Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

skifarka
5. sep 2010

Ahoj holky, zcela určitě už všechny spíte. 😔
pet.s - to musel být šok viď s tím doktorem. Oni si snad ani neuvědomují, co ta ženská prožívá, za nervy. Je to dost necitlivý. Co se týče úklidu: Než naklizeno, je důležitější spokojenost a relativní pohoda. A tebe čeká něco tak nááádhernýho 🙂
Odmlčela jsem se, pokládali nám dlažbu v předsíni v bytě, tak alespoň mám z něčeho radost a práce bylo až nad hlavu. Každé ráno při odchodu do práce jsem byla ráda, že najdu nějaké boty a nejsem od malty nebo lepidla 😀 Tyto rekonstrukce v bytě za pobytu rodiny, jsou fakt síla. Přeci jenom v RD je to tak nějak snesitelnější. Ale možná, že se mýlím. A to nás ještě asi na podzim čeká výměna oken v celém domě. Uf.
Já jsem 4 DC, 2.porevizní mrchy, tak se asi začneme snažit. Stále čekám na serol. a virolog. vyšetř. z krve a genetiku.
Zítra budu dr. volat, jsem už netrpělivá.

awalancha3
6. sep 2010

vy ste ale usilovne ako vcelicky...................... ja sa neviem donutit upratovat, len by som lezala a spala....... 😉

gejbule1
6. sep 2010

@pet.s Většinou mají doma navařeno ale nic nepřipravujuNěkolikrát přijdou domů najedené tak nic nepřipravuji.A oni jsou asi líný nebo co ale raději si dají housku se salámem nebo něco.Ale to neřeším jsou to dospělé holky.
Až budeš mít Terinku tak spoustu věcí vypustíš pŕotože nebudeš mít tolik času a stejně je nikdo neocení.

gejbule1
6. sep 2010

@skifarka jsme na tom spolu stejně 2MS taky už tomu nechávám volný průběh.
Držím palce u doktora a písni jak jsi dopadla s výsledky 🙂 .Nám opět na nic nepřišli ale asi je to tak lepší 🙂 .
@awalancha3 užívej si to.lež a spi co si přeješ 🙂 🙂

janettka
6. sep 2010

zdar matkosaurusky!!! Já jsem dneska konečně trochu poklidila v kanceláři,vy píšete,že nestíháte uklízet...no já teď nestíhám nic,ani sex haha a už to manžel pociťuje jako útlak.Včera odjel obkladač neb ho opět odvolali a budem čekat týden...no co mám říkat???Jen nadávám.Taky jsem byla vyřizovat nějaké úřady, ale dneska jsem neměla dobrý den,holahola nic....

pet.s
6. sep 2010

Ahojky holky, tak dnes jsem si šla vyřídit na gyndu mateřskou, když mě viděl dr, jak jsem bledá a utahaná, tak mě hned vyšetřil Malá měla špatné ozvy, tak nás hnal na hospitalizaci do nemocnice. Tam nás znovu natočili a všechno se zdálo v pořádku.Jen UZ pupečníku dělali 3 doktoři, mladá si s nimi hrála strkala jim tam ruce a když ho už našli, tak jim ho rychle ostrčila. 😀 Nakonec je všechno v pořádku. Tak nás pustili domů,ale už abych porodila. A dr má u mě velikou flašku.Fakt je zlatej, vyprávěla jsme mu to o Podolí, tak jen vrtěl hlavou.
Doma máme už skoro dodělanou skříň, za to v druhém bytě se brodíme v maltě a štuku. Hrůza 😉 Ale pokračuje to. 😉

janettka
7. sep 2010

@pet.s tebe by měli uvázat k posteli!!!Kdyby doktor věděl,jak makáš tak by tě hospitalizoval hned,ale já vím jak to člověka pohání,aby bylo všechno hotové.My jsme taky hlásali,že máme kde bydlet tak nás nic nehoní a ejhle blížíme se ke zdárnému konci a jsme netrpělivý a manžel,který celou dobu vykřikoval jak se budeme stěhovat pomalu a po kouskách dceři říkal,jak hned jak nám to předají balíme postel a juchachá do domečku... 😀 😀 jinak blahopřeju,že je Terinka v pořádku.

pajka00
7. sep 2010

ahoj holky....janetka má pravdu pets.....je to sice problém odpočívat-samotné mi to dělá problémy a natírám plot 😉 ale malošek se nedá a po pár dřepech a vztycích mě začne bolet stydká kost a záda a chtě nechtě se musím odbelhat na gauč. Včera jsem byla u Dr. mimčo už má skoro 3kg!!Tak jsem se zděsila, když uvážím, že do porodu skoro 5 týdnů a můj prvorozený po týdenním přenášení vážil 3,10, tak porodím asi malé slůně.....mám se vyhýbat sladkému pečivu, aby si malošek bral co nejmín cukru....tak se musím teď hlídat...zeleninu, maso, mléčné výrobky-všechno jíst-ale sladkosti už vynechávat....tak paní doktorku poslechnu....jo a to má přibrat ještě skoro kilo.
Gejby tak pořád zkoušíte a nic...ale je na druhou stranu dobré, že vám na nic nepřišli, v čem je problém....zase kdyby jo-dalo by se to odstranit....je to fakt na houby....ale držím ti palce a čtu tebe i janettku a moc vám oběma držím palce, protože válčíme od začátku.
Ostatním holkám samozřejmě taky, a všem přeju brzký úspěch🙂

mnamko
7. sep 2010

Ahojky,jáj ako Vám závidím tie Vaše týždne,už máte to najhoršie za sebou,ja stále bojujem s bolesťami ani nie v bruchu ako vo vagíne,včera som stretla môjho doktora tak som mu to hovorila,a on,že niektoré ženy to tak silno cítia keď sa rozťahuje maternica,že nato nič neni jedine žeby ma poslal do nemocky ale že tiež by tam so mnou nič erobili len by som ležala,ale ja som si kúpila Magne B6 a dala som si jednu vraj to ukludňuje maternicu?je to pravda?no a večer som si už musela dať polku Paralenu lebo som to už nemohla vydržať a zabralo to ťuk-ťuk som zvedavá dokedy,
ináč zle mi zatial neni a to sa čudujem,lebo predtým som vracala hádam do 5mesiaca.Na kontrlu idem až 29.9 tak hádamje všetko o.k.
Písali ste aj o bordeli doma,no čo ktomu ja poviem iba to že moja dievka je strašne lenivá,z ničím mi nepomôže,raz mi povedala či som neni schopná upratať dve izby,vraj húkam ako keby sme mali nejakú velkú vilu,a tak sa už nerozčulujem,synátor je teraz na Kréte ale ten mi fakt viac pomohol ako dievka,takže asi je to všade rovnaké,ale poznám aj deti ktoré doma pomáhaju bez toho,žeby im rodičia niečo kázali.Hold asi sme im moc dlho chodili okolo zadku a teraz to máme takto,

awalancha3
7. sep 2010

mnamko.......... kup si v cajovni ibistek sudansky, resp. krvavy a urob si silny krvavy caj s medom a pozri si na nete jeho ucinky- je to jediny caj, ktory je total prospesny pre tehotne a hlavne, ukludnuje krce a stahy maternice.....na druhej strane..... maternica s a proste musi roztahovat, inak to nepojde 😉 ale ten caj by som aj tak odporucila, je to balzam, zdravotny aj chutovy.... len si ho dobre oslad, lebo je sam o sebe ako keby v nom boli 2 citrony vytlacene....

.......ibistek-karkade je veľmi obľúbený tradičný egyptský nápoj sviežej kyselkavej chuti, skladajúci sa z usušených kvetných kalichov krásnych rubínovočervených kvetov ibišteka krvavého. Pije sa studený i teplý. Okrem úžasnej chuti, ktorú ponúka, má aj priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Pomáha znižovať vysoký krvný tlak,uvolňuje kŕče, upravuje hladinu cholesterolu, má protizápalový a dezinfekčný účinok najmä v tráviacom trakte a močových cestách a ako studený nápoj výrazne znižuje horúčku.Nálev má krásnu sýtu vinovo červenú farbu, lahodnú nakyslú chuť, očarujúcu vôňu ibišteka a osviežujúci účinok.

mnamko
7. sep 2010

skúsim,lebo ja som si kúpila tehotenský čaj neviem čo všetko tam je ale je tam nejaká bylina,ktorá minechutí a jej vôňa mi vadí.Len viem že je z Nepálu

izina
7. sep 2010

Ahoj děvčata, tak já už mám 2 mrchu po 2 letech a je to síla. Rychle jsem si odvykla a už bych nejraději zase byla bez ní. Prý je teď větší pravděpodobnost těhu, než když jsem ji neměla, i když kojíme. Uvidim, bránit se tomu nebudu, že 😉
Těhulkám přeji pohodové těhulení a nám ostatním brzké těhu

gejbule1
7. sep 2010

Ahoj holky,
pajka to se má mimísek u tebe dobře když tak pěkně přibírá.To je dobře jen mu to dopřej 🙂 .
mnamko takové bolesti neznám tak ani neumím poradit 😒 .
izi teda to jsi si za ty roky ušetřila hodně vajíček 🙂když nebyla MS .Tak ať se co nejdříve zadaří.
Já od rána cítím močák tak musím odpoledne do lékárny aby se to nerozjelo.
Tak mě napadlo jestli ty těhulky co odrodí tu s námi zůstanou nebo se budou stěhovat někam do mminek?
Doufám že sem za námi budete pořád chodit dokud všechny neodrodíme 😀a pak se přesuneme ze snažilek hromadně 😀 😉co?

ankava
7. sep 2010

@gejbule1 já se asi nikam nepřesunu. Jsem ráda, že je tu pár bab, co se zná už nějakou dobu, tak proč bych hledala nějaké nové.
Navíc, když to teď dobře dopadne, tak rozhodně nebudu řešit antikoncepci, a kdyby se třeba ještě zadařilo, tak já vlastně budu zase znovu snažilka. I když už asi ne tak horlivá.
Pro mě je teď důležitý, aby to dopadlo dobře jednou a kdoví, co mám ve hvězdách.

@pajka00 tak to je tedy pěkná váha, ale jak říká moje mamka... ven to musí 🙂 tak i když bude větší, tak to půjde. Tak hodně štěstí 🙂
@mnamko v tyhle týdny, jako jsi teď ty jsem byla úplně strachy bez sebe, aby se něco nezhatilo, bylo mi zle, zvracela jsem, trochu jsem i pár dnů špinila a pořád nevěřila, že se mimčo udrží. Nevím, jak to máš ty, ale mě občas jakoby píchalo uvnitř ve vagíně třeba i hodinu opakovaně po sobě a bylo to strašně nepříjemné, ale pak to zase přešlo. Někde jsem dokonce četla, že to může těhotná tak mít. Že v těhotenství může bolet cokoli a jakkoli 🙂

evapavla
7. sep 2010

@gejbule1 , tiež som na to myslela, že je tu možno viac tehuliek ako snažiliek a či budú mať pri miminkách ešte čas pozrieť na nás ostatné 😉
Inak ja som na tom psychicky dosť zle, myslela som si že najhoršie mám za sebou, ale teraz ma to chmatlo, musím brať lieky aby som sa stabilizovala, asi aj toto počasie ma dorazilo, potrebovala by som aspoň 2 týždne slnka. 🙂

gejbule1
7. sep 2010

@ankava tak to je dobře že tu s námi zůstanete.Teď už bude maličká v pořádku neboj.nejhorří je za tebou a krásný tě už brzy čeká.Taky by mě zajímalo co mě v budoucnu čeká 😉 .
Ale možná je lepší nevědět.Dnes se mi zdálo že jsem šla na mamograf a on se jim rozbil a já tam stála 40min nahá.Byla mi šílená zima a to mě vzbudilo.Fuj!!!
@evapavla To je normální ty změny nálady.Já jsem taky někdy v pohodě a někdy to na mě padne.Myslím že největší nepřítel je ten věk.Hodně si to někdy připouštím ☹ .Máš pravdu ani to počasí nám nepřidá.my ještě plánujeme nějakou dovču u moře.Nikde jsme letos nebyli a hodně mi to chybí.Tak snad to vyjde.

izina
7. sep 2010

@gejbule1 Kéž by se vajíčka nashromáždila, bylo by to fajn.

@ankava V podstatě s tebou souhlasim, stěhovat se by byla škoda.

@evapavla neboj, dáš se do pořádku, jako každá tady a povade se 😉 . Sluníčko chybí i mně, ale lepší už to asi nebude ☹

gejbule1
7. sep 2010

jasně že se povede 😀 🙂 .Dřív nebo později ale jednou určitě 🙂

evapavla
7. sep 2010

pekný večer! ja viem, snažím sa dostať sa z toho, teraz budem musieť počkať dlhšie ako som si myslela, mám úzkostnú poruchu a znova sa mi tom vrátilo, preto znova lieky, počkať kým zaberú, proste to bol pre moju psychiku veľký nápor, ale idem ďalej a uvidí sa, tiež ma straší vek, no ale keď sa to toľkým úspešne podarilo, tak hádam motyka ešte vystrelí aj u mňa 😉 , prvú mrchu mám úspešne za sebou 😝 , ešte pár a fyzicky by som mala byť ok 😵
@gejbule1, na dovolenke bude určite super, slnko, šum mora......parádne si oddýchneš 🙂 🙂 🙂

janettka
7. sep 2010

@evapavla já jsem starší od tebe a taky se mi to před tím podařilo tak se nestrachuj,určitě se to brzo povede znova...piješ nějaké ty bylinky?

skifarka
7. sep 2010

Ahoj holky, @gejbule - zatím nic nevím, jelikož mně sestřička od dr. nebrala telefon. To je snad lepší, že Ti nic nenašli.Ono se to určitě podaří. Jedno "štěstíčko" Vám už doma běhá. Tak to určitě zase půjde. 🙂. Nejsem tu u Vás tak dlouho, ale taky bych byla ráda, kdyby toto složení holek zůstalo. I když je mně jasný, že až holky odrodí, tolik času už mít nebudou, ale doufám, že na nás usilovné snažilky nezapomenou.
@pet.s - souhlasím s holkama. měla by si se šetřit. Nic není teď důležitějšího, než miminko!!!!!! Všechno ostatní může nějakou chvíli počkat!
@pajkaoo - bez obav ohl. váhy mimča. Můj mladší syn/ 16 let/ měl 4kg a porodila jsem ho za 4 hodiny od počátku bolestí, přirozeně a úplně v pohodě. A nejsem zrovna urostlá ženská/ 165 cm/. To zvládneš 😉
@awalancha - toto počasí je už asi pro tebe ok, viď. Stále držím palce.
@mnamko - ráda bych pomohla, ale takové bolesti neznám. Zkus poradnu společnosti- Hemann, nebo ještě lépe poradnu MUDr.Kouckého na netu.
@evapavla - jsem taky o nějaké ty roky starší, než ty a před 2 měsíci se mně podařilo otěhotnět, bez jehokoliv zásahu doktorů. Nedopadlo to, ale zadařilo se. Takže neboj a hlavu vzhůru.

kettysek
8. sep 2010

Ahojky těhulky i snažilky
všechny vás zdravím a držím palečky! u nás počasí hrozný, zima, zataženo..no počasí na deprese jak vyšité! Navíc zase začínám dělat výplaty tak nevím z který do který...připadá mi že než je dokončím už zas dělám nový 😀 😝
Děvčata chci se zeptat přirozených snažilek jestli, když se jim to povedlo, měly pravidelný cyklus..nebo ne. Mě MS nějak zlobí, mám jí od 22 do 28 dnů nepravidelně a často, vždycky už od 16 DC začínám mít křeče a špiním..takže si už naděje na // nedělám..co bych chtěla když mi za týden bude 43 že?! 😢 🙄
Tak se držte děvčátka, at je všechno v pořádku a sluníčko se ukáže na obloze i v dušičce.

evapavla
8. sep 2010

@janettka, pijem alchemilku a zohnala som si Femingard, momentálne mám ale problém vôbec niečo zjesť a F sa má piť pred jedlom, tak som to zatiaľ odložila.
Dnes je teda zasa počasíčko, v noci som bola sama , manžel na služobke, spala som dokopy asi 2 hodinky, to bude zasa deň, v takéto dni si hovorievam, že nad týmito hroznými mrakmi je slniečko, pomáha mi to a ešte dobrá hudba 🙂

gejbule1
8. sep 2010

Dobré ráno 🙂
@kettysek znám i starší snažilku které se to povedlo,máme ji na plavání.Otěhotněla úplně přirozeně ,tak to nevzdávej 😉 .
@evapavla jak nejde spát je to na prd. 😠 Jsi doma nebo chodíš do práce?

evapavla
8. sep 2010

@gejbule1 , chodím do práce, nemohla by som zostať doma, potrebujem byť medzi ľuďmi

janettka
8. sep 2010

@kettysek i tobě na tohle doporučím famigard,ten ti to srovná 😉
@evapavla taky mám poslední dobou nespavou,dostala jsem i prášky tak se sem tam naláduju,,,,,
jinak všem dnrska přeju hezký den i bez sluníčka...

kettysek
8. sep 2010

@gejbule1 já to nevzdávám gejbi, jen propadám pesimismu.....a počítám, kdyby se to povedlo tento měsíc..ještě by mi při porodu nebylo 44....a tak víš 😖
@evapavla -vím jak ti je, i já se léčila na deprese...doma bych byla jako lev v kleci, lepší je jít do práce, jen ty noci když člověk čučí do stropu všichni sladce spí a tobě se honí hlavou tisíce myšlenek...kdo nezažil nepochopí ☹

kettysek
8. sep 2010

@janettka já beru merryfem..ten je taky na srovnání cyklu na přírodní bázi, ale určitě se juknu na tvůj tip, díky moc holky za podporu..i já všem držím palce

janettka
8. sep 2010

@kettysek ten neznám,ale s F.mám dobrou zkušenost a i v mém okolí je spoustu holek co po něm otěhulilo...mě to hlavně srovnalo cyklus a hormonální hladinu.

pajka00
8. sep 2010

ahoj holky....jasné, že i kdyby mělo mimčo 5kg-ven to musí-do smrti si ho tam opatrovat nebudu🙂
Jak píšete s tou bolestí - tak jsem to měla ze začátku taky.....chvílema hrozné píchání-jakoby mi tam jehlicí na pletení někdo bodal....ale pak to přešlo....tak to asi opravdu bude tím roztahováním. Teď mě bolí stydká kost-jak mi na tlačí hlavička, tuhne mi břicho a do toho močák-jako bych nebyla 2 dny na záchodě..takže jsou to taky radosti ke konci těhu🙂
Gejby máš stejně praštěné sny jako já-mně se dnes zdálo, že jsem porodila čtyřčata-ale přinesli mi jen jednoho chlapečka-prý stejně nemůžu kojit všechny najednou, tak mi je budou nosit po jednom....fuj-čtyřčata....myslím, že jedno až až🙂
Taky taky zataženo, bude asi pršet-bez toho slunka je to na houby.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre