Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bara74
9. dec 2012

@vavrenka Díky, určitě se potom ozvu a napíšu jak jsem dopadla. Zatím u mě žádná změna, ale jsem zvědavá i na jiný názor. 🙂 🙂 🙂 🙂 Hezkou neděli

bara74
10. dec 2012

@vavrenka
@rattata12 Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontole u nové doktorky a jsem nadšená. Vůbec se to nedá srovnat. Prostředí krásné, paní doktorka se mnou v klidu mluvila víc jak půl hodiny, má veškeré vybavení, je moc hodná, milá a slušná. Vše se mi snažila srozumitelně vysvětlit.Je to naprosto nesrovnatelené.
Jinak mimčo je v pořádku, srdíčko mu bije a velikostí odpovídá. Má už 2,23 cm 🙂 🙂 Hematom ani cystu nikde nemám.Vysvětlila mi, že špiním, protože jsem otěhotněla hned po vysazení antikoncepce( což mi původní doktor radil) a že by bylo lepší čekat 3 měsíce.Má to prý více souvislostí.Takže docela dobrý. Jsem moc ráda, že jsem udělala změnu a vše je v pořádku. 🙂 🙂 🙂

rattata12
10. dec 2012

@bara74 super zprávy! Teď budeš mít konečně pořádnou péči a klid že i mimčo je v dobrých rukách 🙂 . Já byla taky u doktora a je vše jak má být, v úplném pořádku, jen mi pan doktor neudělal obrázek, prý jsem si měla říct ☹ . Jenže já zaplatila nějaký paušál za veškerá vyšetření a ultrazvuky a myslela, že obrázek je pokaždé v tom automaticky. Ani posledně jsem si o něj neříkala a dostala ho. Doma jsem to obulila, chtěla jsem s fotečkou udělat PF.
Ale má se u mne asi Tomášek dobře, jednu ruku pod hlavou a hoví si... 🙂 🙂

vavrenka
10. dec 2012

@bara74 UZASNEEE (duafm, ze mi to admini nezmazu, lebo je to velkym pismom), ja sa tak tesim, tak , srdiecko davaj na seba veelky pozor aj na malinke a uzivajte si spolocne chvile 2v1. pa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pamal
10. dec 2012

@bara74 Já mám taky velkou radost. Měla jsem obavy, protože mé špinění skončilo špatně. Jsem ráda, že Tobě to dopadlo takto. Občas vás sleduji. Sice snažilka už asi nebudu, ale věkově patřím mezi vás - druhé dítě jsem porodila v 39.

gabaki
10. dec 2012

@bara74 to je skvelé, že si sa stretla s takým dobrým prístupom doktorky. Držím päste, nech to všetko dobre dopadne 🙂

bara74
10. dec 2012

@gabaki
@pamal
@vavrenka Holky moc díky za podporu a taky doufám, že to dopadne dobře.Člověk dopředu nic neví, ale naděje umírá poslední. 🙂 🙂

mnamko
11. dec 2012

@bara74 tak to som rada ,držaj sa 🙂

gabaki
15. dec 2012

halo 🙂 ako sa dnes dari? vsetky upratujete a vypekate kolaciky?

dvojbottka
18. dec 2012

baby moje, zase je to zlé, zase máme bábatko choručké...je mi to tak strašne ľúto, už druhý krát.....prečo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

evapavla
18. dec 2012

@dvojbottka , to mi je veľmi ľúto, veľmi choré? držím palčeky, nech to dopadne najlepšie ako to ide

mnamko
18. dec 2012

@dvojbottka ako chore?v kolkom si týždni?

silviami
19. dec 2012

@dvojbottka tiež sa pridávam, držím palce, nech je to najlepšie ako sa dá, pamätám si, že si riešila či ísť na AMC, bola si, tam niečo nevyšlo, alebo na UTZ?

bara74
20. dec 2012

@dvojbottka To je mi velmi líto, moc mě to mrzí. Snad se to dá ještě nějak zachránit a bude dobře. Nevím sice co se stalo, ale držím palce.

dvojbottka
21. dec 2012

@mnamko ahoj, v 12tt našiel na sone pruh a v ňom črievka, zhrubnuté záhlavie a dosť, a Dr, Grochal našiel ešte poruchu na srdiečku....môj malý chlapček, už je v nebíčku, a podľa slov Dr. som už stará, zvlášť, keď nejaká chyba je už druhý krát za sebou...už to vzdávam, veľmi to bolíííííí ☹ ☹ ☹

dvojbottka
21. dec 2012

@mnamko ahoj, v 12tt našiel na sone pruh a v ňom črievka, zhrubnuté záhlavie a dosť, a Dr, Grochal našiel ešte poruchu na srdiečku....môj malý chlapček, už je v nebíčku, a podľa slov Dr. som už stará, zvlášť, keď nejaká chyba je už druhý krát za sebou...už to vzdávam, veľmi to bolíííííí ☹ ☹ ☹ ďakujem všetkým dievčatám za držanie palčekov, a prajem Vám viac šťastia ako mám ja, asi si drobčeka nezaslúžim, hoci neviem prečo..... ☹

mnamko
21. dec 2012

@dvojbottka tak to mi je ľúto a vôbec nemal šancu?a čo tak adopcia?kamoška si adoptovala,mala šťastie dostali dievčatko hneď v pôrodnici,snáď by to vyšlo

zujanka
21. dec 2012

@dvojbottka moja, je mi to ľúto, ale prosím Ťa už nikdy nepovedz, že si dieťa nezaslúžiš. Niekto by nemal odvahu ani len skúsiť to, si odvážna žena s veľkým srdcom. Prajem veľa sily

bara74
21. dec 2012

@dvojbottka Strašně mě to mrzí a je mi to líto. Ani si tu bolest nedovedu představit.Třeba na tebe čeká jiné miminko. Tu adopci bych možná zkusila. Můj bratranec adoptoval sourozence kluky 3 a 5 let. Nevlastní teta také kluka hned z kojeňáku a moje spolužačka holčičku, která šla letos do první třídy. Možná je to cesta. 🙂

bodka70
21. dec 2012

@dvojbottka , áno aj ja si to myslím, to čo hovoria dievčatá, každá mama, ktprá túži dať lásku svojmu dieťatku, si ho zaslúži. možno na teba čaká niekde takéto dieťatko, narodené "zo srdca" a nemyslím si, žeby si na bábätko bola stará, tak neuvažuj, skôr asi máš nejaké zdr, problémy, ktoré lekári neodhalili. ved aj oveľa mladšie ženy majú takéto problémy a ženy v tvojom veku porodia (vid. môj prípad) zdravé bábätká.

dvojbottka
21. dec 2012

@bodka70 my sme obidvaja úplne zdraví, len to asi nieje hore napísané, že máme byť aj spoloční rodičia, ja mám dve zdravé dcéry, len sme chceli mať s mojím manželom svoje lebo on svoje deti nemá, a tak veľmi sme to chceli, ale keď nejde, tak nejde... ☹

bodka70
21. dec 2012

@dvojbottka , tak potom je možné, že z mužovej strany je nejaká chyba ohľadom génov. schválne nepíšem vina, lebo v takýchto veciach nik nie je na vine, každý si niečo nesieme od svojich rodičov a tí zas od svojich.... niekedy len skrátka zlá kombinácia sa namieša 😔.

gabaki
21. dec 2012

@dvojbottka prajem vela stastia, odvahy a sily, aby si vsetko zvladla.

mnamko
21. dec 2012

@dvojbottka možno máte spoločný gén,mojej švagrinej sestra porodila dievčatko,všetko je v poriadku keď porodila chlapca donosený váha v poriadku ale na druhý deň zomrel,pri ďalšom tehu s chlapcom to isté ,na genetike im zistili rovnaký gén,ktorý ma za príčinu,že ak je to chlapec zlihaju mu obličky a zomrie.Odvtedy už neskušali

bara74
22. dec 2012

Moje milé holky. Vám všem tady na Modrém koníku přeji krásné a spokojené svátky vánoční. Snažilkám konečně dvě čárky na testíku, těhulkám pohodové a bezproblémové těhotenství, maminkám šťastné, spokojené a zdravé dětičky a všem ostatním pevné zdravíčko, lásku , spokojenost a splnění všech přáníček. 🙂 🙂 A v Novém roce ať se Vám všem podaří vše po čem toužíte. 🙂 🙂 🙂

dvojbottka
22. dec 2012

@mnamko vieš aj ja som si to myslela, ale vlani sme čakali dievčatko a malo Edwardsov syndróm, tak my v 19tt prerušili tehotenstvo a teraz sme čakali chlapčeka, tak už si to neviem vysvetliť , čo to vlastne môže byť...každý lekár povedal nečo iné, som z toho na nervy ☹

dvojbottka
22. dec 2012

@gabaki ďakujem pekne, veru tej sily je potrebné strašne veľa, nejako to nezvládam 🙂

evapavla
22. dec 2012

@dvojbottka aj ja prajem veľa sily, určite to zvládneš, objímam ťa

mnamko
22. dec 2012

@dvojbottka ach jaj tak to je ozaj smola,Ninka Vám všetkým praje krásne Vianoce

gabaki
22. dec 2012

@dvojbottka vzdy, ked si myslis, ze uz si na dne a uz nemas silu vstat a ist dalej, tak mas este 20% sily, aby si sa postupne dala do poriadku. Viem, ze to zvladnes. Niekedy sa stane nestastie aj dva krat za sebou, nikde vsak nie je dane, ze sa nemoze stat aj stastie. Hlavu hore a usmej sa, lebo kazdy den mame nejaky dovod na usmev, len ho netreba prehliadnut 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre