Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
27. jan 2010

neřekla mi vůbec nic jen že se musím zastavit.Ta doktorka je gynekoložka?
taky se na tu knížku kouknu.
minka a můžeš mi říct kolik tě to celé stálo?Dárkyni znáš?Jestli ti je to nepříjemné že se tak vyptávám tak nemusíš odpovídat a promiň.

jesterka001
27. jan 2010

Kdyz jsem byla poprve v CARu, tak me doktor okamzite napsal doporuceni na rehabilitaci, abych cvicila Mojzisovou. Jdu tam za tyden. Tvrdil, ze to rozhodne pomaha - na IVF i samovolne potraty, na bolestivou menses atd atd. Takze ja myslim holky, ze se tim rozhodne nic nezkazi 🙂

ankava
27. jan 2010

nene, ta doktorka je původně klasická lékařka, ale zabývá se reflexní terapií a východní medicínou. Doporučila mi jí kolegyně, že k ní chodila kamarádka a tý pomohla. Jen škoda, že jsem o tom nevěděla dřív. Kdyby mě doktoři nechlácholili tím, že zamlký potrat je jen blbá náhoda a stává se většinou jednou, tak jsem nebyla celý půlrok v klidu a začala jsem něco dělat dřív. Jenže já věřila, že až příště otěhotním, tak to bude v pohodě. Jenže jak jsem to měla vědět, když jsem nikdy těhotná nebyla. Já vždycky doktorům moc věřím a ono to taky není úplně dobře.

ankava
27. jan 2010

Ještěrko určitě nezkazí... maximálně budeme mít pěkný zadečky 🙂 🙂 hodně se při tomhle cvičení posiluje. Jinak když doma cvičím, tak se mě přítel ptá, proč se jenom válím po podlaze a strašně je mu to k smíchu 🙂 Vynechala jsem asi 3x, jinak se "válím" každej den 🙂

jesterka001
27. jan 2010

ankava - mít předepsaný válení od doktora - tak to se mi líbí 😀

awalancha3
27. jan 2010

ahoj jesterka!
som v tom istom probleme, tiez mam skveleho chlapa a snazime sa a mam uz velkeho syna....... kolko presne ste sa prirodzene snazili?

hanula11
27. jan 2010

AHOJte
A já mám staršího, o dva roky, a letos budeme mít 25 let od svatby 😉 🙂
Dnes se poradna nekonala, ty mrazy to je horor ☹
Hadonoško, nechci strašit, ale holka - starší je střelec, a je to hrůza. Už jsem to sem asi psala. Ale brácha střelec, docela ujde. No, třeba se ten tvůj střeleček povede 😉 🙂 A ten tvůj drobek je střelec? Jak píšeš že je mazlík. Pak jsou kozorozi, a to zase máme my. Pepčabyl odmala takovej unikátní človíček. Hodnej, šikovnej, i docela chytrej, ale na mazlení nikdy moc nebyl.
A Geji, ono to určitě ještě půjde, tak jako s Lucinkou. Však to zase vyjde, já si aspoń myslím, že určitě a třeba už brzo.

gabikasz
27. jan 2010

hadonoshka....42 let........3 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let.......20 DC......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......8 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......19 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......13 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....42 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava..........39let........6 DC.......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka............43let.......?DC.........23.1.OPU,28.1.ET
jesterka........39let.........23 DC........čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz........40rokov....28DC........6potratov,beriem hormony a snažíme sa

tak som sa pripísala,nech nás je viac
Minka ty si z Levíc,ja tam chodím k doktorovi

jesterka001
27. jan 2010

awalancha3 - no s tim snazenim je to u nas trochu slozitejsi 🙂 Oficialne se snazime rok a pul a neoficialne tri a pul. Neoficialne znamena, ze jsme neresili antikoncepci a poustel to proste do me , pouze v polovine cyklu - 13-15 DC (to jsem si myslela ze mam ovulaci) jsme praktikovali prerusovanou souloz. Az po dvou a pul letech (ve chvili, kdy jsme se rozhodli, ze chceme mimi) jsem prisla na to, ze ovulaci mam az kolem 17 DC. Takze jsme se vlastne snazili i predtim, jen jsme to nevedeli 😀
A jak dlouho se snazite vy?

thalassa
27. jan 2010

ahojte snažilky som tu prvýkrát a téma ma zaujala nakolko sa ma týka.Ja mám dve dospelé dcéry a vnúčika 5 ročného a po 10 rokoch s druhým manželom máme krásného synčeka ktorý má teraz 3 roky a je to fantastické.Takže skôr som bola babinou ako maminou môjho tretieho dieťatka.A mala som 42 keď sa mi narodil.Všetkým Vám držím palce ,aby sa to podarilo určite Vám to vyjde! 🙂

pet.s
27. jan 2010

Teda baby vy tu máte samé zajíčky a mlaďase 😀 To mám doma taťku o 25 let staršího. Dnes mu bylo 65.Ale když ho srovnám s mými rodiči, kteří jsou jen o dva roky starší, tak je to šílený rozdíl.

Tak dnes si snad už pojedeme pro emrya. Koukám, že se k nám přidala další snažilka v akci , tak holky minka a pajka..zítra ,vlastně dnes ji to natřem 😉 😉

thalasa můj mužík má vnuky 15,13,5,3...a ted si ještě chce řídit syna.

pajka00
28. jan 2010

Ankava, já jsem stimulovala 9dní, chodila jsem na kontroly a při poslední kontrole mi Dr. řekl-tak v sobotu píchněte ve 20.30 pregnyl a přijeďte v pondělí na 7.30..Takže jsme s partnerem přijeli, šel hned odevzdat sperma, mě hodinu na to vzali vajucha a oplodnili je...a to je tak všechno🙂 Oni moc dobře ví, jestli a kolik je tam vajíček...takže to nemusí zjišťovat až v den odběru. Na OPU v každém případě musí s tebou, protože čím by je oplodnili?🙂 Při zákroku jsem si pěkně hodinku zdřímla a bylo...Vůbec nic to není, nebolí-jen je člověk takový ospalý po tom oblbováku..
Co se týká té Mojžíšové...tak kamarádka ji cvičila, protože byla 3x na iVF a nic...řekli jí,že nebude mít nikdy moct děti, protože má tak zdegenerované vajíčka, že nemají prakticky co oplodnit....mimochodem jí ty vajíčka vždycky oplodnili a i ty zmetky jí tam vložili, takže zacálovala všechno a při třetím jí toto řekli....není to vychcanost a zlodějina??? Dělalí ji to v Brně a přišlo mi to fakt sprosté. No...takže začala cvičit mojžíšovou a po 2 měsích byla těhotná!!! S těmi neplodnými vajíčky! Takže věřím-že to opravdu k něčemu je🙂

hanula11
28. jan 2010

PETs, na tebe jsem taky myslela, že máš staršího - jako já 😉 , ale pak jsem to sem nepísla 😀 .
Ono asi ani u chlapů nezáleží na věku, jestli mladej, nebo postarší, každej člověk je jinej a není to jen o věku. Hlavně že si lidi spolu rozumí 🙂 .
THALASSO, vítej 😵 Já tedy snad ještě mám na vnoučata čas 😉 , i když bych je spíš brala od synátora než od dcéry 😉 🙂 . Ale vypadá to, že si moje děti ještě s dětmi počkají, však nemají kam spěchat 😔 😀 .
A můj tatin se na prťolku moc necítil, to bylo pořád jak je starej a teď je to samý Adélka sem, Adélka tam. Je to holt dobrej tatin 😉 😵 .
Mojžíšová - možná to má fakt efekt, všude se pořád chválí, takže to má asi fakt hodně do sebe 😵 .
Tak držím pěstičky, a házím maminkovský bacííííílky ........ 😅 😅 😅 Ať se vede 😵

pajka00
28. jan 2010

http://www.novinky.cz/zena/deti/190371-do-trice...
holky, ale toto není moc povzbudivá zpráva,co?

ankava
28. jan 2010

Pet.s dodatečně všechno nejlepší Tvému maželovi k narozeninám 🙂

pajko díky za ten časový plán při OPU, jprávě nevěděla, že ví dopředu, kolik bude vajíček, já myslela, že vidí jen ty folikuly a ne kolik z toho bude 🙂
ty nepovzbudivý zprávy si nechej 🙂 nás se to určitě netýká 🙂 a stejně i 10% je pořád dost 🙂 vždyť jich nakonec stačí jenom pár 🙂

Vítám Vás všechny nové, to je super, kolik nás je 🙂

pajka00
28. jan 2010

Oni folikuly vidí....a až je vyjmou, teprve pak poznají, kolik je z toho oplodnění schopných vajíček...Mně hned řekli, že všech 6 nemá jen obal, ale i jádro-což je super....že se pak oplodnilo jen 4...tak to se nedá nic dělat. Jedné kočce řekli,že jich má sice hodně, ale kompletních, že je tak polovina....takže oni by to měli poznat hned po vyjmutí asi pod mikroskopem-netuším-jak to může být hned poznat.Rozumím tomu jak koza petrželí...
Nemáš vůbec zač děkovat....jen se ptej.Taky jsem se ptala holek, co už na tom byly-je to lepší, než pak hledět jak tele.

pajka00
28. jan 2010

Pets-držím palce,ať je vše OK a emryjka jsou v pořádku a uchytí se. To samé si přeju i pro sebe..takže po o vyrážím🙂

gejbule1
28. jan 2010

Holky je prima vědět jak to probíhá i když se mě to netýká 🙂 .

gejbule1
28. jan 2010

A ještě dnešní tabulka,v poslední od gabikasz byly špatně DC,nějak jsem to každé opravila ale raději si to ještě zkontrolujte.Musí se kopírovat ta poslední kde je aktuální DC.

hadonoshka....42 let........4 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let.......22 DC......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......10 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......21 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......15 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov.....? DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava..........39let........8DC.......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka............43let.......?DC.........23.1.OPU,28.1.ET
jesterka........39let.........25 DC........čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz........40rokov....29DC........6potratov,beriem hormony a snažíme sa

ankava
28. jan 2010

pajka, přesně jsi to vystihla, já hledím jako tele 🙂 8 let jsem v sobě touhy po mimču dokázala vzhledem k okolnostem potlačit, dělala jsem ze sebe hrdinku, že se dá žít i bez dětiček, dokud jsem myslela, že manželství zachráním, ale když začaly bít hodiny a vztah s bývalým byl i beztak nadraka, tak to prostě bouchlo a já odešla. Do tý doby jsem se snažila zabavit prací a sportem, ale to je jenom slabá náhražka. No a teď jsem jak Alenka v říši divů. A taky jsem si beztarostně myslela, že se vše napoprvé podaří.
Na kontrolu jsem si už napsala 10 bodů, na co se budu ptát.
A za to díky všem, co jste tady 🙂 🙂

Gejb. moje DC souhlasí...opravila jsi to skvěle 🙂 🙂

Gabikaz, jaký ti dávají hormony?

hanula11
28. jan 2010

Tabulka už je docela dlouhá, to nás to tu je 😉 🙂

ankavo, já zase pořád "odolávala" a čekala a čekala se třetím dítětem,
pořád to nějak nešlo nejdřív kvůli bydlení (to s námi ještě bydlela manžova babička), pak kvůli práci, kvůli penězům ... až jsem se cca před rokem a půl naštvala, vysadila antiko, chvíli to tedy trvalo, ale dnes už máme vedle v pokoji tříměsíčního kojence

lidi jsou některý fakt hrozný, jako by byl jejich problém že Adélku máme, ale mně je to celkem fuk. Pořád jsem to miminko chtěla a nebylo a teď je a mně může být každej volnej.

Třeba se zadaří i vám (jakékoli) 😵

gejbule1
28. jan 2010

Je tu pár vyjímek co mají prvního a jediného mužíka s kterým chtějí znova miminko ale Většinou jsme tu ti co potkali toho pravého až později.Taky jsem si myslela že mít miminko nebude žádný problém soudě podle svých prvních holčiček /23 a 19let/které jsem počala a odnosila ani nevím jak.
gabikasz napiš nám o sobě něco víc.V jakém rozmezí jsi měla ty potraty?máš nějaké děti atd?

ankava
28. jan 2010

já dneska nevím, jestli si mám vyčítat, že jsem bývalýho netlačila do IVF a čekala tak strašně dlouho, než jsem se rozhodla odejít, když jsem věděla, že přirozeně děti mít nebudeme, nebo jestli to tak prostě mělo být a hotovo. asi nemá cenu se v tom moc rýpat. Byla jsem pitomá, ale doufám, že to ještě dohoním 🙂
a jestli někdo bude říkat, kolik nám je, tak to je akorát jeho smůla. I když v mém okolí je to asi každýmu ukradený a spíš nám to mimino přejí.

Hanulo, je skvělý,že si mimčo užíváš 🙂

Gejbule, budete se snažit jen přirozeně nebo ještě zkusíte podniknout něco asistovaně?

irafa
28. jan 2010

ahojte holky
hanulko to maš pravdu lidi sou............
taky se staraj po čem jim je prd žejo a jestli zaviděj tak at si taky pořidi miminko
ja to už neřešim zabouchnu dveře a je mi to fuk
jo tak mala Eliška bude mit kamaradky kousek od nas mamina porodila holčičky dvojčatka a ma doma 4 kluky takže se jim konečně zadařilo a maj to i s bonusem tak sou holky ve stejnem měsici jak naše mala
Jirku mame v nemocbnici a bude tam minimalně 7 dni nasadili mu injekčne penoš antibiotika neměl minimalne rok a pul tak snad zaberou ale pořad nevime co mu je
krevni sražlivost mu vyšla dobře testy na zaněty taky v pohodě moč taky a jsde po obědě na ultrazvu břicha
tak doufam že udělaj komplet cele břicho a ne jen ledviny a močak stěžoval si na bolest kolem pupiku tak snad když sem jim to řekla po tel tak to udělaj ale je to naprd že si to nemohu ohlidat

irafa
28. jan 2010

😀 😀 😀 jj ja sem zapoměla podotknout že sem ta vyjimka co ma jen jednoho chlapa 😀 😀 😀 😀 teda sem to blbě napsala stale jednoho manžela ty jooo už 22 let a malou si taky manž ted uživa dalejko vic než před dvaadvaceti lety sice pomahal jak moh ale prostě mě to připadne že mu to ted vic sluši v tom zralem věku 🙂 tak trochu humoru neuškodi
tak ahojky ja du něco vymyslet dokud mala spi hmmm zas se vrtime tzak toho moc nevymyslim 🙂 😖

ankava
28. jan 2010

Irafo,
Jirkovi urččitě pomůžou, kolegyně v práci vloni takhle měla trápení se synem, pořád hubl a bylo mu zle a dělali všemožný vyšetření a pořád nevěděli, co mu je, a v nemocnici ho pořid pozorovali, ale nakonec pomohla běžná ATB a on se z toho dostal časem a dneska už je zase tlusťoch a v pohodě 🙂 a možná ani nevědí, co s ním bylo. Ono si mladý tělíčko pomůže 🙂
musím taky něco dělat, dneska jsem tu v práci asi jenom na ozdobu 🙂 😉

gejbule1
28. jan 2010

anka já to nechám jen přirozeně.Ještě nedávno jsem s otěhotněním problémy neměla ale potrácela jsem tak si myslím jit do umělého za tolik peněz a pak to potratit je škoda.Jenže těď už si ani s tím otěhotněním nejsem jistá 😠 .Taky jsem si vyčítala že jsem od manžela neodešla daleko dřív,alespoň o pár let.Ale pak si říkám že bych nepotkala nynějšího muže,neměla Lucinku atd.Asi to tak mělo být 🙂

pajka00
28. jan 2010

Iraf-tak držím palce, ať je mladý brzo zase jako rybička-uvidíš, že to bude dobrý.
Gejby já myslím, že se bijeme všechny do hlavy, že jsme od prvního neodešly dřív-ale asi musel přijít ten správný okamžik...já kdybych odešla dřív, určitě bych nepotkala nynějšího-takže to tak asi mělo být🙂
Tak se kočenky loučím-jedu směr CAR si pro mimíska jen mám strach, aby bylo co zavést....opatrujte se a ozvu se co nejdřív to půjde...🙂

hanula11
28. jan 2010

ahoj irasfko 🙂

hanula11
28. jan 2010

psát neumím 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre