Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

furaha
14. júl 2010

pets - nežárlí ona na miminko třeba?

ankava
15. júl 2010

pet.s holka drž se, nemáš to jednoduché. Jak jsi psala minule, Bára je dítě, ale má pocit,že už je dospělá a chce si dělat, to co ona uzná za vhodné a pak jí samozřejmě ty nehraješ do noty a při její povaze to pak takhle dopadá. Na to asi momentálně není lék ani pro jednu z vás. Tak ti jen můžu popřát ty pevné nervy, trpělivost a přežít to.

Pokud dneska dohoním genetika, tak by mě plodovku nabrali už dneska, pokud ne, tak až v pondělí. I když vím, že triple hodně lžou, tak jsem vystrašená jako blázen, hlavně z toho, aby ty nízké hodnoty neznačily úplně něco jiného.

Jinak všem přeju krásný den... dneska to vypadá nadějněji....... u nás je momentálně pod mrakem 🙂

pajka00
15. júl 2010

Pets,to mě moc mrzí, že máš takové trápení s holkou, navíc v tomto stavu, kdy bys měla být v klidu a pohodě...Neumím si představit, co bych dělala.Určitě jsi to s psycholožkou už řešila, jak se máš k ní chovat a co s ní, aby tady ty její exesy přešly, ale opravdu to nemáš lehké a ráda bych ti řekla, že to přejde a vyroste z toho...ale copak já tomu rozumím?Kdo ví, co se jí stalo jako malé, že je teď taková a každý by řekl, že by měla být šťastná, že se dostala do milující rodiny, ale vysvětli to puberťačce....No držím ti palce, aby jsi to zvládla a přežila aspoň se zdravím rozumem a terinku předčasně neporodila🙂Ale věřím, že to bude holka otrlá a něco vydrží-a budeme rodit zároveň až v říjnu🙂

pajka00
15. júl 2010

Ankava u nás je opět slunečno a bude zase pařák jak blázen..no fuj. Držím ti palce, aby bylo všechno OK a věřím, že i bude!!Vystrašená bych byla úplně stejně jako ty, ale to je normální. Hlavně, aby jsi to měla brzo za sebou a věděla výsledek, protože to nervování fakt stojí za to...

ankava
15. júl 2010

Tak to šlo rychle, genetik byl skvělel a řekl, že můžu přijet okamžitě, takže jsem už po deváté čekala na plodovku. genetik mi řekl, že ty triple více pracují s věkem a proto dopadají ve srovnání s NT screeningem hůře. Takže už jsem doma po plodovce. Miminko je velké tak jak má, plodovku nabral bez problémů, ale raději jsem se nedívala. Dokonce mi udělají ty rychlovýsledky na downa na účet pojišťovny, takže už bych zítra odpoledne nebo v pondělí (bohužel je víkend) mohla něco vědět. No a poslední zprávička- čekáme holčičku. Trochu věřím, že bude v pohodě, protože my baby přece vydržíme všechno 🙂

janettka
15. júl 2010

ahojík holky tak já jsem z dovolené doma ale nemám dobré zprávy...ani se mi to sem nechce psát abych vám tu nepokazila radost...byla jsem u dr,miminko má na bříšku velký útvar,takže zítra jedu na genetiku a pak na ukončení...takže tímto jsem už svoje síly vyčerpala a končím se všema snahama...

ankava
15. júl 2010

@janettka, to je mi strašně líto, že se miminku nedaří dobře. Ach jo, proč je spoustu věcí tak děsně k po.... Drž se, ať se ti daří co nejlépe to jde. Hodně sil.

pajinka111
15. júl 2010

@janettka
taky je mi to hrozně líto,úplně mi vyhrkly slzy,je to prostě hrozné,posílám ti hodně síly,drž se jak nejvíc to půjde,at je ti mm a tvý nejbližší oporou...budu na tebe mooc myslet

pet.s
15. júl 2010

ahojky holky..no včerejšek měl ještě dohru.☹ Slečna mi šlohla klíče před očima. Odmítla mi je dát, že jde pryč.Psala jsem a volala bývalému at mi s ní přijede pomoc. Nic. Tak dorazil chudák švagr.Postupně ji volala ségra a máma. všichni do ni hučely, at se uklidní a přestane. Slečna tu chodila v botech a provokovala.Kluk to obrečel, já to obrečela, švagr ji hodinu domlouval.Když se saň uklidnila, tak zalehla a spala do rána. Ráno jsem ji vytáhla z postele. Žádné chrápání do oběda. má pak moc energie. Nandala práci a odjela na nákupy a ke kamarádce. Přijela jsem v poledne. Vše bylo hotové(ani jsem nedoufala, většinou to neudělá).Omluvila se.Ptám se jí jestli ví, proč jsem ji zakázala jít včera ven. Holky, ona neví!!!! 😠 Myslíte, že někdy pochopí, že když mě začne posílat někam a být na mě sprostá, že bude následovat potrestání? Já už přestávám doufat. ☹ mimochodem, zatímco já psala a volala bývalému, že tu jeho dcerunka rozkopává dveře a at ji přijede srovnat, tak on psal naší společné kamrádce, jestli si nechce přijet zašukat. A mě nenapsal ani trhni si nohou. Dobrý co? 😠

pet.s
15. júl 2010

@janetka kruci to je smůla...achjo...je mi tě líto, holka. drž se.Kdybys něco potřebovala písni IP.Zažila jsem to podobné. ☹

pet.s
15. júl 2010

@furaha ne nežárlí..ona má tyhle scény občas. je adoptovaná, má ADHD syndrom, poruchy učení a chování. Prostě hrůza.
Jo holky, dnes mi začalo téct mlezivo, mám z toho radost jak malá holka a ani nevím proč. Asi proto, že konečně si po tolika letech jalovosti připadám jako ženská 😉

hanula11
15. júl 2010

Pets, koukám, že to taky s mladou nemáte jednoduché. Naše Ivče se někdy takhle chová ještě dnes, ale může za to ta její MDP. Byla trochu milejší a dalo se s ní i mluvit, ale poslední dobou (tak týden dva) se zase nějak vulgarizuje a vznětlivuje a ... Přitom prášky bere. Tak nevím ☹ 😠 .
Jen nakukuju, ani jsem nic moc nepočetla a malá je vzhůru, njn, tak se mějte a hážu maminkovský bacilky ... 🙂

hanula11
15. júl 2010

janetko, to je mi moc líto, drž se holka 🙂 Ani nevím, co dál psát, byla jsem moc ráda, že se ti zadařilo
☹ Tak hlavně hodně síly

ankavo, gratulace k holčičce, ty výsledky budou určitě v pořádku 😵 Mně při odběru plod. vody ještě pohlaví neřekli, ta naše pr´tola se pořád schovávala, asi se styděla 😖 , tak jsem si musela počkat až jak z amnio... 😕

No a asi už opravdu končím, cicavice je u mě přisátá, ale už brzo asi začne proti PC protestovat

nejka41
15. júl 2010

janettka je mi to veľmi ľúto, tá bolesť je strašná.......veľa sily.Drž sa! ☹ Ja idem v stredu k dr. Chcela by som aby mi nasadil znova clostilbegyt alebo niečo iné. Aké máte vy skúsenosti s clost?

hadonoshka
15. júl 2010

ahoj holky, tak zítra budu zase 4 DC, cyklus byl jen 23 dní a vlastně 23 už byl 1 DC. Takže hormony už brát nebudu a kašlu na to, nechám to osudu.

Janett proboha to je strašný, ježiš to je jako u pet.s člověk už se raduje a nic, to je fakt v prdeli, člověk nemůže mít z ničeho radost. Říkám si, jestli to třeba nebude jen hematom nebo něco podobného, kdysi na srpnovkách (hoky už budou rodit a já ne bééééé) psala jedna že má mimi útvatr a zmizlo to, tak ještě neházej flintu do žita. A nekašli na to. Jediné na co se vyprdni pokud by to nedopadlo je čekací doba na další pokusy. Bud na tebe myslet.

Paji to je skvělý, já viděla tu druhou čárku tmavší už u prvních dvou testů, je to skvělý. Jak řekl můj doktor, šance díky věku 5%, no ale alespoň něco. Ještě pořád to nevzdám, i když už chvilkama taky házím flintu do žita.

Iraf zdravím tě a závidím malou Kozorožku 🙂
Já ty cysty měla v době ovulky, to víš že jsem doufala, ale zase hovno s prominutím. No jedeme dál.

Nejka Clostyl dobrej, ale dělají se po něm cysty viz já. Ale dozrává při něm i víc vajíček a hodně holek po něm zůstalo hned těhu, tak to za zkoušku stojí. Prý účinky přetrvávají 2-3 měsíce, což je dobrý, řekl můj doktor.

Hanulko tebe taky zdravím a závidím přísavku, ach jo, taky bych chtěla, můj muž na mně už kouká jako když jsem duševně chorá že si nedám pokoj.

Pet.s já tu tvoji holku mít doma, tak ji seřežu jako koně. Děláš dobře, lepší zakazovat než léčit ze závislosti. Je ještě mladá, to se musí podchytit včas. Drž se ať neporodíš.

ostatní holky zdravím papa

pajka00
16. júl 2010

Janetko moc mě to mrzí, měla jsem velkou radost, že se zadařilo...kruci fix, je ten život někdy nespravedlivý...přeju ti hodně sil a drž se.
Pets hlavně, že se zklidnila a gratuluju k mlezivu🙂 Ale určitě to je zápřah na nervy jak blázen s takovým ďáblíkem...někteří chlapi jsou totál výgum...to se nezmění...bohužel.
Awal gratuluju k holčičce a uvidíš, že výsledky budou v pořádku🙂 Mně v poslední době všichni začínají hádat taky holku-tak jsem hrozně zvědavá a těmato dohadama se fakt bavím🙂

hanula11
16. júl 2010

Paji, a ty bys radši chtěla kluka nebo holčičku? 🙂
Jestli to nebude kluk 😉

moncici
16. júl 2010

Ahoj tak nič ani na druhý krát mi to nevyšlo asi osud to nechce v septembri pôjdem k lekárovi a skusim ešťe niečo strašne ma to trápi aj kvoli mužíkovi on tak túži po dieťatku,Janetko je mi lúto že to tak dopadlo ale verím že v živote ešťe budeš mať šťastie prajem pekný den 😢

pajka00
16. júl 2010

Hanulo mně je to úplně jedno, já mám kluka i holku-takže upřímně.....fakt jedno. Tatínek by chtěl hrozně kluka....tak ho škádlím a říkám-tak my si jdem se Stelinkou lehnout... 😀 A on vždycky...jdu dát chlapenkovi dobrou noc.....tak uvidíme-bude to překvápko🙂
Moncici to mě mrzí...ale určitě se s tím dá ještě něco dělat a zadaří se ti třetí mimóš.

pajinka111
16. júl 2010

Tak sem se konečně dovolala na tu krev. 😉
pořád to nikdo nebral,už sem si říkala že tam nikdo není a budu muset čekat až do pondělí 8-o
tak těhotenství potvrzené HCG že je trochu nižší 146,ale že to odpovídá tomu že su teprve 2 dny po vynechání měsíčků..tak snad to bude v pořádku 😉
na utz mám zkusit přijít 22.7.jestli už něco půjde vidět.. 😉

moncici
16. júl 2010

@pajka00 dakujem 😉

ankava
16. júl 2010

moncici, to je škoda, že se nezdařilo, ale ještě není nic ztraceno, bude pro tebe svítit sluníčko o něco později 🙂

Mě už zavolali ty první výsledky a downův syndrom nemáme. Jupííííí. Jsou tam úplně skvělý, počítala jsem, že mi zavolají až po neděli, ale volali dneska ve čtyři. Já mám takovou radost. Zbytek výsledků bude až za 14 dní. Ale to snad proboha už nic neslučitelnýho nenajdou. Nebo jo????
Tak jsem holčičce koupila čepičku a dneska snad už budeme mluvit o tom jméně
Já už jsem jí tedy jméno dala, ale řeknu, až po odsouhlasení tatínka. Doufám, že mi neudělá čáru přes rozpočet.

Všem přeju šťastné přežití tohoto teplotního pekla 🙂

gejbule1
17. júl 2010

Ahoj holčiny,jsem zpět v Praze.Těšila jsem se co je tu nového.Venku jsem si vedro docela užívala.
janetko je mi moc líto co prožíváš.Je to moc těžké.Ale nevzdávej to.Já jsem to zažila taky a kdybych to vzdala tak nemám Lucku.Teď po ní jsem zase 4xpotratila a ještě to chci zkoušet i když je to hodně psychicky náročné.Drž se.
anka mooooooc gratuluju.Taky bych to ještě chtěla zažít 🙂 .
moncici je to škoda ale určitě se to podaří.
pajinka to je super tak držím pěsti.
Holky máme to někdy moc těžké ale dočkáme se já tomu pořád věřím 🙂 .

skifarka
17. júl 2010

Ahoj holky,
jsem tu úplně nová a asi budu i nejstarší z Vás.
Je mně čerstvě 44 l., 2 děti už mám, ale se svým přítelem jsem bohužel už 3x potratila ☹ .
Naposledy 9.7. t.r., ale stále doufám.
Nejdůležitější je pozitivní myšlení, ale někdy to jde velmi, velmi ztuha.
Možná, že mám nějaké autoimunitní onemocnění a nějaké protilátky, i když imunologické vyšetř. u mě dopadlo ok.
Moc ráda si budu s Vámi povídat o našem společném problému.
"To vedro, ach jo".

pajinka111
17. júl 2010

@skifarka
Vítám tě mězi nás..To je mi líto že si o mimíska tolikrát přišla a ještě ted tak čerstvě.. ☹ Mám známou,ta má 42 let,má jedno dítko puběrtáka mezitím 5x potratila a ted čeká zdravá dvojčátka-už to taky vzdávala že se to asi nepovede a za 2 měsíce má už rodit.. 😉 .Takže nejdúležitějsí je u nás trpělivost a nevzdávat to,ikdyž je to moooc těžké
já mám za sebou 2x potrat,pak se spoustu let nedařilo a koněčně sem objevila vysněné čárečky,ale ještě nic moc nevím,jen z krve těhu potvrzené..tak uvidíme

skifarka
17. júl 2010

@pajinka111
Díky za podporu a za optimistická slova, moc pomáhají 🙂 . Psychika dokáže divy, ale to se někdy lehce řekne, hůř udělá.
V momentě, kdy už jsme se na to tak neupínali, tak najednou to "bylo".
Jako ženská jsem ještě i v tomto trošku "kmetském" věku na mimi zřejmě úplně ok.
Nikdy mně nic nenašli. Už jsem absolvovala všechno, hystero, lapar., IVF.
Paradoxně loni IVF nevyšlo a teď otěhotnění přiroz.. Problém byl u nás spíše v partnerovi.
Udivuje mě, ta velká solidarita ženskejch navzájem, přesto, že se neznáme.
Určitě napiš, jak to s tebou vypadá: "Každý nový miminko je skvělá zpráva".
Držím móóóc palce.



Držím moc palce.

awalancha3
17. júl 2010

janetka............ ☹

gejbule1
17. júl 2010

Ahoj skifarka mě letos bylo 41 a už mám za sebou 7potratů.Poslední 28.6.tak se drž a nevzdávej to jako já 🙂.I když jsou to pěkné nervy ☹

pajinka111
18. júl 2010

@gejbule1
panobože to bych asi byla úplně na dně ☹ ..posílám ti hodně síly a všem netěhulkám těhuvirusík************************************************************************************************************,moc vám držím pěstičky,at už máte brzo v Bříšku mimíska

skifarka
18. júl 2010

@gejbule1
Ahoj gejbule, jsi moc statečná ženská. Říká se, že ženská vydrží víc, než kůň a některá ještě daleko víc. Touhu po miminku, člověk ničím nenahradí, alespoň já to tak mám. Užívej si každou minutu svého malého štěstí. Já čekám na "mimi" už celých 13 let a je to fakt těžký. Člověk se musí teď v mezidobí, než se dočkáme toho uzlíčku, asi něčeho chytit, aby ty myšlenky furt nešly jedním směrem. Ty třeba dcerky a já toho svého puberťáka, který jde v září na gympl a bude třeba zabrat. Nebyl na ZŠ na to zvyklý.Nemysli si, že bych to měla takto "racionálně zmáklý", ale nějak se do toho nutím.
Nevím, jestli o tom chceš mluvit, ale absolv. si již hysteroskopii., laparoskopii., imunolog.vyšetř., trombof. mutace/ zjistili mně ji před 5 lety/? Celé 3 měsíce jsem si píchala Fraxiparin na ředění krve do břicha. Ze začátku to byl očistec, ale i na to si lze zvyknout, v cestě za miminkem.Tam všude může být "zakopaný pes".
Teď poprvé jsem si mohla vyžádat histolog.+genet. vyšetř. plodu. Jde to tehdy, jestliže proděláš ZT. Výsledky budou trvat déle, ale když už čekám 13 l., počkám nějaký měsíc.
To všechno Ti píši i z toho důvodu, že by si něco z toho možná mohla použít.
Tfuj, tfuj, držím palce.






Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre