Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

awalancha3
29. mar 2010

pajka......dakujem moc............ srdiecko je kedy asi vidiet? v ktorom TT?

ankava
29. mar 2010

awa, to je fakt skvělý, moc moc gratuluju...
to je báječná zpráva 🙂

ankava
29. mar 2010

awa, za týden už by mohlo... 🙂 cca v 7. týdnu

awalancha3
29. mar 2010

hm........... aj ked sa na teste ukažu II..... neznamena to, že si clovek moze v radosti pokojne uzivat tehu,je to zase len cakanie... na hcg z krvi, na uzv, ci je v maternici, na srdiecko... na testy dalsie..... hm......................

ankava
29. mar 2010

jojo, je to tak, ale jin to bohužel nejde.....
awa, užívej si 🙂 vždyť jsi to tak chtěla 🙂

pet.s
29. mar 2010

awal jo jo...my tak čekáme a zabřezneme jenže pak je to zase jen nervozní čekání na vše...pořád nervy a strach a to budeme mít až do konce našeho života. myslela jsem si, že až hadi dospějí, tak to bude lepší.kdepak!! Zlatá doba, když jsem je mohla uhlídat. takhle trnu jestli kluka někde někdo nezmydlí na fotbale(prtože je černoušek a fanda do fotbalu) nebo mi někde někdo nepřepadne holku(je to moc hezká holka).

gejbule1
29. mar 2010

pets taky jsem si prožila to co ty a už to taky nikdy nechci zažít 😠 .
Lucka potom byla v pořádku.Taky budete s mimískem OK.Stává se to jen jednou.
awal gratuluju k potvrzení těhu.6tt to je hezký.Srdíčko bývá kolem 7tt.Bereš nějaké léky?Utrogestan atd?
Nervy to jsou od začátku do konce.ACH JO!!

izina
29. mar 2010

Ahoj holky,
Držim palečky všem, které podstoupily transfér i těm ostatním těhulím. Jen tak dál a snad se namnožíme i my ostatní

pajka00
30. mar 2010

ahoj holky, tak kontrola proběhla skvěle-přišla jsem tam, na dveřích Pro nemoc Dr.neordinuje, tak jsem se otočila na patě a šla......Ve čtvrtek druhý pokus🙂
Jo awal-srdíčko kolem 7.týdne...takže vydržať🙂

ankava
30. mar 2010

pajka to je docela pech 🙂 zase dva dny nervů navíc, co?

já pěkně lenoším, fakt skoro nic nedělám, ale protože mi absolutně nic není, no co by taky bylo, že jo, tak si připadám jak povaleč. Utrouš zavádím, takže ani nemám ty stavy únavy a protože se jenom válím, a první dva dny jsem jenom spala, tak jsem dneska strašila do dvou do rána v pět už jsem byla vyspaná...
touhu testovat jako pet.s zatím nemám, v nervu začnu být nejspíš až po neděli, až se to začne blížit k 10 dnům po ET a menstruaci.

myslím na pet.s, jak jí to dopadne, ale jsem 100% přesvědčená, že to bude v pohodě....

minka051
30. mar 2010

Ahojte zdravím
ankava aj ja lenoším ale idem trochu požehliť, lebo sa mi to tu kopí už od piatku som nič nerobila tak dnes už musím. Navyše má ešte aj syna chorého tak behať aj okolo neho. No bohužial inak to nejde. Len si prajem aby nám to vyšlo. Ja sa cítim dobre, len trochu cítim prsia.

pets neboj všetko dobre odpadne držím silno palce.

ankava
30. mar 2010

minka, nepřeháněj to s tím žehlením, mě v CARu žehlení a luxování vyloženě zakázali.
já na všechno kašlu, alespoň těch 14 dní si pohovím, dneska jenom musím dojít koupit jogurty a pečivo, abychom nebyli úplně o hladu.
tak se projdu...
kdoví, kdy mě takovejhle veget zase potká...
i když doufámm, že příštích pár měsíců jo, ale pak zase budeme tahat ta břicha....

já prsa cítím, ale strašně maličko, taky si myslím, že je to ještě brzy...

awalancha3
30. mar 2010

pajka.................idem zase 19.4- to mi chce vypisat tehuknizku........... takže vtedy už bude ovela viac vidno.....ako sa citis?

awalancha3
30. mar 2010

gejbule.............. nie nič mi nedala, povedala, že ani ten duphaston co som brala na spravidelnenie ms a na podporu zlteho telieska mi nenasadi, nevie prečo, ale myslim, ze male sa bude dobre drzat v maternici, len som tak straaasne prechladnuta, len kycham a soplikujem, a boli a ma kosti okolo oci...... som uplne hotova

pajka00
30. mar 2010

Awa mně je dobře, ty nevolnosti už skoro zmizely...už jen sem tam a drobně-takže v pohodě.Ale ty se brzo uzdrav!🙂
Je to pech s tou doktorkou,ale co naděláte...taky je jenom člověk a náhle onemocněla,akorát jsem letěla zbytečně, moč jsem nesla a tak ve čtvrtek na novo. Ale je tam od 9-13 takže se pak asi ještě vrátím do práce. Doufám,že bude vše OK🙂
Minka opatruj se a vyžehli jen to nejnutnější-však ono to na tebe počká.ú

moncici
30. mar 2010

Ahojte tak som sa vrátila dnes s tej konzultácie v Gyn fivu za 2 týždne ideme ešte na nejaké odbery a možno ak budem mať priechodné vaječníky čoho sa najviac bojím lebo zatial je všetko ok koncom mesiaca by mi spravili tu asanáciu čo mu moc nerozumiem ale to vôbec nevadí hlavne nech je to v pohode ale mi nepovedali čo ma to bude stáť len to že čo sa bude diať a že mi poistovna nič nehradí ,dám vedieť potom ako to dopadlo ,ale verím tomu že to bude ok 🙂

zkousim
30. mar 2010

ahojky, holky moje dávejte a sebe pozor.....já jsem se vrhla na cvičení...alespoň nějak zaženu ten smutek...dnes jsem byla na bruslích a ve čtvrtek jdu na cvičící pásy..poprvé...bude sranda...až to dostanu, tak půjdu na tu kontrolu...teda doufám,nějak se toho všeho bojím....tak pa a držte se. 😀

ankava
30. mar 2010

zkouším, jsi fakt dobrá, že ses dokázala tak rychle posbírat 🙂 nebo spíš najít sílu hned se do něčeho pustit.
Já jsem 4.den doma a to čekání mě přijde děsně nekonečné, kdybych věděla, že budu odměněna, to by se to čekalo...
dneska mi trochu spestřili den z práce, já tam dva dny nejsem a už mě postrádají... ale není to tím, že bych byla nějaká super hvězda, je to jen tím, že jsem je zhýčkala a všechno za ně rozhodnu....doufám, že si budou muset zvykat na život beze mě...

odpoledne jsem byla svoje bobísky provětrat, aby viděly, co je to sluníčko, byla to paráda, takovouhle sluneční procházku už jsem fakt potřebovala...

mějte se 🙂 🙂

gabikri
30. mar 2010

Ahojky, píšu jen v rychlosti, ráno odjíždíme na hory 🙂
Dnes jsem byla v caru, vyfasovala jsem léky, cca za 14dní mám jít na ultrazvuk, jak mi roste sliznice a až někoho vyberou, laboratoř zavolá a jde se na to 😵 Holky hezké VELIKONOCE 😵 😵 😵 😵

pet.s
31. mar 2010

gabikri..no gratuluji.-)))

minka051
31. mar 2010

ahojte
abikri tak to je super správička. a aké ti dali? Ja ich beriem už dlho. 🙂

pet.s
31. mar 2010

Minka kdy bude testíček?

minka051
31. mar 2010

pet.s no ja chcem skúsiť v piatok je to skoro ale dali mi peknú blastocystu tak hádam nejaký malý duch sa už ukáže. Teda velmi si to prajem.

pajka00
31. mar 2010

Pets ty máš zítra screening nebo kdy jedeš?
Minka-tak to budou nervy,co?🙂 Dokážu si to představit, taky to mám v živé paměti, jak jsem nervózně ráno kontrolovala test....a naskočila čárka až za delší dobu....ale byla🙂) pak jsem se na ni asi 1000x podívala, jestli je to pravda🙂 Tak budu moc držet palce, ať to vyjde.

minka051
31. mar 2010

pajka ahoj no to teda nervy budú 🙂 Ty si si kedy urobila prvý test. oja sestra teda tá bola tehu prirodzene ale ked testovala tak test neukázal nič len / čirku tak ho hodila do koša a o hodinu jej to nedalo tak ho vybrala a boli tam //. Skoro skolabolava tak sa teašila, lebo jej jedno zomrelo lebo jeje zistili boreliozu a mal hrozný strach . No teraz už má dve malé herečky. 🙂 🙂

ankava
31. mar 2010

minka, jsem strašně zvědavá, jestli ti už něco ukáže, moc přeju //.
Já to určitě vydržím až do příštího týdne, i když je mi jasné, že je velká pravděpodobnost, že by se tento týden nic neukázalo a pak se to ještě zlomilo, tak bych byla v šíleném nervu, jestli se to zlomí...
mě se zdá, že 7. den po ET je strašně brzy.
a kolik hodin jsi měla kultivované embryjko, když je z něho blastocysta? čtyři dny nebo 5?

pajka00
31. mar 2010

Když jsem otěhotněla přirozeně poprvé,taky jsem to měla jako tvoje sestra....nic tam nebylo, tak jsem to vyhodila a odpoledne po příchodu z práce mi to nedalo, mrkla na test a //.....ale bohužel jsem potratila záhy.....No a teď po ET jsem dělala 10 den test a měla jsem 4denní embryjka.....Byl tam slabounký duch a objevil se až asi po 10minutách🙂 Mrkni se na moje fotky-je to tam vidět,že je slabunký...ten další test byl myslím za 2 dny a bylo to už vidět daleko líp.

minka051
31. mar 2010

ankava bolo to až 5 dní. No a ten test to ešte uvidím . Viem že je to skoro ale skúšali aj iné a vyšlo to.

Pajka aj by som sa pozrela len akosi tu vela babám zmizli fotky a tvoje si tiež neviem pozrieť. Neviem čo tu porobili. Ja mám 5 dňové tak hadám zabojuje.

pajka00
31. mar 2010

Jak to,že nejdou vidět? Když klikneš na fotoblok-tak to tam nevidíš?
Tak máš 5dňové, tak je to zas lepší.....šak zkus 7-dmý den a když nic....tak zkusíš další den...nic se neděje. Chápu, že máš nervy a chceš co nejdřív vědět výsledek. Já jsem si dala závazek, že až 10-tý den a dodržela jsem to....ale jen silou vůle🙂

minka051
31. mar 2010

pajka už som na to prišla prečo ho nevidím musím sa príhlásiť na modry konik.cz, lebo ja som na prihlásená na sk tak to nevidím. Ale už som si to pozrela. Ty vidíš môj fotoblog?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre