Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sorei
22. máj 2012

@slavka_2012 - čeká tě chvilka na sále, pak cca 30 minut ležení a pak těhulkovské čekání, co jiného 😀

slavka_2012
22. máj 2012

@sorei tak to cakanie asi bude najtazsie ☹ ja uz mam dva dospele kocky ,,,ja som tiez uz vymenila chlapa ,tak som sa zasmiala ked si to tam napisala 🙂 dal prednost alkoholu,tak nebolo co riesit.....teraz s priatelom sme sa cely rok usilovali a nedarilo sa tak som sa rozhodla pre umele....a teraz len budem cakat ako to dopadne 🙂 verim,ze dobre 😀 😀 😀

sorei
22. máj 2012

ten můj si zase našel paní s 3 dětma ... a můj pes pak jednoho krásného dne skočil málem pod kola tomu nejlepšímu chlapovi pod sluncem co ho už rok a půl znásilňuju , aby jsem ho naklonovala, přece nebudu tak skromná,ale já budu mít asi dceru, ale to mi neva .... berem všechno a 😀 😀

sorei
22. máj 2012

TAK VIDITE HOLKY ------- 😀
Žena Johna Travolty chce v padesáti další dítě
Kelly Preston (49), manželka herce Johna Travolty (58), přiznala, že by se ráda začala pokoušet o další dítě. Kelly Preston se rozpovídala o tomto přání po týdnu, kdy se objevili další dva maséři, kteří obvinili Travoltu ze "sexuálního napadení" a snažili se vysoudit na něm miliony dolarů.

sorei
25. máj 2012

Dobré ránko a hezký sluníčkový a pozitivem nabitý den přeji všem 😀

janikula
25. máj 2012

Ahoj holky,
ráda bych si popovídala s vrstevnicemi, které se také snaží o miminko. Na podzim mi bude 40, neměla jsem štěstí na partnery, ale loni v létě se jeden fajn chlap našel, do 2 měsíců jsem byla těhotná, ale skončilo to jako zamlklé těhotenství. Po šestinedělí jsem hned otěhotněla, ale začalo krvácení a nakonec se laparkou potvrdilo mimoděložní těhotenství, takže jsem bez jednoho vejcovodu. Bohužel vztah začal chladnout, přítel, i když tvrdil, jak to má vyřešené, tak vůbec nemá vyřešný předchozí vztah (roční dítě, bejvalka, fin. závazek...), ale ještě je pořád ochoten jít do toho a miminko udělat aspoň pro mě. Děti bohužel zatím nemám a je to taková skoro z nouze cnost, ale budu ráda, když to klapne. Jít hledat dalšího chlapa a zase zkoušet vztah, tak to nevěřím, že bych měla takové štěstí.... Je tu také některá z vás, která děti ještě nemá a snaží se o první?

sorei
25. máj 2012

@janikula - je JÁ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jirca
25. máj 2012

ahoj holky, chci vás trochu povzbudit 🙂 , je mi skoro 47 a mám 2 letého chlapečka s druhým manželem. Povedlo se napodruhé, poprvé jsem v 8tt potratila. A z prvního manželství mám 3 dospělé chlapy 🙂 🙂 . Mám skvělého MUDr., říká, že pokud má žena dost energie, není na miminko stará 🙂 . Tak všem snažilkám držím palce a nevzdávejte se, ono to přijde!

sorei
26. máj 2012

@jirca -tak to je užasnééééé a moc gratulujiii , jupíííííííííííííííí 😀

evapavla
26. máj 2012

@jirca to je naozaj nádhera, moc gratulujem 😵

skifarka
28. máj 2012

@jirca To je krásný. Taky si myslím, že pokud je ta žena plná energie a má sil na rozdávání a je zdravá, proč ne 🙂. Popravdě řečeno ženská, která se necítí, je unavená a třeba chce mít v tomto věku už klid a "užívat si", tak ta taky nad miminkem už nepřemýšlí. Ty "vyzrálejší" maminky jsou prostě "jiné", než jejich vrstevnice.
Jsem už taky "vyzrálejší" a velmi doufám.

gejbule1
30. máj 2012

Ahoj holky 🙂 Taky vás moc všechny zdravím po nějaké době a držím všem palce.
Ti kdo mě neznají -je mi 43 a krom těch malých špuntů mám ještě dvě dospělé dcery.Sice jsem měla problémy s potrácením ale když jsem narazila na dobrého doktora tak se to podařilo.

gejbule1
30. máj 2012

ještě jsem vám chtěla napsat že moje kamarádka 42let mi minulý týden oznámila že je těhotná.Měla jsem z toho takovou radost jako bych byla těhotná já.Tak to nevzdávejte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jsme holky v nejlepším věku 😀 😀 .

evapavla
30. máj 2012

@gejbule1 , to som rada, že si sem hodila niečo optimistické 🙂 ,tento týždeň som bola na kontrole u Malíčkovej, bola skvelá ako vždy a to mi zasa dodalo odvahu, dnes mi ju pre zmenu zasa úplne vzali v CAR, kde mi fakticky a to bez vyšetrení, lekár povedal, že mi veľa šancí na ďalšie dieťa vzhľadom na potraty a vek nedáva 😒 a to si ani nepozrel na výsledky čo som mu dávala, ani nebudem opisovať aká som sklamaná 😒

gejbule1
30. máj 2012

@evapavla nic si z toho nedělej.Všechno je to jen o lidech.Když narazíš na debila co se ani nekoukne na výsledky tak k tomu není co dodat ☹ .Já když jsem běhala kvůli těm svým potratům tak jsem kolikrát žasla co jsem se dozvěděla.Jeden doktor mi řekl jak můžu chtít dítě když nemám vaječníky?Což je děsná blbost.Ale prostě je tam prý nevidí.
Pak mi tak katastrofálně špatně dopadly výsledky na imunologii že mi bylo řečeno že se svojí diagnozou vůbec děti mít nemám tak ať jsem ráda alespoň za ty co mám.To mi říct kdybych neměla děti tak se totálně sesypu 😕 😠 .Pak jsem narazila na Malíčkovou která mi ty testy udělala znova a byly v pořádku.
Tím jsem jen chtěla říct aby jsi brala doktory s rezervou 😀 😀 😀

evapavla
30. máj 2012

@gejbule1 hm, tak to je teda fakt záder, povedať žene, že nemá vaječníky 😕, skúsim ešte iné centrá, aký názor budú mať tam a díky za povzbudenie 😉

melinduska
30. máj 2012

@evapavla veľmi ti držím palčeky, aby sa zadarilo...uvidíš, že všetko bude dobré a z lekárov, ktorí sú skeptickí si tiež nič nerob treba veriť sebe 😉

martulle
30. máj 2012

@evapavla nic si z toho nedělej a zkus vyměnit car,mě kdyby toto někde řekli,tak už tam nejdu.Muj gynekolog zase říkal,že jeho maminka ho měla ve 43letech a nikdy se necítil nějak šizený a když se ta žena na to cítí,tak proč ne 😵 zkus to a uvidíš,že se najde někdo,kdo tě podpoří 🙂 tak držím pěstě,at se zadaří 😉

sorei
1. jún 2012

@evapavla - taky si myslím, že je to lidehc, mé kamaradce v CAR řekli, že je ztracený případ nikdy mít děti nebude a ona změnila CAR a hned po novém IVF tam má 2 krásné dvouleté holčičky 😀 VYDR'Z PRŤKA VYDRŽ a holky, z vlastní zkušenosti vím ... čím horší výsledky, tak se 100 % zadaří ... jelikož se na to vykašlete a nečekáte zázraky jako já .... 😀

slavka_2012
2. jún 2012

ahojte zienky, vie mi niektora poradit po akej dobe od embryotranferu si mam urobit test???, moj lekar mi nekazal....mam ist v pondelok na krv,,,,,mam strach ☹

gejbule1
2. jún 2012

@slavka_2012 Já to nevím ale nevydržela bych a udělala si ho nejdřív sama 🙂

berenika39
2. jún 2012

@slavka_2012 cca 12 dnů po ET by neměl být test ovlivněný léky, podávanými před et, pregnyl? myslím...zkus to brát tak, že test to stejně neovlivní, je to na přírodě..moc moc držím palce. Pokud máš jít v pondělí na krev, test ted o víkendu už bude vypovídající. Kdys měla ET?

slavka_2012
2. jún 2012

@gejbule1 ved toho sa bojim ,ze nevydrzim a budem sklamana :( a ked ho urobim skor a nebudu tam // ciarky tak ma asi hodi o zem 🙂 ja uz vazne niesom normalna 🙂

slavka_2012
2. jún 2012

@berenika39 23.5. som bola na vlozenie,,,,,mala som pichnuty aj pregnyl....mam doma test ale aj neskutocny strach si ho urobit,,,,ale asi najlepsie aj tak by bolo ho robit z ranneho mocu,, jojjjjjjj neviem ☹

berenika39
2. jún 2012

@slavka_2012 to si myslím, že je jště brzo, na citlivý test. jsi normální, jenže tím strachem se to stejně neovlivní, zkus věřit - klapne to 😉 .

slavka_2012
2. jún 2012

@berenika39 velmi pekne dakujem 🙂 takze si ho este nerobiiiiim ,pockam do pondelka,,,,,,potom dam vediet 😉 verim ,ze to bude stastna spravicka 😀 to cakanie je strasneeee ☹

sorei
2. jún 2012

Vydržžžžž a v Pondělí nám napiš, je to taáááááááám 😀 😀 😀 😀 😀 moooc držím palečky, at to klapne ahlavu vzhůru cítím těhotenské vibrace 😀 já mám tento víkedn ovu , tak musím toho mého nejmín 6x znásilnit at je to tááám 😀

martulle
2. jún 2012

@slavka_2012 moc držím pěstičky,aby na testu byla dálnice.já byla na ET 22.5 a 24.5 jsem ještě píchala pregnyl.Testit mám až 7.6,ale už jsem to nevydržela a zkoušela to 🙂 Kdy jsi ty píchala pregnyl?@sorei tak ty budeš násilnit?holka,tak at se zadaří 😵

laskavec
2. jún 2012

@sorei
Já mám také po 45-4té miminko 2 leté a ted to bude rok co jsem ve 13tt přišla samovolným potratem o mimi.Bez léků...nikdo se v Podolí nestaral a neřekl mi proč se to stalo,tady v Čechách SI MÁLOKDO UVĚDOMUJE,ŽE I STARŠÍ ŽENA MŮŽE NORMÁLNĚ OTĚHOTNĚT.k tomu jsem tehdy kojila 10krát denně a chodila do 2000nm. po Nepálu a malou nosila v šátku.Měla jsem asi přestat kojit,tam to nešlo ,ale mám špatnou gynekoložku a tak by se divila,že se odmítám vzdát názorům na věk-moje babička narozena v r.1900 a doma porodila 7 dětí s toho poslední v 42 letech.Tak proč soudit věk,ale uklidnila mě ta čísla 56 atd.☹ 😝

akida73
3. jún 2012

@annaanna ja si to tiež myslím,mám po 39.Mám 13 ročného syna a chcem ešte dcéru.N a svoj vek sa cítim dobre,viem že by som to zvládla.Som zdravá a niesom neplodná,mám však obavy či to nie už neskoro.Je niekto kto má rovnaké obavy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre