Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

milia12
6. feb 2012

@martulle ja mám, bola som 2 krat, ale nezadarilo. je to ako bežná návšteva u dr. s tým rozdielom, že manžel musí ráno odovzdať bojovníkov. Potom ich prečistia a nejaký malý objem vstreknu priamo do maternice. 🙂 Chvilku ležiš a ideš domov. Ja som mala ale u obidvoch IUI krče, tak si ma trošku dlhšie nechali, pokial neprešli. Ale nepovedali mi, z čoho tie krče sú. Myslim len tak laicky, že to maternica tak reagovala na vačši objem spermii, ale to je len moj názor. 🙂 Držím palce

skifarka
6. feb 2012

@martulle I já mám zkušenost s IUI, postup byl úplně stejný, ale taky se nezadařilo. Byla jsem na tom 2 x, ale ta úspěšnost je obecně velmi malá. Rozhodně i tady MK jsou diskuse na toto téma a určitě jsou holky, kterým se zadařilo, ale určitě jsou v menšině. Já jsem byla samoplátce, takže jsem si platila stimulaci, která je minimální. Myslím, že u každé IUI to bylo 2000 Kč. U mě to probéhlo úplně bez obtíží a hned jsem odešla "po svých". Hodně úspěchů 🙂 .

zujanka
6. feb 2012

@martulle ahoj osobnú skúsenosť nemám, my musíme na ISCI ale kamoška bola 3x na iui 1x úspešne, ale potratila v 12 tt a potom 2x neúspešne ☹

jesterka001
6. feb 2012

@martulle Ahoj, já bya loni na IUI čtyřikrát, ale bohužel ☹ Ale neplatila jsem nic, jen 30 Kč za návštěvu.

evapavla
6. feb 2012

@jesterka001 , juj, to mi je ľúto 😒

majca55
7. feb 2012

@martulle ahoj ja mám bola som 3 krát a dva krát ztoho úspešne raz som potratila a raz som musela na kyret,lebo plod dalej nerástol teda plody ☹ čakala som dvojičky ☹ takže teraz idem radšej na IVF ale sú kočky ktorým sa pošťastilo v teme IUI 😵

janettka
7. feb 2012

ahojík holky takvás zdravím po delší době.Hlásím že Teuška se nám narodila 2.1.2012 a je fakt rozkošná.Takže holky já jsem fakt pro vás snažilky pěkný příklad že i v pozdním věku(42let) po tolika negativních zkušenostech a pokusech to jde a jde to i přirozeně 🙂 a došli jsme do zdárného a krásnéh o konce.Jak bude víc času hodím fotečky.

luba41
7. feb 2012

@janettka srdečne gratulujem k babulke

berenika39
7. feb 2012

@janettka konečněěěě...ani nevíš, jak jsme tu na tebe myslely a fakt jsem už měla obavy, co je s vámi!
Moc moc moc gratuluju a užívejte si to, přeji hlavně zdraví🙂))). Mám radost s tebou.

lilien33
8. feb 2012

@janetka moc moc gratuluji k Teušce a sem ráda,že ste obě vpořádku.

anita321
8. feb 2012

@janettka gratulujem...si pre mňa (a nie len pre mňa) povzbudením a nádejou...prajem všetko naj...

zujanka
8. feb 2012

@janettka Srdečne blahoželám a prajem veľa zdravíčka 🙂

ankava
8. feb 2012

@janettka strašně moc gratuluju, strašně ti to přeju, užívej si, jak to jde 🙂 🙂
Jenom proč si nás tak dlouho nechala čekat, fakt už asi většina z nás měla strach, jestli je všechno v pořádku.
Strašně se těším na fotky 🙂 🙂

martulle
8. feb 2012

@janettka taky velice moc gratuluju a at malinká roste ve zdraví...potom dej fotečky...holky moc děkuju za odpovědi.Dnes jsem byla u doktora kvuli pruchodnosti vejcovodu,no a vubec mě nepotěšil.Prý budu dvě noce v nemocnici a že je to velice bolestivý zákrok,no uplně mě nahnal strach.Hledala jsem tu co je to isci a jak se provádí,ale nenašla jsem to tu.Taky mě doktor z kliniky řekl,že to iui bude kolem 10000kč a @skifarko ty jsi platila 2000kč,to je rozdíl.Tak ted nevím jak se rozhodnout,co bude lepší podstoupit.Holky kdyby se vám některé chtělo, moc vás prosím písnite mě zkušenosti a rady aj na ip,děkuju.

mnamko
9. feb 2012

@janettka jáj ako mi odlahlo že si v poriadku,ty aj Teuška.Blahoželáááámtakže si prenášala a pôrod ako????

skifarka
9. feb 2012

Ahoj holky, jenom na skok a hlavně kvůli janettce.
@janettko!!!!! Měla jsem také obavy, zda je všechno v pořádku, holka jedna 🙂. To je prííííma. Moc Ti gratuluji k holčičce a je moc dobře, že jste obě v pořádku. Ty a gejbi jste pro mě velký impuls a snad i naděje pro nás, které zatím čekáme..., já 14 let a je to už k uzoufání ☹ ,. Přála bych si to moc a moc a nezbývá, než doufat. Takže ještě jednou velká gratulace.
@martulle Fakt se není čeho obávat, pokud se týká IUI. Při IUI není narkóza, stimulace minimální v tom bych neviděla vůbec žádný problém. Ta cena, co jsi uvedla, je docela šokující. Byla jsem na tom v jednom pražském CARU před 2 lety. Jediné vysvětlení bych měla, že došlo během 2 let ke změnám pokud se týká platby. Mám za sebou i hysteroskopii a laparoskopii také v tomto CARU. Víceméně to byly jenom diagnostické operace, aby zjistily jestli tam není něco v nepořádku, neprůchodnost nebo endometrióza. Zjišťování průchodnosti vejcovodů se provádí tak, že Ti tam "fouknout plyn" a pozorují, jestli to prochází. Jediné, co je trochu nepříjemné je to, že od toho "plynu"/ už nevím, co to bylo/ bolí hlava a kupodivu ramena, ale to se dá dost dobře vydržet.

reni0602
10. feb 2012

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, v pondělí mi bylo 40 let a s přítelem se snažíme o další dítě, bohužel dnes mi řekli, že IVF bylo neúspěšné. Jsou tady ještě nějaké snažilky nebo už JEN 🙂 maminky?

zujanka
10. feb 2012

@reni0602 ahoj, vitaj 😉 Je nás tu viac čo sa snažíme 🙂

reni0602
10. feb 2012

@zujanka Tak děkuji za přivítání, potřebuji se po té dnešní zprávě někde vypovídat 🙂

zujanka
10. feb 2012

@reni0602 Tak hovor 🙂

skifarka
10. feb 2012

@reni0602 Vítám Tě mezi námi, ať se Ti tady líbí. Určitě tu jsme ještě my snažilky a taky stále a pevně doufáme a ještě to ani zdaleka nevzdáváme. Hodněkrát jsem byla dole, ale zase jsem se "vyškrábala" nahoru. Určitě napiš, od toho tato diskuse je, že si můžeme navzájem "vlévat" naději a držet palce. Nezapomínají na nás i holky, kterým se to už podařilo 😉 .

evapavla
10. feb 2012

@reni0602 vitaj 😉

bobricek
10. feb 2012

reni0602 Já mám po 40 a začíname stimulovať.Takže patrím tiež medzi snažilky po 40-tke.

milia12
11. feb 2012

@reni0602 ahoj ja som mala 40 v utorok a som zatial bez dietatka. 2 x IUI a 1 x IVF neuspesne. Ale veriiiime 😀

bobricek
11. feb 2012

@milia12 myslím si, že podstatné sa je nevzdať.Já mám42 a teším sa kedy sa to podarí.

zujanka
11. feb 2012

@bobricek ahoj sa mi normálne páči, že aké sme optimistky. Raz sa podarí 😉

bobricek
11. feb 2012

@zujanka ale keby sme neboli, tak asi by sme to vzdali na začiatku 🙂 Však keď sa na to cítime tak prečo nie 😀

zujanka
11. feb 2012

@bobricek a vieš ako omladneme pri bábatkách? 😉

bobricek
11. feb 2012

@zujanka Alebo oni chúdiatka ostarnú skôr 😀

zujanka
11. feb 2012

nie nie 😉 poznám dosť žien okolo 40 ktoré už majú deti dospelé a teraz bábatenká a neskutočne si to vychutnávajú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre