Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajinka111
25. júl 2010

Ahojky.. Dopoledne jsem byla na pohotovosti ..včera sem začala špinit,ráno taky,při vyšetření taky..zatím je pořád jen gestační váček..ted přímo to prý na potrat nevypadá,ale co bude se rozhodne v nejbližších dnech..dostala sem injekci a kapky ..Zatím je to ještě tak v začátku,bez srdíčka,že se ještě neví co to udělá..Pokud je to prý nějaká genetická vývojová vada,tak nepomůže nic ,že to zatím úplně špatně nevypadá,ale příští týden že už by měla být srdeční akce,jinak asi bude něco špatně.. je mi tak nějak celkově špatně teplota je pořád nízko,mám vážně strach že je to jasný signál
..Co sem přijela z pohotovosti,tak sem zatím nešpinila..snad tzo přejde,ale oba potraty začali taky takhle špiněním.. ..no za pár dní se uvidí..

janettka
25. júl 2010

ahojík holky tak na vás trošku načuhuju co a jak....u mě už nic nového , v pondělí jedna revize,týden ve špitále,ve čtvrtek druhá revize...teď už se snažím akorát posbírat síly a uzdravit se..

baculiatko40
26. júl 2010

@janettka ahoj! mozem poradit? Skus FEMIGARD, aby si sa dala cim skor do poriadku. Celkovo to upravi hormonalne hladiny, cyklus v zenskom tele. Su to len bylinky, ktore Ti nemozu uskodit, iba pomoct. Najdes to na nete "hemann.cz".
pekny den

pet.s
26. júl 2010

teda holky..pajinka a janettka..co to je za zprávy??? vím, že ted žádná slova nepomůžou,ale držte se Berunky a bojujte..jednou musí být líp, ne? 😒

ankava
26. júl 2010

janettka, přeju ti hodně všech sil, co máš ať se dáš brzy do pořádku, je mi to moc líto, že to takhle skončilo, ale ty to určitě ještě nevzdáš, viď

pajinka, ach jo, to je smutný, že ti to takhle nevychází, ale ještě to není ztracené, uvidíš za týden, moc držím pěstičky 🙂 🙂

pet.s bezva, že už to bylo v pátek v pohodě, já jsem si to myslela, že by tě jen tak nenechali, kdyby to bylo vážnější 🙂 🙂

u mě nic nového. pohyby cítím- necítim- pořád nevím a už jsem trochu v nervu, myslela jsem, že budu víc vnímavější.
V pátek velký UTZ a čekám na výsledky amnia... kéž by to dopadlo dobře 🙂

Holky všechny džte se 🙂 🙂 a ať už zase slyšíme nějaké pěkné zprávy 🙂 🙂

hanula11
26. júl 2010

janettko, tak ať je ti brzo líp, třeba se brzy zase povede, možná to tak mělo být, za rok touhle dobou třeba už budeš mít doma malé řvouně

paji, třeba je to jen plachý poplach a všechno se upraví, držím moc pěsti 🙂

pets, taky zdravím, i malulku v bříšku,
ta naše čertice už pěkně vyvádí, všude vleze, všude stoupá, pusu pořád od ucha k uchu, ale jak jde o jídlo, nezná bratra, to je hned křiku široko daleko (ale to už od mala) 😵

ankavo, držím pěsti na velký utz

No a já jdu uspávat, tož se všechny mějte pěkně letně

bardotka
26. júl 2010

Ahoj holky,tak jsem se konečně odhodlala přidat se k vám.Je mi 44 let a mám dceru 25 a syna 18 let.,snažíme se už 2 roky s novým partnerem.Mám za sebou 1ivf a uvažujeme o druhém...

ankava
26. júl 2010

ahoj bardotka, vítej v klubu 🙂 🙂 teď o prázdninách je tu celkem mrtvo, ale myslím, že se pak zase naše povídání tady pěkně rozjede 🙂
Kam chodíte do CARu a kdy se chystáte na druhý pokus? Už máte něco rozjednaného?

bardotka
26. júl 2010

Ahoj Ankava,díky za přivítání.Chodíme do Gennetu v Praze,ale řekli nám ohledně věku,že doporučují darovaná vajíčka.Nevím,ale moc se mi do toho nechce,měli jsme dvě embrya,svoje.Prý výborná,jestli to teda neříkají každému..bohužel se nechytila.Tedˇ jsem našla jednoho doktora v Brně,máme po první konzultaci a jsme domluveni na září.Dal nám naději..zatím přeju hodně štěstí tvé holčičce,už víš jak se bude jmenovat? 😵

christy22
26. júl 2010

ahojte.ak vamto nebude vadit,tak by som sa k vam tiez rada pridala.bola som tu niekedy v aprili,kedsom sa dozvedela,ze som tehotna a potom som si vas obcas niekedy precitala,co mate nove.ale teraz cakam na vysledky z plodovky a na velky UTZ a mam zaky hrozny strach.
Tak mi niekedy pomaha si precitat,ze nie som sama, ktora sa vsetkeho boji.ked som cakala moju dceru,tak som to vsetko prezivala uplne v poho.ale to bolo asi tym vekom.

awalancha3
26. júl 2010

christy............... to je normalne.... ja prežívam to iste, určite je to tým vekom, sme už holt rozumnejšie, skusenejšie a citlivejšie....nech prídu výsledky z amnia čo najskor a nech sú výborné....

pajinka111
28. júl 2010

ahojky holky,
zatím nekrvácím ani nešpiním,dostala sem další injekci,ve čtvrtek mám kontrolu,tak se uvidí..teploty taky šla nahoru,tak to snad bude v pořádku..
@christy22 vítej mezi náma 😉 ,tenhle strach prožíváme všechny-držím ti pěstičky-uvidíš ,všechno bude v pořádku 😉
@bardotka-taky vítej mezi náma 😉
@ankava -tak co vysledky?určitě je všechno v pořádku 😉
@pets a co u tebe nového?co dcrka,ještě pořád s ní máš takové trápení,nebo se to už zlepšilo?

hadonoshka
28. júl 2010

ahoj holčinky, překopli nám kabel, tak jsem byla bez netu.

Zdravím všechny nové, to mám radost, že tu jsou i starší holčiny než já, protože mám pořád šanci, i když já pouze přirozeně, tak to už půjde hůř.

Janett to je v háji, někdo si na nás zasedl, ale jedeme dál, co se dá dělat, člověk se nemůže radovat už ani z toho testu když neví co bude. Za mlada by mně ani nenapadlo se tím zabývat, nějakým strachem, ale teď jsem pěknej posera.

Paji myslím na tebe aby bylo všechno ok a holky letím dělat se zvířátkama než se vzbudí děcka. Koupila jsem si pávy tak mám strašnou radost 🙂

hanula11
28. júl 2010

Hadonoško, kolik těch pávů máš? 🙂 😵
Pozdravuj je ode mne 🙂

janettka
28. júl 2010

ahojík holky tak už zase pracuju,mám sice ležet,ale jde mi to na palici, myšlenky se toulají co jsem udělala špatně tak radši jdu pracovat...no a samozřejmě zvyk železná košile....koukám na vás...zdravím nově příchozí,doufám,že tu budou následovat jen dobré zprávy

hadonoshka
28. júl 2010

Zatím mám 2 pávice a kluky se jim nedaří chytit, tak jsem si objednala jinde jiné dva kluky, přivezou je zítra no a až chytí tyhle tak si je vezmu taky, takže celkem jich bude 6. Jsou jen na parádu. Ještě bych chtěla nandu pampového, bílého, ale musí být v páru a jeden stojí 5 tisíc, tak musím našetřit. Ale měly by se narodit miniprasátka, tak snad vezmu nějaké prachy z toho, uvidíme.

pajka00
28. júl 2010

ahoj holky...máte se? Vidím, že se už dlouho nikdo neozval asi dovolenkujete-jak já minulý týden. Od pondělka zase zařezávám, ale po pravdě, už se těším, až mi začne MD....nějak mě to začíná zmáhat.
Pets jsem zvědavá, která z nás dřív porodí-když máme ty termíny tak stejně🙂 Já mám 12.10. a 19.10. ..ty 15.10...což je už absolutně šumák🙂 Důležité, že jste OK...a my s mimčem taky🙂

pajka00
28. júl 2010

Hadonosko pávy🙂) ty jsi fakt zázrak🙂)
Janettko určitě jsi neudělala nic špatně-prostě příroda je někdy nespravedlivá potvora...to je všechno. Věřím, že příště už to musí klapnout!!!
Pajinka držím palce, ať je všechno při příští kontrole vpořádku....když už to tak vyšlo, ať to i pokračuje úspěšně🙂

janettka
28. júl 2010

pájko já nevím,asi už žádné příště nebude....nevím jestli bych to s nervama vydržela...tohle těhu už bylo takové překvapení,navíc mě trvá tak rok než zas otěhotním....už budu pěkná stařešinka....nevím jestli na to mám ještě sílu...manžel sice tvrdí,že čeká jen 6týdnů a pak se uvidí jak to poletí,ale mám obavy,že se spíš snaží nastartovat nějaký elán u mě...

pajka00
28. júl 2010

Já vím,že jsi to už zažila a je z toho člověk smutný,naštvaný,znechucený, nešťastný......ale ono to časem zase přejde a nikdy nevíš, jestli se zase úspěšně nezadaří. A pokud ano, určitě budeš věřit, že to bude v pořádku a donosíš to. Nic jiného ti ani nezbude. Odpočiň si, vyčisti si hlavu-čímkoli a čas to zahojí....Buď se zadaří nebo už ne.....bohužel, kdyby tomu mohl člověk poručit....Držím ti palce, ať jsi šťastná i kdyby to mělo být bez mimča.Určitě ti to tvoje dcera vynahradí🙂 A pak se budeš muset otáčet kolem vnoučat🙂 I když na to je fakt ještě hromada času!!! 😀

janettka
28. júl 2010

@pajka00 no nevím jestli mi to dcera vynahradí,ani nepřišla na návštěvu...jen mi do nemocnice napsala,že mluvila s Lenkou a dozvěděla se že jsem v nemocnici a co jako mi je...na to jsem ji napsala,že ať se nezlobí,ale že o tom po telefonu mluvit nechci...tak mi popřála hodně zdraví a tím to skončilo...asi se ptá Lenky jak se mám ale doma se nezastavila....zřejmě nemá čas....někdy je mi z toho smutno...

pajka00
28. júl 2010

To věřím, že to zamrzí. Snad tě ještě potká to štěstí mít jedno dítě🙂

zkousim
28. júl 2010

čauky ženy 🙂
koukám,že se rozrůstáte 🙂
Awa,já taky měla bílkovinu.....pila jsem hodně urologický čaj.,....ale je to 20 let a holka je O.K.No občas praštěna,ale jinak to jde :-ú
Tak jsem ráda,že pajka,Pets,Ankava a Awa jsou vpoho.......já se sem moc nedostanu,i dnes jsem to vzala šmahem.....někdy si tu diskusi přečtu celou......tak pa

P.s. myslím na vás a držím palečky

awalancha3
28. júl 2010

pajka a pets.................. este pred nedávnom ste netrpezlivo čakali či budú na teste dve čiaročky a už ste pred porodom... 30 tt to je už bábenko životaschopné.... už sa nič hádam nemože pritrafiť............. vydržte to........

zkousim
28. júl 2010

samozřejmě palečky všem....jsem to zase blbě napsala......občas se zadaří....
Ještěrko,jak jsi na tom????? Písni na IP.Dlohou jsem tu nebyla,vím... ☹

pajka00
29. júl 2010

Jo jo holky-letí to šíleně ten čas...taky si vzpomínám, jak jsem byla nervozní, když jsem studovala první těhu test....a teď si chystám výbavičku. Všem to moc přeju a držím palce, aby to vyšlo a vy jste taky viděly na testu // a pak to zdárně dokončily 🙂Myslím, že si to zasloužíme všechny a příroda by mohla být občas i spravedlivější🙂

hanula11
29. júl 2010

ahojte 🙂
Tak pávi se nechtějí nechat lapit, hadonoshko, jo? Je holt je vidět že patří do mužského plemene 😉 😀 Ať ti dnes dojdou kluci v pořádku, ty tedy máš doma úplnou ZOO.
Těhulkám hodně síly na "tahání" bříška, už máte holky docela co nosit, já si loni ke konci těhu připadala jako slonice, krátí se vám to děvčata, zdravím mrňousky v bříšku.
A ostatním jen můžu držet pěsti, ať máte taky kus toho štěstí a vajíčka se zavrtají 😵 .
Janettko, to chce čas, snad to aspoň trošku přebolí, čas je holt fakt nejlepší lékař,
i když ta ranka v srdci zůstává vždycky, jen bude bolet to pak bude snad kapinku míň.
Třeba toho malého andělíčka, co tě opusil, brzy nahradí další malé sluníčko, co ti bude dělat jenom radost 🙂. Podívej se na Pets, možná už je tam někde nahoře pro tebe miminko nachystané a jen čeká, až na ně bude ta správná doba. Moc bych ti to přála. 🙂 😵

pajinka111
29. júl 2010

Ahojík holčiny 😉
tak su konečně zpět z UTZ,mudr říkal,že vidí náznak srdeční akce,že tak za 2 dny to půjde už vidět zřetelně,že jsem teprve podle UTZ 5tt,nejdýl 29den po ovulaci,takže zřetelné srdíčko tak příští týden..Že to vypadá zatím jako normální standartní vývoj,jen že byla později ovulka,tak se to celé posunulo..oproti minulému týdnu je tam veliký posun,hodně se to zvětšilo..Fotečku nemám ☹

pajka00
29. júl 2010

No sláva....to se ti ulevilo,že? Tak je to v pořádku a teď už jenom, aby to i v pořádku všechno pokračovalo🙂Člověk tomu musí věřit a ono to určitě vyjde-držím palce🙂 Fotečka bude příště. 😉

janettka
29. júl 2010

@pajinka111 tak to moc moc gratuluju,určitě jsi si oddechla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre