny...neměla by ti říkat nic závažně těžkého, o smrti vůbec!

kettysek
14. máj 2010

Pak vám povím jak sem dopadla..nebo odpadla..sama jsem zvědavá, je fakt že tý kamošce do detailu popsala charakter jejího manžela..ta čučela..do puntíku přesně. tak uvidíme

pajka00
14. máj 2010

Já nejsem z prahy jsem z moravy. Já jsem přišla a řekla,chci se zeptat na manželství.......nic ví. Ona vyložila karty a říká, vy jste hrozně nešťastná, vy jste se měla už dávno rozvést....a taky jste chtěla, ale nanašla jste k tomu odvahu. Já jsem právě nevěděla,jestli v tom nešťastném manželství mám zůstávat, byla jsem úplně mimo a ona mi pomohla se rozhodnout.Musím říct,že správně a jsem teď fakt šťastná🙂

kettysek
14. máj 2010

pajko-můžeš mi říct odkut ta kartářka byla?já jedu do Mikulova

zulik
14. máj 2010

Jinak, já su ale taky z Moravy-narozením v UH 🙂

kettysek
14. máj 2010

haha..já se narodila zas na Mělníku!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre