Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
31. máj 2010

Holky u Apolináře jsoe na ten sceening taky výborní 🙂 .Já byla vždycky tam 🙂

pet.s
31. máj 2010

Holky máme po velkém UZ. Jsem Ok. V albu mám překrásnou fotečku 😀

ankava
31. máj 2010

pets... tak to je úplně úžasná zpráva... tak teď už jen přibírejte 🙂 🙂 🙂 fotečka je nádherná 🙂

gejbule... mě to doporučili v CARu a ani gynekolog proti tomu nic nenamítal, takže jdu do těch Modřan. Kdyby mi to zařizovala moje gynekologie, tak by mě nejspíš poslali do Krče.
Snad bude vše v pohodě, a bude vlastně jedno, kde mi to dělají.
co ty? už máš po MS? jsi objednaná?

janettka
31. máj 2010

@pet.s tak hurááá a už se můžete jen těšit a růst!!!

marrad
31. máj 2010

Dievcata stimulujem uz 11 den
a zle som zareagovala na stimulku....
rastie mi len jeden folik....
lekar povedal ze to mozeme skusit OPU, ze mozno sa podari,
no mne nadada myslienka, ze ci by nebolo lepsie urobit inseminaciu a k tomu sa aj prirodzene posnazit?
nemate niektora taku skusenost?
neviete poradit:?

ankava
31. máj 2010

marrad, tu zkušenost nemám, já měla folikuly dva, taky nic moc a OPU bylo. Když bude OPU u tebe, tak je samozřejmě pravděpodobnost, že se vajíčko oplodní vyšší, ale na druhou stranu, jestli se má oplodnit, a máte v pořádku spermio, tak by se mohlo oplodnit při inseminaci taky. Hormonů máš dostatek, tak proč by to nešlo víc přirozenou cestou.
Ještě máš chvilku na zvážení. Držím pěsti, ať je z toho jednoho folíku pořádný vajucho. 🙂

marrad
31. máj 2010

ankava, dakujem za reakciu
takze s tych dvch vajuch cakas babo?
no to by bolo super....
no uvidime, zajtra rano este idem na krv a ultrazvuk tak uvidim, co mi povie lekar...
dakujem za podporu

ankava
31. máj 2010

marrad, jo, původně se uchytila obě, ale pak se to druhé zastavilo cca na konci 5. týdne- syndrom mizejícího dvojčete a to druhé se má k světu. Teď čekám na NT screening, jestli je miminko v pořádku.
Spousta holkám, který měly málo vajíček to takhle vyšlo. Spíš asi záleží na té kvalitě. A na to stačí jedno pořádné 🙂

marrad
31. máj 2010

ankava drzim palce aby sa miminko pekne vyvijalo aby vsetki vysetrenia dopadli na jednotku.....
dufam ze u mna neide o kvantitu ale o kvalitu.....

ankava
31. máj 2010

marrad díky, budu na tebe myslet, aby se zadařilo 🙂 🙂

bsik
31. máj 2010

Zdravím, Mirrad, jednou jsem zkoušela nativ a na clostík jsem nějak nereagovala a byl tam nakonec jen jeden folikul. No a při OPU se nepodařilo odsát ani jedno vajíčko. Ale říkali, že neznamená, že byl prázdný, a že tam může ještě někde plavat.........tak mi tu inseminaci udělali až po OPU.........prý když už mají ty spermijky vypraný 🙂 Nakonec to teda stejně neklaplo ☹ Ale já teda nikdy neměla moc vajíček.........teď ke konci tak 1 - 2. Takže - jak říká ankava - nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě. A navíc jak máš dlouhý cyklus.......mě ten 11.DC teprve začínali ty folikuly trochu růst a OPU byla až tak 16. - 17.DC tak ještě vydrž 😉

marrad
31. máj 2010

mam kratky protokol
lekar vravel, ze vo stvrtok by mohlo byt OPU cize 14 dc
nakoniec sa ti podarilo otehotniet aj ked si mala len 1 az 2 vajicka?

My mame vyborne spermie tak sa chcem opatat lekara, ci by nebolo vhodne nerobit OPU ale inseminaciu

bsik
31. máj 2010

Podařilo!!!!! Tomášek bude mít už půl roku 🙂 🙂 🙂 My teda měli spermigram šílený, tak ta IUI nebyměla moc šancí na úspěch. den OPU nezáleží na druhu protokolu, ale délce cyklu. Ale jestli ti Dr. říkal, že OPU bude 14. den, tak to už by tam něco mělo být. Určo se Dr zeptej

gejbule1
31. máj 2010

anka dík za optání.Ms ještě nemám-někde se toulá 😀 .Na kontrolu jdu 10.6 🙂 .
pets SUPER 🙂
marrad držím pěsti.Na miminko určitě jedno vajucho stačí 🙂

pet.s
1. jún 2010

marrad..hele já jsem taky na tom byla vždy bídně s vajíčkama.Nikdy na zamražení.Nejvíc jsem měla 3.A koukej 2x těhu.

pajka00
1. jún 2010

dobré ranko, tak včera velký UTZ, mimi už je na vývěsce🙂 Vše je OK uff....velikostně jak má být , žaludek,srdíčko,mozek, pusinka-všechno v pořádku a když jsem se ptala při odchodu na pohlaví, schválně jsem se neptala dřív, protože je mi to vážně jedno tak mi Dr. řekl, že neví, že to šlo strašně špatně vidět a že možná holčička🙂) Takže je to pořád 50/50..

gejbule1
1. jún 2010

pajka moooc ti gratuluju!!!

ankava
1. jún 2010

pajka, super, gratulace, tak užívej těhu co to jde 🙂 🙂

gabikri
1. jún 2010

Ahojky 😉

Po dlohé době sem nakukuju a mám radost z foteček pets a pajky 😵 😵 😵 Holky krásné....kéž by jsme se všechny dočkaly 😵

Jinak jsem se vrátila z té HSK......byla to brnkačka, za 10minut bylo hotovo a za hodinu už jsem šla domů. Doktor říkal, že kdyby mi měl dělohu oznámkovat jako ve škole, dal by mi 1-. Že tady zakopaný pes není....že to musím prostě zkoušet a zkoušet. Tak aspoň něco 🙂

Tak jsem to teď naskenovala a poslala do Brna. No snad se mi brzo ozvou 😵

janettka
1. jún 2010

tak tady nám to nějak spí holky... 😉

bsik
1. jún 2010

Dobrý večer, Tak prvně Pajko, blahopřeju!!!!!!!!!!!!!! Pamatuju si jak jsem si já vždy\cky po každé kontrole oddechla, a říkala si, že teď už jsem klidná...........no, vydrželo mi to tak týden než jsem zase začala plašit a počítat dny do další kontroly 🙂 🙂 🙂
A holky, musím se s váma podělit o zvonek co se přihodil teď u nás v rodině.........dcera od mé sestřenice (21let) teď přišla na to, že ve 20.tt!!!!!!!!!!!! No hotovo, všichni se to snaží nějak strávit. Měla problémy s menstruací - vůbec ji nedostávala - a říkali jí, že jestli jednou bude chtít otěhotnět, tak bez umělýho nebo alespoň nějaké hormonální podpory to nepůjde. A bác. Začaly ji nějak bolet prsa, tak si udělala test a vyšel pozitivní......šla k dr., že to dítě asi jako nechce a on jí řekl, že už má polovinu těhotenství za sebou, a že teď už si ho bude muset nechat 🙂 🙂 🙂 Akorát, že docela dost kouří - občas nezůstane jen u cigaret, ale dá i tu travičku. A s pitím si taky neláme hlavu. Navíc byla před měsícem v USA u příbuzných a jeli na dovču do Mexika kde to měli all inklusive...takže drinky na pláži celej den 🙂 🙂 🙂 Tak se teď hlavně všichni modlíme, aby to mimčo bylo v pořádlu. Tak snad to všechno to její mladý tělo pořádně přefiltrovlo. A to jsem se ani nezmínila, žejsou s tím svým partnerem v prváku na KU 🙂 🙂 🙂

pet.s
1. jún 2010

bsik-..no kdyby nešlo o tvoji příbuznou, tak ybch řekla, že je to k nasrání 😀 Ale jinak gratuluji.
pajka..no tak taky baba...no prima Terinka bude mít kamarádku 😀

holky mě furt bolí ten zadek až mi je do slz. ☹

bsik
1. jún 2010

Pets, já měla taky hrozný bolesti, ale až tak měsíc a půl před porodem.................Chudino, si myslím, že si ještě užiješ ☹ ☹ ☹ Drž se.

janettka
2. jún 2010

@bsik no to ani nemá komentář,vždyť to už musela mít pohyby ne?Ale neboj,mladé tělo je neopotřebované tak bude mimčo v pohodě...jo tak se spoléhá na bezpečný sex v tomto přetechnizovaném světě... 😉 ale jinak jí samozřejmě blahopřeju!!!Jen ať se s tím dobře srovná.

janettka
2. jún 2010

@pet.s pořád tě trápí ten tvůj sedací nerv??Chudáčku a nemůžou i už teď něco na to dát?Já vím,že některé léky jsem pak už mohla...

pet.s
2. jún 2010

ahojky holky...
janetko..jojo pořád to bolí jak čert. pokud to dnes stihnu, skočím si k dr. a uvidím. za chvíli jedu do práce.

holky nemáte někdo radu, co se zbylými bílky? mám jich tu asi 20.

janettka
2. jún 2010

já je holkám susím v troubě na pusinky nebo mám někde recept na zákusek,ale ten je dost pracný....

pajka00
2. jún 2010

ahoj holky, díky za gratulaci, to víte, že mi spadl kámen ze srdce.
No bsík to je teda sranda....kdo nechce, má to raz dva...Určitě bude mímo v pořádku, protože takové mladé těla-to je něco jiného než my starší kostry.)) My se plašíme furt kvůli každé blbině.
Pets, tak tě to bolí?Zajdi si k Dr.určitě se s tím dá něco dělat. Do porodu daleko a třeba to s tím ani nesouvisí.
S bílkama neporadím,nikdy jsem jich tolik neměla. Ty, že sis dělala koupel ze žloutků, abys byla hezká?🙂)

pet.s
2. jún 2010

no já vymyslela cikánské řezy..těsto, marmeláda a navrh sníh s ořechy.bude tam holt víc sněhu 😀 ted jsem dodělala kuřecí pomazánku na tousty a jdu to budit do školy a práce. ta noha je fakt děsná, až se mi od bolesti zvedá žaludek.chjo..nevím jak to přežiju v kanclu ☹ ☹

janettka
2. jún 2010

holky dneska jsem nějak nemohla spát,zas mi lezli hlavou myšlenky jestli je mimi v pořádku,v téhle době nějak začalo mít předešlé mimi problémy a tak jsem z toho nervní...nejradši bych letěla k dr. ať se koukne jestli je mimís v pořádku 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre