Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

veruncik
5. feb 2010

pajka - pregnyl jsem měla jako ty před OPU - 26.1., tak jsem pozadu 🙂 Jen jsem viděla, že někdo se testoval již 7. den po ET, což mi příjde opravdu moc brzo

maicky - Simonka má hlas

No, co se týče těch dávek, myslím, že mají určitý model, co dát a ten zkusí a když se to neosvědčí, tak zase další..atd. atd. Prostě poskus - omyl. Aspoň u té stimulace. Nebo máte jiný názor?

ankava
5. feb 2010

veru, asi to tak bude, každý CAR má nejspíš své praktiky, zbývá než věřit, že se trefí a vyjde to 🙂 kdy budeš testovat ty?

veruncik
5. feb 2010

ankava - no asi až ten 13.-14. den po ET, no ještě nevím. Doufám, že mrchu nedostanu dřív, protože po utrouši se někdy cyklus zkracuje, ach jo ☹

Vzaly jste si neschopenku po ET?

pajka00
5. feb 2010

Já neschopenku nemám...po ET jsem si vzala den volna a pak byl víkend-takže jsem si tři dny odpočinula a vpondělí do práce.Sedím v kanclu-tak mi to vůbec neva. Horší je to u holek, které jsou celý den na nohách nebo fyzicky makají nebo jsou mezi bacilama. Takže tobě to veru vychází ten test stejně až na kontrolu v caru ne?Nebo kdy máš přijít na krev?Já 14 dní po transféru...tzn. příští čtvrtek.

veruncik
5. feb 2010

Mám to podobně za 14dní po ET tj. příští sobotu, dostala jsem z mého CAR originální jejich test, v případě pozitivního výsledku se pak mám objednat....

No, já jsem ležela potom a v Ne, pak v Po, Út - v práci, také práce u počítače, ale pak mě všichni přesvědčili, že mám být víc v klidu, tak jsem od St na neschopence, abych prý odpočívala a nestresovala se, což teď dělám, když ležím na internetu 🙂 No, šla jsem do sebe, dnes jsem měla jet na ples na Moravu, tak nejedu ☹ , i když mám dlouho lístky.Tak doufám, že pro to dělám dost 😉 Kéž by.

pajka00
5. feb 2010

My máme lístky na ples na březen....takže uvidíme🙂 Já mám jít na krev v každém případě....takže 11. tam naklušu.

minka051
5. feb 2010

pajka testovať bud zajtra alebo až nedelu, ale bojím sa.

gejbule1
5. feb 2010

Holky teda tady se to rozbýhá 🙂 .Velikánská gratulace perts k //.Ty jo kdyby měla dvojčátka to by byla bomba.Super.
Já další test negativní ale musím se nad sebou zamyslet.Moje těhotenství se mi stává posedlostí a sexík bez plodných dnů mě nebaví.Musím se změnit nebo se brzy zblázním.
Dnes jdeme do Národního divadla.Dostali jsme lístky od dcery k vánocům.¨Tak si pak zaj¨deme na vínko a budu si užívat že nejsem těhu.Jestli mi to půjde.Takhle bych stejně neotěhotněla.
Jinak holky testujte jsem strašně zvědavá a držím vám pěsti.

pajka00
5. feb 2010

Jo holka-tak to jsme dvě ☹ no ale nějak to dopadne?🙂tak si držme palce a zítra ráno hurá na to🙂

gejbule1
5. feb 2010

Ty teď budeš mít // to cítím 🙂 .Tak hned ráno písni 🙂

pet.s
5. feb 2010

veruncik ahojky i á chodím do Gennetu v Praze, kam ty? A ten kdo tu testí od začátku po ET jsem já. 😀 Jsem holt netrpělivá 😀 První příznaky pozitivity,ale fakt jen příznaky, jsem měla 5 den po ET.Teď už jsou čárky pěkné. Koukni do mého alba. Dnes-8 den po ET jsem si nechala udělat HCG z krve a mám 57. 😀 To už snad nemůže být Pregnylem. Navíc Pregnyl jsem měla před 15 dny.

Neschopneku jsem si nevzala. Stejně jsem toho moc nenaležele. Asi jen první den po ET. A asi si ji brát ani nebudu. Máme účetní firmu. Můžu si práci zařídít jak potřebuji já. Uvidím jak mi bude. A hlavně jak to bude vše probíhat.

Pajka a minka..holky..tak co?????? teda vy jste ale trpělivky a zásadové. Já už chci vědět jak jste dopadly.

veruncik
5. feb 2010

ahoj pets, přečetla jsem si tvoje album, skoro mě to dojalo a moc ti gratuji! Chodím taky do Gennetu již 1.5 roku k Brandejské, tak na mě zkouší, co snesu a na co budu reagovat...Nějak je to tam poslední dobou hektické, jak vzali ty další doktory a asi i pacientky, tak sestry nestíhají. Zpoždění 1.5h je pravidlem. A jak jsi Ty spokojená? Koukala jsem, že chodíš i na diskusi z Gennetu...

minka051
5. feb 2010

pet.s ta si mala ET 28.1 a už vieš výsledok no paráda.A aké boli tie príznaky. 🙂

pet.s
5. feb 2010

minka - na sobě jsem pociťovala jen pobolívání v podbřišku a stále trochu špiním. Jinak mi není nic.Příznaky jsem myslela takový duch místo čárky. Opravdu jen šmouha.

veruncik,ale jdi já jsem spokojená nad míru...musíš to brát z nadhledem, holt i v Gennetu pracují jen lidi a ne stroje. Mně nevadí holt někde čekat(pokud nečekám pokaždé a to se mi v Gennetu nikdy nestalo), ale vadilo by mi, kdyby se mnou jednali s odstupem, nepříjemně a nevstřícně.
Mám svoje zkušenosti s nemocnicí a porodnicí v MB. Syn držel zbytečně kvůli špatné diagnoze rok bezlepkovou dietu, vzali ho do nemocnice kvůli bolestem břicha a krevním výronům pod kůži. Za celou dobu m jen sáhli do zadku a udělali oční pozadí(nevím, proč oči, když ho bolelo břicho)Po deseti dnech jsem si ho vzala domů na revers v horečkách, od noci pozvraceného a podělaného. Celou noc lítal na záchod v horečce přes chodbu a nikdo o tom nevěděl.
A porodnice? V minulém těhu jsem začala krvácet.Byla jsem starostí bez sebe a dr mi napsal, že jsem hysterickáa depresivní osobnost. Holt jsem měla tu drzost krvácet v noci a nevýskat z toho radsostí.Upozorňuji, že během 5 minut vyšetření mi mi neukápla ani slza.

Takže Veruncik....fakt zlatý gennet. My Češi rádi nadáváme,ale nechválíme. Však oni se taky sehrají. 😉

veruncik
5. feb 2010

pets-já si zase tak moc na Gennet nestěžuji, chápu, že toho mají hodně a snaží se, Dr. Brandejská je skvělá, ale měla jsem smůlu na sestru, která se spletla a dala mi pouze pregnyl 5000IU místo 10000IU a já to zjistila až večer před injekcí a pak jsem trnula, jestli celá stimulace kvůli tomu nebude zmařena...no trochu stres a pak na ET jsem místo 11.45h šla, až 14.30h, takže jsem mezitím musela na malou a pak zase pít, no trochu mi to přišlo nezorgaizované....ale jinak jsem spokojená, hlavně kdyby to vyšlo!! Takže je chválím 🙂

hadonoshka
5. feb 2010

Ahoj holky, vítám nové a písněte se do tabulky ať máme přehled, já se nějak začínám ztrácet.

Veru to je paráda, takže najednou šup a nemáme tu tři skoro maminy, ale 4. Tak držím pěsti, určo to vyjde.

Pet.s už je v říjnovkách, no to nemá chybu, jako by se vrátil čas, kdy jsem jí záviděla těhu v létě 🙂 , je to tu zas 🙂. Ale záviděla a zároveň moc přála samozřejmě.

Jo holky, ta moje spící panna mi překazila moje rozmnožovací plány, můj poslední týden chodí spát se slepicema a myje se až ráno, abych na něj náhodou nešahala v noci. To je fakt dílo. A z dnešního slíbeného sexu zase nic není.
Je to možný, že chlap, kterýmu je 34 už je nepoužitelnej? No mladšího už si najít nemůžu, to už bych byla pedofil 😀

Jinak když je řeč o Gennetu, byla jsem tam 2x na plodovce a maximální spokojenost, je to už 3,5 roku, ale přišli mi jako děsní profíci. No pokud někdy otěhotním, tak mně to čeká zas, tak jsem zvědavá.

pet.s ten doktor byl nějakej debil ne? Mám štěstí že můj muž jak někoho takovýho potká když jdeme na vyšetření tak ho vyřve a on sklapne zobák. Tohle kdyby četl, tak si ho podá kreténa.

No, takže na ovu testeru nic, hlen nikde, teplota zvýšená, takže ovulka buď byla ten 7DC, nebo jsem divná. Takže se jdu umýt a spát. Zítra je taky den, tak brou.

hadonoshka
5. feb 2010

kecám, to byla markee ze snažilek po potratu kdo je v říjnovkách, no ale pet.s už tam bude taky že jo? 🙂

holky ráno budu nervózně nakukovat, jak dopadly testíky, držím všechno co mám pa

pet.s
5. feb 2010

veruncik taky jsem na ET čekala, ale já tohle čekání u dr beru jako dar z nebes. Kde se mi poštěstí si v klidu přečíst kus knížky.A taky jsem se šla vyčurat, ale nic hrozného se nestalo.Jen sestřička na sále se ptala, tak jsem ji říkala, že kdybych nešla, tak bych počurala pana doktora a on by mi za trest nedal miminka a v pohodě. 😀 😀

hadonoska já nevím, kde jsem ..převážně chodím jen sem a Gennet Praha. ted jsem ještě vlezla na snažilky po potratu.

pet.s
6. feb 2010

Tak jsem právě dovařila na víkend a klukovi sebou na zápas. Kuřátko s nádivkou a brambory, sloní žrádlo a mramorovou a ořechovou bábovku.Jsou jak malované. Jdu si lehnout.

veruncik
6. feb 2010

Ahoj, po ránu, posílám aktualizovanou tabulku

stav k 6.2.2010

hadonoshka..42 let.......13 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......30 DC......poslední MA 9/09
awalancha....39 let.......18 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......29 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1. ...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //
pajka..........39 let.......23 DC.....1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39 let........16 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let.........7 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40 rokov....7 DC.......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37........38 let........15 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení
veruncik......41 let.....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.

pet.s- jak Ti je? Neměla by jsi to teď s prací pro rodinu přehánět!! 😉

ankava
6. feb 2010

Ahoj po ránu všem,
pet.s ty jsi dábel, do jedný šílíš v kuchyni 🙂 🙂 ale co, ty miminka by neměla vypadnout, viď 🙂 a když se to povedlo, tak jsi prostě normální těhule 🙂
Já dneska budu dělat účto pro mýho kámoše, takový kšeft za čokoládu 🙂 ale snad mi to pánbůh vrátí na dětech 🙂
jsem napnutá, jak je na tom Pajka, kdy nám dá vědět, jak testila 🙂

gejbule1
6. feb 2010

Dobré ráno,holky

hadonoshka..42 let.......13 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let......................poslední MA 9/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......18 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......29 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1. ...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //
pajka..........39 let.......23 DC.....1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39 let........16 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let.........7 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40 rokov....7 DC.......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37........38 let........15 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení
veruncik......41 let.....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.

Tak jak dopadly testíky?????

ankava
6. feb 2010

ahoj Gejbi, taky jseš napjatá 🙂 jak ty, ještě testuješ nebo už mrcha přišla? My si teď celkem doma užíváme sexiku bez snažení. Ale stejně počítám dny... a taky vymýšlím, co bych ještě udělala, aby to vyšlo bez MA.
beru všechny rady 🙂 🙂
včera jsem večer vytuhla, tak jsem ani necvičila, tak to jdu teď dohnat 🙂

pajka00
6. feb 2010

Dobré ráno kočky....tak test ukázal slabou // 😀 Takže su šťastná a bojím se radovat, aby si to časem nerozmyslela🙂 díky za podporu a všem osatním držím mooc palce a přeju //. Krásný víkend všem.

lupienok74
6. feb 2010

Dievčence, som tu po dlhej dobe, ale sledujem vás stále 😅 ,držala som stále prsty aj palce 🙂... a Pajka a Pets GRATULUJEM 😵 😵 😵 !!!!
Nech sa embryjká pevne uhniezdia, a nech sa o chvíľu tešíte z bábeniek 😵 😵 😵 !!!! Teším sa s vami 😉 😵

gejbule1
6. feb 2010

pajka obrovská gratulace,tak už jen ať se mimísek krásně zavrtává 🙂 🙂 .
anka já dnes MS ale stejně jsem to měla divný.Test 3x pozitivní a 2x negativní.já půjdu k léčitelce.V pondělí budu volat tak snad mě objedná brzy.Prý tu hodně holkám z koníka pomohla.

ankava
6. feb 2010

pajka, to je super 🙂 tak se držte 🙂 🙂 juj, to je fakt skvělý 🙂 🙂

gejbi a je ta léčitelka z Prahy?

gejbule1
6. feb 2010

no právě že n ení ale není to až tak daleko.Je to u Kopidlna.Navíc tam odsud mám 2Okm rodiče tak tam nechám Lucku a pojedu se léčit.Už v létě jsem si s jednou léčitelkou psala ale byla až z Ostravy tak to bylo pro mě nemožné tam jet.

gejbule1
6. feb 2010

tak holky já jdu vařit ale určitě ještě nakouknu co minka 🙂

veruncik
6. feb 2010

pajka - gratuluji!! 🙂 Který den ses po ET nakonec testla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre