Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
31. aug 2009

denis nestraš 🙂 malý se mi narodil, když mi bylo 39 let a 5 dní a přišla jsem do toho tehdy napoprvé a úplně v pohodě a teď mi to možná hatí to, že jsem brala antikoncepci až do začátku března a pak ty cysty co se mi udělaly, tomu bránily. Moje babi ročník 1912 rodila ve 43 letech naprosto v pohodě a znám plno lidí s miminama ve 45 letech, sestra žije v Kanadě a tam je to normální rodit takhle pozdě. Jasné, že je větší riziko vad, ale zase dneska už toho dokážou plno zjistit už ve 12 týdnu. V Kanadě se ale ani screening nedělá, tam se chodí k doktorovi jenom když ti něco je, sejgra tam rodila 2x a zdravotnictví fakt děs, buďme rády, že jsme tady. Se zlomenou rukou čekáš 3 měsíce na sádru, fakt středověk.

lora
31. aug 2009

pajka skus o homeopatii pozriet stranku http://www.homeopatia-klasicka.sk/.
Yanny velmi drzim palce ! Ja by som tusim brala aj trojcata 🙂. Musis verit ze tentokrat to vyjde. Psychika je velmi dolezita.
Hadonoshka, klobuk dolu ! Ako sa ti krasne podarili 4 deticky ! Uzasne ! Ja som zacala o nieco neskor, v 27. prve, potom 31 druhe, trosku som pracovala na kariere a zbadala som sa v 37 - a kde je tretie mimi ? Ved som vzdy chcela 3, 4 deticky. No a odvtedy sa nedari... Si mi svetlym prikladm, ze sa da aj v tomto veku.
Ja tiez beriem tiez len kyselinu listovu, uz tri roky.
Hanulka obdivujem ta a trolililinku zavidim. ak mozem jednu otazku ? Toto krasne tretie dietatko sa ti podarilo prirodzene po dvoch velkych detickach ? Velmi velmi blahozelam, uz si v uspesnej poslednej tretine.
Prepacte babulky ak sa pytam na to co ste tu uz popisali, ale vsetky vase zaujimave pisania som este nepresla, som tu pomerne nova. A kazda nadej, ze v 41,5 rokoch a po potrate mozem mat este babo, mi velmi pomaha.
Neboli ste niektora na kyretazi v ružinovskej nemocnici - da sa s nimi dohodnut ze hned v den zakroku pustia domov ?

pajka00
31. aug 2009

Je to v každém případě Lora zajímavé. Kolik tě stála léčba?Jen tak pro zajímavost, jestli mi to můžeš říct.
Já když jsem byla na kyretáži, tak mě hned druhý den ráno pustili..je to přece jenom zákrok do organismu a pokud bys začala doma krvácet, tak to není sranda. Nechceš tam radši zůstat přes noc-hlavně pro svůj klid?Na revers by tě určitě pustili, ale nikdy nevíš, co se může stát.Vezmi si knížku a odpočiň si tam. Kdy se ti podaří proválet celý den v posteli?🙂

lora
31. aug 2009

Pajka konzultacia u p. Golskej trvala 2 hodiny a stalo ma to asi 200 eur vratane lieku, potom dalsi liek som dostala uz presnejsi po druhej konzultacii tiez to stalo do 200 Eur. Nebolo to lacne ale mavala som stav uzkosti a casto som nevedela zaspat a mesiac po vzati lieku som spala uplne bez piluliek ako pred rokmi. No a mesiac po druhom lieku som otehotnele. Mozno ma to len uvolnilo a nastavilo, ale mala som z toho dobry pocit.
Diky za radu s nemocnicou - ja som dost depresivny typ a v nemocnici by som nespala, pre moju psychicku pohodu asi risknem ten rezeverz. Ale mozno ma Dr odhovori, ozvem sa, co mi dnes povie. Na kontrolu idem az o 18.15. Mysli na mna..

hadonoshka
31. aug 2009

lora to je fakt smůla ten zákrok, když už se podařilo tak místo aby ses radovala tak tohle. Já jsem byla na kyretáži když mi bylo 30, zarostlo mi tehdy tělísko Dana. Byla jsem v nemocnici dva dny a druhý den jsem začala krvácet tak, že jsem měla pod sebou třičtvrtě metru v průměru krvavou louži a to jsem měla vložky. Takže já bych tam být tebou radši zůstala, oni na to juknou a pokud chceš mít jistotu že je vše ok, tak to radši přetrp, budeš mít jistotu že bude pro další mimi "pelíšek" ok. Fakt je to zákrok a já bych to neriskovala, můžeš si způsobit větší problémy. Já jsem minule z nemocnice taky odešla ten den, ale to jsem měla jistotu že je to v pohodě po všech vyšetřeních a nebyl to žádný zákrok. Přece jen tam může být zánět nebo něco před vyčištěním, mohlo by to zlobit. Nech to radši na doktorech. A neboj vidíš měla jsem kyretáž a potom dvě děti v pohodě, odstup byl po kyretáži do dalšího dítěte jen proto, že jsme neměli prachy, ne protože bychom nechtěli. Jo holky a sejgra nemohla otěhotnět, potom sem do Čech přijela na tři měsíce přes prázdniny a hned jak se vrátila tak do toho vlítla, možná to chce chvíli odpočinek i od chlapa :D a pak je to hned.

pajka00
31. aug 2009

To víš Lora ,že na tebe budu myslet.....ale neboj,tam usneš jak dudek🙂 Radši tam tu jednu noc vydrž-teda já když někde spím první noc, tak nemůžu usnout,ale tam jsem spala jak zabitá a hlavně-se mi tam krásně spí. Nechápu jak to,ale je to tak.Já jsem tam teda ležela už od pátku, v pondělí mi dělali zákrok a v úterý jsem šla dom.Protože nevěděli, jestli je to mimoděložní nebo potrat....Naštěstí "jen" potrat....To zvládneš a uvidíš, že to pak už bude good..Budu na tebe myslet dnes, jak dopadneš.

lora
31. aug 2009

Dievcata dakujem za podporu, ozvem sa zajtra ako som u Dr pochodila a kedy to urobia.

zaenab
31. aug 2009

Ahoj všem, moc myslím na Yanny a Madlu.
Mě včera přišla mrška, takže dva cykly pauza a jdu do nativu...

majka43
31. aug 2009

Ahoj Zaný už jsem z Brna doma.

zaenab
31. aug 2009

Ahoj Madluš, tak co????????????????

lora
31. aug 2009

ahojte pajka a ostatne dievcence... zaenab super ze uz si po dvoch cykloch, drzim palce - ja idem len v stredu na zakrok a zacinam ratat 2 mesiace potom tiez skusame. Tiez myslim na yanny a vsečtky co sa snazime. Takze sa ozvem asi az po nemocnici, vo stvrtok by som mala byt doma. Dr na uzv dnes byb vobec nevidel, uplne sa rozplynulo... len ten vak v ktorom sa vyvijalo... smutne, ale dufam, ze som si poplakala posledny krat a uz budu len pozitiva :-!.

yanny
31. aug 2009

Lorinko, my ženský vydržíme vše a na vše špatné brzy zapomeneme, tak hlavně aby zase bylo u tebe brzy něco hezkého.

Tak jsem vyfasovala dvě pěkné embryjka a prý 17.9 si mám udělat testík 🙂 🙂

Samozřejmě,že už budu plašit 11.9, to říkala i Madla,že půjde na krev 🙂 🙂 🙂

dadous
31. aug 2009

ahoj yanny držím vše co mam , klidně testni dřív 😉

yanny
31. aug 2009

Holky a 2.9 to je dva dny po ET, si mám jednou píchnout Decapeptyl, to by mě fakt zajímalo na co????

Nevíte???

Jinak toho mám, že už se v tom ztrácím.

3 krát denně Estrofem, 1x injekci Agolutinu a 1x injekci Fraxiparínu.

Ještě jsem se nenaučila píchat si do svalu ten agolutin. Nepíchala jste si to některá, třeba do nohy????
Do zadečku se asi neotočím, tak naštěstí mi to píchá mamina, ale chodit k ní každý den mě leze do času.

hanula11
31. aug 2009

Lori, já měla první dítě ve dvaceti, takže už mám přes čtyřicet a malá se zadařila naštěstí "normálně". Sice jsem si už myslela, že tedy nic, trvalo to skoro půl roku po tom co jsem vysadila antik., ale nakonec byly ty mužovy potvůrky přeci jen úspěšné 😉 🙂 . Držím pěsti, ať to zvládneš, raděj snad bys měla v té nemocnici chvíli zůstat. Pro jistotu, jak se tu už psalo 😵 . A pak se to snad zase brzo spraví.
Yanni, ať se embryjka drží 🙂.
Já dnes vyfasovala železo, že mi nějak moc ubylo, musím se pro ně stavit v lékárně. A za tři týdny jsem přibrala jen jedno kilo, to jsem ani nečekala, že tak málo 😉, koleno mi pan doktor dovolil mazat mastí s ibalginem, že se to lokálně smí, snad to zabere 🙂. Jinak je vše OK, mějte se a držím všem co jen můžu ať se vede 😵 🙂

yanny
31. aug 2009

Dady, dik a to víš, že to nevydřím.

Už mě šimrá v podbříšku, že kdybych nebyla teprve den po ET, tak jdu testovat 😀

pajka00
1. sep 2009

Dobré ráno holky..Yanny!!Tak se drž ať se prďolci pěkně hnízní!
Zany-tak nakonec nic...no nic, tak te´d už to snad vyjde🙂
Lora-tak ve středu-držím palce a uvidíš, že to bude vše OK a pak už jen to dobrý🙂
To se nám to pěkně začíná rozjíždět....jen já jak hlupka pořád zkouším normálně.

pet.s
1. sep 2009

Yanny to teda vůbec nevím,co to máš. Já měla úplně jinou medikaci. Já si píchám do nohy inzulín, ale to asi bude jiné.Ne?

denis19
1. sep 2009

yanny, jsem tu jako začátečník,ale moc ti to preju! mám normálne husí kuži!!!!

yanny
1. sep 2009

Ahojte Pájka a Pets,

No ještě další injekci a už se z toho po...................

Pets. ale je pravda, že mi před IVF taky dali něco, co urovnáva hladinku cukru, musela jsem to jít po každým jídle, hlavně tučným.

Je to asi nějaká novota, bylo mi řečno, že jídlo ovlivňuje hladinu cukru v těla a ten následeně dělá bordel v hormonech a špatně se těhotní, hmmm to jsou věci, to jsou věci????

A stím Dekapeptylem nevéte, proč ho mám 6 den po OPU?????????????,

majka43
1. sep 2009

Ahoj Yanny, tak jak ti je? Já byla včera celý večer u Franty, tak jsem se tady neukázala.

majka43
1. sep 2009

Yanny byly jsme na transferu čtyři a když nás propouštěli, tak nám dali dekapeptyl všem.

yanny
1. sep 2009

Čuuuuuuuuuuus, tak to si mě uklidnila, Madluš

Už i jedna kočka na neplodnosti mi to řekla, že je to normální???

Tak si ho pícháš dnes, viď?????

majka43
1. sep 2009

Ne až zítra. Ve středu a ty ve čtvrtek.

majka43
1. sep 2009

Mě pořád pobolívaj vaječníky a bolí mě záda a kozy. Je to divný, když jsem neměla ani opu.

yanny
1. sep 2009

Ne já si ho mám píchnout zítra 2.9 ve středu, jako ty.

Mě taky, ale začíná mi to až teď, tak asi to je po tom agolutinu a nebo Estrofemu.

Já ještě ležím, v noci jsem se asi třikrát vzbudila, bylo mi jako před MS, říkám tomu, že mi je malá kůže a tak divně horko, tak jsem šla na WCčko a zase usnula.

Už se raději nebudu pozorovat a jdu k mámě, aby mi píchla ten agolutin.

janettka
1. sep 2009

ahojky babulenky tak vás čtu a vidím,že se to tu rozjíždí....držím palečky yanny a i májka byla?Tak pokud jo tak taky!!!Já vás jen čtu,čekám mrchu která se někde fláká,jen trošku špiním,bolí mě v zádech ale kde nic tu nic...mě ssss... 😀

irafa
1. sep 2009

madli tak to ziram jak blazen mě totiž taky ale šileně boleli bradavky ani sem se jich nemohla dotknout
a podle mejch propočtu to taky bylo brzo po zadařeni sem byla do prvniho trstnuti napjata jak kšandy a hlavně sem měla pozdějši ovulku tak fakt zazraky seději pane jo a taky yanny je po transferu holky zlaty to se musi zdařit některa nas přece musite vystřidat hanulku a mě že jo ¨
zany hmmmmmm au au ale jak řikaš dva cykly a šupky dupky znova do toho

irafa
1. sep 2009

teda holky ja budu mit nervičky s vama 😕 😕 😕 😕 to bude nekonečnych 12 dni vidte
jen vydržet žadne nervy si nepřipouštět je to hodně hodně duležity bejt v klidu vyhněte se lidem ktery prudi a jen s těma co vas maj radi jako my tady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

irafa
1. sep 2009

ja byla včera v poradně a vše je ok tak sem řikala doktorovi aby to nezakřikl chvalil totiž jak to krasně drži tak sem zas na měsic uklidněna tak du něco dělat že jo ale budu na vas dohližet co se tu děje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre