Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
8. jún 2010

janettko, v pátek určitě uslyšíš jen samé pozitivní zprávy 🙂

A´Dule se nám už taky hezky rozhýbala. Už nějaký čásek nám sedí v kočáře, ale má toho kolem tolik zajímavého, že jsem manžu o víkendu raději donutila k instrukci ohledně kočárkových šráků a začali jsme ji přivazovat, proti ramenním popruhům silně protestovala, tak je zatím v provozu jen ten přes pás, ale funkci už plní 😉 😀

Účetní starosti vám nezávidím, ale vy to zmáknete určo levou zadní 🙂
Já si dělala rekvalifikaci na účetn. a pak jsem dělala tuhle práci chvíli, měla jsem na starosti pokladnu a odběratele, ale pan šéf nakonec místo mne nasadil svoji známou (to jsme tak dlouho "prodlužovali zkušební dobu, až jsem nakonec skončila ani jsem "nevěděla jak" 😒 😠). Tahle práce mě bavila, ale nejsou tu místa, je malá poptávka po účetních a velká nabídka, njn 😕 😔, takže jsem se nakonec dala na pracovní dráhu dělníka z továrny, abychom uživili rodinu. Už před více než deseti lety.
Takže vám vlastně holky spíš závidím než nezávidím, ale vím, že teď máte frmol

A užívejte si všechny sluníčka, těhulky i mamči i snažilky 🙂

hanula11
8. jún 2010

Paji, já jsem z kraje těhu (posledního) moc nepřibírala, až pak, ale já byla pořád s váhou "v normě). Ono je skoro jedno, koik přibereš, u každýho to funguje jinak. A pak se to musí shodit
😝
😀
Ke konci jsem si už ale připadala jako slonice, pak už i dr. říkal, že je prcek docela velkej,že by to chtělo raděj zkontrolovat na ultrz., ale tam už mě nestihl poslat. No a Á´da měla 3,80 a byla z našich tří dětí největší. A Pepa říká, že se tam u mě v břichu pořád asi za něco držela, protože se jí vůbec nechtělo ven, to byla fuška, než jsem ji konečně vytlačila 🙂 .

pajka00
8. jún 2010

Hanule no doufám,že u mě se to naopak ke konci zastaví🙂 Těch 12kg je optimálních, to člověk shodí ani neví jak. 3,80 je sice dost, ale není to ještě taková hrůza...já jsem měla děti menší 3,10 a 3,35 a stačilo to🙂) Moje ségra taky vždycky 4kg macky...je to pak dřina to porodit,co?🙂)

danielax
8. jún 2010

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, tak pomaličku dočítám. U nás nové to, že jsme včera byli na IUI, byly tam dvě vajíčka a tentokrát spermio naprosto v normě, žádné malé odchylky jako minule ( i když to bylo pořád v normě). Takže doufám, že se minimálně jedna spermijka zavrtá 🙂 Dr. doporučila včera OPRAVDU odpočívat s nožkama nahoře... byla jsem s chlapem na stavbě a ležela na dece v nákladním prostoru fiata... jak jsem vstala, hned jsem slyšela " máš ležet " 😀 Tak jsem zvědavá!

Četla jsem cosi o účetních a výplatách....doufám že jste lepší než ta naše podniková... od 26.3. jsem doma a teprve včera- 7.5. mi přišly první nemocenské dávky! Když jsem to honila minulý týden v pondělí na sociálce, zjistila jsem, že naše účetní nedodala můj dubnový lístek na peníze- prý jsem jí ho nedala. Lítala jsem sem tam přes celý město abych všechno dala do kupy.... na sociálce byly naštěstí příjemné paní...takže přesně za týden mám peníze na účtu 🙂 Ale na mzdovce..... škoda slov, tak jsem se rozčílila.....byla jsem nepříčetná z jejího chování.

marrad
8. jún 2010

babky
ja chcem byt tehotna..... 😢

ankava
8. jún 2010

marrad... určitě se ti to přání splní 🙂 🙂

ahojky dani, nic si z toho nedělej, my máme mzdovku pořádnou, jsem doma stejně jako ty, všechny lístky na peníze řádně odeslané a nemocenské ze sociálky jsem se taky ještě nedočkala. Včera mi tam mzdovka volala a paní jí řekla, že nemocenskou za duben zpracovali 4.6. a že mi tedy co nevidět přijde. Trvalo jim to přesně měsíc. Kdy přijde ta za květen, to se neodvažuji hádat.
Já na tom nejsem závislá, ale nedovedu si představit marodící maminu, která nemá jinej příjem. To se má jít pást?????
Když něco pozdě zaplatíš, tak ti hned napaří penále, ale oni žádné lhůty nemají?????
bezva, tak ti už si zase těhulíš 🙂 🙂 🙂 budeš testit nebo čekat???? Jak jsi odvážná???

gejbule1
8. jún 2010

Ahoj holky jdu vás pozdravit 🙂 😀 .
Těhulky držte se a ostatním brzy //.
dani držím paluše 🙂

pajka00
8. jún 2010

Dani je to k vzteku.....já teda posílám všechno okamžitě a v pořádku, ale ani nevím, jak to chlapi dostávají-zatím si nikdo nestěžoval,tak asi v normě.Ono tady asi záleží na sociálce...
Ty se nerozčiluj, víš, že se musí vajucha oplodnit v klidu🙂)
Marrad nesmutni-ono se to podaří..uvidíš🙂
Gejby ahoj.... 🙂

ankava
8. jún 2010

gejby ahoj 🙂 🙂 taky tě zdravm. Co Lucinka, jak se jí líbí teplíčko????

gejbule1
8. jún 2010

Právě si užíváme teplíčka tak pořád někde lítáme🙂
V neděli jsme byli jako rodinka v ZOO a bylo to o nervy.Já tam byla naposledy s holkama a to už je pár let.Kdybych to nevymyslela já tak by se mnou manža asi nevydržel.Šíleně lidí,vedro takže zvířata byla v pavilonech a ne venku.No a do pavilonu se přes ty davy nedalo dostat.Prostě hrůůůůůza.Příště jen ve všední den a když bude pod mrakem.
Jinak já jsem to stále nedostala tak jdu ve čtvrtek k mudře 😒 .

ankava
8. jún 2010

já si taky celkem užívám, dneska už je mi konečně celkem přijatelně, právě jsem přemlouvala kamarádku, ať se mnou zítra vyrazí do žlutých lázní, aby mi to do toho screeningu rychleji uteklo.
Pořád se uklidňuju, že i kdyby ten screening nevyšel moc dobře, že to ještě není úplně ztracený, nebo jo????

pajka00
8. jún 2010

Ankava proč by ti nevyšel dobře?? Samozřejmě, že ti vyjde dobře, takové myšlenky si vůbec nepřipouštěj--to můžeš řešit, až to nastane, na to je vždycky času dost. A kdyby náhodou nevyšel dobře, je tady odběr plodovky, kde ti 100% řeknou, jestli je to OK nebo ne🙂 Takže není nic ztraceno🙂
Gejby mně to v zoo šíleně nebaví.....ti lidi, smrad ze zvířat....radši tam ani nechodím a to nemluvím o cirkusu-tam by mě nikdo nedostal🙂

gejbule1
8. jún 2010

anka jde to těžko ale vůbec nemysli na to že může být něco špatně 🙂 .
jen pro informaci.Když se jim tam něco hodně nezdá tak tě pošlou na odběr choriových klků ten je dřív než plodovka.Aby se neztrácel čas dalších 14dnů než jde udělat amnio.Je to úplně stejný princip a výsledky jsou stejné jako u plodovky.

markiru
8. jún 2010

Ahoj holky, tak jsem u vás pár stránek dočítala, abych byla trochu v obraze... Tak se mi zdá, že tu jste skoro samé účetní 😀, já jsem chvíli před mateřskou byla v auditu, takže jsem z toho druhýho břehu... 😉

Do Gennetu jsme chodili k dr. Vykysalé a byli jsme u ní moc spokojení. Mě na ní bylo strašně sympatický, že nás do ničeho netlačila a vůbec je moc fajn. Teď chodíme k dr. Lovásové, ona je tam prý jako záskok až do podzimu. Jinak jsme kdysi byli i jednou v Iscare, ale tam byla právě tak nepříjemná doktorka, že už jsme tam nikdy víc nevkročili a v Pronatalu se mi taky moc nelíbilo. No, já jsem se tak trochu nemohla k IVF dokopat, takže jak ve mě někdo vzbudit trochu nedůvěru, tak jsem hned utíkala pryč... To mě ale bylo 32 let a nějak jsem ještě nespěchala...

Moc vám všem držím palce! .... mmch, moje babička měla po 40 ještě dvě děti, moje mamka byla nejmladší a ji měla babička v 45... 😉



ankava
8. jún 2010

markiru, u nás to bylo podobně, babička měla děti taky ještě po 40 🙂
nojo, my jsme tady taková partička potrhlých účtařek 🙂 já dělám taky účetní, i když co jsem povýšila na tu nejhlavnější, tak už jsem si moc nezaúčtovala, spíš samý nastavování systému a hledání chyb v systém a tak,..... dneska jsem myslela, že svýho pana auditora asi zardousím. Ani ne měsíc před odevzdáním přiznání jsem zjistila, že nám upravil o pár set tisíc odpisy majetku a ani se neuráčil mi to sdělit, já na to včera koukala jak z jara. No a teď vůbec netuším, jestli je máme spočítaný blbě my a nebo je spočetli blbě oni. Takže se zase budu muset sebrat a jet do práce. Ach jo. No a samozřejmě vysvětlovat mojí šéfce, kde je problém.

gejbule1
8. jún 2010

Tak to jsou pěkné zprávy to máme ještě nějaký ten rok čas 🙂 🙂 .

martina000
8. jún 2010

ahojte, mam 39, mam jedneho 13 rcneho chalana a teraz som absolvovala IVT, som 8 den po ET a vo stvrtok idem na krvne testy, IVF je naozaj velmi psychicky vcerpavajuce, nevedela som, ze cakanie na vysledok ma tak strasne vycerpa.
otehotnela ste niektora v tomto veku metodou IVF?

markiru
8. jún 2010

Ankava, to mě bys možná nezaměstnala ani jako pomocnou účetní, i když nějaký chyby jsem občas odhalila... 😀 Ale "pracovat s číslama" mě docela bavilo, u účetnictví by mě asi ničilo sledovat a pamatovat si ty tisíce vyjímek...
A screeningu se neboj. I když mě se to říká, když jsem to vypustila... Jsem zvažovala, jestli nato jít nebo ne, sice jsem si říkala, že ty výsledky nebudu brát vážně, i kdyby vyšly špatně, no... Gyndr. na mě koukala trochu jako na exota, ale vzala to. Akorát ode mě chtěla podepsat revers. Je fakt, že já si nějaký postižení vůbec nepřipouštěla...

No, taky jsem si nepřipouštěla, že bych mohla předčasně a porodit a stalo se... Ale radši se nervuju, až když je nějaký problém, než předem...

Jsem taky koukala, že jste tu řešili kartářky... Sice jsem skeptická, ale stejně mě z toho docela mrazí. Si říkám, že přeci jen jsou věci mezi nebem a zemí. Jedna manželova spolužačka byla taky u nějaký kartářky/věštkyně a ta jí řekla, že budem mít dítě, když si najde jinýho partnera a že žije s chladným mužem. Ona tenkrát vůbec neměla v úmyslu se rozvádět a myslela si, jak je šťastně vdaná. Ale pak měl manžel milenku, tak se nakonec rozvedli (i když ona nejdřív vůbec nechtěla). A teď čeká miminko.... Mmch, ten manžel vůbec nemohl mít děti...

janettka
8. jún 2010

já jsem u kartářky nikdy nebyla,možná je to nedůvěra,možná strach,už jsem si zažila dost zlého a tak strkám hlavu do písku a nechci nic vědět co bude...

bsik
8. jún 2010

Dobrý večere,
Martino,já otěhu v 39 po IVF a rodila potom ve 40,takže buď klidá...........fuguje to 🙂 🙂 🙂

gejbule1
8. jún 2010

martino 😀 Ahoj,držím palce 🙂

pajka00
9. jún 2010

dobré ranko holky, Martino, já jsem otěhotněla při prvním IVF v lednu a v březnu mi bylo 40🙂 Teď jsem už ve 2.trimestru a čekám jednoho šprčka🙂 Takže se neboj a věř🙂! Držím moc palce, aby to vyšlo.

minka051
9. jún 2010

Ahojte prajem pekné ránko
Včera som chytala paniku lebo po obede som išla na WC a po utretí som zistila že špiním. Bolelo ma trochu podbruško. Tak ked som prišla domov tak som si lahla a odrazu také bodavé pichavé bolesti asi tri krát za sebou až hrúza. tak som ležala a prešlo to. Dnes je dobre ale mám strach.

janettka
9. jún 2010

minka taky mě chytá opět panika,špiním a bolí mě podbřišek...prostě žádná radost..... 😒

minka051
9. jún 2010

janetka ahoj. A špiníš moc lebo ja ked som bola tehotná tiež som občas špinila. Dnes zatial nič ani nebolí. Ale včera som chodila stále cikať asi každých 20 min aj 5x za sebou. A nie som prechladnutá tak nechápem.

janettka
9. jún 2010

minka to jsou těhu příznaky...já nešpiním moc,ale u mě o většinou znamená jen to jedno,že mimísek odchází...já do toho pátku sešedivím ještě víc než jsem....

minka051
9. jún 2010

janetka neboj nič neodchádza Silno ti držím palce a piatok na teba budem myslieť aby bolo všetko Ok čo aj bude.A neberiš nič nijaké lieky. Ani utrogestan?

janettka
9. jún 2010

beru predison abych oslabila svoje tělo,já totiž nemám problém s udržením,ale s tím,že moje tělo bojuje proti miminku jako proti cizímu elementu...takže je to kdo z koho....utrogestan jsem brala při těch dvou těhu a nebylo to k ničemu takže teď už opravdu beru jen tohle plus kys.listovou a pangamin ve velkých dávkách.

minka051
9. jún 2010

no Prednison beriem aj ja a k tmu mám Estrofem, Anopyrín a večer Crinone gel. To je ako Utrogestan. A listovku ja beriem ten Femibion 800 s metafolinom.

pajka00
9. jún 2010

Holky moc vám oběma držím palce, aby to vyšlo a mimča se uchytily. Minka, to čurání by mohla být známka těhu, protože si vzpomínám, že jsem taky pořád chodila čurat...a to jsem byla pár dní po IVF.....jasně,že na močový měchýř ještě nemůže nic tlačit a nevím čím to bylo, ale čurala jsem furt. Tak tfuj tfuj holky!!🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre