Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
24. aug 2010

ahojík holky,tak zas nakukuju.U nás nic nového,u domečku se práce nějak nehýbou,koupelny měli obkládat zítra,poslali email že dorazí v pondělí...jojo taky bych se tak chtěla mít,poslat na FU email,že DPH pošlu o týden později... 😀...už mámenakoupené všechny kachlíky a dlažbu tak už se nemám za čím honit,tak jsem konečně vyžehlila horu prádla a mezi papírováním se dám do úklidu.

pajinka111
24. aug 2010

Ahojky holky,nějaký čas sem tady nebyla,tak ani nevím co je tady nového???? 😉
já měla dnes kontrolu,mimísek odpovídá podle měření 9+5 ,pořádně se mrskal,nataho­val se ,mával ručičkama-je to divoch,m 😀 udr ho nemohl ani změřit,musela sem chvilku ležet jestli se neuklidní ,UTZ přes břicho to nešlo vůbec,pořád někam plaval , 😀 tak to muselo jít vnitřně ,i tak sebou pořád šil
😀

gejbule1
24. aug 2010

@pajinka111 veliká gratulace 🙂
Holky tak čáp u nás taky nezafungoval 😠.Sice ještě mrchu nemám ale cítím jak se blíží /žravost a bolest břicha/.
Dnes jsem si barvila vlasy a podle mě katastrofa.Koupila jsem si takovou měděnou a jsem fialová.Tak budu přebarvovat ☹ .Prý to není tak hrozný ale moje představa byla jiná 😠

pet.s
24. aug 2010

Děkuji, děkuji , děkuji.... 😀 za ovace..no psaním se asi jednou živit budu. Stačí napsat zážitky z naší rodiny a jsem milionářka.
Mně ty nohy asi fakt zabijou..je to strašný.
pajka - přesně takhle fuguji..něco doma dělám a už odpočívám. Hrůza děs:Dnes je Terinka nějaká aktivní. Skáče tam jak divá. Já nějak přecházím do fáze, že už se těším až bude konec těhotenství. 😀

evapavla
25. aug 2010

@gejbule1 , xixixix i- žravosť to poznám, mne predtým strašne chutia pukance, ale len večer, keď už by som naozaj nič do seba pchať nemala. Kauza vlasy je v mojom prípade ešte letný melír a povyrastané šedivé vlasy, kaderníčka ma nas..., povedala , že má voľný termín až o 2 týždne a to som jej dohodila fakt dosť zákazničiek ...., tak by jeden čakal trocha iný prístup 😠 , sama si ich neviem zafarbiť, mám dosť husté a dlhé vlasy a ešte sa bojím, že pol kúpelne bude farebná 😀
@pet.s, ....no mohl by to byť celkom "čtivý" štýl (nenapadá ma slovenský výraz), taká ľahká rodinná literatúra 😉
@pajinka111 , juuuj, krásne foto

janettka
25. aug 2010

hezké ráno holky tak jaká je nálada dneska?U nás svítí slunčko a tak je mi hned veseleji.

ankava
25. aug 2010

@pajinka111 to je nádherný, tak užívej těhu, už jste se někde pochlubili? co tomu říká manžel? to už za chvíli půjdeš na screening a pak už to poletí 🙂
@janettka ahoj, u nás taky slunečno, já dneska papíruju, vůbec mě to nebaví, ale v sobotu chceme začít umývat stěny před malováním, tak to už bych pak absolutně nic nenašla.... myslím, že do porodu už nic nenajdu 🙂

janettka
25. aug 2010

@ankava jen si užívej těhu akašli na práci...já bych měla taky papírovat a ne tu vykecávat....tak se probírám papírama ale moc mě to nebaví...

ankava
25. aug 2010

@janettka neboj, však já se zase nepředřu, to jsem si za těch pět měsíců, co jsem doma dost odvykla 🙂 momentálně se přemlouvám, abych vstala od stolu a jela alespoň na nákup, protože hrozí, že vymřeme hlady 🙂

janettka
25. aug 2010

no tak tady nám to hrozilo když bylá holka na táboře,teď už zas tříská lednice pořád tak se snažím doplňovat...jinak si to už užíváš?

ankava
25. aug 2010

@janettka ale jo, celkem jo, ale to víš, že ty nervy,aby se něco nestalo mám pořád.
Začala jsem koukat po věcičkách a zjišťovat, co po kom zdědíme, abych tak za měsíc to dala trochu dohromady, dokud si ještě můžu udělat všechno sama. Obávám se, že to co jsem nenabrala do teď, začnu teď rychle dohánět a bude ze mě "jak dlouhý, tak široký" 🙂

janettka
25. aug 2010

@ankava závidím ti to,ale v dobrém....pořád si říkám že teď už jsme mohla mít za sebou tohle nebo tohle...a nakonec si vždycky řeknu,že mi nebylo přáno...ale těším se až budeme bydlet v domečku,zas nám bude o něco líp...

pet.s
25. aug 2010

já jsme ještě v posteli,ale asi budu muset vylézt. Přijede truhlář a mužík a budou chtít oběd. Kruci 😀

janettka
25. aug 2010

no to by jsi měla,jinak budou mít chlapi pocit jak oni tvrdě makají a ženská se jen válí hihi

awalancha3
25. aug 2010

hovorili ste tu o domacich milacikoch.... tak pridam aj ja svojho... kuk na prilozenu fotku, yorkáčik- a nedajte sa zmylit jeho roztomilym vyzorom- je to uz stary psisko- ma 11 rokov- len vyzera a, tvari sa a sprava ako rocne steniatko- a vsetci mu na to naletia (len ja viem, ze okolo 20.00 sa vycerpany doplazi do brlozka a tam spi do rana do 9.00 aby mal silu poskakovat na druhy den zase ako steniatko), ma konstantne 2,5 kg a je zaujimave, ze jeho vahu viem bez problemov udrzat, na rozdiel od tej svojej (viem, ze nesmie cokoladu, lebo by mu ublizila, ale ja si v pohode dam ☹ )
...inak je to idealny psik, nesteka, neplzne, zozerie malilinkatu misku bobuliek raz za den, nie je konfliktny a vsetci sa idu z neho zjasit- najvacsia sranda je ked dojde nejaky tvrdy chlapisko a ked psik k nemu dohopka, tak sa chlapisko rozpustí ako maslo, a že ťuťuťu-muťuťuťu................
...som zvedava ako sa bude chovat ked sa maličká narodí...ale hadam bude vsetko ok............o seba sa nebojim, lebo to sa neda ubranit aby to neskakalo po posteli a aby som ho nehladkala, aj ked pes nema co robit v perinach, ale no..... kto ma yorkaca tak vie o com hovorim, urcite za tie roky uz mame pokrizene vsetky bakterie a virusy, takze ozaj sa o seba neobavam- hadam si len o trochu viac umyvam ruky..............ach jo, este plne 3 mesiace.......

bardotka
25. aug 2010

@jana444 Ahoj,zdravím janu444,spojuje nás věk ,tak se ozývám...

pet.s
25. aug 2010

ahojky holky awalanacha my zase máme shitzu..taky vřele doporučuji...zlatý pes.
janetka tak truhlář nakonec dorazil a zase odrazil, protože mu dali špatné díly..chjo..takže se to k ničemu nehnulo.

janettka
25. aug 2010

@pet.s no to je k nasrání co?Asi tak jako když mě došel email,že nepřijdou zítra ale v pondělí

pet.s
25. aug 2010

@janettka vraždila bych..mě prdí,ale hned odpoledne tu byl ten kluk, co nám dělá rekonstrukci, tak jsem ho trochu popohnala.Napsala mu seznam, co je potřeba ještě udělat a nám seznam, co ted a co potom. 😉 Tak to začne odsýpat. Se toho dám hned zítra.

kettysek
26. aug 2010

@pet.s jak ty to dělá Pets...skoro 1 hodka v noci a ty ještě nespíš! to já padám do betle před 22 hodinou..no zase su skřivan a ráno vstávám brzo!
@bardotka Můžu se tě zeptat jestli se snažíš přirozeně něbo uměle? Mě totiž bude za měsíc 43 let a nějak nám to nejde. Dnes mi dojdte ten menopauza test..tak vám řeknu jak jsem na tom 😖 😝
Co se týká domácích mazlíčků myslím si že každý pejsek dělá radost a člověk si ho zamiluje at je taková rasa nebo maková rasa! 😅
a jak je uvás? tady na Moravě se klube sluníčko ale ránko byla pěkná kosa, brrr....

kettysek
26. aug 2010

Tož děvčátka, test právě dorazil, byl okamžitě použit..a výsledek?? menopauza tu jen tak nebude...takže vzhůru do dalšího snažení 😅

ankava
26. aug 2010

@kettysek no tak to vidíš, ještě se dočkáš 🙂 🙂 tak přeju hodně štěstí, ať ty // jsou na tom těhu testu 🙂

kettysek
26. aug 2010

@ankava že by jsem po menopauza testu kupovala hned těhu test?? no to by bylo něco! 😀

pajka00
26. aug 2010

ahoj holky...no to že pets píše vtipně víme....už jsem se několikrát jejím popisem událostí pobavila a pets...dej sem ten odkaz na tu povídku co jsi psala...super🙂)
Víš, že já se taky začínám těšit na konec těhu? Břicho mám jak balon-i když jsem přibrala 12,13kg, připadám si jako velryba. Ráno mě bolí chodidla-když vstávám, přes den kyčle a pánev a když si nelehnu-je to hrůza....když si lehnu-nemůžu to pak rozchodit.....ta nadváha mi fakt nedělá dobře, ale dobré je, že to porodím....doufám🙂)
Dnes mi přišel kočárek, tak jsem se s ním hodinu učila zacházet, musela nasadit koelčka-ale podle návodu jde vše🙂

pajka00
26. aug 2010

pajinka gratulace🙂 jen tak dál, ať malošek roste🙂

kettysek
26. aug 2010

@pajka00 a jaký kočárek nakonec zvítězil? ten co máš na blogu? a jakou barvu barvičku???potěš se s náma, čekatelkama žadatelkama 😔

pajka00
26. aug 2010

Koupila jsem si http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Conc.... Je super...cena sice pěkně vysoká, ale říkala jsem si, že když jsem ušetřila na všem ostatním-protože jsem všechno dostala a navíc je to mé poslední dítě🙂, tak co...Původně jem chtěla ten ABC....ten je taky úžasný, ale nakonec vyhrál tento.

pajka00
26. aug 2010

Mám ho v té béžové barvě, protože byl v akci-levnější.....a navíc je to neutrální barva....Ještě jsem chtěla zelený-ale ten už měli za vyšší cenu. No kdybych věděla, že to bude holčička, asi bych čekala na ten vínový-ten je naprosto úžasný, ale protože netuším-musím i barvy vybírat opatrně🙂

melinduska
26. aug 2010

kettysek...tak to je super...asi aj ja si objednam pretoze uz mam po mrche a to sme sa snazili ako divy...to je 3 mrcha po potrate a asi ja uz neviem co...nezadarilo sa... 😒 ale hadam ani ja nie som este v prechode 😅

kettysek
26. aug 2010

@melinduska je to těžké, tys oproti mě ještě o 4 roky mladší...no a my už se "naplno" snažíme od prosince...asi nám není dáno...no máme 2 zdravé šikovné děti...ale i přesto...achjo 😔 🙄
@pajka00 nádherná volba...závidím...taky bych do toho šla...protože když byli kluci malí tak nic pěknýho nebylo tak bych si to užívala až by se hory zelenaly 😅 ale nezelenají ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre