Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
29. jún 2010

hadi, já zhubla kdysi 40 kg a neotěhotněla. 😉 Ale i tak tě ráda vidím. Psala jsem ti IP.

Mimochodem včera jsme se zase porafali. Kvůli Báře. A to za to ani nemohla. Řešili jsme moje a tvoje děti. Kdo to zná, pochopí.Chceme jet na 4 dny na chatu, ona s námi nechce a nikdo ji nechce hlídat.Její vlastní tatík na mě ječel, at sedím doma a hlídám si ji sama. Když už nvěděl jak, tak řekl, že ji hlídat bude,ale zamkne ji na celý den doma, protože na ní nemá čas. V tomhle počasí!!Zmetek. Od rozvodu(asi 5 let) měl děti 2x. Vždy byly do 2 hod doma. No a ten můj chlap jen něco souhlasného dodal a já se rozbrečela a seřvala ho. (holt těhotenské hormony)Ale výsledek toho celého je, že v závěru na mě ječela holka, protože jsem ji oznámila, že jede na chatu s námi. Z brečení jsem usnula a od půl 3 jsem vzhůru.
Tak asi z celé dovolené bude prd. Protože mít sebou Báru na chatě neustojím. Bude hnusná a bude provokovat a nudit se. To riskovat nebudu. Holt vyšlu chlapy na chatu samotné.Bára bude celý den courat s holkama u vody a já budu sedět sama doma v pařáku. A nakonec z toho vyjdu stejně jak blbec. Achjo. Už mi je zase do breku.

Janetka, ty mě pochopíš, vid?

janettka
29. jún 2010

@pet.s zlatíčko chápu tě zcela...a věř mi,že stejnětím nic neovlivníš,holka si bude dělat co chce,tvůj chlap bude mít pocit,že jsi dala přednost dítěti před ním a ty budeš sedět doma sama a bude ti na nic...sbal se a nechej Báru samotnou doma,říkala jsi že jí je už 16...předpokládám,že antikoncepci má...a stejně pokud bude lítat po venku nemáš nad ní kontrolu.Nebo to vyřeš že pokud má kamarádku,sbal ji i tu kamarádku a jeďte všichni...ale ideál je nechat Báru doma...věř mi že tuhle siuaci neoddálíš a stejně to tak brzo dopadne jinak by jsi musela být ty furt s ní a zbytek rodiny jinde a nakonec ji bude 18 a sbalí se a co\??Víš jak těžko se napravuje pokažený vstah s chlapem...já o tom něco vím...

pajka00
29. jún 2010

ahoj holky....hadi ahoj..jsem ráda, že ses ozvala, taky si na tebe občas vzpomenu, jak válčíte....a jsem ráda, že neválčíte🙂Držím ti palce, aby to bylo doma OK a brzo se zadařilo!🙂
Pets....je to drsné vztahy s dětma, exmanželi, manželi...do toho těhu hormony.....spoustu toho chápu....i když vlastní zážitky s moje děti-tvoje děti- nemám a jsem ráda, že jsem toho ušetřena a vám to opravdu nezávidím. Myslím si, že janetka má pravdu, protože holka bude stejně celý den pryč a pokud bude chtít cokoli dělat-bude to dělat, i když jí budeš stát skoro za zadkem. Chápu, že máš strach, ji nechat doma přes noc samotnou....to bych měla taky....vzít jí na chatu kamošku-to je taky řešení-záleží na tom, jaká ta kamarádka je a jestli by se holky zabavily....ale to už musíš posoudit sama, co je pro tebe lepší. V každém případě je důležité, abyste byli s mužem za jedno a spolu...tak pevné nervy, protože ty je opravdu potřebuješ🙂

pet.s
29. jún 2010

No právě, že bojím se ji nechat samotnou přes noc. Ani ne, že by někam šla. Ale, co by vyvedla doma.Je schopna tam udělat mejdlo a já pak se sousedy nevydržím. A kamarádku na chatu nejde, za prve bych je pak zabila obě. Za druhé kluk tam bude mít kámoše a budou tam naši, tak to už se nevejdeme. Ještě mě napadla varianta, domluvit se s rodiči kámošky, že by byla přes noc u nich. Kamarádka je stejný péro jako naše Bára, tak by to snad zvládli.

Paji u nás to není o tom být za jedno. Muž má 4 děti+4 vnoučata a jen jednu dceru děsně protěžuje. To mě štve. Třeba jsem jeho mladší dcery, pozvala na jaře at přijedou na prázdniny.Přijela jen jedna, jezdili jsme na hory. Stálo to plno peněz. A pak se dozvím, že tahle mladší to té druhé ségře ani neřekla, aby nejela taky. Mámě řekla, že jede ke kamarádce, aby neměla kecy, že nevezmeme tu druhou taky. No chápete to?!!! A ten můj chlap ji na to řekl hmm...

Ted to samé. Nikam na dovolenou se nechystáme. Najednou přijde můj chlap, že slyšel o safari kempu ve Dvoře Králové. Zjišťoval ceny a termíny. tak jsem nadšeně říkala, že bychom vzali sebou 5 letou neteř a pak z něj vyjelo, že ta jeho nejmladší nemá nic na prázdniny, tak že by tam jela s námi. 20 letá holka. Já to nechápu. já se 20 starala o manžela a domácnost. A my princeznu vyvezeme na safari. 😀

Já mám sice taky rozdílný vztah k Báře a k Danovi,ale nikdy bych jednoho nebo druhého nešidila.Ať zlobí sebevíc. Dostanou stejně nebo ten který právě potřebuje nebo chce. A ne že jednomu dávám měsíčně tisíce a druhá ani neví, že má tátu.A to nemluvím o vnoučatech.

A to se ještě ve mě samozřejmě pere, jestli bude mít Terinku taky tak rád jako tuhletu. A aby ji nešidil. Může mě vzít šlak, když té jeho se kupují boty za 3000, bunda za 5000 a mně řekne, že je to pro Terinku zbytečné nebo drahé. Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Matka lvice ve mně by trhala na kusy. 😀 😀

pajka00
29. jún 2010

Jo pets...nemáš to opravdu jednoduché....Děti vlastní, nevlastní,vnoučata,manžel, puboška, skoro-novorozeně......je toho hodně....Ale nápad frknout ji na noc ke kamarádce, ať dohlídnou rodiče je asi pro tebe nejpřijatelnější a asi bych to tak pořešila a domluvila se s matkou kamošky....Taky bych měla strach, že tam udělá doma čoro moro s kamošama a pak ještě na tebe někdo pošle sociálku-že necháváš holku samotnou doma....lidi jsou různí...a proč si dělat zbytečně zle.

ankava
29. jún 2010

ahoj všechny 🙂 a hadonoshku zdravím především 🙂 🙂 v tomhle pařáku jsme asi všechny rády, že přežíváme. Já teď jela půlhodiny autobusem a měla jsem co dělat, abych s sebou nepraštila nebo se nepobl.....

pet.s
30. jún 2010

Holky vstávat!!!!!!!!!!!!!!!Jdeme pro vízo!!!!!!!!! 😀 A začínají prázdniny!!! Hurá....teda jak pro koho. Pra hady hurá,ale pro nás matky živitelky začíná doba hrůzy a denního vyvyřování!! 😠 😀 😀
Ale i tak se těším. Teda ne na vízo mých zlatíček.Ale nejsem z těch, co by to řešili. Bára 3 z chování, čtyřky z předmětů ani nepočítám. Je na učňáku, tak dokud nepropadá, tak to neřeším.Na tu hrůzu jaká to byla na základce(chtěli nám ji dát do pomocný), jsem s ní spokojená.
Kluk 7.třída snad jen asi jedna nebo dvě trojky, tak taky spokojenost. Hlavně, že jsou zdraví.
Terinka dostane vízo ode mě. Za kopání matky do močáku dostane řiditelskou důtku,ale jinak dostane samé jedničky, jen z pohybů v bříšku by se měla polepšit Asi bude po mamince. Na gymplu jsem propadala z TV 😀 😀 😀

pet.s
30. jún 2010

ankava pařáky jsou děsné, ale nestěžuj si...počkaj v lednu, to budeme rády vzpomínat. 😀

pajka00
30. jún 2010

Dobré ráno.....joo....sláva konečně přestanu s tím otravným - co bylo ve škole a neměla by ses učit?🙂)Myslím, že si děti odpočinou velice rádi🙂)) Synátor dostal na zdravce vízo už včera.....dostal velkou čokoládu, protože i když měl 5x za 3, patří mezi nejlepší ve třídě.....a mladá donese vízo dnes.....ta zas 2x za 3..protože se od pololetí absolutně neučila....a to myslím smrtelně vážně-takže nakonec dostane pochvalu-že to zvládla🙂)))Koza a to měla vloni vyznamenání.....no nic..puberta je holt puberta....ale je mi to putna...na konci 9.třídy je to fakt šumák.Horší to bude od září na gymplu-protože s matikou válčí jak může....to zas budou nervy. Malošek v bříšku-noo...asi dostane vyznamenání, protože se chová vcelku vzorně.....Jooo ptala jsem se nastávající tchýně, kolik vážil "tatínek", když se narodil a prý 4,3 a 53cm..hrůza....já zvyklá rodit tříkilové mimina.....noo...je fakt, že teď má 1,96..takže ono to někde musí narůst...tak jestli to bude po taťkovi, tak se mám na co těšit teda 😉

ankava
30. jún 2010

Ahoj,
pet.s .. já si na ta tepla nestěžuju, naopak... já se raději ohřeju než ta děsná kosa 🙂
Buď ráda, že mladá tím učňákem prolézá... jak, na to se jí nikdo nikdy pak ptát nebude. Můj skorosynovec má 18 let, opakoval prvák na učňáku a teď ho z toho opakovaného prváku po pololetí vylili. Od září prý nastoupí znovu do prváku na jiném učňáku.... s jakým úspěchem? Ale i tak, kdyby všechno dobře dopadlo, tak bude ještě v 21 ve škole. Docela drsný.
Krom toho se obávám, že se na to stejně vy... a půjdě k lopatě. Kdyby byl blbej, tak budiž, ale on je lajdák na šestou. Že ho musí doma živit, to je pro něj strašná samozřejmost a strašně se divil, když teď chodil do práce, že po něm máma chce peníze na domácnost. Jo jo. Jsem zvědavá, co si vychovám já. Obávám se, že to bude nejvíc rozmazlenej spratek v širokém dalekém okolí.
Včera jsem byla naposledy u své paní doktrorky na akupunkturu. Přeměřila mi ty hodnoty všech drah (stejně tomu houby rozumím) a říkala, že je se mnou moc spokojená a že se nemám ničeho bát. Tak jí věřím.
Za chvíli vyrážím se skorotchýní do banky... tak ještě musím něčím obalit nervy 🙂

pajka... tak to ti není co závidět, to budeš mít valibuka 🙂 My jsme doma naštěstí byli všichni průměrní. Tak doufám, že to naše miminko nebude těma hormonama moc vyhoněné 🙂 🙂

ankava
30. jún 2010

@pet.s v kolikátém týdnu jsi byla na tom 3D UTZ a zařizovala jsi to sama nebo přes tvojí gyndu a kolik si platila??

pajka... ty jsi taky na něm byla??? Mám se do toho hrnout??

awalancha3
30. jún 2010

hadonoshka........................ahoj!!!! tak som rada, ze si sa sem vrátila................a hm, 3x za mesiac nie je vela, ale stačí jediné správne načasovanie............

holky............ musím sa vám zveriť, to sa dá len tak anonymne........lebo sa za to hanbím, včera ma pochytila taky myšlienka, že sa vlastne budem deliť o milovaného manžela so svojim bábenkom... hm, až sa cervenám, ked si to takto priznávam......Je možné, že on sa rovnako obáva, že ho budem zanedbávať....povedzte je to normálne? prejde to? pri prvom dietati pred 20 rokmi mi to bolo jedno, bola som prilis mladučká a muža som ani tak nejako velmi nelubila.......som taka zmatená, dufam, že to skoro prejde, clovek by asi nemal tak velmi lubit....... 😖

ankava
30. jún 2010

awa, z vlastní zkušenosti nevím, ale asi je přirozené, že když si oba miminko přejete, že tu lásku budete muset rozdělit a to se týká obou stran. Ale i to je přece to hezké v tom životě s miminkem. Nemyslím si, že by lásky ubylo, jen tím shonem okolo děťátka budeš mít méně času toho svého opečovávat. Ale on pokud bude správný taťka tak zase bude dávat tu lásku a péči tomu miminku, tak se to celé vyrovná. Neboj určitě to zvládnete.
Awa a ty se chystáš na 3D ultrazvuk??

awalancha3
30. jún 2010
awalancha3
30. jún 2010

ankava...................ano, niekedy za mesiac, okolo 24-25 tt, nech je vidiet tváričku... neviem či sa dá morfologický UZV spojit s 3D či 4D alebo su to dve rozne veci..............

pajka00
30. jún 2010

Awa já jsem nebyla na 3D UTZ.jen na normálním při screeningu-ale velmi podrobném..viz.moje fotky,ale myslím, že to 3D není. Já jsem byla šťastná a spokojená, že je vše OK, takže jsem další UTZ už nevyhledávala🙂
Awa-nebála bych se toho, že se budete mít rádi jinak nebo míň.....prostě se narodí mimčo z vaší společné lásky a uvidíš, že se budete mít ještě radši. Samozřejmě, že budete - nejspíš oba- ze začátku unavení a nebudete mít na sebe tolik času, ale ono se to časem přizpůsobí a bude to super🙂

pajka00
30. jún 2010

O tom UTZ jsem to samozřejmě psala ankavě🙂

ankava
30. jún 2010

holky já o tom 3D UTZ nejdčív neuvažovala, taky se raději držím toho, že mám být ráda, že je vše v poho. a že za ty peníze raději koupím něco mimčovi. Jenže teď mi začalo vrtat hlavou, že by mě to třeba jednou mohlo mrzet, že to video nemáme a nikdy víckrát než teď už ho nepořídíme. A když se pořizují fotky a videa miminek, tak proč ne začít tím uvnitř?
Ale pořád jsem z toho taková rozpolcená, no zjistila jsem, že je možné ho děla od 14. do cca 26. týdne, takže se ještě můžu rozmyslet. Ale když, tak bych ho chtěla raději s celým miminkem než jenom detaily obličeje, takže by to znamenalo, že bych měla jít spíš dřív. Se mnou je to kříž, vždycky si myslím, že něco nějak udělám a pak se mi to v hlavě přerovná a změním názor 🙂 Stejně jako teď s tím UTZ.

pajka00
30. jún 2010

Abych pravdu řekla, já jsem si dvd nenechala udělat-přišlo mi to zbytečné....mám krásné fotky...protože na to dvd se stejně podíváme 1x...a navíc-stejně je na tom houby poznat.....takže ty fotky mi přišly rozumnější....ale je to samozřejmě na každém, pro co se rozhodne🙂

ankava
30. jún 2010

pajka, já nad tím budu ještě chvíli dumat, alespoň se nezabývám těmi černými myšlenkami a jestli půjdu nebo ne je zatím ve hvězdách 🙂 zatím se hádám sama se sebou 🙂

pet.s
30. jún 2010

ankavi nejprv jsem byla na 3D v 15tt v Podolí.Myslím, že 1300,- Pak jsme byli u našeho asi ve 23 tt a platili jen 500. Nebylo nic moc vidět. Objednala jsem se sma a všude jsou moooc ochotní. byla jsem za ten v 15tt ráda,alespon jsem věděla, že máme holčičku 😀

pet.s
30. jún 2010

awal tak to teda nevím..já mám spíš obavy,aby mi ten můj u toho malého nepřekážel,ale vzhůledem k tomu, že máme kyždý svůj pokoj, tak snad nebude. U Báry mi překážel každý. Chtěla jsem ji jen sama pro sebe. Bála jsem se, že ji jiní ublíží, že se o ni nikdo nepostará tak jako já.Prvního půl roku jsme se od sebe nehnuly. pamatuji si, že jsem pak jela sama k zubaři a že jsem si přišla, že mi něco chybí. Že mám prázdné ruce. 😀

pet.s
30. jún 2010

ankavi k tomu UZ. No pajka má pŕavdu, že DVD je naprd, ale zase u toho 3D se dělají i fotky a ty jsou fakt roztomilé. Víš, já mám deficit z toho, jak mám děti adoptované, tak nám chybí fotky z porodnice, fotky z prvního zubu, prostě miminkovské fotky a dost mě to mrzí. takže fota 3D Terinky mám i v PC a zrovna dnes jsem si je prohlížela. 😀

pet.s
30. jún 2010

ježíši koukáte někdo na novu..chudák holka..

markiru
30. jún 2010

Ahoj hoky, nemáte to teda lehký s těmi skorodospělými dětmi... Mě tohle čeká až mi bude kolem 50let, tak doufám, že budu nato ještě dostatečně fit... I když... Naše malá paní ještě skoro nic nemluví, ale její nejoblíbenější slovo je "NE", takže to už možná taky začíná... 😀

Jinak jsem 29DC a mrcha nikde... 😖 , potřebuju si už zajít na ten odběr, no...

markiru
30. jún 2010

@pet.s Co dávaj? Nemám TV... 😖

markiru
30. jún 2010

@awalancha3 myslím, že u nás se vztah s miminkem o dost zlepšil... ale u nás byla v tu dobu už nějaký ten rok krize, málem jsme se rozvedli, takže trochu jiná situace... Ale asi to stejně trochu chápu, asi máš svýho manžela "plný srdce", prostě je to člověk, kterýho momentálně nejvíc miluješ a nedovedeš si představit, že budeš tak moc milovat ještě někoho dalšího... Aspoň takhle mi to přijde...

janettka
1. júl 2010

@ankava já jsem měla u holky video,ale můj bejvalý ho zničil a moc mě to mrzí,jako malá se na to ráda koukala...chci jít určitě i na ten 3D,náš dr má iD což nevím přesně co je,ale půjdem určitě 😀 já si zas říkám,že když jsem si to dítko pořídila na stará kolena ...tak si to užiju se vším všudy a i taťka bude líp naladěn... 😉

ankava
1. júl 2010

ahoj ... tak jsem ještě ten 3D včera probírala s taťkou, ten to vzal po chlapsku, ať se rozhodnu sama, že on si myslí, že je to zbytečné, kolikrát se na ty fotky a video podívám ( asi stejně tolikrát jako na fotky z dovolené). Takže ten mi nepomoh 🙂

janettka, jak je? už lepší, koukám 12. týden, tak ti to taky pěkně utíká.
Já jdu dneska na ten genetickej pohovor. Jsem zvědavá, co ze mě vydolujou.

ankava
1. júl 2010

takže jsem zpět z genetického pohovoru... celkem mě zklamal. Pan doktor shrnul výsledky screeningu, potom jsme projeli rodokmen, který ukázal, že jsme víceméně všichni zdraví, pak mi řekl, že moje konkrétní výsledky jsou velice dobré, ale že všem nad 35 musí nabídnout amnio. Velice rychle mi řekl rizika amnia a musela jsem se rozhodnout jestli ano nebo ne. Zatím jsme se dohodli, že ne, s tím, že po triple testech si to můžu ještě pořád rozmyslet. Musela jsem podepsat
papír, kde jsem amnio odmítla a souhlasila se všemi případnými riziky. Řekla bych, že je to docela hnus, takovej papír podepisovat. No a šla jsem. Nemám z toho moc dobrý pocit, cítila jsem se jakoby mi říkali, nedej bože, aby to mimi nebylo v pořádku, jinak vás nadoživotí zavřeme.
Tak je to se mnou a odběrem plodové vody pořád celé otevřené.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre