Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
6. máj 2010

danilko..to mě taky. Já to na té chatě miluji. Když jsme začali shánět, dali jsme si několik kriterii, co po té chatě budeme chtít, aby měla. Ted zjištujeme, že vlastně asi polovinu z toho nemá,ale nás to tam staršně chytlo za srdíčko.jak kdyby tam sídlil nějaký dobrý duch. je tam božsky. Je to v Českém Ráji.Chata v lese a přesto máme sousedy. Navíc jsme zjistili, že chatu vedle nás týden po nás koupili známí mých rodičů. Strašně fajn lidi. Sice už jim je taky k 60tce,ale když se ten chlapsvlékne do půl těla. 😀 😀 😀 😀 😀 mnam 😀 😀 😀 To jsou panoaramata 😀 😀 😀
Tuhle se na něj tak zasněně koukla i moje ségra až jsme se obě začaly smát. takže to není, jen že já jsme ted pořád při chuti 😀 😀 😀

danielax
6. máj 2010

Dobrou noc 😉

pet.s
6. máj 2010

danilko utíkej. Já jdu rýsovat.

marrad
7. máj 2010

Ahojte hociny

Tento mesiac ideme do 2. IVF drzte nam prosim palce.....

pet.s
7. máj 2010

marrad tak tfuj, tfuj, tfuj. Ke komu jdete?

marrad
7. máj 2010

No idem u nas v bratislave do ISCARU

pet.s
7. máj 2010

Aha, sorry já myslela,že hodíš do gennetu jako my.ale palce držím stejně. 😀

marrad
7. máj 2010

nie nie nie do ciech sa chystam az ako samoplatca 😉

danielax
7. máj 2010

Ahoj holky 🙂 Ahoj pet.s, Ahoj marrad.
Hezký den vám přeju...marrad hodně štěstíčka 😉

Holky zbytek aut už máme celý- přítel měl obavy, aby si někdo nepřišel třeba ještě pro kola 🙂

ankava
7. máj 2010

Ahojky, holky,
tak mě je dneska nějak podezřele dobře, i když ještě nenastalo odpoledne a večer, ale od rána mám zase depku, jestli srdíčko pořád tluče... ach jo, jsem naprosto šílená nenapravitelná osoba.

marad... hodně štěstí... ať je to teď úspěšné 🙂

aja37
7. máj 2010

Ahojte baby ... vy nemozete spavat? Pet´s , ty spavas 4hodiny, ci ako?

Marrad, drzim palce. Pis priebezne, ze ako to s tebou vyzera. Som zvedeve na Iscare v BAA. Ja idem buduci stvrtok do Iscare Prg, ale som ochotna chodit aj do BAA ak by bolo treba.

Inak baby, ja dnes idem do Gestu vyziadat si kopiu dokumentacie. Drzte mi palce, aby ma tam rovno nezbili 😀

danielax
7. máj 2010

ankava.... nejsi šílená osoba... prostě máš strach... to je naprosto normální... 😉

danielax
7. máj 2010

aja....neboj určitě mají trpělivost jako u nás v pronatalu... taky jsem si s tou kopu papíru připadala jak.... 😀

gejbule1
7. máj 2010

Ahoj holčiny 🙂
marrad budu držet palce,kdy tam jdeš?
anka já jsem taky takový plašan ale určitě je vše OK a bude ti špatně až odpoledne.
aja tak dobře dopadni 🙂
dani kde bydlíte v baráku nebo na sídlišti?Myslím jestli máte auto na parkovišti nebo před barákem.My před barákem a stejně se zloději nebojí loupit 😠 .

marrad
7. máj 2010

ankava

bud v pohode aj babo bude v pohode....
velmi nam vsetkym drzim palce.....
a dakujem Vam za podporu....
ja som si dala predsavzatie ze do 40 budem mamou..... ostava mi este 13,5 mesiaca
mam co robit, ale uz preto nieco robim.....
nevzdavame sa .... 😉

marrad
7. máj 2010

gejbule1
cakam na mrchu a yacne stimulovat v druhej polovici mesiaca
proviant uz mam doma....

danielax
7. máj 2010

gejbi....v paneláku, ale auta stála na dvoře v rodinné firmě... vlastně je to rodinný domek+ dílna, přítel dělá u bráchy. Je to oplocený, jenže přes noc tam nikdo není. Je to na vesnici. Jenže je bez auta... je to 50km sem domů, tak já byla přešlá z aut a ještěz toho, že nemá čím přijet ☹ Teď ale volal, že bude jezdit firemním- velký bratr mu ho půjčil, protože jinak se včera nedostal z práce ani k rodičům domů. Abys byla v obraze...sem jezdí tak obden a víkend, protože je to daleko ☹ A je jasný, že představa, že není čím jezdit.... nic moc. Proto se těším až bude stát domeček, odpadne to pitomý dojíždění 🙂
To máte u rodinného domku a ještě vám ho vykradou???? Otřes!

danielax
7. máj 2010

marrad.... budu držet palečky abys to předstevzetí splnila 😉

ankava
7. máj 2010

jo my máme auta za plotem a už se taky pokoušeli....
minulý týden sousedům ukradli popelnici.. a plech na plotě, aby ho mohli dát do sběru... takže je to jedno, kde co stojí.
když chtěj něco ukrást, tak to udělají.

danielax
7. máj 2010

pořád to říkám... jedna jediná léčba a rozmysleli by si sahat na cizí věci!

ankava
7. máj 2010

jj 🙂

gejbule1
7. máj 2010

tak to je děsný jak jsou drzí 😠 .Hlavně že má hodného šéfa a půjčí mu firemní.Já bez auta si to vůbec neumím představit.
Jsem zhýčkaná 🙂 .
marrad taky držím palce.Já si takových předsevzetí už dala tolikrát a pořád tu hranici posunuju 😀 😀 .Teď ji mám do konce roku 😒 .

danielax
7. máj 2010

gejbi... to jsme na tom stejně... stále prodlužuju hranici 😀 Ale teď jsme daly s doktorkou konečnou.. dom 43, pak už nic 🙂

danielax
7. máj 2010

Za auto jsem ráda, zhýčkaná... já nemám ani řidičák 😀 Ale vzhledem k vzdálenosti bysme se bez auta fakt neviděli než se sežene nová nádrž... ☹

ankava
7. máj 2010

já jsem taky autem zhejčkaná, sice do centra jezdím MHD, ale do práce a na nákupy.. to je obrovská úspora času a nejsem závislá, jestli se mnou přítel pojede.
Horší je to přes zimu, protože to se bojím, tak jezdím jenom MHD.

ankava
7. máj 2010

gejbi, jak je Lucince? už je lepší?

gejbule1
7. máj 2010

Za sebou máme další akčnější noc.Zase Lucka od 2h asi do 3h kašlala a brečrla že nemůže spát ale bylo to trošku lepší.Teď ráno jsem se s ní zase prala abych ji mohla všude nakapat 😉 Já to tak nesnáším ty nemoci .
Jednu výhodu to má.Když jsme doma tak si krásně řekne že chce čurat ale venku ne.Tak budeme alespoň trénovat .
Ale budou to dlohé dny ☹ .

ankava
7. máj 2010

tak ať je z toho brzy venku,

tak já vám tady vykládám, jak je mi dneska podezřele blbě... tak to už není pravda... před chvílí jsem naprosto nekontrolovatelně vrhla.... jojo, každý den je to prostě jiný

gejbule1
7. máj 2010

Tak vidíš 😀to je dobře alspoň víš že je v pořádku. Gratuluju k blinkání 😝 😀

pet.s
7. máj 2010

ahojky holčičky, vyhajaná 😀 😀 😀 i když teda hajt v době, kdy naše Barunka je doma, je dost složité. fakt je jak kojenec.Řeknu ji, že mi je blbě a jdu si lehnout, at mě nebudí. tak během hodiny, potřebuje 2x můj mobil, pak na někoho volá z okna, pak tu asi 3x pfraštila dveřma, ve finále si zapomněla klíče, tak jsem ji musela jít otevřít. 😠 😠 Pak už jsem tu naní ječela, tak odkráčela kamsi, nevím kam. Doufám, že na praxi(má odpolední!) 😠

Odpoledne máme rodinou slávu. Neteř má 6 narozeniny. Koupila jsem ji Hello kitty dort, Hello Kitty tričko, a Hello Kitty povlečení na postel. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre