Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
2. feb 2010

pets asi jde o zahnizďování ne?Mě bolel podbříšek vždycky v těhu.

pajka00
3. feb 2010

ahoj🙂 tak to cvičení holky je asi fakt super....jak jsem říkala-díky němu otěhotněla moje kamarádka, která byla 3x na iVF a nic....U nás to není-musela bych někam dojíždět zase....ale uvidíme.....zatím mám pořád naději, že se mimísek chytne.
Pets jak to, že špiníš? Já teda zatím nepozoruju na sobě vůbec nic!Ani pro ani proti...mám to dostat až kolem 12.2....takže....a ty sis dělala test a duch?Noo téda....já budu napjatá, jako bych si dělala svůj🙂 No já si ho musím napřed koupit🙂A vidím to na tu sobotu asi🙂 Ten tvůj příběh jsem četla a je to naprosto úžas🙂) měla bys napsat knížku.

ankava
3. feb 2010

Petś to špinění je prý u IVF normální, četla jsem hodně příspěvků, kdy holky psaly, že špnily, byly z toho vedle a nakonec byly těhotné. Musíš tomu hodně věřit. Ducha bys klidně asi už vidět mohla 🙂
Kam půjdeš na tu krev? To někde udělají jen tak?
Příběh jsem četla kolegyni, co má taky dcerku, trochu mladší, ale má s ní děsné problémy a ta se v těch pocitech úplně viděla.

pajko, na kolikátou chodíš do práce? Nedělá ti problém vstávat? a necítíš se teď unavená?
Já se nemůžu před sedmou vůbec vykopat z postele, ale pak taky trůním v kanclu do večera.
A pokaždé když jsem otěhotněla, tak jsem byla tak strašně unavená, že jsem si hned odpoledne zase musela jít lehnout
🙂

hanula11
3. feb 2010

Gejbi, ty Mojžíšovou necvičíš? Hledala jsem něco na bazaru a v koj. potřebách (asi) někdo tu knížku prodává 🙂
Holky, já dělala dvanáctky a i noční a s malulkou v bříšku jsem chodila do práce ještě přes tři měsíce. Na denní jsem vstávala ve čtyři, hodinu cesta do práce, dvanáct hodin makat, hodinu cesta zpátky. Nebo noční. Pak jsem se nechala "zneschopnit", ale malá to naštěstí přečkala OK. 😵

hadonoshka
3. feb 2010

Ahojky teda hanul ty jsi hrdina 🙂 ale fakt je že pokud bych nepotratila, tak bych taky dělala všechno jako vždycky, ale teď se asi budu bát. Ale jsi fakt dobrá a pro mně je to obrovská motivace že to jde. Koneckonců jak se říká, všechno jde když se chce 🙂

Ale vy buďte těhulinky radši opatrný, je to drahá sranda tohle umělko 🙂

Já teď stahuju Mojžíšovou a budu trochu cvičit.

Pet.s prosím tě písni do snažilek novinky https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... , holky tam čekají na novou těhuli, je tam pár adeptek a ty jsi mezi nimi 🙂

Ty brďo venku taje a ze střechy lítají kusy ledu, chudáci psi, aby nedostali za uši. Já jsem nadšená, včera se nám po měsíci vrátil domů náš úžasnej chlupatej kocourek, kterého jsme obrečeli, ztratil se když začalo po vánocích sněžit. Asi nám ho někdo šlohnul je vidět že má méně srsti, že byl v teple, je to synův oblíbenec, tak jsem ho nechala doma, doufám, že něco nebude ničit. Upozornila mně na něj doma jedna feňula, pořád štěkala za závěsem a koukala ven, běžela jsme k brance (bydlíme na samotě 400m od vesnice), utekl přede mnou a musela jsem ho asi 5 minut volat až přišel a začal se lísat. Je po perské kočce a pouliční směsce, takže dlouhosrstej mourák. Jo a gejbule, to jsi psala ty už si nepamatuju že si holka koupila tu bezsrstou kočku? Se mi teď nechce do pošty koukat kdo ji to tehdy sháněl. Jak je s ní spokojená? Vypadají dost šíleně, ale prej jsou povahově dobrý.

hadonoshka
3. feb 2010

jo a gejbi dneska testuješ?

hadonoshka
3. feb 2010

tabulka k 3.2.2010

hadonoshka..42 let.......11 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......28 DC......poslední MA 9/09
awalancha....39 let.......16 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......27 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1. 2 embrya
pajka..........39 let.......21 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39let........14 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39let.........5 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40rokov....33 DC......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38let.........? DC..... 1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37.........38let........13DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení

jo a holky jsem ráda že je tu víc přirozených snažilek 🙂 - se s gejbulí 😀 necítíme tak osaměle

pajka00
3. feb 2010

Chodím do práce na 6.30...vstávám v 5.55:) Vstávání mi problémy nedělá...teda, né že by se mi to líbilo...ale dá se to. Unavená nejsem....jak jsem říkala-nemám žádné příznaky ničeho....takže nevím.
Nějak se připravuju na neúspěch..nevím proč...i když bych si moc přála, aby to tak nebylo...tož hyn sa hukáže.

hanula11
3. feb 2010

Jdeme do poradny.
Už jsem malou převlíkla, hezky se mi zblila v postýlce ☹ 😉 To pořád nekrká, jen trochu, a jak ji položím, dopadne to takhle 😉 😀
Zase jíme, snad nebude v nemocnici moc řev. Dudlík nevedem, jak začne řvát, tak to někdy stojí za to.
Asi dostane tu hexu, no uvidíme. Jdeme s kočárkem, půl hodiny minimálně cesta, to budeme hezky zasněžený 😵
Snad na nás něco, Hadi, nespadne 😉 🙂
A a´T se vám hezky cvičí 😉

pajka00
3. feb 2010

Tak hanulo opatrně...ať vás to nezasype-počasí je fakt na pendrek-žádné procházkování🙂

minka051
3. feb 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
U nás teda sype ako o život ešte že nemusím do práce ale zajtra ma to čaká. Des som vstala 8:30 tak to sa mi nestáva. A veru by som spala dalej.

gejbule1
3. feb 2010

Pěkné ráno,vy jste byly včera upovídaný 🙂 .
hadi já testovat budu až asi zítra.Ještě nemám testík.Zatím moc příznaky nemám jen se mi děsně točí hlava.
Dnes jdu k zubaři ☹ ☹ .FUJ
jo jo dcera si koupila tu bezsrstou kočičku.Je z ní nadšená.Je tak ošklivá až je pěkná 😀 Takový mrňavý netopýr 😀 .
hanul dobře dopadněte u doktora.Pro mě to bylo vždycky hrozný.Lucka taky jako mrňou nechtěla dudlík a když nespala tak řvala.Já byla vždycky úplně spocená z takových cest.Taky mi hodně blinkala.
Holky co s tím sexíkem 😒 😒 ?

nerra
3. feb 2010

Gejbule: Ptala jsem se na sex po ET na lekaři on line. Odepsali , že až 5-7 den po ET a pouze s kondomem. 🙂))

gejbule1
3. feb 2010

díky já vím že by sex vydit neměl ale já se budu bát cokoliv dělat 😒

pajka00
3. feb 2010

holky-pobolívá mě mírně v podbřišku chvílema,jakoby na mrchu,ale ta má přijít až příští pátek...jsem 7-den po transféru, tak kdyby se aspoň jeden bobánek chtěl zavrtávat....chjo...kdybych se tak mohla podívat do břicha🙂

minka051
3. feb 2010

No mne by mala prísť v nedelu dúfam že nepríde 🙂 Mňa sem tam trochu zabolí a pichne v brušku ale inak nič až na tie prsia tie sú na dotyk hrozne citlivé a bolia.

Mne tiež povedali že sex až po 7 dňoch a s ochranou. No ja teda ni také riskovať nebudem.

ankava
3. feb 2010

pajko, nepropadej špatným myšlenkám, určitě se zavrtává, to bolení klidně může být k tomu 🙂
nejhorší je, že já to budu mít asi jako ty, já mám taky vždycky dřív ty katastrofický scénáře ☹ jenže nějak se s touhle mojí vlastností nemůžu vypořádat. Měla jsem to vždycky, na vysoký před zkouškama jsem byla vystresovaná, že je neudělám a pak bylo vše v pohodě. V práci, když má přijít kontrola, tak jsem úplně hotová a v životě taky. a nemůžu se přesvědčit, abych taky jednou myslela dopředu pozitivně.
Tak se drž 🙂

minko, jestli tě bolí prsa víc než normálně před menstruací, tak to se jsi určitě v tom 🙂

pajka00
3. feb 2010

No já jsem spíš takový optimisto-pesimista....já když se to týká mě,tak vidím katastrofy,ale pak mávnu rukou a řeknu,že to nějak dopadne a okamžitě se ze všeho otřetpu.Pokud se týká jiných-jsem optimista-vidím všechno růžově a že se vše podaří🙂 Teď momentálně jsem napůl....chvilku si říkám,že se to určitě nepovede a chvilku,že určitě jo🙂) no takže jsem taková schizofrenní momentálně 😀

hadonoshka
3. feb 2010

holky těhulky klid, já jsem taky pořád čekala to špatný, pořád jsem se bála chřipky, pozorovala se a nakonec to nedopadlo, já si fakt myslím že ta psychika dělá hodně. Víte přece že kdo se bojí že neotěhotní tak mu z toho nemusí přijít ani ovulace, takže začněte koukat po kočárech, ať přijdete na jiný myšlenky 🙂

gejbi už máš test? ty nás napínáš 😀 Minule jsem testovala 23 DC a byly tam //
teď mám připravených 6 testů, i když pokud se mi taťka bude v posteli vyhýbat jako poslední 4 dny, tak teda nevím nevím. Včera jsem se ho ptala když přijel večer, kdy spolu budeme konečně něco mít a on hned řekl " to mně uháníš kvůli tomu dítěti viď" fakt je hroznej

pajka00
3. feb 2010

TI chlapi jsou fakt hrozní, řekni mu že ne, že po něm šíleně toužíš a na dítě jsi si ani nezpomněla 😀 Ale to ti asi neuvěří co?
Gejbi kdy budeš testovat?🙂 ať už někdo začne...Já si ho musím napřed koupit....

gejbule1
3. feb 2010

Holky pádím k zubaři a cestou zpět si kupuju testík ale měla bych to dostat dnes tak ještě počkám do zítra 🙂

aja37
3. feb 2010

Baby, ja ked som bola v CARe, tak nam hovorili, ze po ET posedavat, polehavat, ziaden sex 15dni (t.j. az do testu) a dokonca nam zakazali aj teple kupele. Iba sprcha. Aj cvicenie sme mali zakazane.

pajka00
3. feb 2010

aja-přesně-mě taky tak....sex vůbec, žádné cvičen....o vaně nemluvili-ale to je jasné.
Gejby-tak když nebudeš plakat, paní zubařka ti dá obrázek a zítra ráno testuj🙂

aja37
3. feb 2010

Pajka a preco ta vana je jasna? Mna to docela prekvapilo, ked nam to povedali. Ja sa kupem docela casto ... no ma porazi, ak nakoniec zistim, ze problem bude v tom, ze sa casto kupem. 😖

pajka00
3. feb 2010

🙂 né to se neboj, není to koupelí, ale horkou vodou v ní. Chlap by se vůbec neměl - pokud chce počít- koupat v horké vodě-zabíjí to spermie a ženská kolem ovu by taky neměla a po styku už vůbec ne....Takže pokud jsi těhu - nebo lépe řečeno- po transféru pár dní a dáš si horkou vanu-mohla bys potratit,víš?

hanula11
3. feb 2010

Tak jsme byli v poradně a jsme naočkovaní, máme obě injekce.
Ptala jsem se doktorky, jestli to není hodně, obě injekce naráz. No a prej ne, prej to tak v Americe (?!) očkují už dávno a jsou s tím tak spokojení. No, když i v Americe 😝 . 😀
Snad to malá zvládne, tak jsme to dali.
Přibrala skoro kilo (za sedm týdnů),no, že jsme v normě (dle sestřička). Včera jsem se už v lékárně ptala na Sunar a NUtrilon, ale zatím jedem jen MM. Když tak ji půjdu někdy převážit, KDYBY TO VYPADALO ZLE, NAJEDEM NA PŘÍDAVEK. tAKŽE MÁ 5650 g a měří 62 cm.
Nestíhám vás číst, snad později.
😵

pet.s
3. feb 2010

ankava ano udělají ti to va jakékoliv laboratoři. u nás to stojí 250.Ráno tě naberou a odpoledne si pro to jdeš.
3piním pořád 😒 Bolí mě břicho a jsem jak spící Růža.

Hadi ted hlídám mímo... já tam večer písnu 😉

irafa
3. feb 2010

ahoj holky
tak zatim taky mame jen MM ale dnešni noc to bylo každe dvě hodky kojo tak sem byla rano jako po flamu ted mala konečně trošku spi ale hadejte kde no v autosedačce jsem ji uhoupala a v kočarku nebude pokud nejezdime venku žadny dospavani ve stoje 😅 pěkně mě mamko voz

irafa
3. feb 2010

jj a do poradny jedem v utery tak jsem zvědava kolik nabrala
Jiřika jsem kojila do tři let a nebyl do pul roku vubec přikrmovanej tak doufam že i ted to tak bude že nebudem mit dokrm

irafa
3. feb 2010

tak vam du podat hlašeni jak je to s malym
tak si přactavte že nam řekli že měl jakysi nezjištěny bacil ve střevech a ta vyražka neboli podlitinky či modřinky na nožkach byla vedlejčši reakce tak ja tomu teda nerozumim při dnešnich možnostech mediciny nedokažou toto zjistit ???????????????
prej ale vyražka modřinkova ustupuje a mizi a to je to co chtěli ale ja se bojim aby ten penoš neudelal to že to jakoby ustoupi a pak aby to neblo naspět
domu pujde až v patek a bude muset počkat na tatu až dojede z prace posledni injekci penošu dostane v patek v 11 hod
za Jirkem jsem byla akorat dvakrat a to ve fofru kvuli mliku pro malou Katka ji sice udinda ale pokud by dostala velkou chut tak by se mohla udindat uchodit a nebylo by to nic platny
naš Jirka byl na pokoji chudak sam a kolem něj 5 prazdnejch posteli
kdybych mu mohla pichat injekce sama tak mohl bejt doma ale nedokažu s časem bojovat tak abych byla schopna ho dopravit do nem na injekci v 11 hod tak tam musi vydržet do patku už aby to bylo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre