Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

drakulka67
19. máj 2009

Zaenab - Pokoušeli jsme se o miminko od dubna loňského roku, od září bral partner vitamíny v kombinaci selen, zinek a E (později jsem ještě přikoupila Energyman libido a Macu) - hodnoty spermiogr. po vitamínech však byly ještě nižší ☹ Bohužel se nejedná jen o malý počet spermií, problém je i s morfologii a protože mi je tolik kolik mi je tak jsem i přes počáteční přesvědčení, že bych do umělýho asi nikdy nešla, tuto variantu nakonec navrhla sama 😉 Přeci jen partner žádné děti nemá,ale vzhledem k věku jsem se rozhodla na nic nečekat, neprotahovat to a pokusit se...... teď musím vydžet až do 2. června - je to naše poslední šance. Ale věřím, že mohou doporučované vitamíny pomoci, jen u nás to asi nezabralo tak jak jsme si představovali. Jinak samozřejmě vím, že se účinek dostaví až po delší době užívání, tj. min. po 3 měsících. Ale třeba to jiným mužům pomůže - může to být zřejmě individuální problém.

Pro dnešek se loučím, jdu na to - miláček se těší až mi píchne agolutin a já se těším až mu ukážu nějaké svatební maličkosti, které mi dneska přišly 🙂

zaenab
19. máj 2009

Drakulka tak to je lepší program, než si tu vypisovat 😉
Sladkou noc 😵

pajka00
20. máj 2009

ahoj kočky,tak jak je všem?Drakulko je ti dobře?Určitě se mimčo zavrtává a uhnizďuje-tak se necháme překvapit,jak to dopadne.
Labusko nesmutni, určitě se zadaří dřív nebo později.Já vím,že je to nápor na psychiku jako blázen,ale nemůže to trvat donekonečna.
Holky držte se...držme se🙂 Taky se děsím toho, až to zase dostanu a řeknu si-kruci, další měsíc pryč a čas letí!!...ale nemůžem házet flintu do žita i když to poněkolikáté nevyšlo a věřit, že další měsíc to už bude.
Dnes se mi zdálo,že jsem těhotná, ráno jsem se vzbudila a veké břicho....sice šišaté, jakobych byla vycpaná, ale měla jsem ho.Tak jsem si říkala-jéžiš, já jsem vůbec nevěděla, že jsem těhotná, tak jsem si koupila test a dělala si ho....no ale výsledek nevím, protože jsem se vzbudila...kruci-tak teď fakt nevím🙂 Zdávají se mi neskutečné blbosti a toto je zas jedna z nich...Už se těším,až to bude pravda.
Tak pěkný den všem, u nás je pěkný opar nebo co to je, slunko nikde a kosa.....kde je těch 26°C co slibovali??????

janettka
20. máj 2009

ahojky pajko...mě se nezdálo nic,ale převalovala jsem se celou noc a jsem jak pomlácená...

bigrendy
20. máj 2009

Ahoj holky .všem držím palce at už konečně jste těhulky.

a co Labus vůbec nevím jak dopadla???????? jdeš si dnes mimčo???????

já ještě mrchu nedostala,ale čekám jí každou chvíli. ☹

pajka00
20. máj 2009

Je to k vzteku, když nemůžeš spát,že? Čumákovat do zdi-to je na naštvání.Ráno je člověk jak po koťatech...Tak dnes budeš spát určitě o to líp, když ses dnes nevyspala Jany🙂

zaenab
20. máj 2009

Ahoj kočky, všechny vás mám MOC POZDRAVOVAT od LABUS, je chudinka zničená z toho výsledku a tak nemá energii ani chuť sem teď jít. Včera jsem si listovala v nějakých starších diskuzích a našla spoustu holek, co otěhotněly skoro zázrakem (neprůchodné vejcovody, endometrioza, 5 neúspěšných pokusů, 6 let snažení ....a pak to nečekaně přišlo). Tak jsem jen chtěla Labusku povbudit, že zázraky se dějí, většinou když je nečekáme

No a já zatím nevím, počkám, jestli o víkendu přijde mrcha nebo ne, ale bolí mě bradavky, jsou citlivé a s bílým vrškem. To jsem ještě nikdy neměla, ale nechci si zase dělat plané naděje. Naštěstí mám doma malého opeřeného pisklounka, který mě zaměstnává. To byl mimochodem skvělý dárek, protože ten papoušek vážně zabaví a je legrační.

andyva
20. máj 2009

Ahoj holky,všem přeji ,aby se na vás štěstí usmálo,co nejdříve.Jsem taky snažilka,jen jsem na jiné diskuzi,ale chtěla jsem tu speciellně pozdravit Drakulku,koukala jsem,že jsi též z Varů,jen jsem nečetla všechny Tvoje příspěvky,tak nevím,jestli už jsi byla na umělku?A za jak dlouho vám po snažení zjistili,že něco není ok?

drakulka67
20. máj 2009

Hezký den všem
Dnešní příspěvky jsem si přečetla,ale budu regaovat jen zkráceně, nebo uzavíráme výplaty. U nás je nádherně, sluníčko svítí,takže paráda. Mě je též dobře, jen jsem nervní - holka za hodinu začne maturovat. Jak je kliďas, tak říkala, že celou noc nespala a bolí ji v krku ☹ Je pravda, že já toho též moc nenaspala - no, dneska to dohoníme 😀 .
Andva: ahoj. Já bydlím nedaleko Varů, snažíme se o mimniko něco přes rok. Já jsem o.k.,jen ten méně příznivý věk 😉 , mám 2 děti, parner žádné a má problém se spermiema. Letos jsem podstoupila 2x bezúspěšně IUI a teď poprvé umělý - takže čekám netrpělivě na výsledek 😒 Jinak tu nejsem dlouho, vpodstatě asi necelýn měsíc, od začátku stimulace. A co Ty? Jak je to u Tebe?
Zdravím všechny, zejména Labusku.

minka051
20. máj 2009

bigrendy ahoj No od lábus nie dobré správy. Vraj sa vajiíčko nevyvíja tak neviem čo bude dalej . Dnes mala ísť na ET ale zatial som s nou nepísla.

petkan
20. máj 2009

Ahoj Zaenab, tak nového zatím nic moc, děsím se dne, kdy si budu dělat tt... Gratuluju k papouškovi, já jsem zase dostala od partnera britské koťátko, byli jsme si pro něj den po punkci, zrovna to tak vyšlo, tak jsem aspoň zapomněla na únavu a ty věci kolem 🙂

zaenab
20. máj 2009

Petkan, zvířátko je fajn, dokáže 100% rozptýlit a potěšit 🙂 Já chci testnout za týden, pokud teda dřív nedorazí mrcha, ale snad ne 🙄

petkan
20. máj 2009

Zaenab, tak držím pěstičky!!! U sebe tomu moc nedávám, v den transferu jsem měla nízkou sliznici, i když dr. říkal, že estrofenem to vyženeme, ale nevím zda to za tři dny může takto narůst. No uvidíme 😎

zaenab
20. máj 2009

Petkan a kolik bereš Estrofemu? Já měla dva denně, ale bylo mi tak blbě a zvracela jsem, že to snížil na jeden. Sliznice narostla, ale nechytlo se. Tak myslím, že budeš mít sliznici dobrou, mě nakonec stačila i jedna tabletka

petkan
20. máj 2009

Zaenab, díky za info, beru jednu denně, právě jsem si říkala, zda to není málo, tak snad nee 😀 , tak jsem zvědavá, z pěti vajec nám zůstaly dvě k transferu, při mé kvalitě materiálu úspěch. Minule to bylo tak špatné, že ani k transferu nedošlo. Někdy si říkám, proč zrovna já nemůžu být z těch, co jim to vyjde napoprvé...aspoň že venku je hezky 🙂

drakulka67
20. máj 2009

Tak teď nevím. Já mám sliznici údajně o.k. a beru 3 denně.
A jsem na nervy, holka už má nejspíš maturu hotovou, každou chvíli by měla vědět,jak to zmákla a já mám pocit, že zkolabuju, že už nevydržím ani minutu - sem nějaká hysterická 😀

Zatím pa, balím, letím domu, převlíknu a hurá do pizzerie na dobrou pizzu. Pa

drakulka67
20. máj 2009

Jsem nadšená 🙂 Klárka to má za sebou a má samé jedničky. Málem mě to položilo,obrečela jsem to. Teď to musím vydejchat. Holky, přeju všem hezký večer, já snad ani štěstím neusnu 🙂

yanny
20. máj 2009

Musela jsem rychle juknout, už mi chybíte, ale mám kalup.
Drákul, taky mi holčička dnes udělala maturu, taky mě jí bylo líto byla zdrchaná, protože každý den dva vyhodili.
Tak se bála.Ale už jsem to oslavili a taky v pizzerii.
Já byla dnes v caru a trochu mě dostali, naměřili mi FSH 14,5 a naznačili, že je to už na darovaný.
Tak tento cyklus ještě ne, ale příští jdu do IVF, ale už naposledy, pak už jen do darovaných a nebo vůbec.
Tak se asi s tím budu muset nějak srovnat. ☹ ☹ 😒 😒 😖 😖
Tak Pajko a Drákul zabojujte, ať je tu zase veseleji.
Labus ozvi se nám 😵
Zaneb, jak to jde s papouškem, co s ním děláš?????
Papa.

pajka00
21. máj 2009

Drakulko gratuluju k maturitě🙂super, to je radost, člověk má větší radost z dcery než ze sebe🙂
yanny,ty nás zanedbáváš🙂Taky gratuluju k maturitě🙂 Holky,to vám spadl kámen ze srdce,co?Jéžiš,až můj chlapeček bude maturovat (tak je teprve v prváku,takže mám čas)
Máš moc práce,že za náma ani nejdeš,že?No to se nedá nic dělat. Držím palce,ať to vaja tvoje vlastní ještě zvládnou!!Je to na pendrek,jak to tělo stárne a chátrá-i když se cítíme na 25🙂)

drakulka67
21. máj 2009

Ahoj Yanny: moc nám tu chybíš. Dcerce též gratuluji za úspěšně zvládnutou maturitu a Tobě, že jsi to ustála. Nevím, jak jsi to nesla Ty,ale já jsem byla na odstřel. Byla jsem strašně nervozní, přestože jsem věděla, že se holka učila a zvládne to. Ona byla v napostém klidu, narozdíl ode mě. No a co se týká Tvého FSH - je to smůla,ale držím palečky,aby to nebyl definitivní výsledek a aby se hodnoty zvrátily. Budu držet palečky,aby Ti to vyšlo 🙂
Pajka: Tobě též díky. Včerejší úspěch dcery jsme obrečela, tak nevím jestli už blbnu a jak stárnu tak senilním 🙂
Každopádně jsem měla opravu moc velkou radost a můžu Ti říct, že ty 4 roky utekly jako voda. No a teď začne další kolo - přijímačky na vejšku, tak jsem zvědavá, jestli jí něco z toho vyjde.

Zdravíma přeji hezký den všem.

zaenab
21. máj 2009

Holky blahopřeji vašim dceruškám k maturitě. Je vidět, že jsou po vás chytré 🙂

Yanny, papouška zvykám na prostředí a snažím se mu o nějaký denní režim, abych si ho moc nerozmazlila. Ale je to ještě miminko, tak na něj hodně mluvím a nechám ho zobat mi z ruky - jemu jedinému to povolím 😀

zaenab
21. máj 2009

Ještě se chci podělit o jednu radost - dostala jsem nádhernou kytku a zajímalo by mě, jestli s ní některá nemáte zkušenosti. Je to gardénie, má náááádherné květy a neuvěřitelně silně voní po jasmínu.

Jinak vidíte, že nezahálím a smutek z (pochopitelně prozatímních) neúspěchů zaháním silnými vjemy 😀

janettka
21. máj 2009

hezký den holky,nahlížím co nového.Lábusko je mi to moc líto,co říct...že jsme všichni s tebou a myslíme na tebe.Holkám kterým děti odmaturovali držím pěsti,nás čeká další díl příští týden v úterý- už teď se rosím.
zany,drákulko držím pěstičky ať nás tady trochu povzbudíte úspěšnými// 🙂

drakulka67
21. máj 2009

Janettko: moc děkuji 🙂
Zany: můžu se zeptat, ty jsi po 1. umělým nebo,??? Já ano a TT si budu dělat AŽ 2.6. Jestli jsem si to dobře zapamatovala,tak Ty už příští týden. Jak Ti je? Cítíš nějaké změny? Jsi vpoho?? Jinak díky za gratulaci 🙂

zaenab
21. máj 2009

Drakulko, já měla minulý cyklus IUI, ale neúspěšné. No ale protože vždycky dobře reaguju i další měsíc po stimulce (hezké folíky, min. 3, ovulka atd.), tak je i tento cyklus šance, že to i bez IUI vyjde. Tak uvidím. Změny vidím jenom v citlivosti bradavek, to jsem nikdy v životě neměla, mám je nateklé a mají trochu jinou barvu, tak nevím, co by to mohlo být, protože ani při stimulkách to takto nebylo. Nechám se překvapit, je to už jen pár dní 🙂
Janettko, díky za přání

janettka
21. máj 2009

zany já pokaždé když otěhulím tak mě začnou bolet prsa a jakoby brní bradavky...takže ty tvé příznaky jsou dobrý předvoj!!!

zaenab
21. máj 2009

Janettko, přesně to jsem chtěla slyšet 🙂

janettka
21. máj 2009

a kdy budeš testit?

zaenab
21. máj 2009

Asi v úterý

drakulka67
21. máj 2009

Já bych taky řekla, že to vypadá na vysněné příznaky. Takže moc držím palečky, ať vidíš vysněnou dálnici. Já jsem taky napnutá jako kšandy, co mi testík ukáže 😨 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre