Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
14. júl 2009

holky tak jsem se dopsala, jinak nic nového, mrška nedorazila, tak počkám ještě 1-2 týdny a jdu na gyndu aby na to doktor kouknul co se mnou pa

pajka00
15. júl 2009

dobré ranko kočky🙂to byl ragl v noci..tady šílená bouřka-blesků jakoby byl ohňostroj...neskutečné.
Te´d je krásný čistý vzduch..jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží.
Yanny..dobře děláš, že to odkládáš. Taky jsem to slyšela,že se po létě líp těhotní. Já osobně se synem v září🙂 Takže-je to po létě. Mám od astrologa podle planet napsané, že od 01/07 až do 08/09-sledujete ten šílený rozsah??že v tomto období mám minimální šanci otěhotnět - zrovna v tomto období bohužel to zkoušíme už 1,5 roku....takže počítám že zase v tom září by se mohlo zadařit🙂Tak jsem fakt zvědavá, jak to dopadne.
Teď jsem po návštěvě léčitele-teda myslím tím asi 3 týdny...a ovu proběhla ukázková a tak čekám-jestli jeho zásah rukou měl nějakou odezvu...tak jsem fáákt zvědavá.)
Za jak dlouho se dají udělat těhotenské testy po ovu, aby něco ukázal? Máte s tím zkušenosti, jak brzo je test pravdivý?

hanula11
15. júl 2009

AHOJ Dnes tu máme pro změnu mlhu. Jestli začne pršet nebo bude aspoň chvíli svítit slunko, to je teda otázka. Já to risknu a jdu věšet, třeba to brzo nezmokne 😉 .

kanhwa
15. júl 2009

Ahojte kocky, rada by som Vas aspon takto narychlo pozdravila, lebo som na tom blbo s casom, ale obcas vas citam, takze mam taku zhruba predstavu, ako ste na tom. Nastastie, nie su tu len negativne spravy, ale aj opak, tak sa velmi tesim.

Chcela by som Drakulke popriat vela stastia - nech je vas spolocny zivot aspon taky pekny ako doteraz a nech sa vam splnia sny. A pozerala som aj fotky, ste velmi sympaticky parik a ty si skutocne krasna zenska 🙂

Co sa tyka mna, mame pred sebou ivf v reprofite buduci mesiac - aspon dufam, ak nebudu cysty...ale pravdu povediac, ani sa mi moc do toho nechce a ani neratam s tym, ze to vyjde. Nuz, ale vyskusame...

Prajem Vam krasny den a samozrejme uspechy v tom nasom snazeni 🙂

yanny
15. júl 2009

Na testu píšou v den MS už by těhu mělo být vidět, já dnes testíkovala 26 den MS a nic!!!!!!!!!
Znovu jsem se šla kouknout, jestli se druhá čárka ještě nevyloupla po uschnutí, ale nic nemohu vykoukat. Tak uvidím ještě do soboty asi parkrát testnu, jestli to dřív nedostanu.

Kanhva, jen jsem tě chtěla povzbudit, že na neplodnosti, je nějaká Adri a ta, nevím kam chodila, ale nereagovala na stimulku, měla vyšší FSH, několikrát se jí vůbec nedařilo, až jí už doporučili jen darované, tak si řekla, že zajde ještě naposled do Reprofitu a ejhle, měla nejvíc vajíček co kdy měla a hned na poprvé u nich čeká dvojčátka!!!!!!!!!!!!!!! 😵

Já u nich také byla jednou a nic, ale pak mi dodatečně zjistili, že jsem měla chlamýdie a alergii na lepek a ani s jednou diagnozou se něotěhotní, tak proto mě to u nich neklaplo!!!!!!!!! 😒

A dále mi až teď začali snižovat prolaktin, takže já jsem se několik let fakt snažila úplně zbytečně, a to mě fakt mrzí, a těch korunek, no hrůza, snad se mi to alespoň teď povede 😎

pajka00
15. júl 2009

Já si když mám podezření-dělám test tak 30-tý den - protože cyklus mám tak 28-32 dní a vždycky to dobře ukáže....negativní bohužel..A tenkrát,když jsem byla těhotná,tak jsem si to dělala taky asi 30-tý den a nic....a pak jsem přišla z práce a říkala si,to není možné,že jsem to pořád nedostala , vytáhla jsem to z koše a ejhle dvě čárky..jsem na to zírala jak tele...bohužel, za pár dní jsem potratila, ale i tak to bylo překvápko. Tak se těším,až tam zase ty // uvidím. Tak se holky držme a snažme...snad se nám to všem zadaří.

yanny
15. júl 2009

Hmmmm, tak to máš Pájko OVU 16 až 18 den, to je docela dlouho, viď??, Zkoušela si OVU testy???

pajka00
15. júl 2009

No právěže jsem si myslela,že mám posunutou ovu, ale tento měsíc jsem si dělala už 13-ctý a druhý proužek byl skoro stejně tmavý jako první a 14-ctý den byly oba stejné-prostě ovu 14-ctý den jak z čítanky...jen nechápu,proč mám cyklus od 28-32 někdy i 33..prostě záhada.

yanny
15. júl 2009

Já těm ovu testům moc nehovím, protože zatím kdykoliv jsem si ho udělala, tak jsem měla OVU 😀

janettka
15. júl 2009

hezký den holky už jsem doma,ale nějak nestíhám,lítám furt po vyšetřeních,teď si chystám předoperační a v pondělí mažu na hysteroskopii... 😒

zaenab
15. júl 2009

Ahoj, umírám v dusnu u práce, likviduji zásoby zmrzliny a těším se na stimulku za 3 týdny - to je zkratkovitě můj letní život 😀

janettka
15. júl 2009

zany ty máš aspoň nějaký cíl,ale my furt lítáme,každé vyšetření donese nějakou nemoc...nějak ztrácím elán...nějakou pozitivní zprávičku by to chtělo...

pet.s
15. júl 2009

Tak se děvčata hlásím mezi Vás. Ale nevím jak se vložit do tabulky. Tak třeba to někdo udělá za mě. Sluší se krátce představit. 39 - 2 děti - dcera 15, syn 12 adopťáčci. Snažili jsme se už kdysi ,ale teď se snažíme asi 5 let, zatím neúspěšně. Teď 3.IVF - jsem 2.den po transferu 2 embryi v Gennetu Praha. Chtěla jsem se jen pro zajímavost zeptat jestli máte někdo přehled kolik stojí pak celý IVF, když už ho nehradí pojišťovna? Na podzim mi bude 40, takže tohle byl asi poslední pokus,co mi hradila pojišťovna. Díky.

danano
15. júl 2009

ahoj ženské ...
jsem tu nová tak jestli mohu mezi Vás chodit občas pokecat.... 🙂

majka43
15. júl 2009

Ahoj Pet a Dany.
Pet já jsem platila v Repromedě sto tisíc a v Brně na Obilním 65 tisíc.
Dany klidně sem choď , holky budou určitě rády. Já to tady teď dost zanedbávám, ale to je proto, že nejsem moc doma. Za chvilku už zase mizím.

majka43
15. júl 2009

Jo on tě tam někdo dopíše, já to taky neumím. Mě tam dopisovala Zaenab, ale stejně jsem se někde ztratila.

zaenab
15. júl 2009

Ahoj Danano a Pet, moc vás zdravím a určitě sem choďte - je to pro všechny velke povzbuzení a vzájemná podpora 🙂

Madli ahoj, co přes léto děláš? A co papouch?

Jinak tabulku si vysviťte (táhnutím levého kliku) a až si vysvítíte celý text tabulky, tak jen zmáčkněte kombinaci ctrl+c. Najeďte kurzorem do políčka pro odpovědi, tzn. tam, kam normálně píšete a jen zmáčkněte ctrl+v. A všechen text by se tam měl objevit. No a tam už do něj můžete psát, mazat a dopisovat děti dle libosti 🙂

majka43
15. júl 2009

Ahoj Zaný, já chodím do práce a když přijdu, tak sednu na kolo a jedu za Frantou. Příští týden mám dovču, tak se tady ukážu víc. Týden se budu jen poflakovat a dávat dohromady a pak pojedu na týden na Sázavu.
To víš, šetřím a tak Sázava musí stačit.
Teď čekám na MS a budu volat do Brna. Přemýšlím, jestli nemám zavolat sestřenici, aby mi tam trošku zatlačila.

pajka00
15. júl 2009

Fakt yanny?pokaždé jsi měla ovulku?no nestraš🙂!! kdysi jsem si jich dělala 5 po sobě a nic...ovu nikde,hned nato jsem byla u dr. a ona-ovu ještě neproběhla...tak zkoušejte...a další měsíc mi řekla,že se vajo vůbec neuvolnilo,ale udělala se z něho cysta...ludra jakási!!pak jsem se na ovu testy vyprdla...a te\´d jsem to zase zkusila,tak uvidíme.
Vítám nové snažilky..holky, to jsou pálky co?!Pet a u které jsi pojišťovny? Já jsem se na to ptala-bylo mi letos 39 a bylo mi řečeno, že pozdě....že jen do 39 narozenin,ani o den dýl-takže mám smůlu. Ve zlíně to stojí asi 65tisíc-co mi řekla moje dr. a stejně teď nemám ani těch 5🙂dostavěli jsme domeček,místo na sedačce ležíme na dece na zemi-je to romantika,ale třetí měsíc to už omrzí....naštětí už máme objednanou novou tak čekám,kdy zavolají...já se tak těším🙂)taková blbina...ale už bylo dost romantiky na zemi.
Janetko to zvládneš,držím moc palce!

pajka00
15. júl 2009

holky,zkopírovala jsem tabulku ať ji nemusíte kopírovat na další stránku a teď se jen dopisujte🙂
zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, poslední MS 17.5.09, 14.6. MS nedorazila - následně 3 negativní těhu testy v průběhu týdne po vynechání MS, takže čekám co bude, nemám na to nervy dělat další test

majka43
15. júl 2009

holky,zkopírovala jsem tabulku ať ji nemusíte kopírovat na další stránku a teď se jen dopisujte🙂
zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, poslední MS 17.5.09, 14.6. MS nedorazila - následně 3 negativní těhu testy v průběhu týdne po vynechání MS, takže čekám co bude, nemám na to nervy dělat další test
Majka43:první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

majka43
15. júl 2009

Tak jsem to zvládla a zase mizím. Ahoj všem.

janettka
15. júl 2009

Vítám nové holky,nám v Pronatalu řekli taky 65tis....už šetříme ať se na to může na podzim vlítnout...zatím zkusíme IUI

zaenab
15. júl 2009

Madli, já bych takovou dovolenou brala, mě nečeká žádná kvůli práci ☹ Ale snad si to přes nový rok vyberu...

Janettka u IUI uvidíš, občas to někomu vyjde, většinou je to v průměru na 6 cyklů. Já taky ještě zkusím IUI a pak asi nativ, kdyby to nevyšlo

majka43
15. júl 2009

Zaenab, jedu do chatičky, kde není ani elektrika, ale je tam supr soukromí, kde si můžeš vyběhnout klidně z chaty nahá. Vodu musíš nosit od pumpy, ale za to si jí ohřeješ na kachlových kamnech. A za chatou plno hub.
Většinou tam jezdíme tak 3x za léto. Letos vlastně už jedeme podruhé.
A papouch sedí momentálně u mě a láduje se luskama.

zaenab
15. júl 2009

To zní nádherně, dala bych si říct. Vzala bych tam svýho papoucha a bylo by nám fajn. Ten můj je takový malý mazlík, ale pořád mě klove, tak dělám různá výchovná opatření, ale zatím to moc nezabírá. A to ještě není v pubertě, má teprve půl roku. Docela bych ráda toho tvého žaka viděla 🙂

Jo a můj papouch sedí na misce s granulema a po hodinovém trylkování louská ovocné granule

majka43
15. júl 2009

Můj se mě snaží někdy klovnout, když telefonuju. Strašně na mobil žárlí, protože neví, s kým se bavím. Musím mobily pořád schovávat, protože jinak ho najdu na zemi rozebranej na kousky. Dva už mi zrušil a tak mám teď véčko a to se mu zatím rozebrat nepodařilo. Jen ho shodí na zem, vlítně na něj a snaží se ho přeprat.

zaenab
15. júl 2009

mám stejnou zkušenost: jak mluvím do mobilu, papouch vyvádí a docela nahlas vypiskuje. Je to docela legrační, když mám nějaký důležitý hovor a musím vysvětlovat, že mi do toho nadává papouch, kterého mám v práci.
Včera jsem málem dostala záchvat smíchu, protože při hovoru mi nejen kvákala, ale roztahovala křídla a pohybovala se v rytmu nějakého šamanského tance. na druhém konci jsem měla pracovníka britské ambasády a ten se smál, prý má zvířátka rád 🙂

raaad
15. júl 2009

ahoj holky, trošku jsem Vás pročetla a chtěla jenom dodat ohledně toho IVF. Jediná VZP je z pojišťoven,co platí ivf do roku 39+365dní...Takže pokud by jste se rychle přehlásily,třeba to pak stihly na úhradu....
Jinak mně bylo v dubnu 39,v lednu MA v 11tt pro VVV,v červnu jsme se rozhodli pro ivf s Pgd, ET-4.7.,nyní Hcg140,TT//,v pondělí budeUZV v CAR ..... Takže moc-moc doufáme,že to bude všechno v OKeji....
Jinak se mějte krásně a bojujte 🙂 a přeju krásnou dobrou noc

zaenab
15. júl 2009

Mám dojem, že i Metal Aliance to proplácí stejně, asi před rokem mi to napsali, ale nekontrolovala jsem, jestli se tam něco nezměnilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre