Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

silvie13
11. jún 2012

@rox ano, stimuluji na 4.IVF, mám toho už odcela dost za sebou. Asi 6x laparoskopie, endometrioza 3x, 3 neúspěšné IVF, 11x IUI- z toho hned 1.úspěšné. Takže doufám, že teď se podaří.
A ty jdeš kdy na OPU a kolik máš asi vajíček?

rox
11. jún 2012

@silvie13 Ufff, tak to mas teda zahul. Vis proc ty IVF predtim nevysly? To je dost! A asi uz taky platis vsechno sama vid? Na OPU jdu ve stredu, mam v kazdem vajecniku 3 velke foliky 17-18 mm a hromadu malych. Tak doufam ze z tech velky bude aspon jeden obsahovat poradne vajicko.

sorei
11. jún 2012

@slavka_2012 -takový macek ??? GRATULUJUUUU 😀 😀 😀 😀 😀 to se zvedne populace, mojí kolegyni vyšla holka a představ si sedělo to i s mírama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
11. jún 2012

@rox -já jsem snažilka 😀

sorei
11. jún 2012

@silvie13 -cože ... Sylvi tolik toho máš za sebou ??? Tak to já jsem se dvěma IUI-2xIVF,1xKET a jedním vyměněným partnerem ....teda žabařka 🙂 teda tak to mooc držím palečky at přijde zasloužená odměna 😀

msandrea1311
11. jún 2012

ahojte dievčatá
viem že sem asi nepatrím ale vekom si myslím že ano mám 41 a troch synov a ešte sa mi žiada dcérka ale neviem či to už v mojom veku nie je riskantné .Pred rokom a 4 mesiacmi sa nám narodil posledný syn a pred ním som dva krát potratila .Ale tehotenstvo aj pôrod som mala bezproblémový a veľmi túžim ešte po dievčatku neviete mi poradiť ako to vypočítať .? Všetkým vám držím palce lebo som to zažila aké je to super mať dieťatko v neskoršom veku a užívam si to plnými dúškami 🙂

slavka_2012
11. jún 2012

@sorei tak to by bolo super keby to tak vyslo 😀 😀 😀 ja sa budem modlit aby to tak bolo 😉 macek to bude poriadny no nie az taky ako moja druha dcera ona mala 4.450kg a 51cm ked sa narodila 🙂

sorei
11. jún 2012

@slavka_2012 -tak to je jasnéééééé- FCB nekecááááá 😀 😀 😀 😀 😀

rox
11. jún 2012

@sorei toho chlapa jsi vymenila pac se jako ploditel neosvedcil? 😀 😀 😀 😀

rox
11. jún 2012

@msandrea1311 Ja jsem jeste starsi a taky doma nemam holcicku.....takze se snazim at se na me taky nejaka konecne nalepi🙂

silvie13
12. jún 2012

@rox nevím proč ty IVF nevyšly ☹ ☹ a přitom pak vyšlo hned 1.IUI a teď mám jenom minimální stimulaci a tudíž to nestojí tolik peněz " jenom" asi 15.000,-Kč, ale pořád lepší než 50.000,- 😀
pak se ozvi, kolik těch vajíček nakonec bylo, hodně štěstí 😵 😵 😵

sorei
12. jún 2012

@rox - nééé on nějak vyměnil mě 😀 😀 😀 😀 😀 za paní s 3 dětma .... 😀 ale jako já jsem nakonec ráda, protože jsem potkala toho nej chlapa pod sluncem , takže spokojenost největšííííí 😀 😀 😀

msandrea1311
12. jún 2012

@rox hmmm takže by som to mala skusiť však?asi začnem hned ako doliečim zápal močových ciest 😢 viem že sa to nepatrí ale kolko máš prosím ťa rokov a kolko chlapcov? 😀

rox
12. jún 2012

@silvie13 No to je tedy vec....vylozene vyhozeny penizky kdyz krasne vyslo IUI. Ale at tak nebo tak, hlavne ze to nakonec dopadlo jak melo🙂
@sorei Takze ti vlastne udelal sluzbu 😀 😀 😀 Jinak by jsi pana bozskeho nepoznala 😀 😀
@msandrea1311 Je mi 43+ a mam dva dospely kluky. Ted mam novyho partnera a nejak se nedari, asi vekem 😖 😖
Zitra mi drzte palecky at je co oplodnovat!

slavka_2012
12. jún 2012

@rox budem silno drzat palce 🙂 mysli len na pekne veci 😉

msandrea1311
12. jún 2012

@rox budem silno držať všetky prsty a potom daj prosím ťa vedieť ako sa to podarilo 🙂 ja mám tiež dvojčata chlapcov 22 ročných a s terajším priateľom mám 15 mesačného syna a uvidíme či je posledný 😀 držím palce 😉

rox
12. jún 2012

Holky moc vam dekuji, doufam ze najdou aspon jedno poradne vajicko, ktere se pak pekne prilepi do delohy 😀
@msandrea1311 Ty dvojcata se ti povedly samy? 😝 ja nekde cetla, ze nektere zeny jsou schopne porodit jen jedno pohlavi ditete (treba moje teta ma 5 dcer 😀 ) a ted mam tehu kamosku co taky chtela holcicku a ceka tretiho kluka.....tak doufam ze my dve nebudeme ten pripad 😝 Takova kudrnata holka je neco jinyho nez kluk s rozbityma kolenama 😵

silvie13
12. jún 2012

@rox budu ti zítra držet všechno co můžu, ať je tam minimálně jedno "super vejce" a z toho krásná holčička 😵 😵
já jdu zítra měřit ty moje vaja a pak uvidíme kdy bude OPU

sorei
13. jún 2012

@rox - A jaké štěstí má Božský, že má mě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to má za odměnuuuu 😀 😀 😀

rox
13. jún 2012

@sorei To je tak jasna vec, ze jsem to ani nepsala 😀
Holky tak to mam za sebou, vytahli 8 foliku (coz by odpovidalo UZ), ale jen dve vajicka, ostatni byly prazdne ☹ ☹ ☹ Takze nevim jakej zazrak s temi dvemi bude, ani mrazacky nebudou, proste je to na ho*no. 😖 😖

sorei
13. jún 2012

@rox - moje babička měla 9 dětí a 2xdvojčata, to byli doby cooooo 😀 😀 😀 😀

sorei
13. jún 2012

@rox -jak jsem tady už psala, většinou jak je to na houby se to chytne ... já jsem byla 2x nosnice 1 třídy, všechno super, krásné, kvalitní - po druhé 5 denní blastocysty a nikdy nic , tak nezoufej, to dobře dopadne 😉 😉 😉 😉 😉

sorei
13. jún 2012

Holky, je to prosím nějaká co v našem věku ještě nemá žádné dítko ????

rox
13. jún 2012

@sorei Moje babicka rodila v 45 letech sve 9. dite (moji mamu)...a to zadny hormony v ty dobe neexistovaly.....a frcelo to. Tak jsem doufala ze budu po ni a zatim to vypada ze kulovy. 🤐

sorei
13. jún 2012

@rox - jj dřív to bylo jiné , lidiasi fakt nebyli tak nemocní a rodilo se o stošest 🙂 Huš, musíš být pozitivní 😀 😀 😀 😀 to bude holka jako lusk nebo dvě ?????? 😀

laskavec
13. jún 2012

@rox To máš ještě čas...já měla malou o 5 později.Bez doktorů a pomocných léků a taky nový chlap a doma 3 velikáni ted mám2synky a 2 slečny a přesto chceme 5...od mala jsem říkala chci 5 dětí 😉

bonfazulka
13. jún 2012

Ahoj dievčatá tak ja sa pridám k snažilkám síce máme už jednu slečnu 7r. 😀 ale strašne chceme ešte jedno začala som u hematologičky ale není moc nadšená že chcem ešte dieťa kvôli mojím zdr.problémom ale ja som aj tak ochotná to risknúť 😝 tak som zvedavá či sa to podarí 🙂

tanka72
13. jún 2012

@laskavec tak to moc fandím u aby vás bylo pět dětí 🙂 ,paráda...jsi odvážná 🙂

vavrenka
13. jún 2012

@bonfazulka musi sa podarit 😉 😉 😉 😉

slavka_2012
13. jún 2012

@rox musis verit,ze sa tie dva uchytia a budes tehu 🙂 my ti drzime palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre