Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
5. aug 2010

@pet.s jsou ti chlapi někdy na nakopnutí do...p...r..d...le.Ten můj je taky někdy jako mílius,jako zrovna teď(někdy mám pocit,že se mi musí vždycky něco stát aby byl milující a pečlivý manžel), z toho je protivný a musí mít ke všemu nějakou poznámku a ještě ti jeho kamarádíčkové kteří ho v tom podporují...fakt mě sere...no ale bez nich by nám asi bylo smutno že?

pajinka111
5. aug 2010

AHOJKY
tak sem zpět z UTZ,výsledky z krve výborné,hodnoty progesteronu jsou tak jak mají být 🙂 , SRDÍČKO KRÁSNĚ TUKALO 🙂 ,sem ho zřetelně viděla 🙂 ..dostala sem i Těhu průkazku,mám tam napsáno že jsem podle UTZ 6+3tt takže ještě mín než sem si myslela 😉

janettka
5. aug 2010

@pajinka111 moc moc ti gratuluju a v dobrém závidím...

ankava
5. aug 2010

@pajinka111, taky moc gratuluju, tak ať už jenom a jenom prospíváte 🙂 🙂

martulle
5. aug 2010

@pajinka111,taky posílám gratulaci a jen tak dál.Ted jsem si vzpomněla jak jsem byla já v 7 týdnu na utz ,taky viděla srdíčko a štěstím polykala slzy.Holky ten život tak strašně rychle letí

gejbule1
5. aug 2010

@pajinka111 moooooc gratuluju,pěkná fotečka 🙂 .
Nás všechny ty neúspěchy taky spíš sblížili jinak už by jsme asi byli od sebe.Určitě se to zase srovná jen ti chlapi o tom neumějí mluvit a drží to spíš v sobě.
Doufám že se ještě všechny dočkáme 🙂 .Jsem možná najivka ale pořád tomu věřím 🙂 .
My dnes máme večer hlídání a jdeme s mužíkem do kina na Kájínka a moc ese těším.Už jsme spolu dlouho nikde nebyli.
@martulle jak ti je?Co děti těší se?To budeš mít chůviček!Já mám taky holky 19 a 23let ale s hlídáním nic moc.Nechci je zneužívat moc často,jen když je to už nezbytné.
@janettka už jsi měla MS po revizi?

ankava
5. aug 2010

gejbule, moc si to užij... můj společenský život teď je bodě nula... přítel je buď v práci nebo něco děláme na bytě a nikde jsme nebyli ani nepamatuji.

evapavla
5. aug 2010

@pajinka111 , krásne foto! strašne gratulujem!

evapavla
5. aug 2010

dnes som sa odvážila na pracovné stretnutie, najprv som nechápala čo tam robím, bol som úplne vo svojom svete, potom to prešlo, normálne ma to začalo zaujímať a mala som chuť opäť pracovať a zalial ma taký pokoj, že všetko bude ok a aj bábenko ešte bude, len dúfam, že tie chvíle budú stále dlhšie

nejka41
5. aug 2010

@pajinka111 gratulujena tfuj,tfuj a nech sa vám obom dobre darí. 🙂 @ evapavla no vidis pomaličky to pôjde 🙂 @gejbule prijemný zážitok prajem @ankava to poznam, s mužmi je to ťažkė ale bez nich ešte ťažšie

janettka
5. aug 2010

@gejbule1 jsem teprve 2týdny po poslední revizi takže ještě žádná ms a protože mi dělali dvě revize v jenom týdnu nemám ji čekat brzo....takže se to vleče...

janettka
5. aug 2010

@evapavla já jsem ještě svůj pracovní elán nenašla,ale zas při práci zapomínám na to co se stalo

martulle
5. aug 2010

@gejbule1,děkuju za zeptání,ale dnes mě bylo děsně.bolelo mě za krkem,špatně se mě dýchalo a píchalo mě v břichu,ale miminko pořád kopalo.Takže jsem toho dnes moc nepodělala,ale zase mám dny,kdy jsem v pohodě a podělám spoustu práce,naštěstí je těchto dní víc.Děcka se na mimi hodně těšiju,hlavně ta nejmladší.Oni mají rádi děti,taky je tu co chvíla od bráchy synoveček a od druhého bráchy neteřinka.Držím ti pěsti,aby jsi se taky brzy dočkala.A jak jsi na tom?@ankava my s manželem taky nikde nechodíme,děláme na baráčku,ale zajdem akorát do lesa na houby 😀 ,ale tam je mě dobře,sice se nachodím,ale potřebuji pohyb a ta vuně lesa....to je nádhera@janettka vydrž,vím jak se čas vleče,je to nekonečné

nejka41
5. aug 2010

@janettka veľmi držim palce nech si čo najskôr v poriadku...

janettka
5. aug 2010

@nejka41 v úterý jdu k doktorovi tak doufám,že mě aspoň on potěší že je všechno v pohodě,ty dvě revize mi dali zabrat,jsem nějaká slabá,unavená a navečer mě rozbolí břícho....ale snad to už bude brzo lepší.

nejka41
5. aug 2010

@janettka : ono to trva kym sa všetko zahoji a hlavne duša ale určite bude postupne lepšie a lepšie 🙂 v utorok budem na teba myslieť zatiaľ sa opatruj

gejbule1
6. aug 2010

@janettka tak ti budu držet palce.To je nepříjemný dvě revize najednou.Jak za sebou ti je dělali?Já jdu na první kontrolu po revizi ve čtvrtek.Měla jsem se objednat až po MS.Taky doufám jen v dobré zprávy.

janettka
6. aug 2010

@gejbule1 jednu revizi dělali v pondělí,pak se v úterý a ve středu pomocí injekcí a kapaček snažili to dostat z těla ven,ale ve čtvrtek nakonec dělali revizi znova...dneska je u nás pěkně pošmourno,nic se mi nechce,ale už jsem se přinutila postavit vaření a zapla PC...ještě že jsem se domluvila s kamarádkou na odpolední kávičku...

gejbule1
6. aug 2010

@janettka to máš prima alespoň přijdeš na jiné myšlenky a nic nepomůže víc než pořádně si popovídat s kamarádkou 🙂 .
já jsem o hodně kamarádek přišla rozvodem a .S jednou co jsme měli společnou se stíkám do dneška.

janettka
6. aug 2010

@gejbule1 taky jsem o hodně kamarádek přišla rozvodem,pak jsem se přestěhovala a tady mám kamarádky,ale osobní věci jim neříkám...ani tato neví co se stalo,nepochopila by mě...je stejně stará,ale děti už by nechtěla.

gejbule1
6. aug 2010

@janettka tak to jsi na tom stejně jako já.Skoro nikdo o mě neví to co vy tady.
A myslím že i o tuhle kamarádku přijdu,protože prý mají jet s mým bývalým a jeho novou na dovolenou.Je pravda že spolu kamarádí hlavně chlapi ale i tak mě to vadí.Tak jsem rozhodnutá takové kamarádství ukončit.
Nebo jsem divná že mi to vadí aby se kamarádila i s ní?

janettka
6. aug 2010

@gejbule1 no já bych spíš řekla,že se člověk chce oprostit od všeho co s bývalým souvisí...vím,že já sama bych měla strach před tou kámoškou říct cokoliv co by mě trápilo nebo nějak haprovalo ze strachu,že se to doví můj bejvalý a bude mít z toho radost.

gejbule1
6. aug 2010

No právě to je přesně to co mi vadí ☹ .Jdu s ní v úterý na kafe tak jsem moc zvědavá jestli spolu pojedou nebo ne.Ale spíš myslím že jo.Poslední dobou už jsem ji toho taky neříkala tolik co dřív.Je to takový divný rozhovor z mé strany že by stejně takové kamarádství nemělo cenu.

awalancha3
6. aug 2010

................toto počasie je príšerné, strašné výkyvy tlaku..... jeden den je ok a na druhy sa nevladzem zdvihnut z postele........... 😢

ankava
6. aug 2010

@gejbule1, @janettka, já jsem na tom prakticky stejně, já rozvodem přišla o spoustu známých a kamarádů . Naštěstí tím, že jsem žili dost každý pro sebe, tak jsem měla i kamarádky svoje, ale takové to ježdění s partou, o to jsem přišla. Ta parta se motala spíš okolo bývalého. To s rozvodem tak bývá, myslím, že to ve většině případů nejde udržet na obou stranách. Zůstal mi prakticky jen jeden kamarád, se kterým se stýkáme i teď s novým partnerem a o kterém vím, že by bývalému nic neřekl a pak dvě holky, se kterými se vidím jednou do roka u kafe, ale tam už si hodně dávám pozor, co říkám.
Minule jsem se pobavila, když mě jeden známý zval na své kulaté narozeniny, ale druhým dechem dodával, že na oslavu jde bývalý... takže bylo jasné, že vlastně ani zvaná nejsem.
Zatím jsem ráda, že se bývalý nedozvěděl, že čekám mimčo a doufám, že se to dozví teprve, až bude malá na světě.
Zase mám celkem štěstí, že okolo mého nového partnera je dobrá parta, která mě celkem přijala i když jsem podstatně starší než oni.

@awalancha3... já jsem naopak ráda, že prší a je chladněji, trochu zase můžu něco dělat. Já naštěstí nemám žádný problém s tlakem. Tak se drž holka, zase bude lépe. A jinak jsi v pohodě?? Co ta tvoje moč? už se to srovnalo?

raduza2
7. aug 2010

@lenka2008 ahojky nejsi ti jedinná ,jdme na druhý pokus IVF v říjnu ,te'd se nezadařilo

pet.s
7. aug 2010

ahojky holky, tak koukám, že já jsem asi divná. s bývalým se občas stýkám. Snažím se o dobré vztahy 😀 moje nejlepší kámoška je mého bývalého milenka už 15let.podotýkám, že jsme rozvedení asi 5 let.takže si to spočítáte, že už spolu byli za manželství.Ale mě to nevadí. tenkrát to moje kamarádka nebyla, a bývalý oblažil snad všechny mé kamarádky.Já zase skoro odzačátku věděla, že žiju s kurevníkem 😉 takže jsem to řešila do páté nevěry a pak pochopila, že to má jak sport, nespala s ním bez ochrany a pokud to nezasahovalo do života rodiny, tak jsem to neřešila.
Nevím jestli bych to uměla ještě dnes.

skifarka
7. aug 2010

Ahoj holky, zdravím všechny i ty nově příchozí. Jsem po části dovolené.
Když holky popisujete stav duše, je to se mnou úplně stejné. Uběhl už měsíc od revize, ale nic moc, i když se strašně snažím. Ty smutky člověka přepadají a najednou brečím a brečím a není to k zastavení. Z chalupy jsme jeli vyjímečně busem a ani jsem nemohla vlézt do metra, přes slzy jsem neviděla.
evapavla - ráda bych Ti poradila, ale také hledám cestu, jak z toho ven. Myslím si, že pláč moc pomáhá a taky mít možnost ať už je to např. fajn kamarádka, která Tě má opravdu ráda, si popovídat.
Absolutně si nevyčítej, že jsi šla na AMC, tak jako napsaly jiné holky, taky bych na ni šla, i s tím rizikem. Spíše by mě zajímalo. kde jsi na ni byla? Jestli to byla velká nemocnice, s mnoha zkušenostmi? Musí Ti dodávat sílu to, že jsi otěhotněla, takže to jde a jak se projevilo, mimi bylo zdravé. Vím v ten moment, je to moc a moc těžké přijmout, proč tedy . . ., ale naděje do budoucna je obrovská. Určitě se Ti do podaří znovu a dočkáš se voňavého uzlíčku.
Já jdu za 10 dní na porevizní kontrolu a čekám na histologii asi plod. vody, jestli i pupečníku, plodu a genetiku. Doufám, že nepíši nesmysly. Na sex nemám ani pomyšlení. Moc spolu doma teď nekomunikujeme.
Luba 41 - na lidi kolem se vy..r. Nežijeme život nikoho druhýho, ale svůj. Každý jsme úplně jiný, každý má jiný smysl života. Pro někoho je to práce, pro jiného cestování, druhé pohlaví a pro někoho děti. Člověk musí být silný, aby odolal různým tlakům okolí. Navíc lidi, kteří nemají velký problém sami se sebou jsou přející, mají pochopení. Život většinou neběží podle harmonogramu, u mně tomu nikdy nebylo. Dítě budete vychovávat a živit vy a nikdo jiný. Jdi si za svým cílem a snem.
Gejbule- moc zdravím z dovolené.
Pajinka - tak vidíš srdíčko tluče o 106, jen tak dál. Držím pěstě.
Počasí, je docela depresivní.
Holky, pa.

gejbule1
7. aug 2010

@pet.s to tě obdivuju já bych to jako ty nezvládla 🙂 .Jsem hrozná od chlapa chci buď všechno nebo raději nic.
@skifarka 🙂 🙂 Taky ještě nejsem úplně v pohodě a navíc jsme dnes byly s holkama na návštěvě u našich kde se do mě máma se ségrou pustily že jsem sobecká když to pořád zkouším.že si ničím zdraví a co když budu v nemocnici.že se mi to časem na zdraví ukáže,že mě nevychovala proto abych si ničila zdraví,že se na to mám vykašlat a věnovat to úsilí něčemu jinému.Strašně mě to naštvalo ale udržela jsem se a řekla ji jen že to nikoho co dělám neomezuje a že je to můj život do kterého si nenechám kecat.Jestli bude mít takové řeči že už ji nic neřeknu.Za hodinku jsme se sbalily a jely domů.Návštěva úplně na prd.Není mi z toho moc dobře a smutno,myslela jsem že mě docela chápe a podporuje.
teď si tu o tom přemýšlím,jsem fakt takový sobec co myslí jen na sebe?Ach joooo ☹

evapavla
7. aug 2010

ahojte, dnes som sa úplne zavalila prácou, musím mať stále nejakú činnosť, pomáha mi to. Ale aj som si párkrát dobre porevala. Skifarka ďakujem za povzbudivé slová, Gejbule, ja mám s mamou podobný problém, tiež jej už nič hovoriť nebudem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre