Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
18. mar 2009

ahoj holky. udr. jsem nebyla tento týden nestíhám. koupila jsem si čaj na žaludek a střeva a už je dobře. bylo to asi ponějakém jídle. těhu opravdu nejsem. ted se nesnažíme. mám plno prášků,které by mimi ublížilo. dávám se do kupy a potom to zase začne. 😉

henikav1
18. mar 2009

hlavne ze ti je uz lepsie

madla28
18. mar 2009

Ahoj Rebekka, já jsem byla v Brně ve fakultní. Stalo mě to 65000 a vajíčka jsem měla hned, ale byla to hrozná náhoda. Já totiž stimulovala sama, ale měla jsem jenom drobný folíky a tak mi to stopli. Zrovna byla nastimulovaná jedna dárkyně a tak zbylo i pro mě. Jak dlouho budu čekat teď to vůbec nevím.

yanny
18. mar 2009

Ahojte,
Rendy moc ti to sluší, omladilo tě to a taky si nějak pohubla, že???
Janett nejsi tady??? Účtuju jednoho co má všechny pargony a faktury v Eurech. Nevíš jak bych si to mohla zjednodušit, abych každý paragon nemusela přepočítávat. Je to FO, tak to chci nejak nasčítat v eurech a buď čtvrtletně, či jednou za rok pronásobit kurzem???Co myslíš???
Dal mi to na poslední chvíli a já se teď z toho pos....

Holky dnes jsem si uvařila zelňačku a už jsem sežrala 6 talíř. Mňam.

janettka
18. mar 2009

yany vyjeď si kurzy jednou za měsíc,sečti jednotlivé druhy za ten měsíc a přepočítej je jako jednu položku...jinak to ulehčit nejde,některé fu JSOU BLÁZNIVÉ A UŽ TOHLE SE JIM NELÍBÍ...

irafa
18. mar 2009

ty jo tak to smi dala typ zelnačka mnam tu si taky dam a věrce uvařim jinou nesmi to co nadouva tak vola na mně že by si dala zeleninovou 😅 tak zejtra to bude o polivkach a co druheho žeby něco sladkeho mam před MS tak to bych se sladkeho ujedla

irafa
18. mar 2009

no ale dnes sem pěkně kombinovala jidlo dala sem si zavinač a hned na to ořechovou roladku no naramně sem
si pochutnala a to sem zavinač nejedla ani nepamatuji 😉 se divim že sem se z toho nepo........ 😀

yanny
18. mar 2009

Tak, že bys to už nedostala, při takových chutích Iraf???
Janett, tak jsem to přesně udělala, ale za jednotlivé skupiny, jsem to naflákala za celý rok, krát 25 a je to.
A kde jste všichni?????

zaenab
18. mar 2009

Ahoj Yanny, já jsem tady, ale ne na dlouho, vstávala jsem v 5, protože vítr odvál v noci plastovou střechu nad vezdem do garáží u protějšího baráku. Byl to rámus jak při výbuchu a kolem se rozsvítily všechny domy. No a pak už jsem neusla, jsem groggy.

bigrendy
18. mar 2009

Ahoj holky. yanny děkuju. pohubla? mám dole pět kolo ale myslím,že to nejni moc vidět 😠 tak ještě dvacet kilo a bude lépe 😉

holky vy jedete: daně hrůza co?

janettka
19. mar 2009

ahojky holky,tak jsem odpadla včera v 12 hodin v noci,už mi z daní třeští hlava,do toho manžel je zas doma,na stavbě jim do toho vlítla voda tak nemůžou dělat,on nervní,já nervní...no jen čekám kdy to mezi náma bouchne...vy hubnete jo?My co se snažíme o miminko a neberu antikoncepci mám nahoře 10kg...říká se,že přibereš u antiko,já přiberu až po a nejde to dolů!!!

labus
19. mar 2009

Janettka no ja som neschudla,ale naopak z hormonov na IVF mám hore 7kg a kedže som PN nemožem cvičit nejdu ani dole,ale riešit to začnem až ked sa nezadarí ani posledný pokus teraz mi je to jedno mám 60kg a to nieje take strašne aj ked si pripadám ako balon 😀 😀

janettka
19. mar 2009

no tak já jsem měla těch 60 a to jsem si říkala jak mám silné nohy,ale teď mám 70 a njde to dole ani když cvičím.Ale když jsem vysadila HA tak mi to asi v těle pěkně lítalo, žrala jsem sladké (já ho normálně nejím)vánoční cukroví jsem ten rok jedla po hrstích a když jsem si ho nedala tak jsem šla do mdlob...nechala jsem se i vyšetřit jestli nemám cukrovku a nic...prý reakce.Teď už se to ustálilo ale nepřibírám jen když se fakt hlídám...

zaenab
19. mar 2009

Holky tak dnes jdu do CARu a uvidm, co mi řeknou, možná se do toho pustíme už teď znovu 🙄

janettka
19. mar 2009

zaenab tak hned informuj ať se můžeme těšit s tebou 🙂

labus
19. mar 2009

Zaenab držím palce a daj vediet 😉

irafa
19. mar 2009

zany tak jak si pochodila ?????? 😉
zdravim všechny snažilky 🙂
yanny ja ty chutě mam pokažde před MS a minulej měsic bych se zas užrala uzenejch ryb a to taky nemam pořad tak na to už nekoukam co jim sem pokaždé strašně rozežrana minulej měsic sem byla dost sklamana
že to nevyšlo BT se mi dlouho držela nad 37 tak sem už měla větši naději a nic ještě přišla mrcha o dva dny dřiv tolika snaženi a nic teď sme to odbyli moc snažilkovani nebylo a BT byla taky divna tak si myslim že ani ovu nebyla to viš že v koutku duše myslim ale ne tak na plno aby mě to zas nepoložilo a co ja vy do toho davatale tolika peněz a taky nic to je fakt hrůza ☹ ☹ ☹ ☹ ale třebas to teď ty prolomíš a jak se citéš??????
no nic pudu tak ahojky 🙂

yanny
19. mar 2009

Ahojte, už je pěkně pozdě, tak jsem jen jukla.
Tak co v caru povidali, Zaný.
Já jsem dnes zapomněla na utroš, tak jsem si teď naládovala 2, snad se nic tak neděje, když je to jen IUI.

zaenab
20. mar 2009

Holky tak byl vidět nový malý folikul no a tento cyklus půjdu na profouknutí vejcovodů - sice před rokem a něco mi to dělali, ale prý to někdy pomůže a cyklus bude přirozený s kontrolou na utz. Tak uvidíme, mám kmarádku, která měla po laparce výsledky průchodnosti v pořádku, ale až nějaká další kontrola jí dokáala něco ve vejcovodu rozšířit a pak se jí zadařilo.
Iraf, peněz to stojí dost, platím si každou kontrolu a všechno zvlášť (nemají smlouvy s pojišťovnami), ale zase jsem spokojená s přístupem. Je ale fakt, že v tomto případě se na peníze nekoukám, prostě i kdyby nebylo na chleba, tak šetřím na miminko.

Yanny, ten utroš by neměl vadit, účinnější je, když ho zavádíš.

rebekka
20. mar 2009

Ahoj holky,
Madlo, díky za info. Brno je na mě daleko, jsem z Prahy, ale už jsem ve 2 pořadnících na darovaný vaj. tak snad mi něco vyjde než úplně zestárnu a uschnu. Mimo Prahu je to fakt levnější, ale to dojíždění mě zabije.

henikav1
20. mar 2009

mamulienky a buduce mamulienky, prajem Vam krasny prvy jarny dnik a vela slniecka 😉

henikav1
20. mar 2009

hihi, myslela som si ze uz je 21veho, nevadi, aspon som v predstihu 😀

annaanna
20. mar 2009

ahojte kočky...... idem si vás prečítať, čo máte nové 🙂

janettka
20. mar 2009

hezký den holky,trošku jsem vás dočetla a zaný zatím žádné zprávy.......henikav dneska jsem si taky popletla datumy....ale koukám,že v kalendáři je jaro napsané na dnešek 20,tak to máš dobře,já teda taky myslela,že je jaro 21....a kvůli tomu všemu jsem se chvilku radovala,že se nám to povedlo normálně...tak jsem z toho čekání co bude zblblá!!!Mívám ms 4dny před minulým termínem,takže měla jsem to dostat 21 brzo ráno....dneska žádné příznaky ms,dopoledne nic...už jsem málem testila,když kouknu na kalendář...nejen,že je 20,ale byl únor,krátký měsíc,takže to bude úplně jinak!!! 🙂 Jsem pošuk!

henikav1
20. mar 2009

janettka, drzim palceky, ide jar, vtedy je najlepsie obdobie na babatko, ved nie nadarmo sa vtedy rodia aj zajkovia a kuriatka

janettka
20. mar 2009

no jaro jde,ale jen podle kalendáře...u nás zase sněží....sice to nedrží,ale jde na mě z toho depka!!!

henikav1
20. mar 2009

suhlasim s tebou, ze aj nasa nalada sa meni podla pocasia, ja osobne som depkovala celu zimu, zacalo to vtedy ked sme stratili babatko a cim bol horsi cas, tym mi bolo horsie
teraz uz hodnu chvilku mame krasne slnecne dni a ja mam zrazu optimizmus a dobru naladu na rozdavanie
taktiez doteraz som len revala a depkovala, teraz verim, ze sa nam babatko velmi rychlo podari, aj preto sa do toho zas pustame
slniecko robi zazraky
posielam vam aspon takto symbolicky par slnecnych lucov 😉

janettka
20. mar 2009

tak to já depkuju o 106 ☹ ale to já každý rok v období daní.....a teď se k tomu přidává to,že jsme měli 5.3. TP a vůbec to hnusné počasí.Můj už toho má právě dost a dneska mi oznámil že jdeme na nějakou barmanskou show...miluju míchané nápoje tak prý se jdem posilnit 🙂

yanny
21. mar 2009

Ahojte všichni, já vás čtu, ale jsem taky tak vydepkovaná, že ani nemám co psát.

Dnes jsem z toho všeho dělala velké gruntování, ač jsem to vůbec neměla v plánu.
Taky jsem holky přemýšlela, že možná, že kvuli tomu, že mám chapa na ho......., tak mi panbíček nechce dovolit otěhu. Asi to tak mám.
Myslela jsem si, že už nemám čas nikoho jiného hledat, ale asi to budu muset udělat.
Ani to nemůžu nikomu říct, ale můj fakt na venek vypadá jako vážený pán a doma je z něj magor.
Nechávám se od něj deptat, že tahle dva dny, co zrovna by se embrouš mohl zavrtávat, jsem v pr........ vyčerpaná, že nic pořádně nezvládám.
Nejraději bych šla si dát víno, ale ani to nemůžu, tak se tady v tom koupu sama.

irafa
21. mar 2009

yannko hlaničku vzhuru a klideček ja vim jak se citiš ☹ a vubec zlato nevim co povědět sama sem si timnikdy v ,manželstvi neprošla jako mlada ano a tak sem od něj dala honem ruce pryč i když sem se strašně tenkrat bala že budu těhu neboť si měl chtěl dacan pojistit ale i přesto sem ho poslala k šipku no a pak čekala a nervy MS mi tenkrat naštigro došla ale i tak sem byla ve střehu neboť moje mamka ta měla 4 měs MS a až pak zjistila že je těhu jen proto že šla s plačem k doktorce že se nedaři a ta ji potvrdila že je ve 4 měsici av te době sem poznala meho manž a vypovidala se mu a on tak uplně mimochodem pověděl no kdyby nahodou tak to bude moje sem byla paf brali sme se po pulroce znamodsti samo že musela ale Katka je jeho a je cela po něm moc mě mrzi že ty tak krasná ženska maš takovou smůlu kéž by se mimisek i přesto všechno zavrtal a ty byla šťastny v očekavani na mimi a měla myšlenky jen a jen na těhu a vše vpoho kdyby to tak šlo zařidit tak pro vas všechny i madla zany labus rendy prostě všem ta bezmoc pomoc je šilena ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre