Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
23. jan 2009

Ast, nic s tím nenaděláš, budeš si na tom najít něco pozitivního. třeba, že dvě ebryjka je až až, když chci jen jedno mimi.

Já se také snažím sexovat vždy 6, 8, a 10 den po MS ale pak už nic při té hoňce. A teď když mi našli tu alergii na vlastní vajíčka, tak to nevidím dobře.

Dárek si miláček koupil sám, já sotva splácám na IVFko a on si koupil k 50jdě BMW x6 v bílé barvě. Ten můj malej milionář, žere godhaj, houdá na mě za vše půlku a najenou taková palby, že mi spadla čelist 😀
Tímto končí moje půlky a vše budu vrážet do nativů a následně do miminka 🙂

yanny
23. jan 2009

Labus, tak ja si dopadla????
OPU bolela????
Nebo ses nechala uspat????

labus
23. jan 2009

Ahoj kočky tak som doma.
Yanny uspali ma ani sa ma nepítali ako chcem ale nešla by som bez narkozy. Všetci boli moc super. Vajíčko mám jedno ale že je krásne zrelé a ak všetko pojde ako má v pondelok mám transfer. Dakujem za držanie palcou a som štastna že som šla do Brna fakt som nadmieru spokojná

ast
23. jan 2009

Tak ahoj kočky, zítra mám den D. Uklízím, abyych nic nemusela dělat těch dalších čtrnáct dní. Myslete na mě, jsem trochu mimo. No, třeba budu mít k 42 -hým narozkám bříško... Já si lehnu na dvě noci v nemocnici-zaplatím si klid a bude to, doma bych měla nutkání něco dělat... Ještě se dnes ozvu, držte mi prosím vše, co jde. Páá

labus
23. jan 2009

ast neboj držíme 😉

yanny
23. jan 2009

Tak vám oboum držím vše co mám

zaenab
23. jan 2009

Labus, Ast, to jsou hezké zprávičky - držím vám pěstičky 😵

Yanny, doufám, že ti tu X6 bude půjčovat - myslím, že s tím mým by si rozuměl, on si asi koupí k 50 (za 3 roky) carreru. A já mu šetřím na hodinky, snad si je do té doby nekoupí (je to hrozně hezký lunární model od Breitlingu). Člověk si má dělat radosti, když to jde...

Labus, ozvi se, až budeš v Brně, ráda bych tě viděla a podpořila. Mě se asi nepodaří podchytit další cyklus, budu týden na služebce v cizině a zatím mi to vychází na začátek. Tak se asi zase posnažíme sami 🙄

ast
23. jan 2009

Tak holky, jdu hezky do hajan. Budu koukat na TV a relaxovat. Ráno jdu na to. Páááááááááááá. A ať se malý pusík hezky zítra zakousne a už nepustí 😀 😀 😀 Díky za podporu-asi budu až v pondělí.

zaenab
23. jan 2009

Ast dobrou a sladkou noc, nech si něco hezkého zdát 😵 😔 😔

zaenab
23. jan 2009

níkde nikdo?

macek28
23. jan 2009

Ahoj holky!Ast,držím a stále věřím,že nastavení budete časem měnit všechny!Moc Vám to všem ze srdce přeji!

ast
24. jan 2009

Tak dobré ráno holky, ještě se s váma rozloučím, beru kufr a jdu na to... Tak když si na mě vzpomenete, tak prosím pořádně skousněte zuby, ať se malý pusík taky tak zakousne. 😀 Zaenab a macku, díky za pozdravy a podporu, letímmmmm.

labus
24. jan 2009

Zaenab verím že v pondelok pojdem do Brna a strašne rada ta pozvem na kafíčko bude to moje posledné dufam na 9mes. moc sa na teba teším v pondelok sa už nebudeme ponáhlat tak len aby si ty už mala čas. O 10,00budem volat ako sa má moj pokladík a dám ti vediet na kolku sme sa dohodli na transfer ahojky.

labus
24. jan 2009

kočky tak sme sa oplodnili a že vypadá hezky zajtra mám volat a dufam v pondelok transfer

madla28
24. jan 2009

Ahoj holky.
Labus a Ast moc Vám držím palce.
Já si byla včera pro výsledky imuna a všechno mám negativní. Tak chci v pondělí zavolat do Brna, aby mi udělali testy ještě na ty chlamidie a pak už do toho půjdu taky. Doufám, že na darovaný nebudu čekat taky tři čtvrtě roku jako Ast. Jestli by to tak mělo být, tak radši začnu shánět léky a půjdu do svých. 😀 😀 😀

bigrendy
24. jan 2009

ahoj holky. byla jsem u dr. mám vodu po prednisonu všude i srce tluče moc rychle . vysadila jsem všechny léky. dala mě jiné léky na tlak dvoje. cukr mě vylezl na 10 tak beru prášky na cukr a prášky na hubnutí . z mimi je konec. musel by se stát zázrak. myslela jsem,že půjdu aspon na nativ ,ale takhle ne.

labus gratuluju.

holky mějte se krásně!

Yany alergije na vajíčka se dá léčit mě jí vyléčili prednisonem,ale ted je mě to k ničemu.končím.

madla28
24. jan 2009

Holky tak se nám to tady nějak sere. Doufám, že Labus a Ast to vyjde. Vlastně věřím, že jim to vyjde. Musí!!!!!!

yanny
24. jan 2009

Čus,
Macku28, jak se ti povedlo????
Ast s Labus, čekáme na informace 🙂
Madlo, tak to je dobré 🙂
Rendy a myslíš, že je to s toho prednisonu?????
Zanný, tak ten tvůj je taky na vyloženě rodinné auta, jak většina chlapů 😀 Kočárek se bude vozit také jen ve tvém autíčku 😅

Včera jsem byli na oslavě až do pěti do rána, potom dnes celý den na horách, tak jsem KO.
Už se těším na holky co poví 🙂
Labus a myslíš, že se nedá vydržet OPU jednoho folíku?????
Hrozně moc bych to chtěla zkusit, ty nazkozy asi nic moc na mozek 😀

bigrendy
24. jan 2009

Yanny jo s prednisonu.jetapěknej dajrajt. zadržuje vodu. a já ho brala půl roku.

labus
25. jan 2009

Ahoj kočky no Renda to mi je moc moc luto ale zdravie je prvorade ono tie hormony nám narobia v tele riadnu paseku. A ake dávky prednisonu si brala,
Yanny ešte dneska budem volat ako sa má naše zlatíčko ale verím že zajtra ideme pon . Verím že je to to pravé mám taký vnutorný pocit prosím držte mi palce.

bigrendy
25. jan 2009

Ahoj Labus moc držím palce. nejdřív jsem brala 20mg denně a potom 5mg denně.

já už uvažuju o adopci . zkusíme to třeba budeme mít štěstí a bude i miminko. 😉

yanny
25. jan 2009

Labus, taky mi to tak přijde, že vždy to nejlepší to dotáhne do konce a když bylo jedno, tak je to to nejlepší, když jich je víc tak nevíš které je to nejlepší, pak ho třeba někde ještě na misce přiskřípnou a je to v pr..... 🙂

Rendy a kdo ti to předepsal a na co tolik prednisonu????
Rendy a co vnoučkama ještě nepočítáte???
Je to blbé, ale já už tak napůl.

labus
25. jan 2009

Kočky díky moc zajtra ešte budem volat a mám tam byt okolo 15,00 kedže to máme daleko a moj doktor má zajtra dlhý den tak na nás myslite

yanny
25. jan 2009

Myslím na tebe pořád!!!!
Taky bych někam jela.

labus
25. jan 2009

Yanny dík moc si to vážim

bigrendy
25. jan 2009

labus budu na tebe myslet.
Yanny vnoučátka jsou asi daleko.
ale já chci mimčo pro sebe. vnouče je jen na chvíli.
prednison byl na protilátky zona pelu... nevím jak se to píše a na alergii na vlastní vajíčka a protilátky snad na vše. měla jse to strašnšně zvednuté. tenkrát mě ani nedoporučili ivf. ale vše kleslo. ale za jakou cenu. snad se to vše srovná.

tak přijed do prahy.a holky co ten nějaký srazík?

irafa
25. jan 2009

ahoj holky
labus myslym na tebe a budu držet pšstičky ať to vyjde musíííííííííí i tobě ast budu netrpělivě hledat nové info jak ste na tom , ja to ještě zkusím klas metodou snad se zadaří nevim z těmi mimi třemi zlatíčky žadny problem s otěhu nebyl a hlavně ne stím třetím zlatičkem no ten se nam holky poved na poprvé sem se trefila přímo do ovolace no to byla a trefa ani doktor mi to nechtěl tenkrat věřit zato dnes.... 😒 ale musime myslet pozitivně

sabas
25. jan 2009

Labus, také na tebe myslím a držím palce !!!

labus
25. jan 2009

Kočky strašne moc vám všetkým dakujem večer dám správu či transfer prebehol bez problemov ale až tak okolo 21,00 lebo idem až na 15,00 a od nás je to fakt daleko ešte raz dík a všetky vás moc pozdravujem dufam že držanie palcov zaberie a budem vás o pár dní poput víruskom aby sa to tu konečne rozbehlo

zaenab
25. jan 2009

Ahoj holky, všem v "akci" držím pěsti.

Rendy srazík určitě bude, ale má teď zase mrznout, tak to nechme na teplo, zahrádku....Ráda kvůli tomu do Phy přijedu.

Včera jsem to dostala, poprvé v životě po 20 dnech. Navíc pěkně silnou a bolestivou mrchu, tak nevím, co to má znamenat. Dvacet dní je fakt divné.
Za dva týdny jdu na to imuno, i přítel si ho bude domlouvat.

Jinak mám před sebou stěhovací týden, tak si říkám, že moudrá matka příroda to zařídila tak, abych do té námahy a stresu nemusela řešit i něco důležitějšího 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre