Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
25. júl 2009

Pracuji, začalo mě dost píchat v podbřišku, ovulka byla před pěti dny.... třeba to něco znamená?
Ve středu se uvidím s irafkou, tak doufám, že mě hezky nakazí 🙂 😵 🙂 😵 🙂

zaenab
25. júl 2009

Pet, mám v bytě 10 oken, z toho 5 velkých trojkřídlých, nová, plastová. Umyto bylo za 1200 🙂

pet.s
25. júl 2009

Zaenab.Tak to by šlo. Nejsi náhodou někde od MB,viď? 😀 Tak začnu taky někoho shánět. Taky mě bolí v podbřišku. Jsem 11 den po ET. Tak doufám,že to není mrcha krvavá ☹ I když test ukazuje //.Tak uvidíme.

yanny
26. júl 2009

Já mám taky asi tolik oken, před vánocema jsem si najala ukrajinku, dala jsem jí litr, ale nebylo to umyté dobře na sluníčku šmouhy....., tak už jsem jí neříkala.

pety tak to potichu gratuluji!!!!!!!!!!!!

majka43
26. júl 2009

Pet taky moc gratuluju.
Holky, já zatím zase nic, nikdo se neozval, ale 5.8 jedem do Brna zamrazit spermijky, aby tam byli pěkně připravený, kdyby něco bylo.
Nevím, jestli nemám začít shánět léky a jít do toho sama. Co je ještě podobné puregonu? Do těch levnějších bych už asi nešla, kdybych se rozhodla.

macek28
26. júl 2009

Ahoj holky!Nakukuji co nového,jestli tu není nová těhulinka a ejhle,gratulka pat ke //.
zaenab,nechceš se nakazit dvojmo?Ráda bych Vás viděla s irafkou.

zaenab
26. júl 2009

Madli a kdy budete v Brně?
Macku napis irafce, jestli nebude proti 😉 - mě se neptej, čím větší převaha těhu bacilů na mě vyrukuje, tím líp 😀 (teda aby to pak nebyla trojčata a víc, to už jaksi naráz nee 😅 )

irafa
26. júl 2009

ja proti nejsem a taky sem to tak macikovi napsala takže ma tam vžkaz v ip kdy a kde a

tak vidiš nakazime tě zany dvojnasob neboj každa čekame jedno mimi tak maximalně budeš mit dvijčata 😀 😀 😀

irafa
26. júl 2009

vžkaz - vzkaz 😀 😝 😝 😝 už je to zas tady překlepy 😀

pet.s
26. júl 2009

takk jsem trochu šmejdila po diskuzi zpět. A našla diskuzi o jméneCh. Yanny se prý líbí Barbara. já mám Barbaru. Můj první muž byl cizinec, tak jsme chtěli njaké jméno, které by šlo, kdyby jsme žili tam a aby to šlo i tady. My ji říkáme Báro nebo Bramboro. Ale taky k Barbaře má cizí příjmení. takže to k sobě jde.Ale taková Barbara Vopálková.??? 😀 Jo u kámošky ve školce je Kimberly Jarošová. Tak to jsem přemýšlela jestli rodiče byli ve střízlivém stavu, když tohle jméno vymýšleli 😀 Volají na ni "Kiminko" a já vždy vidím toho malého bílého psa s beruškou na hlavě 😀 A kluka mám Daniela. Ale tomu jsme museli vymyslet jméno za jedno odpoledne, takže to není až tak můj šálek kávy.Má to po manželovo bráchovi.Navíc má chudák narozeniny koncem listopadu, svátek v půlce prosince a pak jsou Vánoce.
Teď se mi líbí taková biblická jména Berenika, Ester atd.
Moje ségra se sestřenicí se taky vyšperkovaly s jmény ratolestí. Máme Michala, Martina,Marka, Markétu a teď 5 týdnů Matěje. Někdy když jsou pohromadě, tak šílím než to dítě pojmenuju 😀

raaad
26. júl 2009

ahojky,nějak jsem si dala přestávku...ale v pohodě vás dočetla...
takže Pety..taky tiše gratuluji..a v jakém jsi CARu?
Já jsem jenom krůček před tebou. ET byl 4.7.,několikero TT // a HCG naposled 12855,ale na uzv vidět ještě nebylo nic,tak trochen bojim-bojim.Dokud nebudu mít obrázek,tak se ještě za těhulinku nechci považovat,abych to nezakřikla.Ale teď ve čtvrtek jdeme na kontrolu,tak snad už budu spokojená...Jinak mi není vůbec nic(nevolnosti,chutě...,jenom nalité prsa a břicho..ale to může být po stimulce).....
A s těmi jmény se to krásně čte....ale to bych musela pořád měnit....my zůstáváme věrní Denisce(a to mě chytilo už na střední,když začali hrát v rádiu písničku od mekyho žbirky: "Deny...,nad hlavou máš vzucholoď..." Tak to mě drží už třetí desetiletí(no to je teda pomyšlení)....taková mladice😉
Takže holky těhulinky...pěkně se šetřit a mazlit se s mimísky...a netěhulinky-čekatelky pevné nervy v tom čekání....
Pěkný nedělní večer................R.

pet.s
26. júl 2009

Chodili jsem do Iscare k MUDr. Langerové,ale ona pak na jaře přešla do Gennetu na Letné, tak jsme šli za ní. ona je fakt super. Vůbec mi neříká, že jsem stará, že mužský je starý 😀 a všechno nám podrobně vysvětlí a vždycky uklidní. Mám pocit, že u ní vždy nechám pytel starostí. 😀

pajka00
27. júl 2009

Dobré ráno kočky, hlásím se z dovolené....Teda z dovolené......týdenní pobyt na chatě s kamarádkou a 8-mi dětma-dá zabrat🙂)Ale jezdíme tak už 12-ctý rok-posbíráme děti vlastní,z rodiny, kamarádů a jedem....vyblbnem se, vypijem 2 flašky Martiny - letos ještě flašku Medoviny od matky jednoho kluka-prý ji budem potřebovat-je to puberťák první třídy-takže měla pravdu.)))
Včera mi přišla mrcha-jedna hnusná..a tak mě bolí břicho!!No, takže zase nic a můžem zkoušet dál. Včera jsem z toho byla jakási smutná a ptala jsem se miláčka, jestli mě bude mít rád i přesto, že nebudeme mít dítě. Tak si jen povzdychl, pohladil mě jak malé děcko, řekl samozřejmě, ale že o něčem takovém nemám vůbec uvažovat,protože mi ho mít budeme🙂 Líbilo se mi,jak to řekl samozřejmě, tak jsem se ho ještě zeptala, jestli náhodou neví-kdy přesně 😉

hanula11
27. júl 2009

čauky 🙂
raad, držím pěsti Já šla na amnio další den po kontrole u gyndr a další kontrolu mi napsal až za měsíc 😒 Já se sice "vnutila" k sestřičce už po čtrnácti dnech, ale k doktorovi jsem se stejně nedostala, ani výsledky mi tehdy ještě neřekli.
Moje spolužačka dala holce taky jméno Denisa, je o dva měsíce starší než naše Iva, a to už je přes dvacet let 😅
Já k mimi přišla "normálně". Sice to trvala pár měsíců, ale zase ne tak moc dlouho. 😵 A to už jsem si říkala, že teda bohužel nic, no a za tři měsíce se to už bude klubat 😉
Tak všem držím pěsti 😎 😵 😀 ať se taky zadaří 🙂

zaenab
27. júl 2009

hezký týden všem - jen nás posunu dopředu a pádím k zubaři 😒

majka43
27. júl 2009

Zaenab budeme tam 5.8., ale vůbec nevím, jak na tom budeme s časem. Já se ti ozvu.

zaenab
27. júl 2009

Madli to budu ráda. Čekám u zubaře, jdu jen na kontrolu, ale člověk nikdy neví 😅

Jaká byla dovolená?

majka43
27. júl 2009

Týden jsem se válela u Franty a dneska jedem na tu Sázavu, tak jsem se přišla sbalit a čekám, až přijede synovec s dodávkou a převeze mi papoucha k mámě. Já mám tu klec trošku větší a osobákem se převáží blbě.

zaenab
27. júl 2009

Tak zubař OK.

Madli já mám velikou klec doma a na přepravu jsem koupila od Kings Cage krásnou klec, ve které může být i týden u někoho. Ta normální klec by se musela přepravovat taky jen dodávkou a já chci i něco, kde můžu papoucha přvážet třeba jen na víkendy.

zaenab
27. júl 2009

tak nás zase trošku posunu...
vypadá to, že jen já makám jako šroubek a mám čas sem nakukovat.
Tak si hezky užijte léto a dovolené a prázdniny i za mě 🙂

irafa
27. júl 2009

ahoj zany ja si teda uýiva,leta v postylce a s notasem sem dnes jakasi utahana zejtra musim s mamkou na neurologii a Katka musi semnou aby mi pomohla s invalidnim vozičkem dacani mamce neuznali třeti stupen a tak musime za odbornym lekařem pro zpravu no pak ti to ve středu povykladam hruza a děs

irafa
27. júl 2009

taky vas posunu dopředu pokukuju na netu po kočarkach je to strašně těžky něco vybrat ale zatim jen koukam na kočarek je čas

pet.s
27. júl 2009

Holky,zítra, tedy dnes jedu na krev a vyslechnu ortel. Zatím se dvě čárky drží. Dnes mám den hysterka, seč jsem v normálním stavu kliďas až lechce flegmatik. 😀 Už jsem vybrečela asi potok slz kvůli blbostem. Například, že se mi staršně stýská po synkovi (je mu 12 a je od neděle do pátku na soustředění) 😀 😀 No prostě magor 😝

pajka00
28. júl 2009

dobré ranko...tak jak vidím-spousta jich je na prázdninách a užívá si volna.Já jsem makala včera jak šroubek-po týdenní nepřítomnosti v práci.
Pet, držím palce, ať je vše OK🙂

hanula11
28. júl 2009

irafko, kdyby se ti nějakej kočík líbil, písni, jakej 🙂 já taky pořád pokukuju, ale ještě je času dost 😵
Počasová vložka: u nás zatím slunečno, pěkně, 19st.,ale my jsme na Moravě, tak déšť dojde později 😲 🙂 😵

raaad
28. júl 2009

Hezké ránko, Pety držím palečky..ať je tam aspoň nějaká stovečka(hcg)....já mám kontrolu až ve čtvrtek-tak se těším i bojim zároveň..
Holky,přeju krásný den......asi trochu horký....
a Pety,můj 13-letej je taky od včera do pátku na soustředění...tak si to bez něj užij a nebul.. 😉 ...vždyť oni jsou tam totál spokojení a pořádně se vyblbnou. To já synátora v pátek v noci(přijedou ve 21h) přebalím a dobalím a v sobotu ráno odjíždí na tábor až do 15.(někam do Buchlovic)...tak si myslím,že se mi začne pak stýskat tutově....
Babule...mějte se krásně...těhulinky-těhulkovsky a čekatelky-čekatelsky a pevné nervy a klídek všem dohromady
🙂

raaad
28. júl 2009

Pro Irafku a Hanulu: já mám zaaaatím vybráno tohle( já oba v růžové barvě 🙂 )
Zprvu se mi líbil Implast-bolder4 a tak jsem psala výrobci,jestli má odpružené všechny kola a on mi doporučil Zeix: ten má jako jeden z mála kočárků odpružené všechny kola a může se vybrat typ koleček(nafukovací,pevné...)
http://www.kocarky.cz/kocarek-zeix.html
http://www.kocarky.cz/kocarek-implast-bolder-4....

🙂 🙂 🙂 🙂

bsik
28. júl 2009

Dobré ránko, Pet.s přeju vysoké HCGéčko. Raaad a tobě ve čtvetek na UTZ ukázkovou bublinku 😀 Já sice nemám koupený ani dudlík, ale už mám vybraný kočárek 😀 😀 http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombi...
Vždycky si na netu najdu co budu pro mimčo potřebovat a vytisknu. V porodnici, až bude drobeček na světě, předám manžovi složku s požadavky a on prý všechno koupí.................😀

raaad
28. júl 2009

ahojky Bsik...pěkný kočárek 🙂 Ale čím víc se na ty kočáry dívám,tak bych asi začala váhat.... U nás je zatím spooouuusta času-a třeba budou ještě nějaké novinky... A to,že ještě nemáš nic na mimi je asi mnohem lepší)po tom čím sis prošla)...jenom nevím,jestli bych já tohle dokázala....To my jsme úplně na začátku a mužík mi musí neustále připomínat,abych rooozhodně nic nekupovala anikomu to neříkala,aby jsme něco nezakřikli... Jenže já to beru tak,že co se má stát,to se stane... A ty ještě chodíš do práce? myslela jsem,že PN je po IVF samozřejmostí....To já teda do rachoty ani omylem....

Přeju pěkný den

bsik
28. júl 2009

No můj to taky nikomu nechce říkat, aby jsme to nezakřikli. Tak třeba jeho kolegové v práci, kluci ve fotbale nebo dokonce jeho sestra a tchýně to neví. 😀 Já teď různý akcičky vynechávám - pracovní nebo fotbalový a i když je to na mě už dost vidět, tak se s těma lidma prostě nepotkávám. Teď byla u nás na hřišti akce, kterou jsem si teda ujít nenechala - několik místních slavilo 50-inya na oslavu tu měli Bolkovu 11 a místní mančaft sníma dal mač. Grilovačka, pohodička........ 😎 A polovina lidí se hrozně divila, že mám pupík. 😉
Jinak to víš, že bych nakupovala jak zběsilá, ale minule jsem taky ještě nic neměli a to bylo jediný štěstí.
Na PN mě dávali od začátku, ale mám práci při které sedím celý den u počítače a tak si do práce chodím odpočnout 😀 Doma mi to nedá.Máme docela velkej barák a já jsem rapl na uklízení a futr bych někde šontala s hadrem. Takhle mě to alespoň donutí sedět na zadku 😀
Jo a barvu toho kočárku chci DS 46

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre