Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
29. sep 2010

pet.s ráda tě vidím, co kočinečka, kde máš další fotky. Jak na tom je? Už jí pustí domů? Co děcka na ni říkají? A jak jsi na tom, kojíš?
Závidím ti, já bych tak strašně chtěla miminuško a fakt už se začínám bát že to nepůjde. Ten čas mrcha tak letí. Taky kdyby se ten můj trubec rozhoupal už po potratu a nemusela jsem řešit 5 měsíců jeho nezájem, tak už by dnes bylo asi zaděláno.
Ti chlapi jsou fakt někdy na zabití. Jemu je 34 tak je mu to šumák. On má času dost.
mnamko gratuluji k úspěšné kontrole, je to super zprávička.
dani tebe jsem dlouho neviděla a minku moc vás holky zdravím a držím vám pěsti. Koukám zas nová dušička lili vítám tě a držím pěsti aby bylo všechno ok. Jé a rainbow taky tě vítám a vůbec všechny nové. Je fajn, že je nás tu tolik, jednu dobu jsme tu kecaly jen s gejbulí a janettkou.

Všechny ostatní holky zdravím, já se v tom už ztrácím, chodím sice nakukovat, ale už je nás tu tolik, že moc nemám přehled.
Zatím papa

gejbule1
29. sep 2010

@lilien33 taky se divím že jsi na NT nebyla.I když na plodovce jsem byla taky tak mi dělali i NT.Myslím že je to povinné.
Chceš na plodovku sama od sebe?
@pet.s koukám rychlé zprávičky,málo času že?Je malinká hodná nebo pláče??Kdy nám dáš nějaké fotečky?Užíváš si to pořádně?????Moc ti to přeju.
@hadonoshka ještě to nevzdávej i když já už taky nějak ztrácím víru v miminečko.Nikdy jsem taky nepociťovala jak ten čas letí jako teď kdy se snažíme.To je měsíc k měsíci a už je to rok.Bohužel čas je proti nám 😠 ☹

pet.s
30. sep 2010

@gejbule1 jsme ještě stále v nemocnici, tak není o čem psát. tady jen kojíš a přebaluješ. Mně se zdá malá hodná. Ale nemám ji u sebe.Jsem vedle na chodbě, a malá stále na JIPu. Už ji skoro nic není. Ted ji převádí na umělou. Mám málo mléka. Zítra bychom mohly jít domů, pokud nám znovu nevyleze žloutenka.Což je ve hvězdách. A bojím se, že vyleze a mě už tady šlehne.Už jsem v tom špitále na můj vkus moc dlouho. vzala jsem si propustku na noc a to jsem zase byla nervozní a neštastná, že jsme malou opustila. No prostě schýza.Užívám si to skvěle. Je tak sladká panenka moje.-)))
@hadonoska a @gejbule1 holčičky, co je to za řeči... a i kdyby už to nevyšlo(musí to vyjít), tak jste poznaly tu krásu být matkou a hned několikrát, tak buďte vděčné, alespon za to. Jsou ženské, které to nikdy nezažijí. 😉

lilien33
30. sep 2010

@evapavla dík za vysvětlení.To mě doktor nenavrhl ani nic neříkal,že bych něco takovéto měla podstoupit.
Sem stoho tak vedle.Akorát mě navrhl,že stejně až mě budou brát krev vtom 16týdnu,že hodnoty budou vyší vzhledem mému věku.Tak mě rovnou vypsal žádanku na plodovou vodu do Brna.Mám si tam zavolat a obědnat se.Tak nevím.
Tak sem stoho tet celkem vedle,že mě nic takovéto nenabídl TN. ☹ Asi to není unás povinné.Inak by měto nabídl.
Aachjoo. ☹
awalancha3 na ty Amnio sem už taky byla dyž sem čekala malou.Tak si myslím,že to bude dobry a vše dopadne dobře.
Ato NT už stejně bych nestihla dyž sem už 13tyden.Musím se nato příště doktora zeptat proč mě níkam neposlal. 😒

evapavla
30. sep 2010

@lilien33 , nič si z toho nerob, ani mňa nikam môj doki neposlal, našla som si to sama, lebo kamoška, kt. žije v zahraničí absolvovala meranie NT v rámci povinných vyšetrení v obidbvoch tehu (pred 10 rokmi aj teraz), môj len mykol plecom, my to nerobievame, preto som si to plne uhrádzala, ale mám dojem, že napr. tehotné v Blave majú k tomuto vyšetreniu prístup cez svojich obvodných gynekológov. Kamoška si doplácla len za biochemické vyšetrenie krvi. Je pravda, že triple aj toto vyšetrenie vychádza (kompletný prvotrimestrálny skríning) starším matkám zle, lebo sa zarátava vek a aj váha tam zohráva rolu. Aj mne vyšla pozitivita na Dawnow syndróm a amnio nič nepotvrdila. V každom prípade veľa vie prezradiť meranie NT hodnôt, čo ti podľa mňa môžu spraviť aj teraz. Je to dobré pre kľud duše a pohodové tehu. Niekedy je ale lepšie nechať veci tak ako sú a nesúsetreďovať sa vyšetrenia, zbytočne to mamičky stresuje, teda ja osobne som bola veľmi vynervovaná.

mnamko
30. sep 2010

@evapavla tá lavička je už úplne na vrchu zámku,sútaké do hneda mramorové,v rohu miestnosti je brnenie,tam už sú ludia uťahaný a večšina si sadne.

mnamko
30. sep 2010
mnamko
30. sep 2010

Ináč toho NT vyšetrenia sa veľmi bojím,ako pozerámna tú fotku mám taký dojem ako keby nemalo noštek.

evapavla
30. sep 2010

@mnamko , díky, naposedy som bola v Bojniciach pred 2 rokmi, asi bude rodinný výlet 🙂 , fotečka je skvelá, tak trochu závidím, ale v dobrom 😵 😵 😵

evapavla
30. sep 2010

@mnamko , neblázni, ak nie si na sono odborník, nemôžeš to vedieť posúdiť 🙂 , to bude všetko v poriadku

mnamko
30. sep 2010

@evapavla no to doporučujem,a držkam palčeky,len neviem dokedy robia návštevu zámku či aj cez zimu.No uvidím toho 14.10

martulle
30. sep 2010

ahojte holky,@pets kolik Terinka už váží?@gejbule to je fakt,že za chvilku mě to čeká taky,ten čas tak šíleně rychle letí.onehdy jsem taky pořád obhlédala snímeček,kde miminko bylo velké v 7 týdnu 0.94mm a ted už máme 2kila.

gejbule1
30. sep 2010

mnamko evka má pravdu.Taky si myslím že sama nic z fotečky nepoznáš a hlavně je asi mladší tak tam ta kůstka ještě nemusí být.Ale chápu že se bojíš.Já vždycky před kontrolou mám průjem atd.Taky pěkné nervy 😠 .
@pet.s naprosto tě chápu taky bych chtěla domů ale s malou společně.Snad už vás brzy půstí.
A máš úplnou pravdu moc moc moc si vážím toho že mám holky i kdyby to nevyšlo tak jsem šťastná z toho co mám.
🙂

navia
30. sep 2010

Ahoj všechny. Mohla bych k vám? Je mi 38,5 a mám už dvě velké děti. Momentálně začínáme s přítelem uvažovat, že bychom si mohli pořídit ještě miminko, on děti nemá.

gejbule1
30. sep 2010

@navia Ahoj 😀 vítám tě tady .To byl přesně můj případ.Taky jsem si našla mladšího a bezdětného přítele 😉 .

navia
30. sep 2010

gejbule1: No jo, už jsem sem kdysi chodila.. tenkrát jsem chtěla miminko s manželem. Bohužel, manžel nějak přestal chtít mě☹ My jsme zatím ve stadiu uvažování, nejvetší problém je sehnat vyhovující bydlení. Ale nemáme moc času, hlavně já ne ☹ Brali jste něco před otěhotněním (myslím vitamíny a tak) a co partner?

rainbow1
30. sep 2010

ahoj navia. Tiež som tu nová. Ja sa snažim o miminko stále so svojím manželom, dcérka ma12 rokov, dosť samostatná, tak asi syndrom prázdneho hniezda 😉 A keď si prezerám všetky tie fotky miminiek, tak veľmi túžim ešte jedno mať 😝 . Ja beriem Femibion 800 asi 4. mesiac, snažíme sa od Novembra 2010.

rainbow1
30. sep 2010

...a ďakujem všetkým žienkam za privítanie 😵
Ja som dnes 25DC, tak som zvedavá ako dopadnem tento mesiac. Mrchu mávam pravidelne 28 dní.

rainbow1
30. sep 2010

...teda každých 28 dní, nie 28 dní, to by bolo aj na vola dosť 😅

rainbow1
30. sep 2010

...oprava od Novembra 2009, dnes som nejaká roztržitá 😨

navia
30. sep 2010

@rainbow1 ahoj, tak držím palce.. skoro rok je dost dlouho.. už jsi to nějak řešila?

janettka
30. sep 2010

ahojík holky,vítám nové tváře 😉 😉

rainbow1
30. sep 2010

@navia užívala som 12 rokov antikoncepciu a lekár mi povedal, že sa telo bude minimálne pol roka dávať dokopy a že do otehotnenie do roka je v tomto prípade normálne. Ale v utorok som bola na hormonálnom profile tak uvidím
@janettka ahoj 😉

pet.s
30. sep 2010

Ahojky holky, rychlé zprávy z Podolí.Dnes nás sestěhovali s Terinkou dohromady na jednolůžák, tak si užívám mateřství na plné pecky. 😀 pokud se do zítra nezhorší žloutenka, tak bychom mohly jít domů. Už se strašně těšíme. Hlavně já. Chybí mi děti a ten můj mužský. Asi není normální, že jsem na něm takový závislák,ale hormony k tomu přidávají. 😀

hadonoshka
30. sep 2010

no supééér, to je skvělá zpráva 🙂 Konečně si ji užiješ.

My jsme byli kdysi v Podolí za švagrovou a já jsem z toho měla klaustrofóbii. To jsem si připadala v tom Kolíně kde jsem rodila Jiříka jako v ráji proti tomu. V Podolí to bylo jako v kriminále, všechno mrňavý a smutný a drahý jako prase. I když pardon za to přirovnání, v kriminále už se dnes mají jako prasata v žitě.

hadonoshka
30. sep 2010

Tedy pardon kdysi, je to 1,5 roku.

awalancha3
30. sep 2010

@navia ..................ahoj, ja sa pridávam, som tiež ten prípad, s exmanželom mám 18 ročného syna a ked som mala 40 tak som si vzala 35 ročného bezdetného....... a je len samozrejmé, že som veeelmi chcela s ním miminko........ a sa našťastie podarilo aj napriek 40tke na 3 pokus..... čo som nesmierne šťastná... teraz to už len za 6-8 tt dotlačiť na tento svet.... držím palce!!

gejbule1
30. sep 2010

@pet.s To je právě krásný že jsi závislá na mužíkovi.Tak to má být!
Tak konečně jste kočky spolu 🙂 .
@janettka Ahoj 😀 už máte výsledky?
@awalancha3 To už máš za chviličku tak se drž 🙂 🙂

martulle
1. okt 2010

dobré ránko holky,tak já to mám podobné,vzala jsem si 36letého a taky zatím bezdětného.@pets jaká byla noc s Terinkou?@gejbule a ty jsi s Lucinkou otěhotněla v pohodě?@mnamko a co mimísek,jak těhulíte?a taky vítám nové snažilky@awalancha a co ty,už se nám to blíží,co miminko,dává zabrat kopáním?@hadonosko a co vy,už se snažíte?psala jsi,že je to tvému šumák... 😀

mnamko
1. okt 2010

@pet.s to je super,že ste už spolu,domou som sa vždy z nemocnice tešila aj ja ,aj jeden deň je dlhý ako týždeň.

@martulle no,zas ma začal pobolievať spodok tak len ležím,zatial som na PN od mojej obvodnej,lebo ten môj gynekológ to nejako nechce pochopiť,že chcem byťdoma až do konca,lebo večšinu dňa preležím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre