Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
26. mar 2010

Awa bolelo.....měla jsem pocity, jakoby měla přijít mrcha....sice jen zlehka, žádné bolesti nebo křeče...jen takové zašimrání jako na mrchu a občas mě píchlo na vaječnících-dokonce ještě teď....takže neboj-žádné stresy🙂

aja37
26. mar 2010

Zkousim, nevzdavaj to ... ja mam za sebou IVF 5-krat a posledne 3 IVF boli uplne katastrofalne. Aj ked na UZ doktor videl aj 7 folikulov, vo finale boli prazdne. A raz sa dokonca stalo, ze z 8 folikulov bolo 7 vajicok (uz som si myslela, ze mam vyhrane), ale dobre nebolo ani jedno. Ja to nevzdavam, tak to nevzdavaj ani ty. Ak mas este moznost ist na IVF cez poistovnu, tak urcite chod. Ja viem, ze to je teraz tazke, ze to boli, ale nevzdavaj to. Na to je vzdy kopec casu.

Inak, ja som bola dnes u lekara, aby som sa s nim dohodla, ako zacneme moje 6-te IVF. Takze baby, 7/4 (na moj 22DC) mi pichnu Zoladex depot (to je nejaky valcek, z ktoreho sa mi postupne budu uvolnovat hormony), potom by som nejak pocas dalsich 2tyzdnov mala zmenstruovat a potom normalne injekcie Menopur. Uf, tak uvidime, ako to dopadne tentokrat. Dufam, ze dobre 🙂

awalancha3
26. mar 2010

pajka......... ja som si uz myslela ze mam mimomaternicove tehu a ze sa mi uz nafukuje a boli vajickovod albo vajcnik pred prasknutim..... teda bolest este ako na prasknutie to este nebola, ale aj tak..... 😉

pajka00
26. mar 2010

Neboj Awa....vaječník může pobolívat i při těhotenství....vevnitř je tolik změn, že se není čemu divit. Ale samozřejmě, že to doktor velice brzo zjistí, jestli je to normální nebo mimoděložní....Kdy jde na kontrolu na UTZ?

awalancha3
26. mar 2010

idem v pondelok.................... aj sa tesim aj sa bojim.........

zkousim
26. mar 2010

ahojky, jsem tu... ☹ ...moc díky za podporu, dnes je už lépe,ale včera jsem celý den bulela,mám opuchlé oči jak žaba 🙄 . Já nevím co to se mnou je, snad ty hormony 😅 .Dnes jedeme k miláčkovo rodičům na vesnici, budu chodit po lese a po poli..budu čumět na srnky a dám se do kupy....Bože, já jsem se tak těšila znáte to,prásk a vyšuměno...já vím, že na poprvé by to byl zázrak, ale každá doufáte a neúspěch opláčete, stejně jako já.
Tak to teda nevzdám,ale bojím se.....jsem asi posera, potřebovala bych od vás všech tu bojovnost.Z těch injekcí mi bylo tak zle a teď znova.No musím pochválit toho mého chlapa, byl mi oporou..hodně mě podržel,docela jsem čuměla...mimčo je pro něj hodně důležité a čekala jsem negativní reakci,ale byl fajn.
Tak kočky, těhulkujte a omlouvá se za sebe...nějak jsem to nezvládla a máte se mnou akorát sarosti.Hezký víkend.
P.S. velký dík patří i Bondy..ona bude vědět 😉

jesterka001
26. mar 2010

zkousim - Moc mě to mrzí, opravdu ☹
Kamarádka měla to samé co ty a napodruhé už se povedlo, tak neházej flintu do žita 😉
A věř mi, že se to povede. Já to vím a jsem si tím jistá 😉

zkousim
26. mar 2010

Jesterko.....však jsi mi dala termín 2/2011...... 😉 říkala jsem si , holka mi to protahuje 😅 ,ale ak snad 😨 ...tak pa a dík

pajka00
26. mar 2010

Zkouším-proto jsou tady ty stránky, aby jsme si mohly postěžovat a pobrečet si, protože nikdo nás tak nepochopí jak ty, které si vším prošly. Tak se vůbec za nic neomlouvej a piš dál...cokoli🙂 Uvidíš, že se příště zadaří-musí tomu člověk věřit-nic jiného bohužel nezbude🙂
Ještěrka je vědma.....mně řekla jeden kluk.....no i když jsem ji chvilku zmátla a chtěla házet kouli pryč, tak nakonec je tam fakt jen jedno...a jestli i ten kluk-tak to se teprve uvidí. 😀 Ještěrko-stačí mi, když řekneš, že je zdravé mimi.....a pohlaví ani nemusí být známo dopředu....však já se na porodním sále podívám. když jsem rodila dceru...při posledním zatlačení jsem zvedla víc hlavu a viděla,že pod zadečkem nic nevisí a ještě než řekla sestra-máte holčičku-už jsem to věděla 😀 nádherné překvápko.

jesterka001
26. mar 2010

Holky, já nejsem vědma, jen se málokdy spletu 😀 Jen u sebe nějak nic nevím 🙂 Pajka neboj, zdravé bude 🙂
Já jsem 31DC (normálně mám 28) a mrcha pořád nic. Zrovna na potvoru když bych ji potřebovala co nejdřív, abych mohla začít brát clostík a taky už se konečně dočkala IVF. Tak kde se sakra courá??!!!! 🙄

pajka00
26. mar 2010

No protože na ni čekáš-proto nepřichází-to ti zase řeknu na oplátku já 😀 Tak mi nechtěla přijít, když jsem čekala kvůli IUI.....až mi píchli agolutin, teprve se rozběhla potvora....a to se mi nikdy v životě nestalo....murpyho zákon....schválnosti🙂
Tak tvuj tvuj,ať už brzo přijde a ty můžeš začít🙂

ankava
26. mar 2010

Ahoj,

zkouším, hlavu vzhůru, jeden blbej pokus nic neznamená, příště to vyjde,

já jsem se teĎ vrátila z CARu.

MÁM ZAVEDENÉ DVĚ EMBRYJKA 🙂 🙂

ráno po telefonu mi řekli, že ET bude, ale kolik to mi neřekla až pak embryoložka, že se obě oplodnila a obě jsou na tom stejně.

dneska mám jen jíst a chodit na záchod, tak to jdu dodržet 🙂
vzala jsem si neschopenku, tak si to užiju pěkně v klidu 🙂

pajka00
26. mar 2010

Ankava no vidíš....nakonec se zadařilo!🙂 tak se drž, odpočívej, polehávej a ať se pěkně zahryznou🙂 držím moc moc palce!!! 😉

gejbule1
26. mar 2010

ankava taky držít pěsti ať se jedno nebo dvě uhnízdí.

aja37
26. mar 2010

Ankava, drz sa, odpocivaj a hlavne pozitivne mysli ..... 😉 Moc drzim palce.

gabikri
26. mar 2010

ankava : to je super, paráda 😵 😵 😵 Tak ať jim u tebe líbí a zůstanou dalších 9 měsíců 😵 😵

zkouším : foukám na dušičku, vím jak Ti je, chce to se zaměstnat něčím jiným, aby nebylo čas smutnit. 😉

veruncik
26. mar 2010

ankava - velká gratulace! Hezky odpočívej, ať se mimísek zahnízdí 🙂 Držím samozřejmě palce!

awalancha3
26. mar 2010

ankava.....aj ja blahozelám............... a mám také tušenie, že akosi budeš mať dvojčatka......... viem, že obvykle sa uhniezdi len jedno, ale proste mám také tušenie...........

pajinka111
27. mar 2010

Ahojky ,hezkou sobotu všem..
tady je můj grafík,ty moje teploty jsou tento cyklus dost zvláštně nízko..přitom když beru utrogestan,ted ho navíc beru ještě víc 3x1,tak mi to vždycky teplotu zvedne o něco víš než mám normálně..no nevím čím to je..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
taky sem si dala do alba pár Těhotenských grafů kde mají holky dost nízké teploty,takže pro všechny kdo se chce podívat,nebo má nízké teploty at neháže flintu do žita.. na povzbuzení
🙂
ankava veliké gratuce-ted už at se pěkně držíte a mimíska rostou

minka051
27. mar 2010

Ahojte peknú sobotu prajem 🙂 🙂
Tak ja som bola včera na KET vložili mi 1 krásnu blastocystu tak už nech sa len pekne chytí a drží ako klieštik. 🙂
Ja sa cítim dobre zatial nič nepociťujem, tak hádam je to dobre.

pajinka111
27. mar 2010

minka-tak taky potencionální těhulka,tak taky gratulace..
holky jen tak dál at sme zanedlouho všechny těhu.. 😉

ankava
27. mar 2010

minka, ahoj, to je moc fajn, hodně štěstí, já včera po tom ET jenom spala, jsem z toho ležení děsně rozlámaná, ale doufám, že to moje povalování bude ke prospěch a alespoň jedno se udrží.
beru 6 utrogestanů denně, pregnison, magnesium, vitamímy a kyselinu listovou, to už ani nemusím moc jíst 🙂
testovat mám až 12.4.- to je 28 dní od poslední MS, to jsem zvědavá do kdy vydržím.

ankava
27. mar 2010

dneska toho moc nenapíšu, protože taťka je doma a je zvědavej a on tomu našemu povídání moc nemůže rozumět, navíc mě drží v posteli, jsem ráda, že za mě nechodí i na záchod 🙂
až budete opravovat tabulku, tak mi tam dejte 14.DC, 26.3.ET a čekám na test 🙂

mějte fajn víkend 🙂

ankava
27. mar 2010

a awa, doufám, že se tvé tušení vyplní alespoň na 5O%... díky 🙂

gabikri
27. mar 2010

minka : moc držím palečky...ať to vyjde!!!!! 😉 😉 😉

pet.s
27. mar 2010

Minka. no gratuluji...tak si to užívej. Ankava totéž.-))

minka051
27. mar 2010

Ahojte babulky
Všetkým Vám velmi dakujem a dufam že drobček u mňa zostane. Musím mu veriť že je bojovníček a zostane u mňa.
pet.s Kedy si si robila test. Ja mám blastocystu čo je super tak asi budem netrpezlivá. Sklamanie už nechcem.

gejbule1
27. mar 2010

Holky tak držím taky pěsti ať se mimísek pořádně zakousne 😀 .

pet.s
28. mar 2010

Minka většinou 7 nebo 8 den po ET a byl tam duch. Na HCG jsem šla asi 8 den a bylo to tam. 😀
Já vím, nikdo zklamání nechce. Ale neboj, blastocysta už je super stadium, tak jen hezky lež a odpočívej a hýčkej ho v sobě.

gabikri
28. mar 2010

dobré odpolko 😉

Holky jaký je rozdíl mezi embryem a blastocystou? Ta blastocysta má větší šance na úspěch? To jsem nevěděla. Mě při prvním IVF zavedli dvoudenní embryo..podle čeho se to určuje, kdy komu udělají ET??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre