Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
21. apr 2010

jé minka super....tak držím palce, ať je vše OK.

pajka00
21. apr 2010

ankava no vidíš.....takže v klidu, polehávej, nic nedělej, nezvedej a ono se uvidí. Držím moc palce, aby bylo vše OK, ale věřím,že mírné špinění opravdu nevadí🙂

awalancha3
21. apr 2010

minka............... a to si to chcela už vzdať......... a uvidíš, že práve za svoju trpezlivosť budeš odmenená...... 😉

ankava...............špinenie je normálne, ale nemala by si mat pri tom silne krce....... uvedom si, ze male sa zahniezduje hlbsie a trosku pri tom popukaju cievy a tak spinis........ a tie rozkoše tehotenstva, ako nevolnosti a točenie hlavy ako na kolotoči ešte len prídu....... a potom ten hlad..... ale taký vyberavý hlad... ked na niečo dostaneš chuť, tak sa toho nevieš dojesť a hlad bude skoro stale..... už budeš ledva fučať, ale furt by si len niečo do seba cpala.... 🙂

pajka..................všetko ok? ja som taka strašne unavená, dnes som bola po dlhej dobe v robote, a strašne som sa musela premáhať aby som nezaspala.......

aja37
21. apr 2010

Tak baby, bola som u lekara. Vsetko ok. Dnes som dostala 1.injekciu Menopuru. V pondelok kontrola a OPU zatial naplanovane na priblizne 3/5/2010. Tusim sa budem kazdy vecer modlit, aby boli vajicka a aby boli kvalitne. Uz by sa aj patrilo na 6-ty pokus nie? 😉

jesterka001
21. apr 2010

Holky, abych nekecala, to, že mají prázdniny přes léto jsem četla někde na webu, tak možná kecám 😀 Ale je fakt, že mě řekli, že IVF bud červen nebo září. Tak nevím. Ale jsou státní, tak je to i možný 🙂
Jinak IVF – kompletní cyklus s transferem embryí 22 500,-, ICSI – vpíchnutí spermií do max. 10 oocytů 6 000,-, Příjem darovaných oocytů 8 000,-, Kryokonzervace embryí (poplatek na 2 roky) 2 800,-, Kryoembryotransfer (KET) 3 000,- - to jsou ceny pro samoplátce. Ceník ze srpna 2009.

pet.s
21. apr 2010

Ahojky holky, tak já už jsem zase v pyžžamu.Ještě čekám na kluka,až se vykoupe,abych ho vyzkoušela ze zemáku a dějáku. A na holku,aby mi udělala hlavu a pak asi zapluju do pelíšku.Nevím, co to se mnou je.Dnes i zvednout ruku je nadliský výkon.

Minka tys mi udělala takovou radost..jsi pro mě velký vzor. Budu ti držet palečky. A těch 10 000 je za jedno vajíčko nebo jak je to s počtem vajíček?

Pajka, necítíš ješět pohyby? mně se dens zdálo, že mi něco proběhlo pod kůží, když jsem přiložila ruku, tak jsem něco cítila,ale neumím to popsat. I muž to cítil,ale jemu to spíš připadalo jako srdíčko. tak bud už blázníme nebo nevím.

Ještěrka a kam to chodíš?

aja no tak budeme držet palce.

jesterka001
21. apr 2010

pets - Chodím k Apolináři. Jsem zvědavá, jestli budeš mít tu holčičku 🙂 Kdy že tam jdeš? 😉

zkousim
21. apr 2010

těhulky :

marja......................43 let.........přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let.........09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let........1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let.........19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu
ankava..................39 let...........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka ,19.4. potvzeno 1

Snažilky:

capenka..................39 let.......12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.....................38 let........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz................40 let........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 let........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let.........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:

minka....................43 let.........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let....... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 let........1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziados03/2010,05/201.IVF

Maminky:
11hanula.............44 let .. .......přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .......přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ...... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

zkousim
21. apr 2010

holky, já si vždacky musím zkopírovat tabulku,abych věděla,kdo je kdo........ ☹

Anky,tobě jsem nějak blbě zkopírovala smajlíka.....jo, lej na sebe pozor, lehni s nožkama nahoře...myslím si, že se ti zahnízďuje prcínek,ale i tak buď na sebe opatrná

Ivo, s tím hrazením u nás v republice...jestli jsi slovenka,tak nejsi český pojištěnec a nezaplatí ti ani cent a kdyby jsi si jako udělal trvalák u nás,tak by to muselo být rok před 1.IVF....oni to totiž některé zahraniční ženy dělaly,tak to pojišťovny prokoukly a daly ultimátum 1 rok buď pojistník a pak ti uhradíme to co českým ženám..asi to má i logiku.....

zkousim
21. apr 2010

do ....teď vypadla stránka a vše co jsem npsala je v niveč....
Anky nic na sebe nelej...to je dej

Minko super...moc ti fandím

a rychle odeslat 😀

zkousim
21. apr 2010

jo ještě jse to nedostla a je mi blbě...ale to je to falešné těhotenství..určitě mám cystu....to ona ráda dělá....už jsem to měla jednou,natěšená a H
jdu na zprávy,pak se stavím 😀

zkousim
21. apr 2010

hm,tak nic.tak dobrou 😖

martulle
21. apr 2010

Ahoj holky,jsem v 9týdnu a chtěla jsem se vás prosím zeptat v kterém týdnu se chodí na jaké vyšetření.Bude mě 39let a v pondělí jsem byla u doktorky,ale doktorka neříkala nic a měla dost naspěch,prý mám dojít za 14dní na krev.Akorát mě sestra v rychlosti vypsala prukazku a az doma jsem si všimla,že tam mám napsaný tlak,který mě vubec neměřila.Tak jsem z toho zmatená a mám trošku obavu abych něco nezanedbala.Cítím se docela fajn,až na to,že se mě někdy točí hlava,chvilkama je mě zle od žaludku a pořád mám děsný hlad.Ale to je asi normální.přeji vám dobrou noc a děkuju

hadonoshka
21. apr 2010

zkousim my makáme né, tak tu nemůžeme být a kecat 😀 nerváku

jo s tou cystou to znám, příznaky těhu a nic z toho a ještě mi z tý mrchy i rostlo břicho, to bylo zklamání v nemocnici když jsem začala krvácet

martulle vítám tě a gratuluju, těhule ti poradí. Za 2-3 týdny tě čeká NT screening a potom nějaký vyšetření, dávala jsem na minulé straně odkaz, potom krve a tak holky ti písnou. Je to divný že píše tlak a neměřila tě, to bych snad šla jinam jestli to bude takhle zanedbávat i dál.

minko mám šílenou radost že to půjde takhle rychle, nesmíme se vzdávat nikdy 🙂

holky gejbinka už není těhulka, psala do snažilek kočka, ta má smůlu to je fakt děs. Je mi z toho smutno.

pets já cítila pohyby od 14tt srdíčko to nebude, ale pohyby určo.

izina
21. apr 2010

Ahoj holky,
vy se vždycky rozepíšete a já pak nestíhám všechno přečíst a nejsem v obraze ☹ .

pets,
také jsem cítila pohyby brzy, celý 3tí měsíc jsem ležela v nemonici a jak jsem se pozorovala, protože jsem musela jen ležet a mohla jít jen na wc, cítila jsem malou. Nejdřív jsem tomu nevěřila, ale bylo to tak

zkoušim,
nečil se a užívej času,kdy můžeš sedět jen tak u poče anikdo tě neruší. Až bude prcek, tolik času nebude a klid už vůbec 😉

pet.s
21. apr 2010

tak dnešek mám opravdu výbornej!!!!
3la jsem spát ve 23, vstala jsem ráno v 5.15, v 8.20 jsem zalezla do postele, vstala ve 12.30, 18.15 jsem usnula u čení se synem někde mezi Dánskem a Islandem a probrala se ve 20.00Teda kam tohle povede???!!! 😀

pet.s
21. apr 2010

ještěrka já tu holku cítím do morku kostí. 😀 Jdu příští týden na 3 UZ, taksand alespon na jednom by mi mohli něco naznačit, ne? Nebo to je ještě brzy?

zkousim promin,ale mě upadla hlava, ani nevím jak.

izina večer jsem to cítila znovu a řekla bych , ře Veru bude pěkná potvora. Když přiložím ruku já a tatínek, tak to cítíme,ale jak Bára s Danem , tak je tam jak myška. Asi s nimi hraje na schovku. 😀 😀

izina
21. apr 2010

Pets,
tohle dělala malá taťkovi. Jako by věděla, že s nim bude míň ☹ . Zlepšilo se to až v pokročilejším stavu. Ale se spaním jsem na tom byla naopak, vůbec se mi nechtělo. Buď ráda, prý jsou pak klidné děti 😉

pet.s
21. apr 2010

tak to se musím zeptat mámy. Já od miminka mám problémy se spaním. jsou noce kdy oprvdu spát nemůžu. Už od malička. Možná je to tím, že máma se mnou v břiše sloužila noční 😀 😀
Pravda, že ségra s neteří těhu téměř prospala a neteř je strašně hodná holka.

izina
21. apr 2010

No vidíš, já spala málo a piňďa spí také trochu hůř. Moje teta mě varovala, abych neponocovala. Neposlechla jsem ji a mám to 😀 . Až se povede to druhé, budu radši víc spát 😖 a budu moct srovnat

pajka00
22. apr 2010

dobré ranko kočky...Pets ty jsi sedmispáč.....ale já taky usínám kolem půl deváté u TV.... Co se týká pohybů to ne, ale když si lehnu na záda, tak se mi vždycky vyboulí jedna strana břicha....ale až dole, tam kde je ta kůže nejnapjatější a nejblíž k děloze.....tak bych řekla, že se tam vždycky přesune.....Ale jestli už cítíš pohyby....což mi přijde fakt brzo-ale věřím ti to, proč ne, tak se začnu pozorovat 😀
Martule...nějak se mi ta tvá Dr. nezdá!! Nejenom, že v 9.týdnu ti už měli vzít krev atd., ale základ-tlak je snad normální a né psát blbiny a navíc jsi přece jenom mírně postarší, tak by si tě měli trošku víc pohlídat. Na screening se chodí kolem 12.týdne....tak být tebou, zajdu k Dr. už příští týden a pokud tě pošle k neumětelům, jdi jinam!! Protože když prošvihneš období, kdy se bere krev a dělá NT screening na vrozené vady, už ti další udělají zase až kolem 20.týdne. Je to tvoje zdraví, ty si platíš pojištění, takže se neboj ozvat se🙂 A jinak-gratuluju k miminku🙂

zkousim
22. apr 2010

Pet.s a nebyly to zaražené prdy 😉

To je fakt brzy.....já otěhotněla 25.11.1989 a pohyby jsem měla na Josefa..to je 19.3 tuším....4 měsíce těhotenství..Pet.s to budou prdíky 😀

zkousim
22. apr 2010

to si totiž pamatuji úplně přesně,protože mě ten blb/bývalej manžel/ tak vytočil,že tam Kačena lítala ze starny na stranu... 🙂

Ankávičko,jak je?

zkousim
22. apr 2010

a možná ani né....ty jsi 15tt??? no tak to by i možná bylo...no hele,prostě má zkušenost staré matky je , že pohyby vypadají úplně stejně jak zaražené prdy 😉 ..tak to je vono

zkousim
22. apr 2010

holky, mě to dneska zase pálí........ 😅 asi mi odumírá mozek...tak já jdu makat..hromada vedle hromady..nesnáším zakládání..bleeee

pajka00
22. apr 2010

Zkousím, že je pravda, že to vypadá úplně stejně, jako když se ve střevech hýbe vzduch..ze začátku je to špatné rozlišit 😀

aja37
22. apr 2010

Baby, k tomu poisteniu .... ja mam trosku ine skusenosti. Som slovenka, pracujuca v CR a poistena v CR iba od 1/1/2009. nemam v CR trvaly pobyt, ten mam stale na Slovensku. Som v CR uz 6rok, ale zo zaciatku som bola poistena stale v SR. No ale k 1/1/2009 som sa prepoistila, a hned vo 2/2009 sme podavali ziadost na IVF a v marci som na nom bola. Takze ten rok cakania tam nejak nesedi. Alebo teda som vynimka a ja som zacat nemusela 😀 😀

christy22
22. apr 2010

ahojte,tak chcela som vam povedat,ze tehotenstvo mam potvredene aj z krvy /556/.tak nezufajte.ja som pripad,ze aj po tak dlhej dobe/8 rokov/ je vsetko mozne.a dokonca spontanne.

pet.s
22. apr 2010

To ne..já necítím pohyby vevnitř v břiše,ale když si položím dlan na břicho a a zatlačím, tak cítím jak projede pod dlaní,asi jak ji zmáčknu. Nebo takový divný pohyby, které nepatří ke mně.Neumím to popsat.

aja a proč by si musela čekat? Já přešla od Škoda k VZP a hned na to šla na 2 operace a na IVF. Pojištovna ze mě musela mít radost 😉

pajka00
22. apr 2010

christy-gratuluju k pozitivní krvi🙂 tak hodně štěstí a jen tak dál🙂
Pets..je to možné....pohyby jsou individuální a sice se říká že až tak kolem 18-týdne, ale proč bys nemohla mít už te´d....já už chci taky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre