Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
13. dec 2008

Tak kde jste???????????

madla28
13. dec 2008

Holky dneska ráno mě bolelo pěkně břicho jako před mrchou. Asi je to v pr....

labus
13. dec 2008

Madli do kelu to je zahniezdovanie neboj nič ine len bud v klude a nepanikár. Vela kočiek po ET malo tieto mrchovske bolesti a potom //

luly3
13. dec 2008

labus našla som ta ahoj 😉 😅 😅 😅 😅

madla 28 nemaj strachu ako piše labus je to normalne
ja som 10 den po ET mam krasne // kolajničky 😅 a bruško
ma tiež stale pobolieva akobi pred mrchou 😅 😅 , no mne
mrcha meška už 6 dní ..... držím palce

labus
13. dec 2008

Luly čauko tehulka naša si ma tu vymákla? 😀 😀
Madli no vydíš vravela som ti neboj 😉

bigrendy
13. dec 2008

Ahoj holky. Madlo neboj 😀

Yanny jo po uklidu. z práce jsem vyřízená. ted vařím mužíčkovi na zítra do práce. a na nic víc už nemám sílu.

Labus já Ti tak závidím že jsi doma . ani nevíš. už toho Vánočního prodeje mám plný zuby. měla jsem zavřít ve 14.00 a plnej krám. samozřejmě jsem zavřela až ve 14.40

holky je to divný. jsem 30dc . a 27dc jsem trochu špinila,ale jak to přišlo tak to taky odešlo. kde nic tu nic.
břicho bolí šíleně jako by to mělo přijít každou minutu ani v noci nemůžu pořádně spát.

zítra konečně nemusím vstávat. to je nádhera. ale musím něco stačit uklidit . takto dlouho ležet nemůžu. ☹

labus
13. dec 2008

ahoj Rendy no tak to Ti verím včera som bola u nás na pošte a aj kočky mi vraveli že mám byt moc štastná že som doma ,že to je hruza a u nás ešte aj to euro ide ..
no ja sa teším a o to viac že v januari začínam presne o mesiac lebo do rána aj mrcha dorazila tak sa teším 😀 😀

bigrendy
13. dec 2008

Ahoj. tak to ti závidím. to uteče. ted budou Vánoce a potom šupky dupky na ivf. uteklo to vid. zítra to bude už měsíc co jsem zjistila ,že to nevyšlo. ☹ letí to hrozně.

labus
13. dec 2008

veru Rendy letí no ale na štastie mne sa to zasa kráti tak dufam ..

bigrendy
13. dec 2008

doufej. vyjde to uvidíš. už to přeci musí vyjít. no ne? 😀

labus
13. dec 2008

no Rendy dufam velmi verím že v tom Brne budem mat viac štastia 😉

raadunka
13. dec 2008

Ahojky holky na pozvani Madly se k vam hlasim, vezmete me mezi sebe???? Madly ver bude to dobre pokud nekrvacis tak je to vse OK. To ja o sobe nemohu rici ja jsem uz dokrvacela a v pondeli si mam volat jak dopadla krev.

labus
13. dec 2008

ahoj Raadunka

raadunka
13. dec 2008

ahojky Labus ty mas stejne stare deti jako ja ale ja mam o jedno min 😉

labus
13. dec 2008

No vydíš super 😉 a ktore nemáš?20,17 alebo 12? mne sa ten najstarší práve stahuje do vlastneho tak som z toho hotová len ma uistuje že sa nič nezmení a že bude často chodit tak dufam ☹ ☹

madla28
13. dec 2008

Holky, dnes není tak špatný den. Domluvila jsem se z novým majitelem, že se nemusím vystěhovat a ještě jsem sehnala od poloviny února domácí práci. Když teda budu těhu a nebudu moct nastoupit nikde do práce. Když těhu nebudu, dám bráchovi výpověď a něco si najdu, nebo půjdu chvilku na podporu. V životě jsem na podpoře nebyla, tak se aspoň něco přiučím.
Ahoj Radu, jsem ráda, že jsi přišla mezi nás.
Labus supr, teď už ti to uteče, převalí se vánoce a je to tady.

labus
13. dec 2008

ahoj Madli to som rada že máš super správičky a ešte k tomu TY budeš tehulka budeš pekne doma a na mna budeš denne posielat vírusíky dobre nie? 😉 a si z Brna že tak to si možme po mojom transfere zájst na kafíčko čo ty na to? 😉

raadunka
13. dec 2008

Madly a co vlastne delas ja jsem obchodni reprezentant takze jezdim cele dny v aute a chodim na schuzky s doktorama

madla28
13. dec 2008

Já jsem DĚLALA vedoucí ve zverimexu, jenže jsem si dovolila před vánoci jít na umělé oplodnění, tak mi navrhli výpověď. Labus já jsem od Jihlavy, mám to do Brna asi 80km. Ale třeba nám to někdy vyjde a sejdem se tam.

labus
13. dec 2008

Jáj do kelu Madli a ja že si priamo z Brna no neva ved raz sa možno stretneme my s manželom často chodíme na výlet do čiech tak určite raz to kafíčko dáme a dufam že bruškaté 😉 teda tak to skor niečo ine ako kafčo že,

madla28
13. dec 2008

Tak asi čajíček pro těhotné.

labus
13. dec 2008

Madli ani nevieš ako rada si ho s tebou dám 😉

madla28
13. dec 2008

Ale vím 😀 😀 😀 😀 😀

bigrendy
13. dec 2008

Madlo to je super.
Raadunka vítám tě.
labus tak syn se stěhuje? to znám . můj syn se odstěhoval před 2lety. je to smutné,ale musí vyletět z hnízda.ale neni to konec světa. teprve uvidíš jak tě bude potřebovat a bude rád chodit na obídek. 😀

labus
13. dec 2008

verím ti 😀 😀

bigrendy
13. dec 2008

asi Vás budu muset přijet zkontrolovat . co pijete.třeba mě i nakazíte //

labus
13. dec 2008

Rendy kludne možeš pozívam ta a určite ta radi poplujeme 😉 😀

yanny
13. dec 2008

I já bých přijela, třeba Humeného na těhotenský čajík s váma. 🙂 🙂
A nebo bych vás objela všecky po jedné 😉 😉
Zravím Luly a Radunku, že jste trefily nám.
Madlo tak to pořád vypadá dost dobře, viď????
Tvůj podnikatelský záměr ti opravdu schvaluji 🙂 , včetně ÚP, to chce 😅

labus
13. dec 2008

ahoj Yanny tak sa stretneme všetky niekde v strede možno v tom Brne čo poviete ja to mám tak 250km. a dufam že s Madlou vás budeme moct pekne poplut víruskom 😉
no Luly ak nás čítaš napluj nám sem čerstve vírusky pre Madlušku 😉

yanny
13. dec 2008

Tak jo ráda bych vás viděla.
Všechny se stejným koníčkem, těhu...... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre